Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Α ωραια :)

Και το HTC αν το είχες καινούργιο θα είχε καμία 25αρια ακόμα.. Εγώ έχω φτάσει τα 75 (s3+one s).. Χρόνια πολλά να το χαίρεσαι το θηριακι και να με ακούς νωρίτερα :p

Link to comment
Share on other sites

Και το HTC αν το είχες καινούργιο θα είχε καμία 25αρια ακόμα.. Εγώ έχω φτάσει τα 75 (s3+one s).. Χρόνια πολλά να το χαίρεσαι το θηριακι και να με ακούς νωρίτερα :p

 

 

Σε ευχαριστώ Ευθυμιε :lol: Χρόνια πολλα κ σε σένα :D

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους και όλες.

Ελπίζω ο elthis να γυρίσει κάποια στιγμή και να μην ξενερώσει τελείως. Δεν τον γνωρίζω προσωπικά και δεν ξέρω τι έγινε και δεν με ενδιαφέρει, απλά πιστεύω πως δεν πρέπει να λείπει από εδώ.

Καλά Χριστούγεννα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ χρόνια πολλα :) merry Christmas:D

Πήρα κ εγω το θηριακι πριν λίγες μέρες κ είμαι πολυ ευχαριστημένη!!!!!! Το μέγεθος το συνηθισα αμέσως :happy:

Θέλω να ρωτήσω κάτι κ συγνώμη εάν έχει ειπωθεί νωρίτερα :O

Όταν ενεργοποίησα το κινητο κ συνδέθηκα το λογαριασμο μου στο dropbox κ μου ηρθε ένα mail ότι έχω 48GB λόγω της Samsung device :D

Αυτο είναι κάτι σαν δώρο απο τη Samsung????:confused:

 

Αυτό το δώρο γίνεται σε όλους? Γιατί εμένα το dropbox account μου ακόμα στα 5GB είναι :(

 

EDIT Το είχα προσπεράσει το mail, το βρήκα και ενεργοποίησα τον επιπρόσθετο χώρο! Ευχαριστώ!

Edited by mindfield
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά με υγεία και χαρά!!!:)

 

Δεν μου συγχρονίζει της επαφές του τηλεφώνου με τις επαφές του facebook.Θέλω να βλέπω στις επαφές μου τούς φίλους μου με τις φώτο profile που έχουν στο facebook.Στο htc desire hd που είχα το έκανε μόνο του απλά με ρωτούσε για την αντιστοιχία πριν την κάνει.

Πήγα στην εφαρμογή του facebook και ζήτησα να κάνει συγχρονισμό απο εκεί αλλά τίποτα.Facebook-->Ρυθμίσεις-->Άλλες ρυθμίσεις--> Συγχρονισμός επαφών-->Συγχρονισμός όλων

Κατέληξα να κάνω τον συγχρονισμό μια προς μια επαφή αλλά αυτό για 350 επαφές είναι δύσκολο και θέλει πολύ χρόνο.Άσε που όσους κατάφερα και συγχρόνησα δείχνει την φώτο τους θολή......καμια ιδέα;:wacko:

{What goes around comes around}
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά με υγεία και χαρά!!!:)

 

Δεν μου συγχρονίζει της επαφές του τηλεφώνου με τις επαφές του facebook.Θέλω να βλέπω στις επαφές μου τούς φίλους μου με τις φώτο profile που έχουν στο facebook.Στο htc desire hd που είχα το έκανε μόνο του απλά με ρωτούσε για την αντιστοιχία πριν την κάνει.

Πήγα στην εφαρμογή του facebook και ζήτησα να κάνει συγχρονισμό απο εκεί αλλά τίποτα.Facebook-->Ρυθμίσεις-->Άλλες ρυθμίσεις--> Συγχρονισμός επαφών-->Συγχρονισμός όλων

Κατέληξα να κάνω τον συγχρονισμό μια προς μια επαφή αλλά αυτό για 350 επαφές είναι δύσκολο και θέλει πολύ χρόνο.Άσε που όσους κατάφερα και συγχρόνησα δείχνει την φώτο τους θολή......καμια ιδέα;:wacko:

 

Αχχ φίλε μου έπιασες ευαίσθητο σημείο τώρα. Το HTC σε αυτό το σημείο ήταν απλά ΕΤΗ μπροστά, όχι απλά τα έβρισκε σχεδόν ΟΛΑ αλλά έβρισκε ακόμα κι αν τα ονόματα ήταν αλλά νταλων! Δεν ξέρω πως το έκανε, προφανώς μέσω email, anyway, εδώ θα μείνεις από απογοητευμένος όπως και εγώ. Δεν αξίζει να τα κάνεις χειροκίνητα, έχω και εγώ 250 επαφές, μην τρελαθούμε, και μια φορά που έκατσα και τις έκανα μετά από καιρό έκανα εργοστασιακή επαναφορά και έπρεπε πάλι από την αρχή όλες! Οπότε δεν αξίζει, κάνε αν θες τις 5-10 που χρησιμοποιεις πιο συχνά και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Αχχ φίλε μου έπιασες ευαίσθητο σημείο τώρα. Το HTC σε αυτό το σημείο ήταν απλά ΕΤΗ μπροστά, όχι απλά τα έβρισκε σχεδόν ΟΛΑ αλλά έβρισκε ακόμα κι αν τα ονόματα ήταν αλλά νταλων! Δεν ξέρω πως το έκανε, προφανώς μέσω email, anyway, εδώ θα μείνεις από απογοητευμένος όπως και εγώ. Δεν αξίζει να τα κάνεις χειροκίνητα, έχω και εγώ 250 επαφές, μην τρελαθούμε, και μια φορά που έκατσα και τις έκανα μετά από καιρό έκανα εργοστασιακή επαναφορά και έπρεπε πάλι από την αρχή όλες! Οπότε δεν αξίζει, κάνε αν θες τις 5-10 που χρησιμοποιεις πιο συχνά και τέλος.

 

Δεν ειναι μονο αυτό. Αν αλλαξεις τον κωδικό σου στο facebook χανει τον συγχρονισμό και πρέπει να τα κανεις απο την αρχη!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Οποτε κανω επανεκινηση, μηδενιζεται ο μετρητης της μπαταριας , υπαρχει καποιοα ρυθμιση για να μην συμβαινει αυτο η ειναι προβλημα του android?
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να χρησιμοποιήσω την λειτουργία "γρήγορη ματιά" από τις ρυθμίσεις κίνησης. Δεν μπορώ να πω πως τα έχω καταφέρει μέχρι στιγμής. Μήπως φταίει το ότι έχω την flip θήκη της Samsung; Ανοίγω την θήκη, κάνω μια χειρονομία στην κλειστή οθόνη και απλά δεν συμβαίνει τίποτα. Αν έχω ένα μήνυμα ή μια αναπάντητη κλήση και ανάβει ήδη το led, τότε με μεγάλη καθυστέρηση και μετά από αρκετές προσπάθειες ανάβει η οθόνη και μου δείχνει τα τι και πως. Σε εσάς δουλεύει κανονικά; Νομίζω πως είναι πολύ χρήσιμη λειτουργία και είναι κρίμα πως δεν έχω βρει ακόμη τον τρόπο που δουλεύει.

Edit: όταν επιλέγω την λειτουργία "γρήγορη ματιά" και κλείσω την οθόνη, βλέπω πως ο αισθητήρας που είναι δίπλα στο ακουστικό, είναι σαν φωτισμένος κόκκινος. Υποθέτω πως έτσι πρέπει να είναι.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να χρησιμοποιήσω την λειτουργία "γρήγορη ματιά" από τις ρυθμίσεις κίνησης. Δεν μπορώ να πω πως τα έχω καταφέρει μέχρι στιγμής. Μήπως φταίει το ότι έχω την flip θήκη της Samsung; Ανοίγω την θήκη, κάνω μια χειρονομία στην κλειστή οθόνη και απλά δεν συμβαίνει τίποτα. Αν έχω ένα μήνυμα ή μια αναπάντητη κλήση και ανάβει ήδη το led, τότε με μεγάλη καθυστέρηση και μετά από αρκετές προσπάθειες ανάβει η οθόνη και μου δείχνει τα τι και πως. Σε εσάς δουλεύει κανονικά; Νομίζω πως είναι πολύ χρήσιμη λειτουργία και είναι κρίμα πως δεν έχω βρει ακόμη τον τρόπο που δουλεύει.

Edit: όταν επιλέγω την λειτουργία "γρήγορη ματιά" και κλείσω την οθόνη, βλέπω πως ο αισθητήρας που είναι δίπλα στο ακουστικό, είναι σαν φωτισμένος κόκκινος. Υποθέτω πως έτσι πρέπει να είναι.

 

Πρέπει να έχεις το τηλέφωνο στο τραπέζι και να πλησιάσεις το χέρι σου. Σε συνδυασμό με την φλιπ θήκη, που έχω και εγώ, μάλλον δεν είναι πρακτικό αφου θα χρειαστεί να το πιάσεις στα χέρια σου οπότε είναι πολύ ευκολο να πατήσεις το κουμπί και να δεις τις ίδιες πληροφορίες στην οθόνη κλειδώματος.

Ο αισθητήρας είναι κόκκινος λογώ αυτής της λειτουργίας.

Link to comment
Share on other sites

Αφήνω το τηλέφωνο με ανοιχτή την θήκη στο τραπέζι αλλά και πάλι δεν βλέπω να λειτουργεί. Το αφήνω για ώρα αλλά και πάλι τίποτα. Σε σένα ανοίγει γρήγορα;

 

Edit: από ότι αρχίζω να πιστεύω πρέπει να είναι σε οριζόντια θέση η συσκευή. Δεν ξέρω αν αυτό εννοούσες με το "να το έχεις στο τραπεζι". Δουλεύει αλλά έχει μια σχετική καθυστέρηση. Το mail δεν μπορούμε να το δούμε; Μόνο κλείσεις, μηνύματα και μπαταρία;

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Αφήνω το τηλέφωνο με ανοιχτή την θήκη στο τραπέζι αλλά και πάλι δεν βλέπω να λειτουργεί. Το αφήνω για ώρα αλλά και πάλι τίποτα. Σε σένα ανοίγει γρήγορα;

Περνάω την παλάμη κοντά από τον αισθητήρα και ανάβει. Πάντως δεν έιναι και τίποτα σπουδαίο, περισσότερο για εφέ

Link to comment
Share on other sites

Αφήνω το τηλέφωνο με ανοιχτή την θήκη στο τραπέζι αλλά και πάλι δεν βλέπω να λειτουργεί. Το αφήνω για ώρα αλλά και πάλι τίποτα. Σε σένα ανοίγει γρήγορα;

 

Edit: από ότι αρχίζω να πιστεύω πρέπει να είναι σε οριζόντια θέση η συσκευή. Δεν ξέρω αν αυτό εννοούσες με το "να το έχεις στο τραπεζι". Δουλεύει αλλά έχει μια σχετική καθυστέρηση.

Δοκιμασε με το χερι σου να καλυψεις την μπροστινη καμερα.

Τοτε θα δεις να φωτιζεται η οθονη.

Παντως πρακτικο δεν ειναι, αφου υπαρχει και το λεντ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε με το χερι σου να καλυψεις την μπροστινη καμερα.

Τοτε θα δεις να φωτιζεται η οθονη.

Παντως πρακτικο δεν ειναι, αφου υπαρχει και το λεντ.

 

Το έβγαλα ήδη :p

Μου φάνηκε χρήσιμο να μπορώ να βλέπω τι γίνεται στην οθόνη χωρίς να πατήσω κάποιο hardware πλήκτρο. Μου έχουν μείνει κάποια "κουσούρια" από το hd2.

Η λειτουργία της κλήσης μιας επαφής μόλις πλησιάζεις το τηλέφωνο στο αυτί είναι πιο πρακτική σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Κλείνω τη δεύτερη μέρα χρήσης του Note II.Απόλυτα ευτυχισμένος κάτοχος,αν και νουμπ στο Αντροιντ. Τρέχουν 24/7 Skype, Viber, Whatsapp και SIP Client. H κατειλημμένη μνήμη είναι 791 ΜΒ από το 1,75 GB :D:D:D.Η οθόνη είναι σχεδον 6 ώρες αναμμένη με άπειρο λιώσιμο στις εφαρμογες που είπαν πριν συν ανηλεές σερφάρισμα (μόνο wi-fi), με τη μπαταρια να έχει φτάσει το 30% :D:D:D.Κινητό-αποθεωση. Εχω κυριολεκτικά δεκάδες απορίες.Θα προσπαθήσω να τις απαντήσω με τη χρήση της Βίβλου και του Google και ό,τι μείνει θα σας το ρωτήσω :lol: .

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Χρονια Πολλα Καλα Χριστουγεννα με υγεια και χαρα.Τελικα εκανα και εγω την μεγαλη αγορα και δεν το εχω μετανιωσει καθολου.Αλλα υπαρχει ενα προβλημα.Στην κατω δεξια γωνια (εκει που ειναι το πενακι) εχει ενα ραγισμα το γυαλι (?) της οθονης.Το πηρα χθες απο Γερμανο 5 λεπτα πριν κλεισουν και σημερα και αυριο ειναι κλειστα.Να πω οτι η συσκευη ηταν σφραγισμενη.Εχω ανοιξει φορτιτες ακουστικα manual κ.τ.λ και εγκατεστησα και κανα δυο εφαρμογες παροτι ειδα το προβλημα.Το υπολοιπο τηλεφωνο ειναι αθικτο κυριολεκτικα.Φαινετε οτι δεν εχει πεσει κατω η κατι τετοιο.Δεν αντεχα να μην το λειτουργησω καθολου.Λετε να το δεχτουν πισω για αντικατασταση την Πεμπτη? Βαζω και δυο φωτογραφιες για να δειτε και σεις γιατι μιλαω. Βοηθηστε γιατι εχω φρικαρει με την σκεψη οτι μπορει να μην το αλλαξουνε.Αν το εχω ποσταρει σε λαθος θεμα παρακαλω να μετακινηθει.

 

Υ.Γ Κατα τα αλλα η συσκευη σπερνει κυριολεκτικα.Τουλαχιστον απο οσες εχω δοκμασει εγω.

 

http://imageshack.us/a/img338/5720/pc250068.jpg

Edited by Superuser
Link to comment
Share on other sites

Κλείνω τη δεύτερη μέρα χρήσης του Note II.Απόλυτα ευτυχισμένος κάτοχος,αν και νουμπ στο Αντροιντ. Τρέχουν 24/7 Skype, Viber, Whatsapp και SIP Client. H κατειλημμένη μνήμη είναι 791 ΜΒ από το 1,75 GB :D:D:D.Η οθόνη είναι σχεδον 6 ώρες αναμμένη με άπειρο λιώσιμο στις εφαρμογες που είπαν πριν συν ανηλεές σερφάρισμα (μόνο wi-fi), με τη μπαταρια να έχει φτάσει το 30% :D:D:D.Κινητό-αποθεωση. Εχω κυριολεκτικά δεκάδες απορίες.Θα προσπαθήσω να τις απαντήσω με τη χρήση της Βίβλου και του Google και ό,τι μείνει θα σας το ρωτήσω :lol: .

Ετσι να πληθαίνουμε κυριε Τυρέμπορα! Καλως ηρθατε και σεις στον μαγικό κόσμο του Note 2 ;)

 

Παιδια Χρονια Πολλα Καλα Χριστουγεννα με υγεια και χαρα.Τελικα εκανα και εγω την μεγαλη αγορα και δεν το εχω μετανιωσει καθολου.Αλλα υπαρχει ενα προβλημα.Στην κατω δεξια γωνια (εκει που ειναι το πενακι) εχει ενα ραγισμα το γυαλι (?) της οθονης.Το πηρα χθες απο Γερμανο 5 λεπτα πριν κλεισουν και σημερα και αυριο ειναι κλειστα.Να πω οτι η συσκευη ηταν σφραγισμενη.Εχω ανοιξει φορτιτες ακουστικα manual κ.τ.λ και εγκατεστησα και κανα δυο εφαρμογες παροτι ειδα το προβλημα.Το υπολοιπο τηλεφωνο ειναι αθικτο κυριολεκτικα.Φαινετε οτι δεν εχει πεσει κατω η κατι τετοιο.Δεν αντεχα να μην το λειτουργησω καθολου.Λετε να το δεχτουν πισω για αντικατασταση την Πεμπτη? Βαζω και δυο φωτογραφιες για να δειτε και σεις γιατι μιλαω. Βοηθηστε γιατι εχω φρικαρει με την σκεψη οτι μπορει να μην το αλλαξουνε.Αν το εχω ποσταρει σε λαθος θεμα παρακαλω να μετακινηθει.

 

Υ.Γ Κατα τα αλλα η συσκευη σπερνει κυριολεκτικα.Τουλαχιστον απο οσες εχω δοκμασει εγω.

 

http://imageshack.us/a/img338/5720/pc250068.jpg

Ασυζητητεί το πάς για αντικατάσταση.

Edited by Superuser
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία της κλήσης μιας επαφής μόλις πλησιάζεις το τηλέφωνο στο αυτί είναι πιο πρακτική σίγουρα.

 

Για μερικους που μιλαμε με bt, δεν βοηθαει...

Παντως, καλο ειναι που υπαρχει

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος ξέρει :)

Θα υπάρχουν διάφορες softwareικες ,μεταξύ ενός note 2 και ενός S3 i9305 Lte(2gb ram) .

Πέρα από την διάφορα μεγέθους οθόνης του note 2 και ότι ειναι χρονισμενος ο επεξεργάστης στα 1,6 ενώ του i9305 στα 1,4 υπάρχουν επι τις ουσίας διάφορες στην ταχύτητα - απόκριση -διαχείρηση της συσκευής ?

Οκ το απλό το s3 έχει 1gb ram ,εκεί την καταλαβαίνεις την διάφορα όταν το τηλέφωνο ειναι φορτωμένο και με ανοιχτές όλες τις εφαρμογές ....αλλά με το i9305 θα υπάρχουν διάφορες ?

Οι συσκευές και οι δυο έχουν 2αρα ram .

:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Χρονια Πολλα Καλα Χριστουγεννα με υγεια και χαρα.Τελικα εκανα και εγω την μεγαλη αγορα και δεν το εχω μετανιωσει καθολου.Αλλα υπαρχει ενα προβλημα.Στην κατω δεξια γωνια (εκει που ειναι το πενακι) εχει ενα ραγισμα το γυαλι (?) της οθονης.Το πηρα χθες απο Γερμανο 5 λεπτα πριν κλεισουν και σημερα και αυριο ειναι κλειστα.Να πω οτι η συσκευη ηταν σφραγισμενη.Εχω ανοιξει φορτιτες ακουστικα manual κ.τ.λ και εγκατεστησα και κανα δυο εφαρμογες παροτι ειδα το προβλημα.Το υπολοιπο τηλεφωνο ειναι αθικτο κυριολεκτικα.Φαινετε οτι δεν εχει πεσει κατω η κατι τετοιο.Δεν αντεχα να μην το λειτουργησω καθολου.Λετε να το δεχτουν πισω για αντικατασταση την Πεμπτη? Βαζω και δυο φωτογραφιες για να δειτε και σεις γιατι μιλαω. Βοηθηστε γιατι εχω φρικαρει με την σκεψη οτι μπορει να μην το αλλαξουνε.Αν το εχω ποσταρει σε λαθος θεμα παρακαλω να μετακινηθει.

 

Υ.Γ Κατα τα αλλα η συσκευη σπερνει κυριολεκτικα.Τουλαχιστον απο οσες εχω δοκμασει εγω.

 

http://imageshack.us/a/img338/5720/pc250068.jpg

 

Θα κάνεις επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων, θα το κλείσεις και θα βγάλεις την μπαταρία.

Θα το καθαρίσεις και θα βάλεις πάλι το αυτοκόλλητο που είχε.

Τα σακουλάκια εννοείται τα άνοιξες οταν το έβγαλες από το κουτί.

 

Αν σου πουν ότι το έκανες εσύ θα επιμένεις στο οτι για να γίνει κάτι τέτοιο απο πτώση θα πρέπει να σημαδευτεί πρώτα το bazel.

Δεν νομίζω να αρνηθούν.

 

Τις δύο τελευταίες συσκευές μου τις αγόρασα στο εξωτερικό απο μεγάλη αλυσίδα. Τα ανοίγουν μπροστά σου πρίν κοψουν την απόδειξη και σ αφήνουν να το ελέγξεις και να το δοκιμάσεις ακόμα βάζοντας την καρτα σου. Το doa είναι 15 μέρες και όχι 7 όπως στην Ελλάδα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Χρονια Πολλα Καλα Χριστουγεννα με υγεια και χαρα.Τελικα εκανα και εγω την μεγαλη αγορα και δεν το εχω μετανιωσει καθολου.Αλλα υπαρχει ενα προβλημα.Στην κατω δεξια γωνια (εκει που ειναι το πενακι) εχει ενα ραγισμα το γυαλι (?) της οθονης.Το πηρα χθες απο Γερμανο 5 λεπτα πριν κλεισουν και σημερα και αυριο ειναι κλειστα.Να πω οτι η συσκευη ηταν σφραγισμενη.Εχω ανοιξει φορτιτες ακουστικα manual κ.τ.λ και εγκατεστησα και κανα δυο εφαρμογες παροτι ειδα το προβλημα.Το υπολοιπο τηλεφωνο ειναι αθικτο κυριολεκτικα.Φαινετε οτι δεν εχει πεσει κατω η κατι τετοιο.Δεν αντεχα να μην το λειτουργησω καθολου.Λετε να το δεχτουν πισω για αντικατασταση την Πεμπτη? Βαζω και δυο φωτογραφιες για να δειτε και σεις γιατι μιλαω. Βοηθηστε γιατι εχω φρικαρει με την σκεψη οτι μπορει να μην το αλλαξουνε.Αν το εχω ποσταρει σε λαθος θεμα παρακαλω να μετακινηθει.

 

Υ.Γ Κατα τα αλλα η συσκευη σπερνει κυριολεκτικα.Τουλαχιστον απο οσες εχω δοκμασει εγω.

 

http://imageshack.us/a/img338/5720/pc250068.jpg

 

Όπως και να έχει.Βάλτα όλα ξανά μέσα στο κουτί όπως ήταν και απλά το πηγαίνεις και απαιτείς αντικατάσταση με ολοκαίνουργιο μέσω DOA επειδή απλά μπορείς κι έχεις το δικαίωμα.Και δείξε πόσο απογοητευμένος είσαι από μια τέτοια αγορά κι ότι θέλεις να είναι όλα στην εντέλεια.Απλά τα πράγματα.Άντε και καλορίζικο.Έχεις ακόμα να ενθουσιαστείς πολύ ;)

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρόνια πολλά! Το πενάκι επειδή δεν έχει θήκη και δεν το προσέχω πολύ και έχει πέσει μερικές φορές έχει κάνει σημαδάκια στην περιοχή που έχει το γυαλιστερό γκρι στο πάνω μέρος του δηλαδή... Το έχει πάθει και άλλος ή είναι το δικό μου υπερευαίσθητο;

Ξέρει κανείς που μπορούμε να το βρούμε στην πιο χαμηλή τιμή;

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε κρίμα για την ταλαιπωρία και καλή τύχη. Μπορεί να στο αλλάξουν χωρίς κουβέντα μπορεί και να μουρμουρησουν. Εσύ πάντως κάνει φασαρία για να βρεις το δίκιο σου. Περιμένουμε νεότερα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω την Γαλλική 4.1.2 από την πρώτη μέρα που δόθηκε.

 

Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι το σήμα δεν είναι τόσο καλό όσο πρίν.

Λέω σχεδόν βέβαιος γιατί πολλές φορές η εταιρίες έχουν πρόβλημα στις κεραίες τους και για λίγες μέρες εχει τυχει να μειώνεται το σήμα.

Λόγο διακοπών δεν μπόρεσα να το δοκιμάσω και στο γραφείο μου οπου γνωρίζω καλά την ένταση του σήματος.

Στο σπίτι πλεον χάνεται στα δύσκολα σημεία.

Δεν ξέρω αν το radio δεν ταιριάζει με την χώρα, αλλά με την επίσης Γαλλική 4.1.1 δεν είχα θέμα.

Θα περιμένω να δω πως τα πάει στο γραφείο.

 

Το άλλο είναι η αυτονομία που την βλέπω λίγο κάτω. Κι αυτό θέλει ψάξιμο.

Αν όντως το σήμα έχει πρόβλημα είναι φυσιολογική η μικρή μείωση που παρατηρώ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...