Jump to content

Sony Xperia Sole / Sola


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι τα beautiful widgets μαζί με το beautiful widget animation package.. Σου δίνω link από play store..

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.levelup.beautifulwidgets&feature=search_result

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.levelup.bw.forecast&feature=search_result

 

Ωραιος ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μέχρι 32 δεν έχεις κανένα πρόβλημα. Όσο πιο μεγαλη κλάση τόσο πιο καλά. Από άποψη εταρείας ότι εμπιστεύεσαι.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος αγοραζει απο Ebay και ειναι απο Θεσσαλονικη ας μου πει γιατι θελω να παρω με τους φιλους μου κατι θηκες και δεν εχουμε χρονο να τρεχουμε σε τραπεζες.Γενικα ολα αυτα με μπερδευουν.Απλα οποις μπορεις να βοηθησει ας μου στηλει!!Θηκες θελουμε για τα σολε και μια για iphone και οποιος βοηθησει θα του κανουμε δωρο καμια Θηκη :)
Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος αγοραζει απο Ebay και ειναι απο Θεσσαλονικη ας μου πει γιατι θελω να παρω με τους φιλους μου κατι θηκες και δεν εχουμε χρονο να τρεχουμε σε τραπεζες.Γενικα ολα αυτα με μπερδευουν.Απλα οποις μπορεις να βοηθησει ας μου στηλει!!Θηκες θελουμε για τα σολε και μια για iphone και οποιος βοηθησει θα του κανουμε δωρο καμια Θηκη :)

 

Πας στη τράπεζα,καταθέτεις τα λευτά στο αριθμό της πιστωτικής και μετά είσαι έτοιμος να παραγγείλεις(μετά από κάποιες ώρες),δεν γίνεται αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα κι εγώ το κινητό επιτέλους,και έχω κάποιες ερωτήσεις:

1)Υπάρχει κάποιος τρόπος να δυναμώσουμε την ένταση του ακουστικού; Είναι απελπιστικά χαμηλή...

2)Το sar του κινητού μπορεί να προκαλέσει πρόβλημα με το πέρασμα του χρόνου;Πολλοί παραπονιούνται..

 

Γενικά το κινητό με εντυπωσίασε.Είναι το πρώτο μου smartphone και μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα. Αυτό που με "κέρδισε" είναι η ποιότητα της εικόνας!!!Πραγματικά είναι φανταστική.Τρομερή λεπτομέρεια!

Η κάμερα επίσης είναι εντυπωσιακή.Λίγα megapixel αλλά πολύ καλή ποιότητα και "αληθινά" χρώματα. Το βράδυ όμως αν δεν έχει καλό φωτισμό βγαίνουν κάπως "θωλές"..το'χει παρατηρήσει κανένας άλλος;Μπορεί να βελτιωθεί με ρυθμίσεις;

 

Ευχαριστώ :)

Edited by AngelosDim
Link to comment
Share on other sites

Πας στη τράπεζα,καταθέτεις τα λευτά στο αριθμό της πιστωτικής και μετά είσαι έτοιμος να παραγγείλεις(μετά από κάποιες ώρες),δεν γίνεται αλλιώς.

 

Aυτα τα ξερω φιλε αλλα ελα που δεν εχω πιστωτικη και δεν ειμαι τωρα για τετοια!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ,,, μου εχει κολισει το κινητο σε μια σελιδα στο ιντερνετ δεν ανταποκρινετε καθολου η συσκευη ..... μηπως ξερει καποιος να μου πει μπορω να το κλεισω το κινητο

? μπας και ξεκολισει .... επειδη δεν βγαινει και η μπαταρια κιολας .

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε ποτε θα εχουμε Ice Cream Sandwich! Μας κουρασαν...

Οταν βαλουμε την 4.0 θα χαθουν τα δεδομενα οπως οι επαφες ή δεν θα χαθει τιποτα οπως οταν καναμε ενημερωση νεο firmware;

P30 AURORA
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ,,, μου εχει κολισει το κινητο σε μια σελιδα στο ιντερνετ δεν ανταποκρινετε καθολου η συσκευη ..... μηπως ξερει καποιος να μου πει μπορω να το κλεισω το κινητο

? μπας και ξεκολισει .... επειδη δεν βγαινει και η μπαταρια κιολας .

 

Πάτα το power button και το volume up μαζί για 5+ δευτερόλεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν υπαρχει ξυπνητηρι που να ανοιγει οταν το τηλεφωνο ειναι κλειστο? Εγκλωβιστηκα τωρα..!

 

Δυστυχώς όχι δεν νομίζω πως υπάρχει..

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΤΕ???Ω ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ? Δεν παιζει να αφηνω το κινητο ανοιχτο ολο το βραδι.... ΚΛΑΙΟΥ!!!! Δεν υπαρχει κανει third party προγραμμα? Η ετσι ειναι το android? :X :cry:
Link to comment
Share on other sites

ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΤΕ???Ω ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ? Δεν παιζει να αφηνω το κινητο ανοιχτο ολο το βραδι.... ΚΛΑΙΟΥ!!!! Δεν υπαρχει κανει third party προγραμμα? Η ετσι ειναι το android? :X :cry:

 

Flight mode οπως λεει και ο Γιωργος και εισαι αρχοντας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις πολλες ελπιδες. Ουτε στην 4.0, ουτε στην 4.1 μπορεις και μαλλον ουτε στις επομενες.
Link to comment
Share on other sites

γιατί είναι τόσο σημαντικό? το βάζεις σε flight mode , δεν καεί σχεδόν καθόλου μπαταρία και όλα ok... :happy::happy:

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

To κινητο παιδια παντα εκπεμπει ακτινοβολια. Μπορειτε να με πειτε ψυχακια αλλα ποτε δεν θελω διπλα μου ουτε κινητο ουτε καποια αλλη συσκευη εστω ασυρματο τηλεφωνο. Τωρα θα μου πειτε οτι ειναι σε flight Mode αλλα πιστεψτε με παλι υπαρχει εκπομπη. Και εκτος αυτου απο το 93 που εχω κινητα παντα θελω να τα ξεκουραζω το βραδυ :p . Οποτε θα συμβιβαστω αλλιως θα αγορασω ξυπνητηρι! :p
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους μολις σημερα αγορασα το sole μου απο το plaisio μαζι με τους δωρεαν χαρτες driver dont panic !Το εχω βαλει τωρα για φορτιση....!Εδω ειναι η πρωτη απορια...η πρωτη φορτιση ολοκληρωνεται οταν γινει πρασινο το λεντακι?2η απορια σε μαγαζια οπως η wind πουλαν θηκες και ζελατινες προστασιας?(θα αγοραζα απο ebay αλλα αυτη τη στιγμη κανω μετακομιση και δεν ειναι εφικτο..)3ο πως κατεβαζω εφαρμογες....και προτεινετε μου μερικες απο τις καλυτερες που κυκλοφορουν!και τελευταιο οσον αφορα το fb υπαρχει εφαρμογη που να μου εμφανιζει κανονικα την συνομιλια κ να ειμαι συνδεμενος μεσα?!
Link to comment
Share on other sites

To κινητο παιδια παντα εκπεμπει ακτινοβολια. Μπορειτε να με πειτε ψυχακια αλλα ποτε δεν θελω διπλα μου ουτε κινητο ουτε καποια αλλη συσκευη εστω ασυρματο τηλεφωνο. Τωρα θα μου πειτε οτι ειναι σε flight Mode αλλα πιστεψτε με παλι υπαρχει εκπομπη. Και εκτος αυτου απο το 93 που εχω κινητα παντα θελω να τα ξεκουραζω το βραδυ :p . Οποτε θα συμβιβαστω αλλιως θα αγορασω ξυπνητηρι! :p

 

Μπράβο,και ποιο κινητό διάλεξες για να μην έχει ακτινοβολία;...

Μα φυσικά το sole :p

 

Αυτό για το ξυπνητήρι το ήθελα κι εγώ και απογοητεύτηκα :(

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο,και ποιο κινητό διάλεξες για να μην έχει ακτινοβολία;...

Μα φυσικά το sole :p

 

Αυτό για το ξυπνητήρι το ήθελα κι εγώ και απογοητεύτηκα :(

 

Ομοιοπαθης δηλαδη...συναδελφεεε :p

Link to comment
Share on other sites

Άσε...είχα βάλει ξυπνητήρι 7.20 την πρώτη φορά,ξύπνησα πολύ αργότερα και νόμιζα ότι είχε κάνει και κανά λάθος,μετά το κατάλαβα :P

Μακάρι να διορθωθεί με κάποιο τρόπο πάντως..το θεωρώ αδιανόητο !!!

Edited by AngelosDim
Link to comment
Share on other sites

To κινητο παιδια παντα εκπεμπει ακτινοβολια. Μπορειτε να με πειτε ψυχακια αλλα ποτε δεν θελω διπλα μου ουτε κινητο ουτε καποια αλλη συσκευη εστω ασυρματο τηλεφωνο. Τωρα θα μου πειτε οτι ειναι σε flight Mode αλλα πιστεψτε με παλι υπαρχει εκπομπη. Και εκτος αυτου απο το 93 που εχω κινητα παντα θελω να τα ξεκουραζω το βραδυ :p . Οποτε θα συμβιβαστω αλλιως θα αγορασω ξυπνητηρι! :p

 

Ζεις στο 2012.. Έχεις 10 router wifi γύρω από το κεφάλι σου και ανησυχείς για το κινητό? Την ακτινοβολία που βγάζει σε flight mode δεν την συγκρίνεις ούτε με το 1/3 του ενός μόνο router..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Sole / Sola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...