Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1263

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Τι serial number έχει το gt1 ultimate; Βγάζουν κάποια παλικάρια Ρώσοι και ένας Βούλγαρος mod rom slimbox για s912 του Beelink gt1 ultimate , τώρα τελευταία 10.2 , 10.3 και 10.4.

Καλησπέρα, είναι ΑΧ12.... .

Link to comment
Share on other sites

Σελίδα 431 και 448 διάβασε.

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=835993&st=8720

Αυτήν δουλεύουν από ότι κατάλαβα , διάβασέ το και εσύ.

https://4pda.ru/pages/go/?u=https%3A%2F%2Fmega.nz%2Ffile%2FqxkgwCaK%235Jxz9S5PVrPE1gngfbD5YefO57jPhXzRv8a6jp0qV5o&e=101860284

Link to comment
Share on other sites

Και μία μικρή λεπτομέρεια(μικρής σημασίας), αλλά μετά από τόσες επανεγκατεστάσεις ρομς έχω την εντύπωση ότι εάν επιλέξεις ως γλώσσα του TVbox τα Αγγλικά τότε στην ρύθμιση ώρας σου βγάζει και την Αθήνα, εάν όμως βάλεις ως γλώσσα τα Ελληνικά δεν βγάζει την Αθήνα:rolleyes::wacko::confused: Έτσι από περιέργεια ισχύει?

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Προσφορα από bangood 43 ευρώ με μεταφορικα.Πιστευω αξίζει

... [42,83€ 38% OFF]H96 Max X3 Amlogic S905X3 4GB RAM 128GB ROM 5G WIFI bluetooth 4.0 1000M LAN Android Android 9.0 4K 8K VP9 H.265 TV Box Home Audio & Video from Consumer Electronics on banggood

https://banggood.app.link/8A8rYsdyDcb

Link to comment
Share on other sites

Προσφορα από bangood 43 ευρώ με μεταφορικα.Πιστευω αξίζει

... [42,83€ 38% OFF]H96 Max X3 Amlogic S905X3 4GB RAM 128GB ROM 5G WIFI bluetooth 4.0 1000M LAN Android Android 9.0 4K 8K VP9 H.265 TV Box Home Audio & Video from Consumer Electronics on banggood

https://banggood.app.link/8A8rYsdyDcb

1. Εάν σου είναι απαραίτητα τα 128 ναι. Προσωπικά και τα 32 μου φθάνουν

2. Επειδή δεν έχω καιρό να το ψάξω πρόσεξε να είναι είτε με PDM είτε από ευρωπαική αποθήκη (CZ?).

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

1. Εάν σου είναι απαραίτητα τα 128 ναι. Προσωπικά και τα 32 μου φθάνουν

2. Επειδή δεν έχω καιρό να το ψάξω πρόσεξε να είναι είτε με PDM είτε από ευρωπαική αποθήκη (CZ?).

 

 

Από ότι βλέπω 33 ευρω κάνει το 32gb και 43ευρω 128gb.Μαλλον θα πάω στο 128gb γτ λογικά μια φορά θα αγοράσω tv box..Η custom rom δεν σχετίζεται με το μέγεθος δίσκου έτσι;Μόνο με το board?

Ναι ναι με pdm θα αγοράσω.Ευχαριστωωω

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω 33 ευρω κάνει το 32gb και 43ευρω 128gb.Μαλλον θα πάω στο 128gb γτ λογικά μια φορά θα αγοράσω tv box..Η custom rom δεν σχετίζεται με το μέγεθος δίσκου έτσι;Μόνο με το board?

Ναι ναι με pdm θα αγοράσω.Ευχαριστωωω

Όχι η custom rom δεν έχει σχέση με το εάν η μνήμη είναι 32 ή 64 ή 128 GB.;)

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

0-02-05-afa2b9e61087619b33f4e81e9bcbd6d3120eb4c09539c939af02f28d02209957-d1c9fea3.jpg

 

Εδω και 3 μερες στην κατοχη μου εχει περασει και το TOX1 ...

Το μποξακι ειναι Ugoos ... φαινεται ''στιβαρο'' και οπως ισως ξερετε εχει και μια μικρη κεραια που φαινεται οτι κανει αυτο που ... υποσχεται!

Δυστυχως στα πλην κατατασσω την ελλειψη spdif και το οτι οπως σχεδον ολα τα s905x3 μποξακια δεν κλεινει το ρευμα στην εξοδο usb !!!

Οι θερμοκρασιες του ειναι πραγματικα παρα πολυ καλες και δεν εχουν καμια σχεση με τα 80+ που ελεγαν οτι ειχαν καποια απο αυτα!

Το λογισμικο του φαινεται να ακολουθει την μαμα Ugoos και μαλιστα με την τελευταια του αναβαθμιση εχει και μονιμο magisk !

Δυστυχως ομως για μενα την πατησα ασχημα γιατι δεν πηρα χαμπαρι οτι με την τελευταια του αναβαθμιση ... ''κλειδωσε'' και δεν υπαρχει πλεον κανενας τροπος για επιστροφη σε παλαιοτερο λογισμικο και φυσικα σε custom !!!

Πρωτη φορα λοιπον ... το ειδα και αυτο σε Amlogic μποξακι!!!

Οχι βεβαια πως πρακτικα χρειαζεται και κατι αλλο γιατι ετσι και αλλιως τα εχει ολα ... αλλα ετσι για το γ...το !!!

Έχοντας δε περασει απο τα χερια μου σχεδον το 70-80% των s905x3 που κυκλοφορουν μπορω να πω οτι αυτο το μποξακι ειναι μεσα στα καλυτερα!

Και ειναι πραγματικα κριμα αν το βρειτε σε προσφορα να μην το κανετε δικο σας !!!

Η αληθεια ειναι οτι ειναι το μοναδικο s905x3 σε λογικη τιμη που out of the box δεν θα χρειαστει να κανεις τιποτα απολυτος !!!

Και εννοω απο θεμα λογισμικου...

Το παιρνεις , εχεις ενα σωρο καλουδια και καθαριζεις ....!

Ουτε πειραγματα ουτε τιποτα!

Και πλεον μπορω να πω και με μεγαλη σιγουρια μαλιστα οτι τα παρακατω μποξακια ειναι για διαφορους λογους απο τα καλυτερα s905x3 που κυκλοφορουν....!!!

 

TOX1

Magicsee N5 Max

X96 Air

X96 Max +

 

Καλη χρονια σε ολους μας και καλες τηλεθεασεις !!!

:)

 

%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BB%CE%B1.gif

2021-animation-bright-colors-2021.gif

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά! Προσπαθώντας να περάσω την τελευταία custom rom για το H96 max3 το usb burning tool μου βγάζει αυτό το μήνυμα.

Την license την επικολλαμε όπως την κατεβάζουμε δηλ .rar ή την αποσυμπιεζουμε;be31c727da1a5ef9b36c202c1e6bcc9c.jpg

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή δεν φαίνεται καλά:key file configurate wrong!

Letv 1 pro x800 us

Letv le max 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά! Προσπαθώντας να περάσω την τελευταία custom rom για το H96 max3 το usb burning tool μου βγάζει αυτό το μήνυμα.

Την license την επικολλαμε όπως την κατεβάζουμε δηλ .rar ή την αποσυμπιεζουμε;

Επειδή δεν φαίνεται καλά:key file configurate wrong!

Το αρχείο rar το αποσυμπιέζουμε (unrar) και ολόκληρο τον φάκελο που προκύπτει τον αντιγράφουμε εκεί που εγκαταστήσαμε το UBT.

Δες και εδώ πως είναι σε εμένα (κάνε κλικ στις εικόνες για να τις δεις πιο μεγάλες;))

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8116193#post8116193

 

edit: Απλώς μην μπερδευτείς γιατί έχω 2 licence. Αυτό που φαίνεται ανοιχτό είναι για την ugoos 0.3.8.1 (εσένα θα έχει άλλα αρχεία μέσα).

Όπως εδώ:

licence.jpg

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Στο USB Burning Tool στα στοκ ρομς χρειάζεται συνήθως ένα directory που λέγεται LICENCE. Αυτό συνήθως υπάρχει από εκεί που κατεβάζεις τις στοκ ρομς. Πρέπει όμως να το αντιγράψεις εσύ (όλο το directory δηλαδή LICENCE) εκεί που έχεις εγκαταστήσει στα Window το UBT.

Noname1.jpg Noname2.jpg

 

Υπάρχουν όμως και password protected firmwares που πιθανότατα είναι και το δικό σου, άρα πρέπει να επιλέξεις και το password.bin (εάν δεν κάνω λάθος στο μενού View-Input password και το SECURE_BOOT_SET μέσα στο φάκελο Licence ).

 

Directory LICENCE δεν υπήρχε στο USB Burning Tool, δημιούργησα ένα Directory LICENCE

στον φάκελο εγκατάστασης του USB Burning Tool και έβαλα εκεί το αρχείο SECURE_BOOT_SET μέσα στο φάκελο Licence .

Έβαλα και ένα αντίγραφο του SECURE_BOOT_SET με κατάληξη SECURE_BOOT_SET.ini

Με τις οδηγίες σας τα κατάφερα να περάσω την Ρψσικη ROM

Το ΒΤ δουλεύει τέλεια, αυτή είναι η επίσημη ROM/Firmware που είχα πριν το πειράξψ.

Έχει κάτι "πειραγμένο" αυτή η έκδοση του Firmware ;

Λοιπον αν καταλαβα καλα την δοκιμη την εκανες στο προηγουμενο λογισμικο σου ...

Αυτο που εβαλες μετα ....

Οποτε αν θελεις πριν κανεις οτιδηποτε μπες μεσα στις ρυθμισεις και ψαξε για τις εφαρμογες...

Εκει μεσα πατας εμφανιση ολων των εφαρμογων και μετα εμφανιση εφαρμογων συστηματος ...

Ψαχνεις για τις εφαρμογες bluetooth και bluetoothremote ...

Μπαινεις μεσα στην καθε μια και πατας διαγραφη δεδομενων!

Αυτο ειναι!

Κανεις και ενα reboot και αν πανε ολα καλα θα σταματησει να κρασαρει....!

Μπορεις παντως να το δοκιμασεις και σε αλλα λογισμικα αυτον τον τροπο (Twrp &Vendor) .... !

Καλη επιτυχια!

Τα δοκίμασα σχεδόν όλα αυτά, αλλά δεν δούλεψε 100%. Κολλούσε και είχε αργή ανταπόκριση (lag).

Αυτό που σου είπε ο @ath156 με το View-Input password το password.bin και το SECURE_BOOT_SET μέσα στο φάκελο Licence, το έκανες ; Και παρόλα αυτά δεν κατάφερες να φλασάρεις την stock A95X F3 Air , rtk; Γιατί δουλεύει από ότι διάβασα , είναι δοκιμασμένη από τους Ρώσους.

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=969996&view=findpost&p=102239898

Όχι ότι θα έχεις πρόβλημα με την λύση που σου πρότεινε ο φίλος @gatos814 με την διαγραφή δεδομένων , αλλά με τρώει η απορία , μου έφαγε ένα πρωινό να ψάχνω σε Ρώσικα site.

 

Ο κόπος σου/σας δεν πήγε χαμένος .

Σας ευχαριστώ όλους μια χαρά τα καταφέρατε !!!

Edited by Sakis_TS
διορθώσεις

Microsoft Lumia 640 Dual Sim 3G

Πάσχει ακόμα από "Παιδικές" ασθένειες.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πειραγμένο δεν θα το έλεγα , μάλλον μόνο αντικατάσταση των αρχείων που σχετίζονται με το Bluetooth wifi chip driver για Realtek αντί του Mediathek που κανονικά βάζουν σε αυτά τα eMMC.

Μπράβο σου, που τα κατάφερες , καλή χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Με το καλό το νέο έτος! Μόλις παρέλαβα δύο H9 X3 amlogic s905x3 κ θέλω να σας ρωτήσω αν είναι αξιόλογα όπως διάβασα τα μηχανάκια και αν πρέπει να προσέξω κάτι σε αυτά.. επίσης μια συνδρομή σε iptv θέλω να κάνω, εάν ξέρετε κάποια αξιόπιστη.
Link to comment
Share on other sites

Για βάλε το device info hw από playstore και τσεκαρέ ram rom είναι αυτή που τελικά πλήρωσες; Ή είναι άλλη;
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Με το καλό το νέο έτος! Μόλις παρέλαβα δύο H9 X3 amlogic s905x3 κ θέλω να σας ρωτήσω αν είναι αξιόλογα όπως διάβασα τα μηχανάκια και αν πρέπει να προσέξω κάτι σε αυτά.. επίσης μια συνδρομή σε iptv θέλω να κάνω, εάν ξέρετε κάποια αξιόπιστη.

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά και σε σένα.

 

Δεν θα ήθελα να σε στεναχωρήσω χρονιάρες μέρες, αλλά αυτό είναι ένα από τα 2 μποξάκια που έλεγα να μην πάρετε. Και αυτό γιατί σε πολλά από αυτά ενώ υποτίθεται ότι έχουν 4 GB μνήμης στην πράξη έχουν μόνο 2GB ή και σε μερικά από αυτά ακόμα και 1GB. Είναι μάλιστα έτσι φτιαγμένα που να δείχνουν 4GB στις πληροφορίες:rolleyes::mad::(:O

Εάν ισχύει κάτι τέτοιο θα το καταλάβεις εάν πας να βάλεις κάποια custom rom οπότε και θα σου μπρικάρει (θα πρέπει να βάλεις κάποια ειδική για 2 ή και για 1GB).

Ελπίζω να μην ισχύει τίποτα από τα παραπάνω και σε εσένα να έχει έρθει καινούργια και σωστή παρτίδα :):):)

Και πάλι Χρόνια Πολλά.

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8115244#post8115244

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8108082#post8108082

https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x3/805417-h9-x3-bricked-dead-solved-revived

https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x2/785223-0x32030201-uboot-get-result-diskinitial-error/page4#post815667

 

H9X3.jpg

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά και σε σένα.

 

Δεν θα ήθελα να σε στεναχωρήσω χρονιάρες μέρες, αλλά αυτό είναι ένα από τα 2 μποξάκια που έλεγα να μην πάρετε. Και αυτό γιατί σε πολλά από αυτά ενώ υποτίθεται ότι έχουν 4 GB μνήμης στην πράξη έχουν μόνο 2GB ή και σε μερικά από αυτά ακόμα και 1GB. Είναι μάλιστα έτσι φτιαγμένα που να δείχνουν 4GB στις πληροφορίες:rolleyes::mad::(:O

Εάν ισχύει κάτι τέτοιο θα το καταλάβεις εάν πας να βάλεις κάποια custom rom οπότε και θα σου μπρικάρει (θα πρέπει να βάλεις κάποια ειδική για 2 ή και για 1GB).

Ελπίζω να μην ισχύει τίποτα από τα παραπάνω και σε εσένα να έχει έρθει καινούργια και σωστή παρτίδα :):):)

Και πάλι Χρόνια Πολλά.

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8115244#post8115244

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8108082#post8108082

 

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Το παραγγειλα, βλέποντας ένα ελληνικό πρόσφατο βιντεάκι. Αλλά θα το μαστορεψω με το καλό από αύριο.. Κάποια IPTV γνωρίζετε για να την τσεκαρω; Και πάλι σε ευχαριστώ, να έχεις καλή χρονιά!

Link to comment
Share on other sites

Όσο καιρό παρακολουθώ το νήμα αυτό διαπιστώνω ότι πολλοί φίλοι του νήματος πρώτα αγοράζουν και μετά ρωτάνε αν η αγορά τους ήταν καλή.

Θα μου επιτρέψετε να πω δυο παροιμίες του λαού μας.

1) Ο τι λάμπει δεν είναι χρυσός

2) Το φτηνό κρέας είναι για τα σκυλιά.

 

Καλη χρονια με υγεια και καλες αγορες .

Link to comment
Share on other sites

σωστός.προσωπικα καίγομαι ωρες, μέρες σε reviews πριν την αγορά οτιδήποτε.Ετσι έκανα και με το vorke Z6 και δε το μετάνιωσα και ας πέρασαν σχεδόν 3 χρόνια ακόμα σκύλος μαύρος!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλά το κάνεις αλλά και αυτοί από κάπου τα αρπάνε , με αποτέλεσμα να μαγειρεύουν αποτελέσματα και να διαγράφονται σχόλια. Κλασικό παράδειγμα tvboxstop. Το μήνυμα 06/06/2020 το έφαγε η μαρμάγκα , καθώς και το λατρεμένο μας Banggood κάνει πολλές μαϊ*****ές , που είναι το μύνημα οέο;;; Από 08/10/2020;; Όλοι ευχαριστημένοι ήταν με πέντε αστέρια έκαστος.83b99cd530500ad3fe6e7351814460ad.jpg

 

49355f0286db9bb15c2da58147620aeb.jpgf28e9ffc9795811e6881cc721c4dc0f8.jpg

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Εγώ πρώτα ρώτησα τι να πάρω και μετά πήρα και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Ευχαριστώ όλους για την βοήθεια τους. Καλή χρονιά να έχουμε.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το βίντεο είδα, είναι fake δηλαδή..;; Καλά κάνετε και σπαταλάτε αμέτρητες ώρες για να αγοράσετε κάτι που κάνει 35 ευρώ.. αλλά για κάποιους άλλους τα 35 ευρώ που μπορεί να χάσει σε μία λάθος επιλογή, μπορεί να μην είναι τίποτα , μπροστά στα χρήματα που θα έχανε σπαταλοντας όλο αυτό τον χρόνο για να ψάξει για ένα tv box. Σας ευχαριστώ για την βοήθεια. Καλή χρονιά και υγεία σε όλο τον κόσμο!

Link to comment
Share on other sites

Ναι χαχαχαχαχα 64bit είναι σίγουρα. Το σύγκρινε με το δελφινάκι και έβγαλε αυτά τα ασφαλή συμπεράσματα.

Σε 10/100 ethernet προτείνει να το συνδέσεις σε ethernet για να μην χάσεις την τρομερή ethernet του. Ωραίος ο τύπος , δώρο του τα έκαναν και τα δύο , σιγά να μην τα πλήρωσε.

Edited by makis1024
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή Πρωτοχρονιά. Εδώ και σχεδόν ένα χρόνο έχω το AX95 F3 το οποίο χρησιμοποιώ κυρίως για αναπαραγωγή ταινιών από έναν σκληρό δίσκο 1Τ. Τελευταία όμως έχω αρκετά κολλήματα κυρίως σε αρχεία 5-10 γίγα αλλά και σε μικρότερα. Για την αναπαραγωγή χρησιμοποιώ vlc και kodi και σπανίως τον stock player. Σκέφτομαι να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μπας και στρώσει. Έχετε καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

0-02-05-afa2b9e61087619b33f4e81e9bcbd6d3120eb4c09539c939af02f28d02209957-d1c9fea3.jpg

 

Εδω και 3 μερες στην κατοχη μου εχει περασει και το TOX1 ...

Το μποξακι ειναι Ugoos ... φαινεται ''στιβαρο'' και οπως ισως ξερετε εχει και μια μικρη κεραια που φαινεται οτι κανει αυτο που ... υποσχεται!

Δυστυχως στα πλην κατατασσω την ελλειψη spdif και το οτι οπως σχεδον ολα τα s905x3 μποξακια δεν κλεινει το ρευμα στην εξοδο usb !!!

Οι θερμοκρασιες του ειναι πραγματικα παρα πολυ καλες και δεν εχουν καμια σχεση με τα 80+ που ελεγαν οτι ειχαν καποια απο αυτα!

Το λογισμικο του φαινεται να ακολουθει την μαμα Ugoos και μαλιστα με την τελευταια του αναβαθμιση εχει και μονιμο magisk !

Δυστυχως ομως για μενα την πατησα ασχημα γιατι δεν πηρα χαμπαρι οτι με την τελευταια του αναβαθμιση ... ''κλειδωσε'' και δεν υπαρχει πλεον κανενας τροπος για επιστροφη σε παλαιοτερο λογισμικο και φυσικα σε custom !!!

Πρωτη φορα λοιπον ... το ειδα και αυτο σε Amlogic μποξακι!!!

Οχι βεβαια πως πρακτικα χρειαζεται και κατι αλλο γιατι ετσι και αλλιως τα εχει ολα ... αλλα ετσι για το γ...το !!!

Έχοντας δε περασει απο τα χερια μου σχεδον το 70-80% των s905x3 που κυκλοφορουν μπορω να πω οτι αυτο το μποξακι ειναι μεσα στα καλυτερα!

Και ειναι πραγματικα κριμα αν το βρειτε σε προσφορα να μην το κανετε δικο σας !!!

Η αληθεια ειναι οτι ειναι το μοναδικο s905x3 σε λογικη τιμη που out of the box δεν θα χρειαστει να κανεις τιποτα απολυτος !!!

Και εννοω απο θεμα λογισμικου...

Το παιρνεις , εχεις ενα σωρο καλουδια και καθαριζεις ....!

Ουτε πειραγματα ουτε τιποτα!

Και πλεον μπορω να πω και με μεγαλη σιγουρια μαλιστα οτι τα παρακατω μποξακια ειναι για διαφορους λογους απο τα καλυτερα s905x3 που κυκλοφορουν....!!!

 

TOX1

Magicsee N5 Max

X96 Air

X96 Max +

 

Καλη χρονια σε ολους μας και καλες τηλεθεασεις !!!

:)

 

%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BB%CE%B1.gif

2021-animation-bright-colors-2021.gif

 

παρέλαβα Εχθές 12:30.

Α ρε γάτε αν ποστάρες 5-6 ώρες πριν θα το είχα σώσει και θα μπορούσα να φλασάρω ότι ήθελα.

Πάντως από το λίγο που τον δούλεψα πάει σφαίρα και η θερμοκρασία είναι μία χαρά

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...