Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aμα κανει κανα 500αρι στα πιο μικρα μαγαζια ,θα σαρωσει..

 

Δεν εχει ραδιοφωνο ??

 

Στο GSMArena λέει "Stereo FM radio with RDS¨.

Τωρα τι να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το θεμα ειναι,αν εχεις καει στον χυλο(2x),φυσας κ το γιαουρτι(4x)?Γιατι αν ειναι παλι να περιμενω 7 μηνες για την μνημη που ηδη φορουσαν οι ανταγωνιστες του,σε παρομοια περιπτωση τι θα εχει αλλαξει?
LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι,αν εχεις καει στον χυλο(2x),φυσας κ το γιαουρτι(4x)?Γιατι αν ειναι παλι να περιμενω 7 μηνες για την μνημη που ηδη φορουσαν οι ανταγωνιστες του,σε παρομοια περιπτωση τι θα εχει αλλαξει?

 

δεν σε καταλαβαινω, τι ακριβως προβλημα υπαρχει....αν καταλαβα καλα αναμεσα σε αυτα τα 2 κινητα?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν σε καταλαβαινω, τι ακριβως προβλημα υπαρχει....αν καταλαβα καλα αναμεσα σε αυτα τα 2 κινητα?

 

Το παράπονο και ο φόβος όλων είναι ότι η LG καθυστερεί χαρακτηριστικα στην αναβάθμιση των συσκευών της. Ένα καλό hardware το αναδεικνύει το κατάλληλο software.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν σε καταλαβαινω, τι ακριβως προβλημα υπαρχει....αν καταλαβα καλα αναμεσα σε αυτα τα 2 κινητα?

 

Το παράπονο και ο φόβος όλων είναι ότι η LG καθυστερεί χαρακτηριστικα στην αναβάθμιση των συσκευών της. Ένα καλό hardware το αναδεικνύει το κατάλληλο software.

 

Ακριβως αυτο,την ginger ηταν να την παρει το 2χ περισυ 15/6 κ την πηρε τελικα τον νοεμβρη με χιλια ζορια...Το δε ics,θα το παρει νοεμβρη-δεκεμβρη φετος,ενω οι βασικοι ανταγωνιστες του το εχουν ηδη,οποτε εμεις αναγκαζομαστε να εχουμε custom roms,για ν πετυχουμε τις δυνατοτητες του κινητου που αγορασαμε.

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

χαιρετιζω το forum θα το εχω στα χερια μου αυριο πιθανον εντυπωσεισ σε καμια 10αρια μερες λογο διακοπων.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι εγινε ρε παιδια? Κανεις νεος κατοχος (ειδα οτι κυκλοφορει και σε ελληνικα καταστηματα).

Επαιξα λιγο μαζι του χθες και μου αφησε καλες εντυπωσεις...

Link to comment
Share on other sites

Τελειο ειναι το εxω εδω και 1 μηνα σxεδον και ειναι τελειο παντου δεν κολλαει πουθενα, ειμαι εντυπωσιασμενος και το προτεινω με διαφορα σε σxεση με το i9300 'η το one x της htc.
Link to comment
Share on other sites

Τελειο ειναι το εxω εδω και 1 μηνα σxεδον και ειναι τελειο παντου δεν κολλαει πουθενα, ειμαι εντυπωσιασμενος και το προτεινω με διαφορα σε σxεση με το i9300 'η το one x της htc.

 

Μεγάλος ενθουσιασμός.

Και με διάφορα από τα υπόλοιπα δυο?δε νομίζω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δευτερη ευκαιρια δεν δινω το 2χ αν και σαν hardware ειναι καλο απο υποστηριξει σε θεμα software ηταν και ειναι πολυ πισω σε σχεση με τον ανταγωνισμο ,και οτι εχει δωσει μεχρι τωρα στο software η lg εχει θεματα ιδιως με την διαχειριση τις μνημης του τηλ οποτε οταν το αλλαξω θα παω αλλου ,ακομα και με custom δεν ειμαι ευχαριστημενος
Link to comment
Share on other sites

Το εχω στα χερια μου εδω και μια βδομαδα ,δεν εγραψα λογω απουσιας ,ηρθε μετα το S3 και ημουν περιεργος αν θα μπορουσε να σταθει σε συγκριση μαζι του αλλα και με το ΟΝΕ Χ που ειχα παλιοτερα .Τελικα αν και δεν επεσε η αναλογη διαφημιση οπως το S3 προκειται για καλυτερο τηλεφωνο. Ας τα παρουμε με την σειρα .

Οθονη η καλυτερη απο τα τρια βλεπω επιτελους εξω με τον ηλιο (που να δεις με το S3)

Κατασκευη μακραν ανωτερη των αλλων δυο ,δεν τριζει δεν κανει η οθονη νερα η κιτρινιλες η μαυρες κουκιδες και τα αλλα κουσουρια των υπολοιπων δυο

Ηχος επιπεδα ΟΝΕ Χ.

WIFI και GPS αριστα.

Καμερα για μενα καλη αλλωστε σπανια την χρησιμοποιω λογω ψηφιακης .

Software καλο και εξαιρετικα σταθερο δεν εκανε ουτε μια επανεκινηση ουτε κολλημα .

Εμφανιση μακραν το πιο ομορφο και σταθερο στο χερι λογω πισω καπακιου που ειναι σαγρε .

Μπαταρια το ΟΝΕ Χ με το ζορι εβγαζε μερα ,το S3 καμμια φορα την εβγαζε , αυτο χθες εφτασε στο 10% μετα απο 1 μερα και 23ωρες με χρηση λιγο ιντερνετ , κανα δυο ωρες ραδιοφωνο και κλασικα κλησεις καθε μερα .

Το QuickMemo εξαιρετικα βολικο για να κρατας σημειωσεις της στιγμης.

Μολις το ανοιξα εκανε μια αναβαθμιση απο την 10a στην 10b .Αλλα πιστευω θα ξεφυγει πραγματικα με την 4.0.4 η αργοτερα με την 4.1 αν και δεν εχω κατι που να βλεπω οτι υστερει η χρειαζεται βελτιωση ,οπως εγραψα παραπανω ειναι εξαιρετικα σταθερη συσκευη και δεν κολλαει πουθενα .

Τα παραπανω ειναι φυσικα προσωπικη μου αποψη .

Edited by keltonas
Link to comment
Share on other sites

ωραια αυτα που λες και μακαρι να φτασει γρηγορα η οποια αναβαθμιση αλλα με την lg κραταω πισινη σε αυτο θεμα ελπιζω να αλλαξε κατι και να δινει ποιο γρηγορα αναβαθμισειες και μαλιστα καλες γιατι στο 2x εχει αποτυχει στο κομματι αυτο
Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα μεγέθους είναι μεγαλύτερο από το galaxy?δίνει αυτή την εντύπωσή?

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει η οθόνη κάτω από τον ήλιο,με ενδιαφέρει να είναι άριστη στο θέμα απεικόνισής.χρώματα,ευκρίνεια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα μεγέθους είναι μεγαλύτερο από το galaxy?δίνει αυτή την εντύπωσή?

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει η οθόνη κάτω από τον ήλιο,με ενδιαφέρει να είναι άριστη στο θέμα απεικόνισής.χρώματα,ευκρίνεια.

 

Όχι δείχνει μικρότερο ξεκάθαρα.

Επίσης η οθόνη για μένα έχει πολυ ελκυστικό output, σαφώς περισσότερο απο το s3...

Link to comment
Share on other sites

Όχι δείχνει μικρότερο ξεκάθαρα.

Επίσης η οθόνη για μένα έχει πολυ ελκυστικό output, σαφώς περισσότερο απο το s3...

 

Μάλιστα,τι θερμοκρασίες σηκώνει?έχεις παρατηρήσει?

Επίσης πιο χρώμα είναι πιο ωραίο άραγε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα,τι θερμοκρασίες σηκώνει?έχεις παρατηρήσει?

Επίσης πιο χρώμα είναι πιο ωραίο άραγε

 

Η αλήθεια είναι πως έπαιξα μονάχα για 15 λεπτά με μια συσκευη.

Αύριο μάλλον θα έχω ένα λευκό και θα επανέλθω με εντυπώσεις...

ΥΓ το λευκο στα ματια μου φαντάζει πολυ πιο ωραίο...

Link to comment
Share on other sites

Vaggelis πρεπει να ημαστε παλιοι γνωριμη απο αλλη γειτονια. Σκεφτομαι για τκ lg να το ψαξω για αλλαγη με το note που εχω αξιζει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η True HD-IPS LCD οθονη ειναι ολα τα λεφτα , ζωντανα χρωματα και οπως ειπα στον ηλιο επιτελους μια οθονη που μπορεις να δεις και επισης μετα το update δυναμωσε και ο ηχος του ηχειου αισθητα . Επισης εβαλα και το wallpaper του S3 το Dandelion και ειναι τελειο στην οθονη του 4X .
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ένας πολύ καλός ανταγωνιστής στην κατηγορία... :)

 

Ο ήχος από τα ακουστικά είναι καλός/δυνατός μιας και που το review του gsmarena έλεγε πολύ κακά σχόλια στον τομέα αυτό...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Vaggelis πρεπει να ημαστε παλιοι γνωριμη απο αλλη γειτονια. Σκεφτομαι για τκ lg να το ψαξω για αλλαγη με το note που εχω αξιζει;

 

Για τέτοιες συζητήσεις απευθυνθείτε καλύτερα εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ένας πολύ καλός ανταγωνιστής στην κατηγορία... :)

 

Ο ήχος από τα ακουστικά είναι καλός/δυνατός μιας και που το review του gsmarena έλεγε πολύ κακά σχόλια στον τομέα αυτό...

O ηχος ειδικα στα δικα του ringtones ειναι δυνατος , στα mp3 εγω χρησιμοποιω το music volume EQ και τοτε γινεται αριστος .

Edited by keltonas
Link to comment
Share on other sites

Μετα την υποστηριξη που ειχε στο 2X υπαρχουν ατομα που θα αγορα σουν το 4Χ?

Καλα δεν βαλατε μυαλο μερικοι? :lol::lol:

:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...