Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα επαιξα και εγω μαζι του.

2 πραγματα μονο

1)Ειναι μικροτερο απο το streak μου. Ειναι δυνατον? μεγαλυτερη οθονη και ομως μου φανηκε μικροτερο!

2)Γκρι.

Καλο και το ασπρο αλλα το γκρι ειναι παντος καιρου και περιστασης.

Είναι πραγματικά απίστευτο το ότι κρύβει τόσο καλά τον όγκο του. Όλη η δουλειά είναι η μείωση του πλάτους. Κάθε μέρα που περνάει όλο το νοιώθω όλο και πιο βολικό στο χέρι, καμιά σχέση με το πρώτο note, και πολλές φορές το κρατάω με το ένα χέρι όταν χρειάζεται να κάνω σχετικά simple tasks.. Το γκρι κι εγώ το βρίσκω πολύ ωραίο:)

 

Προχθές που είχα πάει mall είχε σε promo η

Samsung το note σε άσπρο και παρ όλο που δίπλα είχε και το S3 ήταν μια χαρά κ δε του πρόσθετε μέγεθος αντίθετα απ ότι φανταζόμουν.

Εγώ πάντως το ξαναπαρηγγειλα πάλι σε γκρι κ αποφάσισα να αποχωριστο το S3 αυτή τη φορά!

Έλα βρε Μάνο, καλημέρα!! Καλό το s3 σε όλα του (με 1-2 ενστάσεις, τα έχουμε πει τόσες φορες) αλλά ειδικά όσοι είχαν το πρώτο note δεν παίζει να μείνουν μακριά από αυτή την συσκευή με τίποτα.. Είναι σε όλα uber alles, θα βρεθούμε να το λέμε! Χθες το είχα από το πρωί εκτός φόρτισης και το βράδυ αργουτσικα κι αφού το έλιωσα κανονικά αυτό παρέμεινε στο 30% και με 5+ ώρες οθόνη και φωτεινότητα λίγο κάτω από 50% :D

Screenshot_2012-10-13-01-41-26.png

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παίδες η ποιότητα του εξωτερικού ηχείου πως σας φαίνεται; Είναι ποιοτικό και δυνατό ή είναι η ίδια αποτυχία σαν του galaxy nexus που έχω;; Εχω και ένα Νοκια 610 και το nexus ουτε κατα διάνοια δεν φτάνει την ποιότητα ήχου του 610 και ας εχει την 3πλάσια τιμή απο το 610.
Link to comment
Share on other sites

Καλά τα λες Ευθύμη. Πρώτον κρύβει πολύ καλά το μέγεθός του,μπορούμε όλοι να έχουμε μέτρο σύγκρισης λόγω note1 και δεύτερον πρώτη φόρτιση χθες βράδυ. Σηκωθήκαμε με το βλαστάρι 6 το πρωί,βγήκε από την πρίζα και το σκαλίζουμε συνέχεια και wifi όλη την ώρα ανοιχτό 74% η μπαταρία. Επιμένω, το λευκό είναι άκρως ερωτεύσιμο και δεν του προσθέτει καθόλου μέγεθος.Τέλος η λειτουργία του και η rom με την4.1 είναι πολύ ανώτερη του 1. Έχει προσθέσει και κάτι κολπάκια με το spen εφετζίδικα αλλά αποδεκτά,όπως η ενεργοποίησή του που στη δείχνει στην οθόνη.

Ναι είναι αλλού κι ας σε πειράζει ο Χάρης με τα συμπαθή πουλιά :lol:

Αν δεν θες να τα βλέπεις αυτά όταν τραβάς το spen έχει ένα μικρό γραναζάκι στην δεξιά πάνω γωνία αυτού που εμφανίζεται για να το απενεργοποιήσεις ή μέσα από τις Ρυθμίσεις--> Spen... Εμένα με ενοχλούσε σε στοκ κατάσταση όταν το έκανε αυτό... Η μπαταρία είναι κάτι το απίστευτο, έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση ολοι λετε η μπαταρια ειναι σε αλλο επιπεδο κτλ...

 

δλδ με κανονικη χρηση τηλεφωνου(κλήσεις,μηνυματα) ποσες μερες βγαζει?

 

και με απλη χρηση τηλεφωνου + wifi η data για λιγο διαβασμα σε forum παλι περιπου ποσες μερες βγαζει?

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση ολοι λετε η μπαταρια ειναι σε αλλο επιπεδο κτλ...

 

δλδ με κανονικη χρηση τηλεφωνου(κλήσεις,μηνυματα) ποσες μερες βγαζει?

 

και με απλη χρηση τηλεφωνου + wifi η data για λιγο διαβασμα σε forum παλι περιπου ποσες μερες βγαζει?

 

Πιστεύω ότι με κλήσεις και μηνύματα όπως "παλιά" θα βγάζει άνετα ένα 5ημερο γιατί από τα 8ωρα αναμονής χάνει μόνο 0-1% οπότε και μέσα στην μέρα δεν θα χάνει. Επίσης όταν μιλάω (πάλι κλειστή η οθονη) πάλι δεν χάνει ούτε 1% ακόμα και μετά από 20 λεπτά κλήσης.. Τώρα όπως είπες με "λιγο" διάβασμα θα σου βγάλει πάλι κάνα 4ημερο.. Σου μιλώ προσεγγιστικά πάντα αλλά αν το πάρεις με το καλό περιμένουμε feedback σου :p

Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε Μάνο, καλημέρα!! Καλό το s3 σε όλα του (με 1-2 ενστάσεις, τα έχουμε πει τόσες φορες) αλλά ειδικά όσοι είχαν το πρώτο note δεν παίζει να μείνουν μακριά από αυτή την συσκευή με τίποτα.. Είναι σε όλα uber alles, θα βρεθούμε να το λέμε! Χθες το είχα από το πρωί εκτός φόρτισης και το βράδυ αργουτσικα κι αφού το έλιωσα κανονικά αυτό παρέμεινε στο 30% και με 5+ ώρες οθόνη και φωτεινότητα λίγο κάτω από 50% :D

Screenshot_2012-10-13-01-41-26.png

 

Έτσι ακριβώς είναι Εύθυμη.

Η συσκευή είναι απλώς πάνω απ τις άλλες και παίζει μπάλα σε απολύτως δική της κατηγορία!

Όταν πρωτοπήρα το note2 έκανα το λάθος και προσπάθησα να πείσω τον εαυτό μου ότι δε του χρειάζεται μιας και τα ίδια σχεδόν έκανα και με το S3 μου που έχω, αλλά....αλλά μόλις το έδωσα με έπιασε το στερητικό, ποιο?

Απλώς το S3 δείχνει και είναι πολύ λίγο μπροστά του απ το τρόπο που κάνεις browsing στις οθόνες τους έως με τι αέρα δουλεύει το μεγάλο, ακόμα κ το πως γράφεις στο keyboard του! Σε κάθε σημείο είναι ανώτερο, ακόμα και στον ήχο απ το ηχείο του, να μη μιλήσω για s pen, ram,μαμα jb και κυρίως την άνεση να κάνεις τα πάντα στην οθοναρα του δίχως μάλιστα να είναι πιο άβολο απ το περυσινό note παρ όλη τη μεγαλύτερη οθόνη του, το αντίθετο θα έλεγα.

Ο μόνος μου ενδοιασμός ήταν για έξω μιας και είχα βολευτεί με το S3 αλλά απ τη πρώτη στιγμή που το έδωσα το ζήταγα πίσω οπότε κατάλαβα ότι πρέπει να δώσω το S3 και να το ξαναπάρω και αυτή τη φορά καλώς εχόντων των πραγμάτων να μείνει μαζί μου έως το..note3 :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς είναι Εύθυμη.

Η συσκευή είναι απλώς πάνω απ τις άλλες και παίζει μπάλα σε απολύτως δική της κατηγορία!

Όταν πρωτοπήρα το note2 έκανα το λάθος και προσπάθησα να πείσω τον εαυτό μου ότι δε του χρειάζεται μιας και τα ίδια σχεδόν έκανα και με το S3 μου που έχω, αλλά....αλλά μόλις το έδωσα με έπιασε το στερητικό, ποιο?

Απλώς το S3 δείχνει και είναι πολύ λίγο μπροστά του απ το τρόπο που κάνεις browsing στις οθόνες τους έως με τι αέρα δουλεύει το μεγάλο, ακόμα κ το πως γράφεις στο keyboard του! Σε κάθε σημείο είναι ανώτερο, ακόμα και στον ήχο απ το ηχείο του, να μη μιλήσω για s pen, ram,μαμα jb και κυρίως την άνεση να κάνεις τα πάντα στην οθοναρα του δίχως μάλιστα να είναι πιο άβολο απ το περυσινό note παρ όλη τη μεγαλύτερη οθόνη του, το αντίθετο θα έλεγα.

Ο μόνος μου ενδοιασμός ήταν για έξω μιας και είχα βολευτεί με το S3 αλλά απ τη πρώτη στιγμή που το έδωσα το ζήταγα πίσω οπότε κατάλαβα ότι πρέπει να δώσω το S3 και να το ξαναπάρω και αυτή τη φορά καλώς εχόντων των πραγμάτων να μείνει μαζί μου έως το..note3 :)

Έτσι είναι... πολλά παιδιά πέρυσι το έδιναν και μετά το αποζητούσαν φυσικά. Πόσο μάλλον τώρα που το note2 έχει σωστό πλάτος και δεν ξενίζει τόσο όσο το πρώτο... Να και ένα συγκριτικό μεταξύ των 2 συσκευών (S2 & Note2) που αξίζει να χαζέψουμε :)

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_iii_vs_galaxy_note_ii-review-830.php

Νομίζω ότι δεν τα λένε ακριβώς όπως είναι τα πράγματα... Οι χρήστες ξέρουν βέβαια!

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Με τόσο μεγάλη οθόνη, γιατί δεν εμφανίζεται, η ημερομηνία πλήρης,*Σαββατο,13 Οκτωβρίου*;:wacko:, στην αρχική οθόνη;

Στο expansys,μπορείς να πληρώσεις και με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.Έψαξα το site, δεν βρήκα όμως με ποιές τράπεζες έσει συνεργασία.Γνωρίζει κάποιος;

Edited by giannis42
Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,βάζοντας άλλον launcher,χάνουμε κάποιες λειτουργίες του s pen;Εχει ασχοληθεί κανένας;

 

page buddy και samsung widgets πανε περιπατο .Οι λειτουργιες του spen δουλευουν

 

 

edit :μου ηρθε η sdcard 64gb sandisk class 10 απο το amazon.Ειχα ηδη την class 6 64gb.Δεν ειναι placebo effect,παει μαμιοντας.Η διαφορα τους ειναι οφθαλμοφανης :)

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση ολοι λετε η μπαταρια ειναι σε αλλο επιπεδο κτλ...

 

δλδ με κανονικη χρηση τηλεφωνου(κλήσεις,μηνυματα) ποσες μερες βγαζει?

 

και με απλη χρηση τηλεφωνου + wifi η data για λιγο διαβασμα σε forum παλι περιπου ποσες μερες βγαζει?

 

Φιλη μου το χρησιμοποιησε μονο για κλησεις και μηνυματα το εκλεινε το βραδυ που επεφτε για υπνο και το ανοιγε το πρωι που πηγαινε για δουλεια και της κρατησε 14 μερες.

Με ανοιχτα τα δεδομενα ειναι σχετικο μπορει απο δυο μεχρι 5 μερες αναλογα τι κανει ο καθενας και κατα ποσο τα χρησιμοποιει.:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλη μου το χρησιμοποιησε μονο για κλησεις και μηνυματα το εκλεινε το βραδυ που επεφτε για υπνο και το ανοιγε το πρωι που πηγαινε για δουλεια και της κρατησε 14 μερες.

Με ανοιχτα τα δεδομενα ειναι σχετικο μπορει απο δυο μεχρι 5 μερες αναλογα τι κανει ο καθενας και κατα ποσο τα χρησιμοποιει.:)

 

αν αληθευει ειναι τρομερο αυτο που λες....

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

αν αληθευει ειναι τρομερο αυτο που λες....

 

Τι τρομερο ? Κατοχο του ειμαι και γω και το βλεπω στην πραξη.Βεβαια δεν μπορω να κρατηθω και να το δουλεψω μονο για κλησεις και μηνυματα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι στην τριτη φορτιση και δεν εχω ασφαλη συμπερασματα ,σιγουρα εχει καλη μπαταρια αλλα ουαου δεν εχω πει ,(μηπως εχω καμια κολοεφαρμογη που μου την ριμαζει αν και δεν εχω πολλα πραγματα φορτωμενα ) οποια συμβουλη η παρατηρηση δεκτη .

Μετα απο 8910 ,σ2 ,σ3 (το τελευταιο το κληρονομησε η γυναικα μου )μετα απο πολυ καιρο ενιωσα ποιοτικο κινητο στα χερια μου με το νοτε 2 σε γκρι (αισθηση i phone που κατα τα αλλα απεχθανωμαι για τους γνωστους λογους ) και νιωθω το απολυτο εργαλειο στα χερια μου , και μεχρι τωρα ειχα τον γιο μου να μου φτιαχνει οτι ηθελα γιατι βαριομουν να ασχοληθω .Τωρα με το Ν2 θελω να μαθω και να το κρατησω .

Μπορει να κανω ηλιθιες ερωτησεις αλλα πιστευω να με ανεχτειτε , πραγματικα ενθουσιασμενος !!!!

Επισης δεν ξερω αν συμφωνειτε αλλα η αυξηση του βαρους συγκριτικα με το s3 , s2 προσθετει αισθηση ποιοτητας εστω και αν ειναι ψευδαισθηση .

Edited by PAJ_
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι στην τριτη φορτιση και δεν εχω ασφαλη συμπερασματα ,σιγουρα εχει καλη μπαταρια αλλα ουαου δεν εχω πει ,(μηπως εχω καμια κολοεφαρμογη που μου την ριμαζει αν και δεν εχω πολλα πραγματα φορτωμενα ) οποια συμβουλη η παρατηρηση δεκτη .

Μετα απο 8910 ,σ2 ,σ3 (το τελευταιο το κληρονομησε η γυναικα μου )μετα απο πολυ καιρο ενιωσα ποιοτικο κινητο στα χερια μου με το νοτε 2 σε γκρι (αισθηση i phone που κατα τα αλλα απεχθανωμαι για τους γνωστους λογους ) και νιωθω το απολυτο εργαλειο στα χερια μου , και μεχρι τωρα ειχα τον γιο μου να μου φτιαχνει οτι ηθελα γιατι βαριομουν να ασχοληθω .Τωρα με το Ν2 θελω να μαθω και να το κρατησω .

Μπορει να κανω ηλιθιες ερωτησεις αλλα πιστευω να με ανεχτειτε , πραγματικα ενθουσιασμενος !!!!

 

Και μια παρατηρηση που δεν ξερω αν συμφωνειτε , η αυξηση του βαρους δινει + στο κινητο .

 

 

Οταν θες να δεις μια συσκευη εαν εχει καλη μπαταρια δεν την βαζεις για την ωρα τουλαχιστον εφαρμογες τριτων απο το μαρκετ για να καταλαβεις τι ρολο βαραει η συσκευη που αγορασες. Την δουλευεις με την μαμα ρομ για ενα διαστημα για να πειστεις τι γινεται. Οι εφαρμογες τριτων μπορει να ειναι απο καλες μεχρι κακογραμμενες με αποτελεσμα να μη βγαζεις ποτε ασφαλη συμπεραματα.:)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα αυτή τη βάση

 

Απο δω ... http://www.mobilecenter.gr/index.php?target=products&product_id=34093

 

Αφού την αγόρασα μετά τη βρήκα φθηνότερα εδώ :( http://www.birdphone.gr/gr/prdid/f4b5b5e41cb447f59a4f2518cff354cb/productinfo.aspx έχουν μια διαφορά στα τελευταία γράμματα βέβαια που δεν ξέρω σε τι αφορά.. πιστεύω πως είναι ίδιες.

Το σκρουτζαρα με όλο τον κωδικό (ECS-K200BEGSTD) και δεν μου την έβγαζε του birdphone... μετά έβαλα μόνο αυτό ECS-K200 και την έβγαλε.

Δεν πειράζει... ενα ποτό το βράδυ λιγότερο ;-)

Edited by qosmio
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά , θυμίστε μου τι παίζει με την διαθέσιμη μνήμη για εφαρμογές και αν μπορώ να τη επεκτείνω , επίσης βασικότατο ερώτημα , όταν συνδέσεις ακουστικά εξακολουθεί να είναι υπερβολικά χαμηλή η ένταση όταν μιλάς σε μια κλίση και μιλάω για ενσύρματα ακουστικά . Επίσης από που μπορώ να το πάρω και να το βρω με τη χαμηλότερη τιμή ? γιατί έχω apogoiteuftei με τη μπαταρία του one x δυστυχώς και το σκέφτομαι για αγορά πολύ σοβαρά.

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο the mall σημερα και το ειδα το κινητο....τα εβαλα και διπλα διπλα με το Note μου! Ρε παιδια απογοητεύτηκα γενικα, το περιμενα καλύτερο...

 

Ρε παιδια εσεις που τα εχετε και τα δυο, ποιο εχει πιο φωτεινή οθόνη ? το Note 1 ή το Note 2 ? Επίσης κάπως θολή ηταν η οθονη του Note 2... του Note 1 μου φαινόταν πιο crisp!

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο the mall σημερα και το ειδα το κινητο....τα εβαλα και διπλα διπλα με το Note μου! Ρε παιδια απογοητεύτηκα γενικα, το περιμενα καλύτερο...

 

Ρε παιδια εσεις που τα εχετε και τα δυο, ποιο εχει πιο φωτεινή οθόνη ? το Note 1 ή το Note 2 ? Επίσης κάπως θολή ηταν η οθονη του Note 2... του Note 1 μου φαινόταν πιο crisp!

 

Τι σε χάλασε δηλαδή?

Που ήθελες βελτίωση?

 

Μου φαίνεται πολύ περίεργο γιατί μέχρι τώρα δεν βρήκα ψεγάδι στο κινητό.

Ούτε και κάτι που να μην μου αρέσει γενικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παρήγγειλα κι εγώ. Σκέφτομαι και για screen protector της spigen sgp. Βλέπω ότι έχει 4 παραλλαγές Ultra Crystal, Ultra Fine,

Ultra Oleophobic και Ultra Optics. Έχετε να προτείνετε κανένα απ'αυτά ή κάτι άλλο για screen protector;;

 

Ευχαρηστώ

Galaxy Note II Grey Titanium, Fujitsu Lifebook T900 Dual Digitizer
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παρήγγειλα κι εγώ. Σκέφτομαι και για screen protector της spigen sgp. Βλέπω ότι έχει 4 παραλλαγές Ultra Crystal, Ultra Fine,

Ultra Oleophobic και Ultra Optics. Έχετε να προτείνετε κανένα απ'αυτά ή κάτι άλλο για screen protector;;

 

Ευχαρηστώ

Απλά να σε ενημερώσω πως η (ULTRA FINE) που την έχω έχει matte επίστρωση ,εμένα μ αρέσει αλά η αλήθεια είναι πως ειναι ιδιαίτερη λόγο του matte.

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τα παιδιά. Αρχικά να ενημερώσω για τους φίλους που θέλουν να δουν το Note II από κοντά (μιας και δεν έχει έρθει σε κάποιο κατάστημα), ότι στο Mall (στον 3ο όροφο, βγαίνοντας από το ασανσέρ από την μεριά που είναι οι καφετέριες) έχει στήσει ένα stand η Samsung και κάνουν ενημέρωση για το Note II και to S3.

 

Πήγα λοιπόν να το δω και εγώ. Δεν έχω να αναφέρω κάτι καινούριο από αυτά που έχουν ειπωθεί μέχρι τώρα. Το πιο ενδιαφέρον (μετά την εμπειρία του να το πιάσω στα χέρια μου :p) ήταν η συζήτηση που είχα με ένα από τα παιδιά της Samsung που ήταν εκεί, ο οποίος είχε πάει στο Βερολίνο την ημέρα της παρουσίασης του και γενικότερα ανταλλάξαμε απόψεις.

 

Αν και ελάχιστα μεγαλύτερο "κάθεται" πολύ καλά στο χέρι μου. Πολύ smooth στην χρήση, super οθόνη και η κάμερα (τουλάχιστον στα δικά μου μάτια) δεν είχε διαφορές από το Note I. Τράβηξα την ίδια φωτογραφία και με τα 2 και δεν μπόρεσα να διακρίνω κάτι που να κάνει "μπαμ". Επίσης δεν μπόρεσα να δοκιμάσω αρκετά το πενάκι του διότι δεν έκανε καθόλου καλή επαφή. Δηλαδή τράβαγα μία γραμμή και εμφανιζόταν διακεκομμένη. Υποθέτω πως όλο αυτόν τον καιρό που είναι εκεί του έχουν βγάλει τα μάτια. Πάντως όταν το είδα αυτό, η μία από τις κοπέλες που ήταν εκεί μου είπε επί λέξη "Μην ανησυχείς, έτυχε σε αυτά, διότι έχουν χρησιμοποιηθεί αρκετά από τον κόσμο! Σε αυτό που θα πάρεις θα γράφει κανονικά!" :lol: Ομολογουμένως, ύστερα από αυτό ένιωσα πολύ ασφαλής :p Τα πλαστικά του είναι όντως της πλάκας, αλλά θεωρώ πως με μια θήκη θα είσαι κομπλέ. Πάντως για κινητό τέτοιας αξίας, είναι ανεπίτρεπτο να μην έχεις καλύτερη ποιότητα. Πιστεύω ότι αν χρησιμοποιούσαν ένα καλό υλικό τότε το κινητό θα έλεγα πως είναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ που έχει βγει ποτέ στην ιστορία της κινητής τηλεφωνίας.

Από κει και πέρα σε αυτό που δεν κατέληξα είναι το χρώμα. Μου άρεσαν και τα 2 πάρα πολύ. Ίσως ένα κλικ παραπάνω το γκρι αλλά και πάλι δεν είμαι σίγουρος. Αυτά τα λίγα από την πρώτη μου επαφή με το θηρίο.

Συνοψίζοντας, η πρώτη μου επαφή με το Note 2 μου άφησε ένα μόνο συναίσθημα...

Link to comment
Share on other sites

O chrom που έχει ενσωματωμένο είναι ο καλύτερος browser και έχει και το διπλό χτύπημα για να κάνει την προσαρμογή του κειμένου,που τόσο απασχόλησε τον freddaras, στο 1 και μαζί με τον μαμά browser είναι ότι καλύτερο. !

Έλα φίλε μου σοβαρά;

Αν και το έλυσα το θέμα με το dolphin μόνο καλά νέα είναι αυτά.

Αν επιτρέπεται αυτός ο chrome ποιος είναι; διαφορετικός από αυτόν που υπάρχει στο μάρκετ;

Μπορώ να τον βάλω στο κινητό μου;

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Έλα φίλε μου σοβαρά;

Αν και το έλυσα το θέμα με το dolphin μόνο καλά νέα είναι αυτά.

Αν επιτρέπεται αυτός ο chrome ποιος είναι; διαφορετικός από αυτόν που υπάρχει στο μάρκετ;

Μπορώ να τον βάλω στο κινητό μου;

Sent from my note

Ο ίδιος είναι με αυτόν του market :)

@aggelos_22, το πενάκι έχει πάρα πολύ καλή αίσθηση και φυσικά καμιά σχέση με αυτό που είδες στο demo unit. Κανένα παιδί από τόσους που το πήραμε δεν έχει αναφέρει το παραμικρό πρόβλημα ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...