Jump to content

Sony Xperia Sole / Sola


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία στατιστικά αυτονομίας!

Θα μπορούσες να αναλύσεις την χρήση που του κάνεις?

 

Καλό μήνα!

 

Τα εχω ξαναγραψει φιλε και θα κουρασω. Κανω χρηση ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ απλα τα πραγματα :)

 

16 ωρες ανοιχτο internet και ενημερωσεις εννοειται. 4 ωρες ομιλιας κτλ..Δες πιο παλια ποστ μου.

 

Καλο μηνα να εχουμε !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια μια βοηθεια please........να το παρω σε λευκο απο birdphone ή σε μαυρο απο πλαισιο?????ειναι ρισκο πιστευετε να παρω παραεισαγωγης?????απλα βαρεθηκα να περιμενω να το φερουν στο πλαισιο σε λευκο ουτε αυτοι ξερουν ποτε θα ερθει.......
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια please........να το παρω σε λευκο απο birdphone ή σε μαυρο απο πλαισιο?????ειναι ρισκο πιστευετε να παρω παραεισαγωγης?????απλα βαρεθηκα να περιμενω να το φερουν στο πλαισιο σε λευκο ουτε αυτοι ξερουν ποτε θα ερθει.......

 

πάρτο από κωτσόβολο που το έχει ετοιμοπαράδωτο....:)

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση αμα ξερετε.. εκτος απο πλαισιο /γερμανο ποια αλλα μαγαζια δεχονται επιδοτησεις cosmote.?
Link to comment
Share on other sites

πάρτο από κωτσόβολο που το έχει ετοιμοπαράδωτο....:)

 

ετοιμοπαραδωτο ε???θα παω αυριο να ρωτησω γιατι στο καταστημα της πατρας δεν ξερω αν το εχουν......ευχαριστω παντως!

Link to comment
Share on other sites

Πιστευετε οτι το sole ειναι το καλυτερο value for money για αυτα που προσφερει ή υπαρχει κατι καλυτερο;

Μπορει καποιος να το κρατησει για καιρο;

 

Κατι ακομα το κοκκινο εχει ερθει ελλαδα;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Πιστευετε οτι το sole ειναι το καλυτερο value for money για αυτα που προσφερει ή υπαρχει κατι καλυτερο;

Μπορει καποιος να το κρατησει για καιρο;

 

Κατι ακομα το κοκκινο εχει ερθει ελλαδα;:confused:

 

Πιστεύω είναι ότι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά! Πολύ δυνατό και με καλή ποιότητα κατασκευής απ ότι έχω καταλάβει από αυτά που λένε τα παιδιά..

Για το 2ο, δε γνωρίζω..

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω είναι ότι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά! Πολύ δυνατό και με καλή ποιότητα κατασκευής απ ότι έχω καταλάβει από αυτά που λένε τα παιδιά..

Για το 2ο, δε γνωρίζω..

 

Οντως για αυτη την κατηγορια φαινεται παρα πολυ καλο!Ξερουμε αν κανει κλασικες βιντεο κλησεις;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Οντως για αυτη την κατηγορια φαινεται παρα πολυ καλο!Ξερουμε αν κανει κλασικες βιντεο κλησεις;:confused:

 

Δεν κάνει βιντεοκλήσεις όπως κ κανένα android της sony...μόνο skype κ τα παρεμφερή προγράμματα...

Link to comment
Share on other sites

Οντως για αυτη την κατηγορια φαινεται παρα πολυ καλο!Ξερουμε αν κανει κλασικες βιντεο κλησεις;:confused:

 

Δυστυχώς όχι. Μόνο η σειρά Galaxy και Note κάνει κάτι κάτι τέτοιο..

Link to comment
Share on other sites

Α κριμα...Τελικα δεν πρεπει να ηταν και πολλοι αυτοι που εκαναν βιντεο κλησεις με πιο παλια κινητα:p

Ηταν της μοδας...

Link to comment
Share on other sites

Α κριμα...Τελικα δεν πρεπει να ηταν και πολλοι αυτοι που εκαναν βιντεο κλησεις με πιο παλια κινητα:p

Ηταν της μοδας...

 

Πλέον υπάρχει το Skype οπότε δεν υπάρχει κάποιος τρομερός λόγος να υπάρχει αυτή η λειτουργία!

Link to comment
Share on other sites

Πλέον υπάρχει το Skype οπότε δεν υπάρχει κάποιος τρομερός λόγος να υπάρχει αυτή η λειτουργία!

 

Οντως:p

Αρκει βεβαια να μην τρωει πολλα mb!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, εχω 3 μερες το sole αν και πολυ ευχαρηστημενος μεχρι τωρα, μολις παρατηρησα 3 χαλασμενα pixel.. η πληρης απογοητευση.. ελπιζω να μου το αλλαξουν.
Link to comment
Share on other sites

Πλέον υπάρχει το Skype οπότε δεν υπάρχει κάποιος τρομερός λόγος να υπάρχει αυτή η λειτουργία!

μην ξεχνιομαστε! το Sole δεν εχει front facing camera οποτε αν βαλεις skype θα δειχνει οτι θα βλεπει η πισω καμερα της συσκευης

 

 

παιδια καλησπερα, εχω 3 μερες το sole αν και πολυ ευχαρηστημενος μεχρι τωρα, μολις παρατηρησα 3 χαλασμενα pixel.. η πληρης απογοητευση.. ελπιζω να μου το αλλαξουν.

και ενα μονο χαλασμενο πιξελ να χει η οθονη, εχεις DOA! πηγαινε το πισω πριν περασουν 7 μερες απ'την αγορα του και θα παρεις αλλο σφραγισμενο.

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Οντως:p

Αρκει βεβαια να μην τρωει πολλα mb!

 

Εννοείς χώρου η 3G; Δεν έχω ιδέα πόσο τρώει!:p

 

παιδια καλησπερα, εχω 3 μερες το sole αν και πολυ ευχαρηστημενος μεχρι τωρα, μολις παρατηρησα 3 χαλασμενα pixel.. η πληρης απογοητευση.. ελπιζω να μου το αλλαξουν.

 

Νομίζω με πάνω από 2 στο αλλάζουν. Αν ξέρει κάποιος άλλος σίγουρα, ας επιβεβαιώσει!

 

Σωστός ο c0rpse_grinder!!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς χώρου η 3G; Δεν έχω ιδέα πόσο τρώει!:p

 

 

 

Νομίζω με πάνω από 2 στο αλλάζουν. Αν ξέρει κάποιος άλλος σίγουρα, ας επιβεβαιώσει!

 

Σωστός ο c0rpse_grinder!!

εγω επαθα κατι παρομοιο πριν μπολικο καιρο, ειχε 1 και μοναδικο καμμενο πιξελ (ενα nexus s) και τους το στειλα πισω (birdphone) και μου στειλαν αλλο σφραγισμενο. τοτε ηταν που το εψαξα επι του θεματος..και ναι οντως, εστω και 1 καμμενο πιξελ να εχει η οθονη, εχεις δικαιωμα αντικαταστασης :)

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Και στα ελληνικά καταστήματα; Στο Πλαίσιο, έχω την εντύπωση ότι πρέπει να είναι πάνω από 2! Πάντως αν είναι 3, κατά 99% θα το αλλάξουν!
Link to comment
Share on other sites

Και στα ελληνικά καταστήματα; Στο Πλαίσιο, έχω την εντύπωση ότι πρέπει να είναι πάνω από 2! Πάντως αν είναι 3, κατά 99% θα το αλλάξουν!

Απο το πλαισιο το πηρα το προβλημα ειναι οτι μενω επαρχια και δεν μπορω να παω σε ενα καταστημα και μεσολαβει κ του ΑΓ. Πνευματος.. η αποδειξη γραφει για 15 μερες DOA.

Link to comment
Share on other sites

Απο το πλαισιο το πηρα το προβλημα ειναι οτι μενω επαρχια και δεν μπορω να παω σε ενα καταστημα και μεσολαβει κ του ΑΓ. Πνευματος.. η αποδειξη γραφει για 15 μερες DOA.

 

Επικοινωνησε μαζι τους το συντομότερο δυνατόν μέσω εμαιλ. Εξηγησε τους το πρόβλημα και ρωτα τους αν γίνεται να τους το στείλεις (σε περίπτωση που δεν μπορείς να πας) και να σου στείλουν πίσω ένα καινούργιο

 

Οταν ξανανοιξουν τα καταστήματα παίρνεις τηλ, και τους ενημερώνεις πως εχεις επικοινωνησει και μέσω εμαιλ για το πρόβλημα.. Και βλέπεις απο κει και περα τι θα σου πουν

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το πηρα χθες και το επεστρεψα σημερα. Απογοητευμενος τελειως απο την ποιοτητα του browsing στο internet.Δοκιμασα ολα τα διαθεσιμα browsers και το scrolling ηταν πολυ εκνευριστικο, oχι τραγικα αργο αλλα καμια σχεση με το διετιας LG Optimus 7 που ειχα μεχρι τωρα και εχει ταχυτατο browsing!Επισης, τι γινεται με το flash? Στα περισσοτερα site που δοκιμασα να παιξω flash videο, κολλαει απιστευτα σε σημειο που δεν γινεται να το απαρακολουθησεις.Τελευταιο παραπονο και παντα συγκρινωντας με το διετιας(επαναλαμβανω) Οπτιμους, ειναι η γενικοτερη πλοηγηση μεσα στο κινητο η οποια ειναι αρκετα καλη αλλα και παλι κανει μικρα κολληματα αρκετα συχνα που θεωρω ανεπιτρεπτα για διπυρινο κινητο.Απ'οτι ειδα ολοι μιλατε με τα καλυτερα λογια για το κινητο γι'αυτο και το πηρα. Παρ'ολα αυτα θα ηθελα να ξερω αν καποιος ειχε αντιστοιχα προβληματα με τη συσκευη. Ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το πηρα χθες και το επεστρεψα σημερα. Απογοητευμενος τελειως απο την ποιοτητα του browsing στο internet.Δοκιμασα ολα τα διαθεσιμα browsers και το scrolling ηταν πολυ εκνευριστικο, oχι τραγικα αργο αλλα καμια σχεση με το διετιας LG Optimus 7 που ειχα μεχρι τωρα και εχει ταχυτατο browsing!Επισης, τι γινεται με το flash? Στα περισσοτερα site που δοκιμασα να παιξω flash videο, κολλαει απιστευτα σε σημειο που δεν γινεται να το απαρακολουθησεις.Τελευταιο παραπονο και παντα συγκρινωντας με το διετιας(επαναλαμβανω) Οπτιμους, ειναι η γενικοτερη πλοηγηση μεσα στο κινητο η οποια ειναι αρκετα καλη αλλα και παλι κανει μικρα κολληματα αρκετα συχνα που θεωρω ανεπιτρεπτα για διπυρινο κινητο.Απ'οτι ειδα ολοι μιλατε με τα καλυτερα λογια για το κινητο γι'αυτο και το πηρα. Παρ'ολα αυτα θα ηθελα να ξερω αν καποιος ειχε αντιστοιχα προβληματα με τη συσκευη. Ευχαριστω..

 

Στο neo v μου, δεν κολλουσε.. Κολλαει σ αυτο που ειναι ενα βημα πανω? Δεν νομιζω κατι δεν θα γινετε σωστα

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Sole / Sola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...