Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετα την υποστηριξη που ειχε στο 2X υπαρχουν ατομα που θα αγορα σουν το 4Χ?

Καλα δεν βαλατε μυαλο μερικοι? :lol::lol:

 

Αν φθάσει η τιμή του να είναι 100-150 ευρώ λιγότερα από τα One X και Galaxy S3 δε θα με χάλαγε.Και ας αργούσε τις αναβαθμίσεις.

www.to-kladeutiri.com
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κινητό μοιάζει εξαιρετική επιλογή και άξιος αντίπαλος των υπόλοιπων android superphones, αλλά προβληματίζομαι από την αυτονομία του.. Μπορεί να έχει την μεγαλύτερη μπαταρία της κατηγορίας, 2150 mah, αλλά από ότι διαβάζω δεν πάει και πολύ καλά σε αυτόν τον τομέα. Και φυσικά υπάρχει και η προιστορία τον αναβαθμίσεων.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Vaggelis πρεπει να ημαστε παλιοι γνωριμη απο αλλη γειτονια. Σκεφτομαι για τκ lg να το ψαξω για αλλαγη με το note που εχω αξιζει;

 

Γεια σου φίλε Ακη. Κοίταξε, η άποψη μου είναι πως το 4Χ είναι ανώτερο απο τα one x και s 3 σε αρκετούς τομείς. Προσωπικά μου άρεσε περισσότερο απο s3, one x συνολικά...

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη το έχεις στα χέρια σου τελικά? Για πες μας περισσότερες εντυπώσεις... :)

 

 

Μια άσχετη ερώτηση για όποιον ξέρει. Τι παίζει με την εγγύηση της LG και τα κινητά από τα ελληνικά skroutzoμαγαζα? Δέχονται οποιαδήποτε ευρωπαϊκή συσκευή?

Edited by JoeBar
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη το έχεις στα χέρια σου τελικά? Για πες μας περισσότερες εντυπώσεις... :)

 

 

Μια άσχετη ερώτηση για όποιον ξέρει. Τι παίζει με την εγγύηση της LG και τα κινητά από τα ελληνικά skroutzoμαγαζα? Δέχονται οποιαδήποτε ευρωπαϊκή συσκευή?

 

Το service της απλά ειναι αλλού. Optimus 2x αγορασμένο απο amazon.de παραλαβή απο το χώρο μου και παράδοση χωρίς καμία χρέωση. Κερασάκι στη τούρτα ένα optimus 3d πολύ καλού μου φίλου, αγορασμένο από ebay μεταχειρισμένο-άγνωστο πόσο καιρό χωρίς απόδειξη αγοράς (Αγγλος πωλητής) πάλι η ίδια διαδικασία χωρίς καμιά ερώτηση η μα και μου. :lol:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο στην lg το κινητο ειναι καταπληκτικο!

οθονη 11/10

ποιοτητα κατασκευης 10/10

αποκριση οθονης- συσκευης 10/10

ποιοτητα φωτογραφιας 10/10

ποιοτητα βιντεο 9/10 ( θα ηθελα λιγο ποιο μπασο τον ηχο κατα την εγγραφη)

wifi 10/10

σημα 10/10

ακουστικο 10/10

μεγαφωνο 10/10

internet 10/10

ειχα το siii το αποχερετησα λογο πολλον κοληματων και πολυ κακης ποιοτητας κατασκευης.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τοσο καλο ρε παιδια;

 

Και που'σε ακομα!

Motorola Atrix 4g @ 1,45GHz, NottachTrix 4G (Faux123 1,45GHz)

Nokia 3310 (V06.33 NHM-5) *My Pride and Joy :shifty:*

Optimus 2x @1.5GHz, Slick2X (Καηκε το παιδιιιιιι!!!!)

Optimus One @806 MHz, CyanogenMod 9

Galaxy 3 Stock Rom

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε παιδια (εσεις που το εχετε)πειτε τιποτα για το εργαλειο να βοηθησετε και μας που ειμαστε σε αναζητηση νεας συσκευης αυτον τον καιρο:):)
Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω ακομα αλλα απο'βδομαδα το βλεπω στην τσεπη μου :p

 

Απο μπαταρια ακουσα οτι εχει ιδιες αντοχες με το HTC One X (η τουλαχιστον ιδια MAh) και για αυτο ακουσα οτι εχει απο τις καλυτερες μπαταριες. Ντου δε μαθ!

Motorola Atrix 4g @ 1,45GHz, NottachTrix 4G (Faux123 1,45GHz)

Nokia 3310 (V06.33 NHM-5) *My Pride and Joy :shifty:*

Optimus 2x @1.5GHz, Slick2X (Καηκε το παιδιιιιιι!!!!)

Optimus One @806 MHz, CyanogenMod 9

Galaxy 3 Stock Rom

Link to comment
Share on other sites

μπραβο στην lg το κινητο ειναι καταπληκτικο!

οθονη 11/10

ποιοτητα κατασκευης 10/10

αποκριση οθονης- συσκευης 10/10

ποιοτητα φωτογραφιας 10/10

ποιοτητα βιντεο 9/10 ( θα ηθελα λιγο ποιο μπασο τον ηχο κατα την εγγραφη)

wifi 10/10

σημα 10/10

ακουστικο 10/10

μεγαφωνο 10/10

internet 10/10

ειχα το siii το αποχερετησα λογο πολλον κοληματων και πολυ κακης ποιοτητας κατασκευης.

 

πολυ ενθαρυντικες οι βαθμολογιες σου:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλε γιαννη οταν θα το παρεις στα χερια σου θα καταλαβεις γιατι του εβαλα αυτους τους βαθμους.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.δικιμαστε λιγο την καμερα να μας πειτε εντυπωσεις.βιντεοκλησεις μπορει να κανει μεσω παροχεα η μονο το s2 και s3 τελικα
Link to comment
Share on other sites

Εγω με αυτα που ειδα σε μερικα site vs s3 ολα εβγαζαν το s3 καλυτερο. Σε gpu ειναι ανωτερη του s3. Στο xda εχει πεσει νεκρα απο rom και τετοια και αν υπαρξει κατι θα φτασει το επιπεδο οptimus 3d ετσι οπως το βλεπω. Υπαρχουν παραπονα απο χρηστες για lag σε παιχνιδακια οπως το temple run και αλλα παρομοια. Μου αρεσε παρα πολυ η συσκευη αυτη και σε ντιζαιν και σε hardware αλλα με αυτα που διαβαζα απο εδω και εκει απογοητευτικα. Μακάρι να την ανεβασουν ψηλα στο xda με rom και η ιδια η lg να την προσεξει την ναυαρχίδα της με αναβαθμισεις κ.τ.λ. Εχει ψωμι το hardware του αλλα θελει developers να ασχοληθουν.

Και εγω ημουν μεταξύ του 4χ και του s3 και επέλεξα το δευτερο για τους παραπάνω λογους. Τωρα εαν το μετανιώσω δινω το s3 περνω το 4x και βαζω και λεφτα στην τσεπη!! ;)

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.δικιμαστε λιγο την καμερα να μας πειτε εντυπωσεις.βιντεοκλησεις μπορει να κανει μεσω παροχεα η μονο το s2 και s3 τελικα

 

δυο μηνυματα πιο πανω σου γραφει για καμερα,βιντεο,ηχογραφηση κλπ...

 

και ρωτας για τις επιδοσεις της καμερας παλι ;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

και αυτο μαλλον θα το αφησει στην τυχη του η lg μακρια

 

αυτο ειναι που φοβαμαι κι εγω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα κ εγω κ δεν μετανοιωσα καθολου ερχομαι απο galaxy s3 η οθομη τπυ απιστευτη κανενα lag οπως στο ς3 που ηθελε αλλη custom rom για να δουλεψει. Φωτηνοτητα την εχω στο 20% κ βλεπω οπως στο ς3 οταν την ειχα στο 70%+ ηχος πολυ ποιτικος. Αππ κατασκευη δεν το συζητω καν καμια σχεση με αλλα . Μονο με one x το βαζω σε συγκριση σε υλικα . Γενικα δεν βρισκω κανενα λογο να σκασει καποιος ενα σωρο λεφτα να παρει ς3 κ να εχει ενα κινητο στα μετρα του 4x για ναην πω καλυτερο.
Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα κ εγω κ δεν μετανοιωσα καθολου ερχομαι απο galaxy s3 η οθομη τπυ απιστευτη κανενα lag οπως στο ς3 που ηθελε αλλη custom rom για να δουλεψει. Φωτηνοτητα την εχω στο 20% κ βλεπω οπως στο ς3 οταν την ειχα στο 70%+ ηχος πολυ ποιτικος. Αππ κατασκευη δεν το συζητω καν καμια σχεση με αλλα . Μονο με one x το βαζω σε συγκριση σε υλικα . Γενικα δεν βρισκω κανενα λογο να σκασει καποιος ενα σωρο λεφτα να παρει ς3 κ να εχει ενα κινητο στα μετρα του 4x για ναην πω καλυτερο.

 

Τόσο καλό ?

Αυτο που προβληματίζει αρκετούς ειναι η υποστήριξη της lg ,ελπίζω να διορθωθεί .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

αν δεν ασχοληθουν απο xda μερια,χλωμα τα βλεπω τα πραγματα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...