Jump to content

Nostalgia @ myphone.gr: Nokia 6600


plankton69
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τώρα θυμήθηκα και την διαφήμιση στην τηλεόραση που περνούσε ο άλλος την βαλίτσα του από το αεροδρόμιο και στον έλεγχο έβλεπε ο αστυνομικός βιντεοκάμερες, φωτογραφικές μηχανές , υπολογιστή , πληκτρολόγια και τον περικυκλώνουν και μένει παγωτό!!! ανοίγουν την βαλίτσα και έχει μέσα το 6600 και μένουν κάγκελο!! πολύ γέλιο. και η διαφήμιση και το κινητό μπροστά από την εποχή. γιαυτό καμιά φορά τσαντίζομαι που μιλάν απαξιωτικά για την nokia. όταν η έμπνευση ήταν το όπλο που ήταν οι άλλοι;;; τώρα που όλα τα κινητά είναι τα ίδια όλοι έγινα:mad:ν μάγκες.
''teacher,mentor,ultimate opponent""
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 94
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@zografos Διαφωνω φιλε μου... με την ιδια λογικη, θα επρεπε να υπαρχει ΕΝΑ εργοστασιο αυτοκινητων, ΜΙΑ μαρκα τηλεορασης, ΜΙΑ μαρκα ψυγειου και παει λεγοντας. Η Apple ηταν παντα πρωτοπορα, αλλα υπαρχουν κι αλλοι σ'αυτον τον κοσμο... Δεν ειναι κακο να εχουμε ΕΠΙΛΟΓΕΣ οταν ο πρωτοπορος εχει ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ!!! Τελος παντων, ας μην ξεφυγουμε απο το θεμα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που είμουν πορωμένος με το αγαπημένο μου 3650 και ασχολιόμουν αρκετά, μερικούς μήνες μετά σκάει η ανακοίνωση του 6600. Όντως είμουν και γω ένας απο αυτούς που το είχαν ερωτευτεί αλλά "τα 'χα" με άλλο. :P Τα κυριότερα σημεία που με με προκαλούσαν τότε ήταν το symbian 7, τα ngage games, τα themes και μελλοντικά πιο καλά προγράμματα σε σχέση με το δικό μου. Ακόμα και σήμερα θα μ' άρεσε να το είχα σαν δεύτερο.

Nokia 3310 (5/2002) -> Nokia 3650 (8/2003) -> Nokia N95 (7/2007) -> Nokia Lumia 800 (2/2012) -> Nokia Lumia 620 (11/2013) -> Nokia Lumia 830 (5/2015) -> Samsung S7 edge (5/2017) -> Samsung S20 (5/2020) -> iPhone 13 Pro (11/2022)

Link to comment
Share on other sites

Για το 2004, που έκανε ντεμπούτο , ήταν το πιο κορυφαίο, το iPhone της εποχής!

 

Δηλαδή το iPhone είναι κορυφαίο σήμερα;; Περί ορέξεως...κολοκυθόπιτα που λένε... Εγώ δε θυμάμαι ποτέ το 6600 να είχε τόσα κλειδώματα και τοσα προβλήματα όσο όλα τα iPhone μαζί!! Τέλος πάντων. Άλλο είναι το θέμα του topic.

Ένα πραγματικά "περίεργο" κινητό για την εποχή του. Προσωπικά δεν το είχα ποτέ. Το είχε ένας φίλος μου τότε που είχε δώσει γύρω στα 600 ευρώ για να το αποκτήσει και του έπεσε μέσα σ'ένα φρεάτιο (!) μετά απο μερικούς μήνες!! Πιο πολύ δούλεψα το 7610 που βγήκε μετά απο λίγο και ήταν λίγο καλύτερο... Εντάξει, το τηλεκοντρόλ και η αναπαραγωγή MP3 απο μια έκδοση λογισμικού και μετά, για εκείνη την εποχή ήταν πραγματικά εξοπραγματικά χαρακτηριστικά!! Σαν εμφάνιση, η αλήθεια είναι οτι δε μου πολυάρεσε γιατί ήταν αρκετά χοντροκομμένη συσκευή κι εκείνη την εποχή αν θυμάμαι καλά είχα το Ericsson K750 ή το αξέχαστο Sharp GX20 που ήταν σαφώς πιο όμορφα, αλλά το 6600 ήταν άλλου είδους εμπειρία όσον αφορά τα χαρακτηριστικά του...

...everything can happen...
Link to comment
Share on other sites

Πόσο μα πόσο κορυφαίο το αυγό-τηλεκοντρόλ! :)

Τι έρωτας ήταν αυτό το κινητό. Ποτέ δε το είχα. Πάντα το ήθελα...

 

Ακριβώς τα συναισθήματα μου :O

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να παραθέσω κάτι που ΚΑΝΕΝΑ μα ΚΑΝΕΝΑ symbian κινητό ως τωρα ΔΕΝ το κάνει και το έκανε μόνο αυτό (βεβαια εξαρτάται αν φοράτε, όσοι το έχετe, το μαμα firmware)

αν πάτε στα themes μπορείτε να ορίσετε ένα κάποιο theme (ως εδώ καλα) αλλά αν δε σας κάθονται καλά τα εικονίδια του τρέχοντος, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα εικονίδια κάποιου άλλου επίσης εγκατεστημένου στο κινητό(!)

Ειλικρινά όποιο κινητό και αν έπεσε στα χέρια μου μετά απο αυτό δηλαδή:

http://img41.imageshack.us/img41/401/93720432.jpg

Κανένα δεν το έκανε και πάντα (ακόμη και τώρα), πάντα το πρώτο που κοιτάω είναι αυτό το missing feature! :lol:

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχχχχχ

Ειναι το μοναδικο κινητο για το οποια πηρα δανεικα χρηματα για να το αγορασω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να παραθέσω κάτι που ΚΑΝΕΝΑ μα ΚΑΝΕΝΑ symbian κινητό ως τωρα ΔΕΝ το κάνει και το έκανε μόνο αυτό (βεβαια εξαρτάται αν φοράτε, όσοι το έχετe, το μαμα firmware)

αν πάτε στα themes μπορείτε να ορίσετε ένα κάποιο theme (ως εδώ καλα) αλλά αν δε σας κάθονται καλά τα εικονίδια του τρέχοντος, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα εικονίδια κάποιου άλλου επίσης εγκατεστημένου στο κινητό(!)

Ειλικρινά όποιο κινητό και αν έπεσε στα χέρια μου μετά απο αυτό δηλαδή:

http://img41.imageshack.us/img41/401/93720432.jpg

Κανένα δεν το έκανε και πάντα (ακόμη και τώρα), πάντα το πρώτο που κοιτάω είναι αυτό το missing feature! :lol:

 

Φίλε μου το έκανε και το 7610... Έτυχε να το είχα δανειστεί για 10 ημέρες απο τον ξάδερφό μου που το είχε για να το ψάξω και θυμάμαι οτι το είχε και αυτό. οπότε σημείωσε αυτά τα δύο κινητά είχαν αυτή τη δυνατότητα!

...everything can happen...
Link to comment
Share on other sites

καποιο καλοκαιρι εκανα ταξιδι με καραβι,ειχα θεση στην πρωτη σειρα μπροστα απο τηλεοραση,επαιζε επαναληψη καποια σειρα και απο πισω μου δυο γιαγιαδες μου ειχαν παρει τα αυτια, ''τωρα θα του πει αυτο'' ''τωρα θα κανει εκεινο'' ''τωρα θα την πιασει απο το χερι'' κλπ κλπ καποια στιγμη δεν αντεξα,βγαζω το 6600 απο την τσεπη,βαζω σε λειτουργεια το ir remote και αλλαξα καναλι και χαμηλωσα την ενταση!απο κει και μετα εκανα μια χαρα ταξιδι :lol::lol::lol:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

καποιο καλοκαιρι εκανα ταξιδι με καραβι,ειχα θεση στην πρωτη σειρα μπροστα απο τηλεοραση,επαιζε επαναληψη καποια σειρα και απο πισω μου δυο γιαγιαδες μου ειχαν παρει τα αυτια, ''τωρα θα του πει αυτο'' ''τωρα θαhttp://www.myphone.gr/forum/image/smilies/confused.gif κανει εκεινο'' ''τωρα θα την πιασει απο το χερι'' κλπ κλπ καποια στιγμη δεν αντεξα,βγαζω το 6600 απο την τσεπη,βαζω σε λειτουργεια το ir remote και αλλαξα καναλι και χαμηλωσα την ενταση!απο κει και μετα εκανα μια χαρα ταξιδι :lol::lol::lol:

 

Τι μου θύμησες τώρα... Ένα τέτοιο συμβάν είχα με έναν φίλο μου που το είχε... Ήταν γύρω στις 2:30 η ώρα το βράδυ και περνούσαμε έξω απο τον Κοτσόβολο ο οποίος τυχαίνει να είναι στο κέντρο της πόλης. Τότε δεν υπήρχε NOVA, υπήρχε ο αποκωδικοποιητής και είχε το SuperSport. Φαντάζομαι καταλαβαίνετε τι κάναμε... Το μόνο που σας λέω είναι οτι για ένα μήνα μετά ο Κοτσόβολος δεν είχε ΠΟΤΕ τα ρολά ανοιχτά τα βράδια!!Είπαμε: "αυγό-τηλεκοντρόλ"!!!!

...everything can happen...
Link to comment
Share on other sites

Αααααχ...

Η πρώτη επαφή με smartphone και Symbian...

Ατελείωτα ξενύχτια στο aivanet και χιλιάδες εφαρμογές περασμένες..

Μαζι με αυτο αγόρασα και τη πρώτη κάρτα μνήμης SD στα 64 ΜΒ (:lol:) παρακαλώ που ήταν και η μεγαλύτερη σε χωρητικότητα που κυκλοφορούσε τότε!!!

Έχω να παρατηρήσω μια μόνο ανακρίβεια στο αρχικό ποστ..

Το κινητο βγήκε το 2003 και όχι το 2004...;)

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Το μοναδικο τηλ Νοκια που εχω κρατήσει πανω απο 6 μήνες

SE fan always :D

I amar prestar aen, han mathon ne nen, han mathon ne chae a han noston ned 'wilith.
Link to comment
Share on other sites

Είστε πολύ πίσω!!! Εγώ έχω ένα 6150 δωδεκαετίας σε λειτουργία. Η μπαταρία του κρατάει 2,5 μέρες. Έχει μια ρωγμή στην κεραία. Έσκασε το πλαστικό. Δε μου έχει πέσει ποτέ κάτω.

Πάντως η nokia είχε ένα χαρακτηριστικό. Έβγαζε κινητά της σειράς 3xxx, της σειράς 6xxx και της σειράς 8xxx. Τα της σειράς 3xxx δεν ήταν ιδιαίτερα καλά. Τα άλλα ήταν σκυλιά.

Link to comment
Share on other sites

Τρομερο κινητο το εχω ακομα σε πληρη λειτουργια στα χερια του πατερα μου... Αλλα δεν ειναι και τοσο παλιο... Διαφωνω με το "nostalgia"
Link to comment
Share on other sites

Υπηρετώ θητεία και, πριν παρουσιαστώ, αγοράζω ένα Nokia 7250 κρατώντας το Nokia 6210* σαν backup κινητό. Την Πέμπτη προς Παρασκευή (4-5/3/2004) είμαι Δνεας αλλαγής. Επιστρέφω από την αλλαγή (beam me out...) στις 4:00 και πέφτω για ύπνο. Κάνω το μεγάλο λάθος, λόγω κούρασης από τις 30+ ημέρες επιφυλακής και ημερησίων περιπόλων (+ κάποια περιστατικά που "δεν έγιναν" κατά μερικούς βυσματίες των 4Τροχών, αλλά ξαφνικά αποδείχθηκε ότι έγιναν), και ξεχνάω το κινητό στο πάνω κρεβάτι (είχα δύο κρεβάτια, ένα στρωμένο για την επιθεώρηση και ένα που κοιμόμουν με υπνόσακο) καθώς ξεντυνόμουν. Στις 4:30 ξεκινάνε οι αδειούχοι για το σταθμό των Δικαίων (εκλογές 7/3/2004). Ένας απατεώνας από τη Θεσσαλονίκη, ιδιοκτήτης συνεργείου που ασχολείται με Opel (του μπαμπά το μαγαζί), κλέβει το 7250 που το βρήκε στο πάνω κρεβάτι. Το αντιλαμβάνομαι στις 6:00 που ξυπνάω για την τελευταία αλλαγή και σηκώνω στο Λόχο στο πόδι. Βρίσκουμε ποιος ήταν αυτός που έφυγε (ο θαλαμοφύλακας ήξερε ακριβώς ποιος μπήκε και βγήκε), ενημερώνουμε τον ΑΥΔΜ, αυτός θέλει να ενημερώσει ΕΛΑΣ και Στρατονομία να τον πιάσουν στη Θεσσαλονίκη, αλλά, μιας και καίγομαι να αγοράσω το 6600 το μόνο που κάνω είναι να ακυρώσω την SIM. Φυσικά, οι φωτογραφίες από τη θητεία που υπήρχαν στο 7250 χάθηκαν για πάντα.

 

Στις 9/3/2004 παίρνω φύλλο πορείας από το 618 Μ/Κ ΤΠ για το 625 ΤΠ στα Ιωάννινα (πώς γίνεται από το Τάγμα με τα περισσότερα μόρια στην Ελλάδα όλοι να πάνε σπίτι τους κι εγώ σε άλλα σύνορα είναι ζήτημα που εξετάζεται ακόμα). Πρέπει να παρουσιαστώ στις 15/3/2004 ημέρα Δευτέρα. Τυχερός και περιχαρής κατεβαίνω στην Αθήνα και την Πέμπτη 11/3/2004 - την πρώτη μέρα που μπορούσα να βγω στην αγορά - αγοράζω το 6600 από τη Vodafone στο Κερατσίνι. Αγοράζω και μία κάρτα μνήμης για να είμαι σίγουρος ότι μπορώ να δουλέψω και ξεκινάει η δουλειά. Περνάω τις μέρες της άδειας πειράζοντας το κινητό, έστω και αν υπήρχαν διαμαρτυρίες από το έτερον ήμισυ. Το ετοιμάζω, έχω περάσει όσα προγράμματα μπορούσα και φεύγω Κυριακή βράδυ για Ιωάννινα. Παρουσιάζομαι, περνάω 7 ημέρες εκεί και, με την αρχή της επομένης εβδομάδας, μαθαίνω ότι θα μου δώσουν υποχρεωτικά άδεια γιατί διαφορετικά δε θα προλάβαινα να τις πάρω όλες μέχρι τέλος (είχα και την άδεια Ο.Α.).

 

Επιστρέφω Αθήνα την Παρασκευή 26/3/2004 και συνεχίζω να πειράζω το κινητό. Τη Δευτέρα 29/3/2004 βγαίνω από το σπίτι για μια δουλειά και, προφανώς σε συνεννόηση με τους εργάτες της διπλανής οικοδομής (οι μόνοι που ήξεραν ότι δεν υπήρχε άλλος σπίτι), κάποιος μπαίνει στο σπίτι και μου κλέβει κινητό και τσαντάκι (με μερικές απειλές για κάλεσμα Στρατονομίας - λόγω της άδειας εισόδου στο στρατόπεδο - το τσαντάκι βρέθηκε εντός της ημέρας πεταμένο στην ταράτσα του σπιτιού που την είχαμε ψάξει ήδη) μέσα από το δωμάτιό μου. Καλώ ΕΛΑΣ, γίνονται οι μηνύσεις κτλ και την Τρίτη 30/3/2004 αγοράζω 2ο Nokia 6600 εξανεμίζοντας τα λεφτά που είχα στην άκρη.

 

Το κράτησα για 1 χρόνο ακόμη μέχρι που αγόρασα το Ν70. Του έτρεχα όλες τις εφαρμογές της εποχής, αλλά αυτό που με είχε σώσει ήταν το navi (Route66) με εξωτερικό BT-GPS. Δυστυχώς, η 2η συσκευή δεν ήταν όπως η 1η. Ο μπλε φωτισμός στα πλήκτρα δεν ήταν τόσο βαθύς και έντονος. Οι IR δεν έπιαναν τόσο μακριά (με το 1ο άλλαζα κανάλι στα 5-10 m, ενώ με τη 2η στα 2-3 m max). Το πληκτρολόγιο, για ανεξήγητο λόγο δεν το αισθανόμουν το ίδιο καλά. Πάντως, και τη 2η συσκευή, τη γέμισα προγράμματα, την έλιωσα, την ευχαριστήθηκα και μετά την άφησα να αναπαυθεί. Βρίσκεται ακόμα σε λειτουργία στα χέρια του πατέρα μου.

 

Αυτό που θυμάμαι από αυτή τη συσκευή είναι το πληκτρολόγιο και τα άπειρα προγράμματα που είχα μέσα, κάτι τελείως παράξενο για την εποχή. Το πληκτρολόγιο ήταν, για εμένα, το καλύτερο που έχει βγάλει η Nokia μαζί με αυτό του 6210/6310 (το 2ο το δοκίμασα αρκετές φορές, δεν το είχα ποτέ δικό μου, αλλά με βόλευε καλύτερα το 6210). Μου κακοφάνηκε πολύ όταν πέρασα στο Ν70 και όταν δοκίμασα το Ν73 απογοητεύθηκα. Μόνο το Ν82, λόγω δυνατοτήτων και απίστευτης κάμερας (επαναλαμβάνω ότι τη νύχτα κερδίζει το Ν8), κατάφερε να με κάνει να ξεχάσω την άνεση που ένιωθα με το ογκώδες μεν, άριστο στο χέρι δε, Nokia 6600.

 

Ευχαριστώ και συγγνώμη για το μέγεθος του post, αλλά μου ήρθαν στο μυαλό πολλά.

 

* Backup μέχρι που αγόρασα το Ν82 και έφερα το Ν70 σε αυτή τη θέση. Είχε όμως το 6210 ένα θεματάκι με κάποιο τσιπ που ξεκόλλαγε σε περίπτωση πεσίματος. Ήταν το 1ο και τελευταίο κινητό που δίνω σε χέρια άλλου (μέσα σε 1 min χρήσης κατάφερε να μου το ρίξει στο μάρμαρο και να κόψει κάποια κόλληση που ήταν κλασσικά ευαίσθητη = προβληματική λήψη έκτοτε). Από τότε και μέχρι σήμερα μόνο το Ν82 μου έχει πέσει ΜΙΑ φορά κάτω.

Edited by pipinos1976
Link to comment
Share on other sites

Τρομερό αφιέρωμα Χρήστο για το ΚΑΛΥΤΕΡΟ (για μένα) κινητό που βγήκε ποτέ! (οι υπόλοιποι μην με δίνετε σημασία, το έχασα με πολύ άδικο τρόπο και εδώ και 7 χρόνια κι εγώ προσπαθώ να το ξαναποκτήσω...:cry:) :D:cool::heat::love:
Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε τώρα...τι καταπληκτικό κινητό ....το άφησα γιατί με άφησε αυτό και πιστεύω ότι είναι ώρα να τ ξανά φτιάξω έτσι για να υπάρχει κα να λειτουργεί 100% ....το πρόβλημα που έχει είναι ότι α μισά κουμπιά στο πληκτρολόγιο δεν λειτουργούν...όταν το είχα παει στην νόκια τότε ήθελαν αρκετά και μου είπε ότι έιναι το chip πληκτρων...μήπως ξέρετε που μπορώ να το βρω (βασικα πως να το ψαξω δεν ξερω) και να προσπαθήσω να το φτιάξω μόνος μου? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

το ειχε η κολλητη μου φιλη, τη στιγμη που εγω ειχα ενα Panasonic VS3... με ειχε φαει, η μαυρη ζηλεια...:ninja:

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

φοβερο κινητο αλλα πολλοι που λετε πως ηταν πολυ μπροστα απο ολα τα αλλα... μαλλον ξεχνατε το P900 και το SX1

 

ηταν πολυ καλυτερα του 6600.

...απλα το τελευταιο ηταν απο τις ελαχιστες φορες που η Νοκια επαιξε το παιχνιδι του marketing ΤΕΛΕΙΑ!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε τώρα...τι καταπληκτικό κινητό ....το άφησα γιατί με άφησε αυτό και πιστεύω ότι είναι ώρα να τ ξανά φτιάξω έτσι για να υπάρχει κα να λειτουργεί 100% ....το πρόβλημα που έχει είναι ότι α μισά κουμπιά στο πληκτρολόγιο δεν λειτουργούν...όταν το είχα παει στην νόκια τότε ήθελαν αρκετά και μου είπε ότι έιναι το chip πληκτρων...μήπως ξέρετε που μπορώ να το βρω (βασικα πως να το ψαξω δεν ξερω) και να προσπαθήσω να το φτιάξω μόνος μου? ευχαριστω

 

E-bay. ;) Αλλά αν είναι όντως chip πλήκτρων και όχι μεμβράνη... πάνε για ένα μεταχειρισμένο. :) Για περισσότερα πέρνα απ' το ''Νοσταλγία για τα παλιά Nokia'' ;)

 

φοβερο κινητο αλλα πολλοι που λετε πως ηταν πολυ μπροστα απο ολα τα αλλα... μαλλον ξεχνατε το P900 και το SX1

 

ηταν πολυ καλυτερα του 6600.

...απλα το τελευταιο ηταν απο τις ελαχιστες φορες που η Νοκια επαιξε το παιχνιδι του marketing ΤΕΛΕΙΑ!

Όντως, αλλά ήταν σκυλί το άτιμο... :love:

Link to comment
Share on other sites

καλο ηταν Ζηση αλλα το απολυτο smartphone του 2003 ηταν το P900

 

ποιος θα κανει ενα review για αυτον τον Θεουλη?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ααααχχ... Ο πρώτος μου "έρωτας"... Τι απίστευτο κινητό... :love: Το χρησιμοποιούσα από 1η ή 2α λυκείου μέχρι και το 2 έτος της σχολής μου... Άπειρα μηνύματα.... Θυμάμαι είχα δώσει καμια 10ριά κινητά που είχα για να το πάρω μεταχειρισμένο, στο μοναδικό μαγαζί που το είχα βρεί... :X Ακόμα λειτουργεί τέλεια, εκτός από το joystick..

 

P.S.: plankton69, δεν έπρεπε να το κάνεις αυτό.. Τώρα σκέφτομαι να το έχω για 2ο... Μαζί με το Ν8... :O

 

Edit: Μόλις το έβαλα να φορτίσει...... :O

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

καλο ηταν Ζηση αλλα το απολυτο smartphone του 2003 ηταν το P900

 

ποιος θα κανει ενα review για αυτον τον Θεουλη?

 

Συμφωνώ! Το είχε η καθηγήτρια τον Αγγλικών... Και ήταν και δώρο απ' όσο είχε πει!:blink: Ε μετά όλη η τάξη πορώθηκε που ήταν αφής (μαζί της κι εγώ... :lol: ) ...

 

 

@mr_47 αυτό το παιδί θα μας καταστρέψει! Εκεί που σκεφτόμουν για 5700, με γύρισαν τα μυαλά... :p

Link to comment
Share on other sites

Ok καντε με να ζηλεψω τωρα.... Το ειχε ο θειος μου τοτε και θυμαμαι , περιμενα πως και πως να παιξω ενα απο τα απειρα παιχνιδια που ειχε κατεβασει ή να παιξω με καμια εφαρμογη..Ειλικρινα το λατρευω και ας μην το εχω...... :love:
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

το ειχε η κολλητη μου φιλη, τη στιγμη που εγω ειχα ενα Panasonic VS3... με ειχε φαει, η μαυρη ζηλεια...:ninja:

ναι αλλα τωρα σε ζηλευει αυτη!δεν το ειχα το θυμαμαι μου εκανε εντυπωση το σχημα!αλλα εχω παρει καποια νοκια....αξεχαστα(6230-6233-Ν70-Ν82)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...