Jump to content

Huawei Ascend P1


basilise
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tαξιδιώτη, πήρες μίζα απο την Huawei και δεν μας πείθεις! :rotfl::lol::dash: Εκτός αυτού, τι να ξέρεις εσύ από κινητά...μιά φορά κάθε δύο χρόνια αλλάζεις! :lol:

 

Ακου 'κεί "μέτρια μπαταρία"! :wacko:

 

Τέλος πάντων, εγώ (που το είχα γιά κανά μήνα) συμφωνώ 100% με τα 100% των γραφέντων του ταξιδιώτης22!

 

Συμφωνώ και επαυξάνω οποιος δεν εχει δουλέψει αυτη τη συσκευη δεν ξερει απο τις καλύτερες που εχουν περασει απο τα χερια μου και πιστέψτε με ειναι παρα πολλες την αφησα μονο και μονο για να παω στο note ll

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια πιο τιμια προταση θα ηταν καινουριο 260-280 ευρω

 

μπορει σε μας να φαινεται πιο τιμια μια τιμη,στα 300 κοντα ευρω,με αυτη ομως την προυποθεση θα πρεπει και το one s και το galaxy s2 αλλα και αλλα dual core κινητα να ειναι στα ιδια επιεπεδα τιμων με το huawei.

δεν καταλαβαινω,επειδη ειναι κινεζικο θα πρεπει να ναι και σκαρτο?

παιδια δε μιλαμε για ενα κινεζικο που θα παρουμε απο ενα καλαθι,μιλαμε για ενα πολυ καλο κινεζικο κινητο ανταξιο και καλυτερο απο πολλα αλλα κινητα που κυκλοφορουν και ανηκουν σε μεγαλυτερες εταιρειες,σαν ονοματα.

προσωπικα και ως τωρα το χω βρει αριστο.ακομα και στο θεμα μνημης δεν εχω ακομα καποιο προβλημα με 59 εφαρμογες μεσα,καποιες στην καρτα μνημης βεβαια.

ram επισης αφηνει αρκετη ελευθερη,ενδεικτικα απο 270 μεχρι 310mb ελευθερα οταν στο galaxy s3 αφηνε και 179mb ελευθερα και ειναι και quad-core.απλα ενδεικτικα ολα αυτα.

αρκετα smooth στο θεμα χρησης,2-3 φορες μου χει κανει lag αλλα το βρισκω λογικο,εδω και τα ανωτερα σε χαρακτηριστικα κινητα κανουν lag.

πολυ ευχαριστημενος λοιπον προς το παρον και πραγματικα δεν το περιμενα.και να πω και την αμαρτια μου?ο haki φταιει και πηγα και το πηρα:lol:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα!Από κάποιον που το έχει ή το είχε θέλω να μου λύσει μια απορία.....adobe flash player υποστηρίζει το κινητό?Γιατί σε ορισμένα site λένε ναι και στα άλλα μισά λένε όχι σε σύγκριση με Galaxy s2.Στο gsmarena στα χαρακτηριστικά δεν γράφει για adobe flash....Τελικά επιβεβαιωμένα τι ισχύει???
Link to comment
Share on other sites

Ναι αγαπητέ δεν έχει....

Μπορείς να κοιτάξεις στην σελίδα τους να κατεβάσεις την τελευταία αλλά γενικά θα πρέπει να μάθεις χωρίς αυτό γιατί έπαψε - θα πάψει να υποστηρίζετε!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ναι αγαπητέ δεν έχει....

Μπορείς να κοιτάξεις στην σελίδα τους να κατεβάσεις την τελευταία αλλά γενικά θα πρέπει να μάθεις χωρίς αυτό γιατί έπαψε - θα πάψει να υποστηρίζετε!!

 

Να κατεβάσω την τελευταία ποια?Και χωρίς πιο θα πάψει να υποστηρίζεται?Με συγχωρείς αλλά γίνε πιο συγκεκριμένος.Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Να κατεβάσω την τελευταία ποια?Και χωρίς πιο θα πάψει να υποστηρίζεται?Με συγχωρείς αλλά γίνε πιο συγκεκριμένος.Ευχαριστώ! :)

 

Μπες στο site της adobe και κατεβασε τον τελευταιο flash ο φιλος σου λεει o flash σταμάτησε να υποστηρίζετε για αντροιντ συσκευες

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο site της adobe και κατεβασε τον τελευταιο flash ο φιλος σου λεει o flash σταμάτησε να υποστηρίζετε για αντροιντ συσκευες

 

Το αυτό φίλε, leuteris23 συγνώμη αν σε "μπερδεψα"...

Εδώ θα το βρεις, http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

 

:O

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

SAR EU in W/kg (head / body) 0,61/0,43

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. :) Γενικά πιστεύετε ότι αξίζει η αγορά του ή είναι ακριβό για αυτά που προσφέρει;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. :) Γενικά πιστεύετε ότι αξίζει η αγορά του ή είναι ακριβό για αυτά που προσφέρει;

 

Ειναι ενα τηλέφωνο που αξιζει καθε ευρω απο τα χρηματα που θα ξοδεψεις δεν θα βρεις καποιον δυσαρεστημενο κάτοχο

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. :) Γενικά πιστεύετε ότι αξίζει η αγορά του ή είναι ακριβό για αυτά που προσφέρει;

 

Εννοεται οτι αξιζει δαγκωτα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το αυτό φίλε, leuteris23 συγνώμη αν σε "μπερδεψα"...

Εδώ θα το βρεις, http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

 

:O

 

Σας ευχαριστώ κ τους 2 για την ενημέρωση που μου δώσατε αλλά στο gsmarena γιατι δείχνει ότι δεν έχει adobe flash ενώ για galaxy s2 δείχνει πως έχει......για του λόγου το αληθές δείτε εκεί που λέει browser http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4410&idPhone2=3621 Απλά επειδή είμαι ανάμεσα σ αυτά τα 2 κ θέλω flash player θέλω να ξέρω αν είναι θέμα hardware του Ascend P1.Γιαυτό κ είχα ρωτήσει και πιο πάνω όποιος είχε το εν λόγο κινητό αν του είχε περάσει την εφαρμογή flash player.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κ τους 2 για την ενημέρωση που μου δώσατε αλλά στο gsmarena γιατι δείχνει ότι δεν έχει adobe flash ενώ για galaxy s2 δείχνει πως έχει......για του λόγου το αληθές δείτε εκεί που λέει browser http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4410&idPhone2=3621 Απλά επειδή είμαι ανάμεσα σ αυτά τα 2 κ θέλω flash player θέλω να ξέρω αν είναι θέμα hardware του Ascend P1.Γιαυτό κ είχα ρωτήσει και πιο πάνω όποιος είχε το εν λόγο κινητό αν του είχε περάσει την εφαρμογή flash player.

 

Επειδή μεχρι και την gingerbread που φορούσε το κινητο οταν βγήκε ο flash υποστιριζονταν κανονικά στα αντροιντ απο την ics και μετα σταμάτησε δεν είναι θέμα hardware αλλα λογισμικού το Huawei βγηκε με ics γιαυτό και δεν το γράφει στο gsm arena εχω την εντύπωση οτι το κινεζακι θα σε αφήσει απολυτα ικανοποιημενο

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μεχρι και την gingerbread που φορούσε το κινητο οταν βγήκε ο flash υποστιριζονταν κανονικά στα αντροιντ απο την ics και μετα σταμάτησε δεν είναι θέμα hardware αλλα λογισμικού το Huawei βγηκε με ics γιαυτό και δεν το γράφει στο gsm arena εχω την εντύπωση οτι το κινεζακι θα σε αφήσει απολυτα ικανοποιημενο

Ουφ!Λέω κι εγώ...?Τόσο δυνατό κινητό και να μην παίζει flash?:O Αλλά χάρι εσένα μου λύθηκε η απορία :) Σ'ευχαριστώ και πάλι κι εννοείται πως πάω για τον κινέζο :D

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι αν είχα κατεβάσει το Flash ή αν ήραν ενσωματωμένος, αλλά έπαιζε κανονικότατα!

 

Υπέροχο κινητό και δεν κυκλοφορεί άλλο τριγύρω σου! Και πανέμορφο και με αψογότατα υλικά!

 

Το ξέρω γιαυτό και θέλω να το πάρω.Δηλαδή σου έβγαζε κανονικά την εφαρμογή Flash player settings κι όταν πάταγες στην εφαρμογή σε πήγαινε στην ιστοσελίδα με τις ρυθμίσεις του adobe flash player?

Link to comment
Share on other sites

Είπα ότι δε θυμάμαι αλλά μπορεί σίγουρα να γίνει. Εδώ το έκανα σήμερα με το Galaxy Nexus με την 4.2.

 

Λες ότι δεν θυμάσαι αν το πέρασες εσύ ή το είχε από μόνο του.Εμένα με ενδιαφέρει αν όταν έμπαινες στο μενού του κινητού έβλεπες την εφαρμογή κι όταν την πάταγες σε πήγαινε στην ιστοσελίδα της με τα settings της.... :)

Link to comment
Share on other sites

Μα, αν την βάλεις μόνος σου, ανεξάρτητα από το αν προϋπάρχει, μπορείς να κάνεις αυτό που λές.

 

Αρα εσύ την είχες στο κινητό την εφαρμογή που συνεπάγεται ότι την υποστηρίζει την εφαρμογή η συσκευή....Οκ!Αυτό ήθελα :) Σ'ευχαριστώ φίλε haki.

Link to comment
Share on other sites

Λες ότι δεν θυμάσαι αν το πέρασες εσύ ή το είχε από μόνο του.Εμένα με ενδιαφέρει αν όταν έμπαινες στο μενού του κινητού έβλεπες την εφαρμογή κι όταν την πάταγες σε πήγαινε στην ιστοσελίδα της με τα settings της.... :)

 

Την είχα κατεβάσει εγώ στο δικό μου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Την είχα κατεβάσει εγώ στο δικό μου

 

Οκ,σ'ευχαριστώ και σένα για την απορία που μου'λυσες @ταξιδιώτη22 :)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν περάσω σε Windows κινητό τότε μάλλον το P1 θα είναι η επιλογή μου λόγω super amoled,λόγω του ότι είναι πολύ λεπτό και λόγω του ότι η ανάλυσή του είναι 540Χ960 σε αντίθεση με το 480Χ800 που φοράνε τα περισσότερα κινητά κάτω από 400 ευρώ.Την τιμή του όμως στα σκρουτζομάγαζα τη βλέπω στα 380 ευρώ και όχι στα 360 που λέτε.
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να το συνδέσει με την τηλεόραση με MHL-HDMI ?

Ευχαριστώ.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα...εκλεισε το κινητο την ωρα που μιλουσα στο τηλεφωνο και ενω ειχα γυρο στο 60% μπαταρια.Τωρα δεν ανοιγει και οταν συνδεω τον φορτιστει μου βγαζει οτι δεν εχει καθολου μπαταρια αλλα δεν φορτιζει.Μηπως ξερετε τι μπορει να φταιει?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
καλησπερα παιδια γνωριζει κανεις πως μπορω να περασω τις επαφες που εχω αποθηκευμενες σε ενα samsung με symbian στο κινητο μας???
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια γνωριζει κανεις πως μπορω να περασω τις επαφες που εχω αποθηκευμενες σε ενα samsung με symbian στο κινητο μας???

Eγώ πάντως από ένα NOKIA E72 (symbian) τις πέρασα μέσα σε 1-2 λεπτά στο galaxy s2 με bluetooth. Kαι μάλιστα σε όλες τις επαφές είχα πολλαπλές πληροφορίες! Δεν το περίμενα να περαστούν όλες τόσο εύκολα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Ascend P1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...