Jump to content

Sony Xperia S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ποιον launcher χρησιμοποιειται - προτεινεται για το S.

 

Unique καλο ριζικό.Θα σου πρότεινα και εγω τον go launcher.Δουλεύει άψογα και με πολυ καλη υποστήριξη ,για να καταλάβεις υπάρχει μέχρι και go store.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

thk u

Ας τον δοκιμασουμαι λοιπον τον go launcher.

μεχρι τωρα εχω δοκιμασει

launcher Pro

kai launcherADw

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

thk u

Ας τον δοκιμασουμαι λοιπον τον go launcher.

μεχρι τωρα εχω δοκιμασει

launcher Pro

kai launcherADw

 

απλα ο go launcher ειναι πιο πολυ νεροφιδα στην μπαταρια απο οτι της sony ο κλασσικος launcher. εσυ κρινεις...

the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Στον go launcher δεν μπορώ να αλλάξω το μέγεθος όσο θέλω αλλά έχει τυποποιημένο μέγεθος. Αυτό μπορώ να το αλλάξω?? Γιατί σε μερικά widget δεν φαίνεται η γραμματοσειρά. Πχ. στο recommender

Επίσης αυτό με τις φώτο και βίντεο που έχει ο stock launcher υπάρχει στον go??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Σε οσους εμφανισε την κιτρινιλα στην οθονη,οταν κρυωσει το κινητο επανερχεται ή εχει παραμεινει η κιτρινιλα??
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Για όσους το ζήτησαν το XPERIA S μου με τον εξοπλισμό που του πήρα :cool:

 

http://i39.tinypic.com/mrsaad.jpg

Αν μας εκανες την χαρη να μοιραστεις μαζι μας ,απο που και ποσο τα αγορασες :)

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Στον go launcher δεν μπορώ να αλλάξω το μέγεθος όσο θέλω αλλά έχει τυποποιημένο μέγεθος. Αυτό μπορώ να το αλλάξω?? Γιατί σε μερικά widget δεν φαίνεται η γραμματοσειρά. Πχ. στο recommender

Επίσης αυτό με τις φώτο και βίντεο που έχει ο stock launcher υπάρχει στον go??

 

Για το μέγεθος των widget παίξε λίγο με αριθμό γραμμών οθόνης ,ξετικαρε αυτόματη προσαρμογή στα εικονίδια και δοκίμασε μεγάλο μέγεθος στα εικονίδια.

Link to comment
Share on other sites

εχω το x peria s δε μπορω να καταλαβω αυτο που κανει το κινητο μου..αναβοσβηνει καποιες φορες καθε ενα λεπτο..οπως ειναι σβηστο σε αδρανεια τσαπ αναβει και σβηνει σε ενα δευτερολεπτο..παλι τα ιδια μετα απο ενα λεπτο.τι γινετε?
Link to comment
Share on other sites

Σε οσους εμφανισε την κιτρινιλα στην οθονη,οταν κρυωσει το κινητο επανερχεται ή εχει παραμεινει η κιτρινιλα??

 

 

Εξαφανίζεται .....

Link to comment
Share on other sites

Για το μέγεθος των widget παίξε λίγο με αριθμό γραμμών οθόνης ,ξετικαρε αυτόματη προσαρμογή στα εικονίδια και δοκίμασε μεγάλο μέγεθος στα εικονίδια.

 

Ευχαριστώ. Κάτι έγινε.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον θελει 5gb κανει εγραφη αν δεν εχει λογαριασμο εδω http://playmemoriesonline.com/library?rd=45986636Njk4OWFiZDA1YTI0MGMxZTQ5

και κατεβαζει την εφαρμογη απο εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1618779

δουλευει και στα δικα μας, απο το play δεν ειναι διαθεσιμο https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.sony.PersonalSpace&feature=related_apps&hl=en

 

Edit: για το Playstation certified απο αυτα που διαβαζω στο xda πρεπει να κανουμε δυο λογαριασμους και ο πρωτος να ειναι US.

Αν μπορει καποιος να δωσει καλητερη περιγραφη http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1545270

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1595458

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει ή να παρω iphone 4s??

Τι ειναι αυτα για την κιτρινη οθονη και τον ηχο?? ειμαι κατοχος του πρωτου Xperia x10 και μπορω να πω οτι παρα τα αρνητικα που ειχε, με αφησε ικανοποιημενο εδω και 2 χρονια.. αξιζει να συνεχισω την εμπιστοσυνη στην εταιρια?

Link to comment
Share on other sites

παλι επεσε η τιμη του στο skroutz.Πριν μια βδομαδα το εδειχνε 463 και τωρα 450...τι γινεται?:p
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει ή να παρω iphone 4s??

Τι ειναι αυτα για την κιτρινη οθονη και τον ηχο?? ειμαι κατοχος του πρωτου Xperia x10 και μπορω να πω οτι παρα τα αρνητικα που ειχε, με αφησε ικανοποιημενο εδω και 2 χρονια.. αξιζει να συνεχισω την εμπιστοσυνη στην εταιρια?

Αφού ήσουν ικανοποιημένος με το x10 δεν νομίζω να μην μείνεις ικανοποιημένος με το xperia s. Κάποια κινητά βγάζουν ελάττωμα μια κίτρινη απόχρωση που φαίνεται στο λευκό όχι όλα.για τον ήχο τι διάβασες; Η μουσική παίζει αρκετά δυνατά και καθαρά. Το λειτουργικό του iPhone το έχεις δοκιμάσει;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας έχω το xperia s και σκέφτομαι αν αξίζει να το έκανα ανταλλαγή με το galaxy note χμμμμμ δύσκολη επιλογή είναι για μένα....πες τε μου την γνώμη σας ....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια αξιζει ή να παρω iphone 4s??

Τι ειναι αυτα για την κιτρινη οθονη και τον ηχο?? ειμαι κατοχος του πρωτου Xperia x10 και μπορω να πω οτι παρα τα αρνητικα που ειχε, με αφησε ικανοποιημενο εδω και 2 χρονια.. αξιζει να συνεχισω την εμπιστοσυνη στην εταιρια?

 

Γεια σας έχω το xperia s και σκέφτομαι αν αξίζει να το έκανα ανταλλαγή με το galaxy note χμμμμμ δύσκολη επιλογή είναι για μένα....πες τε μου την γνώμη σας ....

 

Τέτοιες συζητήσεις αποκλειστικά εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση παιδια.

θελω να γραψω στο ιντερνετ ελληνικα και δεν μπορω.

καμια βοηθεια.

 

Στις ρυθμίσεις βάλε σαν πληκτρολόγιο και Ελληνικό.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις βάλε σαν πληκτρολόγιο και Ελληνικό.

 

εχω βαλει αδερφε αλλα τιποτα!

απο οτι βλεπω ειναι με το κινεζικο ενεργω!

με αγγλικους χαρακτηρες,

και δεν μπορω να το βγαλω.

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει αδερφε αλλα τιποτα!

απο οτι βλεπω ειναι με το κινεζικο ενεργω!

με αγγλικους χαρακτηρες,

και δεν μπορω να το βγαλω.

 

Εχω την εντύπωση οτι κατι κανεις λαθος Για δοκίμασε μια εφαρμογη πληκτρο λόγιου (go keyboard,smart keyboard,κ.α) κατέβασε και τις αντίστοιχες γλώσσες και πες.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση παιδια.

θελω να γραψω στο ιντερνετ ελληνικα και δεν μπορω.

καμια βοηθεια.

Αφου εχεις ορισει τις γλωσσες πληκτρολογιου ,τις αλλαζεις με το κουμπακι εναλλάξ ,δεν χρειαζεσαι εξτρα εφαρμογη

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...