Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικά θέλω την απόλυτη ησυχία, οπότε ούτε ανεμιστήρες, ούτε Kodi πολύ δουλεύω.

Όχι ότι κολλάει λόγω θερμοκρασίας, αλλά όσο γίνεται δουλειά με άλλα προγράμματα, γιατί να το ζοριζω στους 80 βαθμούς;

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

 

Δηλαδη εκτος κοντι τι αλλο υπαρχει για την ιδια δουλεια;εσυ απο που πηρες το κουτι με 55ευρω;

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1263

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Οσοι παραγγειλαν προσφατα και παρελαβαν το βεελινγκ μπορουν παρακαλω πολυ να μου πουν εστω σε π.μ. Απο που ποσο καιρο και μεσω τι αποθηκης; Ρωταω γιατι απο gearbest καταλαβα οτι αλλαζει το κοστος και τα μεταφορικα αναλογα με την αποθηκη...δε ξερω αν τα λεω καλα μπορει καποιος που το εκανε προσφατα να με βοηθησει; Ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Από ευρωπαϊκή αποθήκη βγαίνει στα 58€.πιο φτηνά του χρόνου στις 11.11

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εκτος κοντι τι αλλο υπαρχει για την ιδια δουλεια;εσυ απο που πηρες το κουτι με 55ευρω;
Αν θες μόνο ταινίες και σειρές, τότε το Terrarium και το Netflix έχουν σχεδόν τα πάντα.

 

Το 3/32 το πήρα από Gearbest και λόγω προσφοράς είχε βγει στα 58$, οπότε ακόμα πιο κάτω από 55€.

 

Όσο για το πόσο έχει πουλήσει κάτι.. Αυτό κρύβει και παγίδες.

Να θυμίσω το σκηνικό με το Η96 plus που δεν αρχή όλοι το διαφήμιζαν και το αγόρασε πολύς κόσμος και μετά βγήκαν πόσα άτομα εδώ που είτε είχε θέμα το τροφοδοτικό του μηχανήματος, είτε είχε πρόβλημα το μηχανάκι και έψαχναν άλλες Ρομ.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα'''Ηρθε απο Gearbest χθες το W95 android tv box (2ram16rom)μετα απο 48 μερες..

Δεν αναβει το λαμπακι οταν το βαζω στην μπριζα.δεν ενεργοποιειται καν...

Μου εστειλαν χαλασμενο προιον??

μπορει να βοηθησει καποιος???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα'''Ηρθε απο Gearbest χθες το W95 android tv box (2ram16rom)μετα απο 48 μερες..

Δεν αναβει το λαμπακι οταν το βαζω στην μπριζα.δεν ενεργοποιειται καν...

Μου εστειλαν χαλασμενο προιον??

μπορει να βοηθησει καποιος???

Δοκίμασε με άλλο μετασχηματιστή των ίδιων όμως προδιαγραφών

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αν θες μόνο ταινίες και σειρές, τότε το Terrarium και το Netflix έχουν σχεδόν τα πάντα.

 

Το 3/32 το πήρα από Gearbest και λόγω προσφοράς είχε βγει στα 58$, οπότε ακόμα πιο κάτω από 55€.

 

Όσο για το πόσο έχει πουλήσει κάτι.. Αυτό κρύβει και παγίδες.

Να θυμίσω το σκηνικό με το Η96 plus που δεν αρχή όλοι το διαφήμιζαν και το αγόρασε πολύς κόσμος και μετά βγήκαν πόσα άτομα εδώ που είτε είχε θέμα το τροφοδοτικό του μηχανήματος, είτε είχε πρόβλημα το μηχανάκι και έψαχναν άλλες Ρομ.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

στο νετφλιχ θελει λγαριασμο και χρημα το ιδιο ειναι και το τεραριουμ; Ή ειναι τζαμπα σαν το κοντι;εγω θελω να παρω το βεελινγκ ουλτιματε 3/32 υπαρχει καποιος να βοηθησει; Εμπειρικα να μου πει μαγαζι, μικρα γραμματα, γενικα τι πρεπει να προσεξω και πως να το παραγγειλω. Εστω πμ δε θελω να πρηζω ολους σας.ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από ευρωπαϊκή αποθήκη βγαίνει στα 58€.πιο φτηνά του χρόνου στις 11.11

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Που εχει 58$ ;εγω ψαχνω το 3/32 βεελινγκ και το βρισκω τουλαχιστον 65€ και μαλλον και μεταφορικα ή τελωνειο δεν εχω καταλαβει τι παιζει, γιαυτο ζηταω απο καποιο που το εκανε προσφατα να μου πει λεπτομεριες τι να προσεξω κτλπ. Ευχαριστω:):D

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Εγω απλα θα αναφερω την εμπειρία μου με το Beelink Gt1 Ultimate(3gb/32gb) με σειριακο αριθμο που ξεκινά απο AX12. Το πήρα απο gearbest το black friday αλλα δυστυχως το μετάνιωσα. Το κουτι ειναι πολύ γρήγορο μεν, αλλα η συγκεκριμένη παρτιδα εχει πολλα θέματα τα οποια δεν μπορει καποιος να αγνοησει. Καταρχας δεν υπάρχει καθόλου υποστηριξη για 3d, εννοωντας οτι δεν μπορώ να παιξω καλά παιχνιδια. Το εψαξα αρκετά αλλα δεν βρηκα λύση οπως και ολοι οι υπολοιποι που εχουν το συγκεκριμένο. Η beelink δεν κυκλοφόρησε κάποια ενημέρωση για αυτο αρα ακομη δεν εχει λυθει τιποτα, ουτε γνωριζουμε εαν θα το κανει. Επίσης, για καποιο πολυ παραξενο λογο, το wifi, αποσυνδεεται όταν ανοιξω το app του youtube(:worry:). Εαν παω μεσω chrome, ολα οκ αλλα η ποιοτητα χαμηλότερη. Αυτα απο εμένα. Εαν κάποιος απο την κοινοτητα αντιμετωπιζει τα ιδια και βρηκε καποια λυση σχετικα με αυτα τα προβληματα, pls share it :)

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικα προβληματα κινεζο κουτιων....και μετα μου λενε δεν υπαρχουν προβληματα, εχω βγαλει τα ματια μου 2 μερες τωρα με το χαζοκουτο και ακομα δεν εχω καταλαβει τι ,ποιο, κτλπ. Τουλαχιστον με τα αλλα στη τοπικη αγορα ξερεις τι να περιμενεις σχεδον αναλογα με το κοστος οχι αναλογα με το σ/ν ημαρτον...

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικα προβληματα κινεζο κουτιων....και μετα μου λενε δεν υπαρχουν προβληματα, εχω βγαλει τα ματια μου 2 μερες τωρα με το χαζοκουτο και ακομα δεν εχω καταλαβει τι ,ποιο, κτλπ. Τουλαχιστον με τα αλλα στη τοπικη αγορα ξερεις τι να περιμενεις σχεδον αναλογα με το κοστος οχι αναλογα με το σ/ν ημαρτον...

 

Φιλε εχω παρει πολλα.....χαζοκουτακια.....απο την εν λογο εταιρια,και προβληματα ελαχιστα...

Οποτε μονο κλασσικα προβληματα δεν ειναι.Μην τα ισοπεδωνουμε ολα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εεχεις δικιο, απλα προσπαθω να καταλαβω τι να κανω εδω και δυο μετες και κανεις δε μιλαει για τα προβληματα και ξαφνικα ερχεται ενας ανθρωπος και λεει τα γεγονοτα..ολοι οι αλοι δηλαδη ειναι οκ και δουλευουν τα μηχανακια τους κομπλε; Δε καταλαβαινω γιατι κρυβουν την αληθεια, ποσοστα παιρνουν;;; Χαχχα εχεις δικιο δεν πρεπει να ισοπεδωνουμε.

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Εεχεις δικιο, απλα προσπαθω να καταλαβω τι να κανω εδω και δυο μετες και κανεις δε μιλαει για τα προβληματα και ξαφνικα ερχεται ενας ανθρωπος και λεει τα γεγονοτα..ολοι οι αλοι δηλαδη ειναι οκ και δουλευουν τα μηχανακια τους κομπλε; Δε καταλαβαινω γιατι κρυβουν την αληθεια, ποσοστα παιρνουν;;; Χαχχα εχεις δικιο δεν πρεπει να ισοπεδωνουμε.

 

Τώρα τι να πει κανείς?

Τόσοι άνθρωποι προσπάθησαν να σε βοηθήσουν ανάλογα με τις εμπειρίες που είχαν.

Υπάρχουν τόσες σελίδες προηγουμένως με εμπειρίες (θετικές-αρνητικές-ουδέτερες) για διάφορα κουτιά.

Και έρχεσαι εσύ τώρα να "μας την πεις" κιόλας? Ότι σου κρύβουν τα προβλήματα? Γιατί? Για να πάρεις εσύ ένα "χαζόκουτο" που κανείς δεν σου λέει από που? Ζητάς σύνδεσμο και δεν σου βάζουν. Άρα ποιο το όφελος του οποιουδήποτε?

Δεν φταις εσύ όμως, αλλά εμείς που χάνουμε τον χρόνο μας.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Εεχεις δικιο, απλα προσπαθω να καταλαβω τι να κανω εδω και δυο μετες και κανεις δε μιλαει για τα προβληματα και ξαφνικα ερχεται ενας ανθρωπος και λεει τα γεγονοτα..ολοι οι αλοι δηλαδη ειναι οκ και δουλευουν τα μηχανακια τους κομπλε; Δε καταλαβαινω γιατι κρυβουν την αληθεια, ποσοστα παιρνουν;;; Χαχχα εχεις δικιο δεν πρεπει να ισοπεδωνουμε.

 

Φιλε σοβαρεψου.....και προπαντως μην προσβαλεις....εδω ειμαστε τοσα χρονια για να βοηθαμε κοσμο.......οχι να σπρωχνουμε εταιριες......απαραδεκτος......:mad:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η κατάσταση αρχίζει και κουράζει και όσοι προσπαθούμε να βοηθήσουμε, πάλι βρίσκεται ο ένας που θα την πει την ξερή, μην απορείτε γιατί απέχουμε.πηγαίνετε αγοράστε ότι σας δίνουν με αφιλιειτ και αβάντα και κλάψτε μόνοι σας μετά.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον παρεξηγηθηκε το υφος μου αρκετα και ισως δεν εκφραστηκα σωστα, δεν κανω κολοτουμπα απλα καταλαβαινω οτι αλλιως μιλαμε και αλλιως γραφουμε και αυτο ισως δημιουργει παρεξηγησεις. Οποιον ενοχλησα τον ενημερωνω οτι δεν εχω προσωπικα με κανεναν και οντως δεν πρεπει να ισοπεδωνουμε τα παντα. Ειρηνη λοιπον μπας και μαθουμε και εμεις οι αδαεις(το εννοω) για τα κουτακια και τα μυστικα τους.:O:O:O

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Μπα τιποτα..δοκιμασα και αλλον 5V 2A μετασχηματιστη αλλα δεν δουλευει..απογοητευση.περμενα τοσο καιρο πως και πως να ερθει .πρωτη φορα την παταω τι να πω.εχω διαβασει -ψαξει ωρες ,και αλλοι την εχουν πατησει με το μποξακι αυτο(ειδα youtube 3 ατομα).το gearbest δεν το ξανα εμπιστευομαι παντως.μακαρι η να μου στειλουν τα 27 ευρω πισω η αλλο μποξακι,ελπιζω

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δοκίμασε με άλλο μετασχηματιστή των ίδιων όμως προδιαγραφών

 

Sent from my 1+3T

 

Μπα τιποτα..δοκιμασα και αλλον 5V 2A μετασχηματιστη αλλα δεν δουλευει..απογοητευση.περμενα τοσο καιρο πως και πως να ερθει .πρωτη φορα την παταω τι να πω.εχω διαβασει -ψαξει ωρες ,και αλλοι την εχουν πατησει με το μποξακι αυτο(ειδα youtube 3 ατομα).το gearbest δεν το ξανα εμπιστευομαι παντως.μακαρι η να μου στειλουν τα 27 ευρω πισω η αλλο μποξακι,ελπιζω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,έχω το Kii το παλιό που κανονικά είχε 5.1 android αλλά φορά μια πειραγμένη έκδοση που δε ξέρω καλά καλά ποια είναι. Μπορώ να του περάσω τη γνήσια και αν είναι δυνατόν αναβαθμισμένη σε 6 η και 7 ή δε παίζει αυτό; Ευχαριστώ πολύ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον παρεξηγηθηκε το υφος μου αρκετα και ισως δεν εκφραστηκα σωστα, δεν κανω κολοτουμπα απλα καταλαβαινω οτι αλλιως μιλαμε και αλλιως γραφουμε και αυτο ισως δημιουργει παρεξηγησεις. Οποιον ενοχλησα τον ενημερωνω οτι δεν εχω προσωπικα με κανεναν και οντως δεν πρεπει να ισοπεδωνουμε τα παντα. Ειρηνη λοιπον μπας και μαθουμε και εμεις οι αδαεις(το εννοω) για τα κουτακια και τα μυστικα τους.:O:O:O
Κοίτα η απάντηση είναι μια.

Αφιέρωσε χρόνο, διάβασε εδώ στο θέμα γνώμες και πάρε την απόφαση σου μόνος.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα η απάντηση είναι μια.

Αφιέρωσε χρόνο, διάβασε εδώ στο θέμα γνώμες και πάρε την απόφαση σου μόνος.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

 

Αυτο προσπαθησα ατυχως να πω ειναι οτι διαβαζω 2 μερες ποστς βιντεο, οπου μπορω και ακομα δεν εχω καταλαβει τι, πιο και απο που...ποσο τι ακριβως θα κανω οταν παραλαβω...ποτε θα παραλαβω,,, και τοσα αλλα...αλλα ναι υπομονη δε λεω..απλα κουραστηκα και δε βγαζω και ακρη, ετσι εκφραστηκα λανθασμενα.

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Μπα τιποτα..δοκιμασα και αλλον 5V 2A μετασχηματιστη αλλα δεν δουλευει..απογοητευση.περμενα τοσο καιρο πως και πως να ερθει .πρωτη φορα την παταω τι να πω.εχω διαβασει -ψαξει ωρες ,και αλλοι την εχουν πατησει με το μποξακι αυτο(ειδα youtube 3 ατομα).το gearbest δεν το ξανα εμπιστευομαι παντως.μακαρι η να μου στειλουν τα 27 ευρω πισω η αλλο μποξακι,ελπιζω

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μπα τιποτα..δοκιμασα και αλλον 5V 2A μετασχηματιστη αλλα δεν δουλευει..απογοητευση.περμενα τοσο καιρο πως και πως να ερθει .πρωτη φορα την παταω τι να πω.εχω διαβασει -ψαξει ωρες ,και αλλοι την εχουν πατησει με το μποξακι αυτο(ειδα youtube 3 ατομα).το gearbest δεν το ξανα εμπιστευομαι παντως.μακαρι η να μου στειλουν τα 27 ευρω πισω η αλλο μποξακι,ελπιζω

 

Γιατί, τι σχέση έχει το μαγαζί με το αν θα σου κάτσει ελαττωματική συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους!

 

Μία ερώτηση: μήπως έχετε υπόψη κάποια εφαρμογή πληκτρολογίου+touchpad για έλεγχο tv-box από κινητό ή tablet?

Αν επίσης γνωρίζετε κάποια σχετική εφαρμογή που να παίζει με bluetooth αντί π.χ. να παίζει με IP..

Αν έχει αναφερθεί κάποια απάντηση πριν την 27/12 μέσα στο θρεντ πείτε μου - δεν πήγα παρα-πίσω :O ....

 

Για την ιστορία, το tv-box που έχω είναι αυτό https://www.gearbest.com/tv-box/pp_764523.html και προς το παρόν δεν μου βγάζει προβλήματα.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Edited by spyros88
SGS2 R.I.P. > SGS4 i9505 με Kushan ROM v.9.0 Ultra Lite > SGS6 flat με stock ROM ...και μάλλον τέλος από Samsung...
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σε όλους Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά !! Μόλις παράγγειλα 2 H96 Pro+ TV Box αλλά την έκδοση 3Ram/16Gb storage. Θα ήθελα την βοήθειά σας όποιος ξέρει να μου πει . 1ον Λογικά θα έρθει με το 6.0 για να βάλω το νεο 7.1 το παίρνει μέσο ota update πλέον η θέλει κάθε νέο update φλασάρισμα και εάν ναι έχω κατεβάσει το Burn_Card_Maker V.2.0.2 ?? 2ον Επειδή παράγγειλα 16gb μοντέλο και όχι το 32gb όταν περνάω ένα firmware πρέπει να λέει κάπου το 16 gb η τα firware από το 32αρι κάνουν μια χαρά !! Επίσης εάν υπάρχει κάποιο λίνκ η forum που να ασχολείται με αυτά τα μηχανάκια μπορείτε να μου τα πείτε ?? Ευχαριστώ. Γιώργος. ;)

Αναβαθμίσεις καλύτερα ΜΟΝΟ μέσω του amlogic flash tool.Προσοχη όμως γιατι τα συγκεκριμένα tv box είναι αρκετά περίεργα οσον αφορα τα "εσωτερικα" τους components και οι εκδοσεις ρομ (και σε ποια έκδοση του flash tool ανταποκρίνονται) ποικιλουν με βάση αυτα!!16-32gb δεν αλλαζουν ως προς τις ρομ αλλα τα τσιπ των ραμ (ddr3 ή ddr4),τα τσιπ wifi και βασικα η έκδοση της μητρικής!!!!4 περασαν απο τα χερια μου....(τα ετοιμασα για φιλους...) και τα 3 στο εσωτερικό ειχαν αλλη version μητρικης,αλλες ραμ, και αλλη μαρκα flash memory chip!!!Καποιες παρτιδες στην αρχή ειχαν βγει με ελαττωματικό τροφοδοτικο...οποτε το νου σου...Τι αλλο να σου πώ;ΟΤΙ χρειαστεις εδω είμαστε....:ninja:

 

Καλή Χρονιά σε όλους!

 

Μία ερώτηση: μήπως έχετε υπόψη κάποια εφαρμογή πληκτρολογίου+touchpad για έλεγχο tv-box από κινητό ή tablet?

Αν επίσης γνωρίζετε κάποια σχετική εφαρμογή που να παίζει με bluetooth αντί π.χ. να παίζει με IP..

Αν έχει αναφερθεί κάποια απάντηση πριν την 27/12 μέσα στο θρεντ πείτε μου - δεν πήγα παρα-πίσω :O ....

 

Για την ιστορία, το tv-box που έχω είναι αυτό https://www.gearbest.com/tv-box/pp_764523.html και προς το παρόν δεν μου βγάζει προβλήματα.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Προσωπικά έχω δοκιμάσει πολλες app αλλα κατέληξα σε ένα υπέροχο πληκτρολογιο της riitek i8+ και έκλεισα!!!Για μένα ότι καλυτερο, απλο, αξιόπιστο και οικονομικο παίζει αυτή την στιγμή.

Edited by saviano
Link to comment
Share on other sites

Γιατί, τι σχέση έχει το μαγαζί με το αν θα σου κάτσει ελαττωματική συσκευή;

 

 

ολες οι παραγγελιες μου σχεδον απο ebay 120 σχεδον, δεν μου εχει τυχει να παρω χαλασμενο προιον.μερικες φορες δεν ερχοταν η παραγγελια και επερνα τα χρηματα πισω.τι να κανω?επισης απο προχθες δεν μου απαντησαν στα μηνυματα ,ουτε στο email οπου εστειλα φωτο και βιντεο οταν προσπαθουσα να το ανοιξω.

πηρα ενα ταμπλετ εκτελωνισμενο πριν 2 μηνες (ηρθε),και ειπα να παρω και αυτο,αλλα δεν ξαναεμπιστευομαι gearbest.το ελεγξαν πρν το στειλουν?ειμαστε σοβαροι τωρα?να τρεχω σε μαγαζια με τροφοδοτικα και μπριζες να ρωταω ολη μερα τι γινεται με το κουτι και τιποτα??

Link to comment
Share on other sites

ολες οι παραγγελιες μου σχεδον απο ebay 120 σχεδον, δεν μου εχει τυχει να παρω χαλασμενο προιον.μερικες φορες δεν ερχοταν η παραγγελια και επερνα τα χρηματα πισω.τι να κανω?επισης απο προχθες δεν μου απαντησαν στα μηνυματα ,ουτε στο email οπου εστειλα φωτο και βιντεο οταν προσπαθουσα να το ανοιξω.

πηρα ενα ταμπλετ εκτελωνισμενο πριν 2 μηνες (ηρθε),και ειπα να παρω και αυτο,αλλα δεν ξαναεμπιστευομαι gearbest.το ελεγξαν πρν το στειλουν?ειμαστε σοβαροι τωρα?να τρεχω σε μαγαζια με τροφοδοτικα και μπριζες να ρωταω ολη μερα τι γινεται με το κουτι και τιποτα??

Έτυχε πήρες χαλασμένο κουτί.

Μην τρελαίνεσαι και μην αρχίζεις τις κατηγορίες χωρίς λόγο.

Δεν είναι χτεσινό μαγαζάκι το Gearbest.

Μίλα ήρεμα μαζί τους, απέδειξε το πρόβλημα και στάνταρ θα πάρεις πίσω τα χρήματα.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...