Jump to content

Sony Xperia P


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εμένα έχει ένα χτυπηματάκι εκεί από πτώση αλλά σκέφτομαι οτι στο μέλλον μπορεί να γίνουν και άλλα οπότε ακόμα δε φτιάχνω τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tο προβλημα ειναι οτι σου εχει φαγωθει απο μπροστα.Αν του φορεσεις μια θηκη ομως δεν θα φαινεται τιποτα.Ειναι σπασιμο σε καταλαβαινω.

Εγω για παραδειγμα αργησα να του βαλω την προστατευτικη μεμβρανη και μου ψιλογρατζουνιστηκε....

 

Μάλλον έχει απο μόνο του μεμβράνη σαν το S και έχει κάνει γρατζουνιές αυτη και όχι η οθόνη σου.Είναι δύσκολο να γρατζουνιστεί η οθόνη,είναι γυάλινη..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ-> Sony Xperia 1 V

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες μέσα στο σπίτι βγάζει απαίσιες - χειρότερα από το Neo V!!!

Τα πρασινίζει ...

 

Έξω δεν δοκίμασα ακόμη ...

Link to comment
Share on other sites

Οταν εννοεις απαισιες εννοεις σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ή οχι?Καποιες περισσοτερες πληροφοριες?Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Οταν εννοεις απαισιες εννοεις σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ή οχι?Καποιες περισσοτερες πληροφοριες?Ευχαριστώ!

 

Εχοντας το Ν8 δεν μπορω να σου πω πολλα για τη φωτο γιατι δεν τραβαω πολλες με αυτο,αλλα σιγουρα κακες δεν ειναι.τωρα αν ειναι καλες ή πολυ καλες,ειναι σχετικο.για μενα τα κινητα ειναι κινητα..Απο εκει και περα,σε καλες συνθηκες σιγουρα τραβαει καλα,σε δυσκολες δεν το εχω δοκιμασει. το βιντεο του μαρεσε παντως.

Η οθονη εχει παρα πολυ ωραια χρωματα. Για μενα,το μονο προβλημα στο κινητο (ειδικα απο οταν ετρεξα και την εφαρμογη του FB..τη χρησιμοποιω για σμσ.....) ειναι η μπαταρια που αν δεν το προσεξω μπορει να μην βγαλει τη μερα...

Κατα τα αλλα,για τα λεφτα του νομιζω οτι ειναι μια πολυ τιμια επιλογη και γενικα απο τις καλυτερες στην αγορα..

θα το συγκρινα με το Lumia 800 επειδη ειναι πιο φθηνο και πανω κατω εχουν τις ιδιες δυνατοτητες,με τη διαφορα οτι εκεινο ειναι πιο ωραιο,αλλα πιο μικρο, δεν εχει swype (για μενα το να μπορω να γραφω γρηγορα ειναι σημαντικο και με qwerty εκει ζοριζεσαι..) και ο,τι αλλο εχουν τα windows σαν περιορισμο. Ισως να το επαιρνα τωρα που πλησιαζει τα 200 ευρω..

απο εκει και περα ειναι τι ψαχνεις εσυ...

 

παιδια θα ηθελα μια απαντηση σε αυτο που ρωτησα προχθες γιατι αν εχει θεμα το κινητο (εκτος οτι θα ξενερωσω) θα πρεπει να παει σερβις..ομως δεν εινια κατι που διαπιστωνεται ευκολα..

 

Επισης εχω μια απορια για το swype, γραφει κανεις σας με αυτη τη μεθοδο? (με περασμα που το λεει στο μενου)

απο την αρχη,εννοω περναω το δαχτυλο μου απο καποια γραμματα για να βγει μια λεξη,χωρις νατο σηκωσω αφηνει κενο και γραφει 2 λεξεις ασχετες! σα να χανει την επαφη με το δαχτυλο η οθονη και να επανερχεται..

Αρχικα λοιπον νομιζα οτι γραφω γρηγορα και μου κολαγε το δαχτυλο στην οθονη,οποτε μετα εκανε ενα κενο,ομως προσπαθω να γραφω αργα αλλα με σταθερη ταχυτητα και με αρκετη πιεση ωστε να μη θεωρειται οτι το σηκωσα απο την οθονη,και παλι παρατηρω οτι το χανει!

με το ΑΡΚ Σ δεν ειχα τετοια θεματα,ουτε με το Ν8 εχω..

να ειναι η ιδεα μου και απλα φταιει οτι μπορει να χανει ελαφρως επαφη το δαχτυλο απο οθονη επειδη συνηθως την εχω γυαλισμενη και εχει μεγαλη τριβη? ή μπορει ναναι προβλημα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες..θελω να μ πειτε γνωμες για το xperia p!!!αξιζει??

Ένα post είναι αρκετό. Αν θέλεις γνώμες σχετικά με την επιλογή κινητού ανοίγεις θέμα εδώ ή ποστάρεις εδώ.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ένα post είναι αρκετό. Αν θέλεις γνώμες σχετικά με την επιλογή κινητού ανοίγεις θέμα εδώ ή ποστάρεις εδώ.

 

εδω εγραψα να μ πειτε γνωμες για το p και αν αξιζει δε ρωτησα τι προτεινετε

Link to comment
Share on other sites

Οταν εννοεις απαισιες εννοεις σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ή οχι?Καποιες περισσοτερες πληροφοριες?Ευχαριστώ!

 

Ναι, σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού ... Τραγικό δεν είναι ... Θα δοκιμαστεί και έξω.:happy:

Link to comment
Share on other sites

Επισης εχω μια απορια για το swype, γραφει κανεις σας με αυτη τη μεθοδο? (με περασμα που το λεει στο μενου)

απο την αρχη,εννοω περναω το δαχτυλο μου απο καποια γραμματα για να βγει μια λεξη,χωρις νατο σηκωσω αφηνει κενο και γραφει 2 λεξεις ασχετες! σα να χανει την επαφη με το δαχτυλο η οθονη και να επανερχεται..

Αρχικα λοιπον νομιζα οτι γραφω γρηγορα και μου κολαγε το δαχτυλο στην οθονη,οποτε μετα εκανε ενα κενο,ομως προσπαθω να γραφω αργα αλλα με σταθερη ταχυτητα και με αρκετη πιεση ωστε να μη θεωρειται οτι το σηκωσα απο την οθονη,και παλι παρατηρω οτι το χανει!

με το ΑΡΚ Σ δεν ειχα τετοια θεματα,ουτε με το Ν8 εχω..

να ειναι η ιδεα μου και απλα φταιει οτι μπορει να χανει ελαφρως επαφη το δαχτυλο απο οθονη επειδη συνηθως την εχω γυαλισμενη και εχει μεγαλη τριβη? ή μπορει ναναι προβλημα?

Υπαρχει το swype και μπορεις να το κατεβασεις απο εδω http://www.swype.com/category/get-swype/ πρεπει να μπεις με το μαμισιο browser του τηλεφωνου και να ακολουθησεις της οδηγιες.

Δες της τελευταιες 5 σελιδες απο αυτο το θεμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=333930

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα τις φωτογραφιες,εχω να πω οτι εξω στο περιβαλλον βγαζει εκπληκτικες!!πριν λιγες μερες εβγαλα ενα ηλιοβασιλεμα με το P, κ το ιδιο φιλος μου με samsung galaxy SII.το αποτελεσμα ηταν συντριπτικο υπερ του P!!:D:D:D

τα χρωματα ηταν πολυ ζωντανα κ γενικα η φωτο 'πετουσε'!!

τωρα για εσωτερικα θα κανω καποιες δοκιμες κ θα σας πω..

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει το swype και μπορεις να το κατεβασεις απο εδω http://www.swype.com/category/get-swype/ πρεπει να μπεις με το μαμισιο browser του τηλεφωνου και να ακολουθησεις της οδηγιες.

Δες της τελευταιες 5 σελιδες απο αυτο το θεμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=333930

 

μαλλον δεν καταλαβες τι λεω. καταρχην σαν μεθοδος το swype υπαρχει στο κινητο ετσι και αλλιως. στις ρυθμισεις γραφης ενεργοποιεις το "γραφη με περασμα" και γραφεις με αυτη τη μεθοδο..

Εγω ομως εχω το εξης προβλημα, ενω δε σηκωνω το δαχτυλο μου,γραφοντας μια λεξη,αυτο αφηνει κενο (σα να το σηκωσα) και συνεχιζει με αλλη λεξη. σα να χανει δηλαδη η οθονη την επαφη με το δαχτυλο.. δεν ξερω ποσο πιο απλα να το πω..πχ για να γραψεις τη λεξη καταλαβα,περνας το δαχτυλο απο ολα αυτα τα γραμματα. εμενα μπορει να μου γραψει 2 αλλες,επειδη χανει την επαφη του,σα να σηκωσα το δαχτυλο στη μεση της διαδρομης. το εχει κανει λιγες φορες,αλλα ειμαι σιγουρος οτι πατουσα σταθερα και σωστα την οθονη (καμια φορα αν την εχω καθαρισει και κολλαει δεν βοηθαει στη γραφη αυτη,τοτε ειναι λογικο να το κανει γτ σκαλωνει το δαχτυλο)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν καταλαβες τι λεω. καταρχην σαν μεθοδος το swype υπαρχει στο κινητο ετσι και αλλιως. στις ρυθμισεις γραφης ενεργοποιεις το "γραφη με περασμα" και γραφεις με αυτη τη μεθοδο..[.......]

:lol::lol: Καταλαβα ποιο ειναι το προβλημα σου με το μαμισιο swype, το γνωριζω οτι υπαρχει μεσα στο τηλεφωνο απο τη sony. Απλα σου εγραψα για μια δευτερη λυση :)

Τελος παντων :) Δοκιμασε να κανεις ''εκαθαριση δεδομενων'' της μαμισιας εφαρμογης swype :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: Καταλαβα ποιο ειναι το προβλημα σου με το μαμισιο swype, το γνωριζω οτι υπαρχει μεσα στο τηλεφωνο απο τη sony. Απλα σου εγραψα για μια δευτερη λυση :)

Τελος παντων :) Δοκιμασε να κανεις ''εκαθαριση δεδομενων'' της μαμισιας εφαρμογης swype :)

 

α οκ, απλα φοβαμαι μην τυχον ειναι θεμα οθονης?touch? (που μου φαινεται καπως χοντρο..)

μαλλον θα φαει ρεσετ και στησιμο απο την αρχη..οχι οτι τοχω ζορισει , το αντιθετο θα ελεγα,περιττες εφαρμογες καμια,αλλα προτιμω να το ξαναστηνω..

λες δηλαδη οτι μπορει να φταιει και η εφαρμογη?

τοχει παθει κανεις? (μου κανει εντυπωση παντως γιατι το εκανε μια μερα συνεχεια..)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

α οκ, απλα φοβαμαι μην τυχον ειναι θεμα οθονης?touch? (που μου φαινεται καπως χοντρο..)

μαλλον θα φαει ρεσετ και στησιμο απο την αρχη..οχι οτι τοχω ζορισει , το αντιθετο θα ελεγα,περιττες εφαρμογες καμια,αλλα προτιμω να το ξαναστηνω..

λες δηλαδη οτι μπορει να φταιει και η εφαρμογη?

τοχει παθει κανεις? (μου κανει εντυπωση παντως γιατι το εκανε μια μερα συνεχεια..)

Κανε ''εκαθαριση δεδομενων'' μονο της εφαρμογης του swype και δες αν φτιαξει.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Κανε ''εκαθαριση δεδομενων'' μονο της εφαρμογης του swype και δες αν φτιαξει.

 

H οποια πως φαινεται στις εφαρμογες?

εκανα στη μεθοδο εισαγωγης (λογικα αυτο ειναι) και χαλασε..ειχα βγαλει μια ρυθμιση (μαλλον την αυτοματη προσθηκη κενου μετα απο πιλογη προτεινομενης λεξης το οποιο κανονικα δεν εχει σχεση) και μετα την εκκαθαριση που εκανα και αλλαξαν οι ρυθμισεις το κανει παλι..δεν ξερω καν αν φταιει αυτο ή η ταχυτητα δεικτη ή κατι αλλο. παντως ειναι σπαστικο,δεν μπορω να γραψω..

 

update:

 

μετα απο μια ωρα ψαξιματος, ειδα οτι οταν αυξησα την ταχυτητα δεικτη στο τερμα,δεν το κανει,εκτος αν ειναι τυχαιο το γεγονος...παντως μπορει να εχει σχεση αυτο.. προφανως με τη χαμηλη ταχυτητα οταν γραφω πολυ γρηγορα "νιωθει κενο" σε σημεια που δεν περναει καλα το δαχτυλο? (δεν ειναι και ολη η επιφανεια του μεγαλη και ομοιομορφη να το παταω παντα σταθερα..)

αηδια καταντησε το θεμα αλλα θελω να μπορω να γραφω ευκολα και γρηγορα.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, από αδράνεια μόνο πατώντας το ON/OFF βγαίνει(ενεργοποιείται η οθόνη);

Γίνεται να το κάνει και πατώντας τα Vol+, Vol- ;

 

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Widget Locker αν δεν κάνω λάθος λέγεται.

 

Ευχαριστώ! Αυτό εννοείς: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.widgetlocker

 

Αν ναι, δεν είδα πως να ενεργοποιείται με τα Vol+ και Vol-...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό εννοώ. Κάνε λίγο υπομονή να δει τα post μας ο Karthan7 να σε κατατοπίσει.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό εννοώ. Κάνε λίγο υπομονή να δει τα post μας ο Karthan7 να σε κατατοπίσει.

Ok... Περιμένω ...

 

Ελπίζω να έχει τέτοια δυνατότητα ... το IDEOS X5 μου το έχει ..

Πατώντας είτε Vol+ είτε Vol- είτε On/Off "ξυπνάει" η οθόνη και με slide ξεκλειδώνει..

Link to comment
Share on other sites

Ok... Περιμένω ...

 

Ελπίζω να έχει τέτοια δυνατότητα ... το IDEOS X5 μου το έχει ..

Πατώντας είτε Vol+ είτε Vol- είτε On/Off "ξυπνάει" η οθόνη και με slide ξεκλειδώνει..

Ναι αυτή είναι η εφαρμογή! Δες στις ρυθμίσεις της το ss που έχω από κάτω.

 

Μερικες φορες κολλαει και δεν ''νιωθει'' τα πληκτρα εντασης.... Για αυτον τον λογο αυτο που εχω κανει ειναι : ρυθμισεις> ασφαλεια> κλειδ.οθον. κανενα. Eχω κατεβασει για κλειδωμα το Screen Off and Lock https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katecca.screenofflock το οποιο κλειδωνει την οθονη με double tap στην επιφανεια (χειρονομια μεσω του Apex Launcher).

ο λογος που κατεβασα το Screen Off and Lock ειναι οτι με το WidgetLocker Lockscreen οταν πατας για να κλειδωσει μενει λιγα δευτερολεπτα η οθονη αναμενη με την οθονη κλειδωματος κατι που δεν βολευει στο να το βαλω στην τσεπη.

 

Φιλε το ideos x5 ειχα και εγω !!!!!

 

Για να μην σε μπερδεψω εχω και το WidgetLocker Lockscreen και το Screen Off and Lock Την πρωτη για ξεκλειδωμα και unlock screen που μπορεις να την φερεις στα μετρα σου και να την κανεις πανεφορφη και τη δευτερη μονο για κλειδωμα.

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεεεερα

 

Παιδια αντιμετωπίζω πρόβλημα με την μπαταρια όπως είδα παθαίνετε και πολλοί άλλοι.Εχω το κινητο απο την παρασκευη και μεχρι στιγμης εχεις κανει τρεις/τεσσερις πλήρεις κύκλους η μπαταρια του (απο 0% σε 100%). Λοιπον σήμερα το πρωί που σηκώθηκα άκουσα μία ώρα ραδιόφωνο, σέρφαρα 1-2 ώρες το ιντερνετ και έστειλα καμια 50αρια μηνύματα και μηδένισε η μπαταρία.Γενικά μου κρατάει το κινητο περίπου 7-9 ώρες ζωντανο.Επισης για παραδειγμα ενω με ολα τα δεδομενα απενεργοποιημένα και την φωτεινότητα σβηστή, καθώς παίζω στα μένου του κινητου φεύγει περίπου 1% το λεπτο ή αλλιως 1% ανα ΣΜΣ που στέλνω περίπου.Τα πράγματα είναι τραγικα :/ Τώρα περιμένω να φτασει στο 100% του για να δοκιμάσω και ενα Repair. Τι αλλο προτείνετε εσείς;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεεεερα

 

Παιδια αντιμετωπίζω πρόβλημα με την μπαταρια όπως είδα παθαίνετε και πολλοί άλλοι.Εχω το κινητο απο την παρασκευη και μεχρι στιγμης εχεις κανει τρεις/τεσσερις πλήρεις κύκλους η μπαταρια του (απο 0% σε 100%). Λοιπον σήμερα το πρωί που σηκώθηκα άκουσα μία ώρα ραδιόφωνο, σέρφαρα 1-2 ώρες το ιντερνετ και έστειλα καμια 50αρια μηνύματα και μηδένισε η μπαταρία.Γενικά μου κρατάει το κινητο περίπου 7-9 ώρες ζωντανο.Επισης για παραδειγμα ενω με ολα τα δεδομενα απενεργοποιημένα και την φωτεινότητα σβηστή, καθώς παίζω στα μένου του κινητου φεύγει περίπου 1% το λεπτο ή αλλιως 1% ανα ΣΜΣ που στέλνω περίπου.Τα πράγματα είναι τραγικα :/ Τώρα περιμένω να φτασει στο 100% του για να δοκιμάσω και ενα Repair. Τι αλλο προτείνετε εσείς;

Ποσες ωρες ειναι ανοικτη η οθονη?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...