Jump to content

[Επίσημο] Motorola DEFY MINI


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοειται οτι δεν παθαινει τιποτα με κατι τετοια. Εγω το καθαριζω κατω απο τη βρυση.

 

ειναι ποιο ανθεκτικο απο το xperia active?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 139
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
ειναι ποιο ανθεκτικο απο το xperia active?

 

Σχετικό είναι αυτό, στην ίδια κατηγορία ανήκουν σε αυτό το θέμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σχετικό είναι αυτό, στην ίδια κατηγορία ανήκουν σε αυτό το θέμα.

 

παιδια απο θεμα μνημης πως τα παει: το ginius dont panic(λογισμικο πλοηγησης)το σηκωνει;βλεπω οτι εχει ποιο πολυ μνημη απο το xperia active (χωρις καρτα μνημης) τα φωτα σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο θεμα μνημης πως τα παει: το ginius dont panic(λογισμικο πλοηγησης)το σηκωνει;βλεπω οτι εχει ποιο πολυ μνημη απο το xperia active (χωρις καρτα μνημης) τα φωτα σας ευχαριστω

 

To iGo που το δοκίμασα μια χαρά ήτανε.

Link to comment
Share on other sites

εγώ εδώ που είμαι το βρίσκω 99 €... αλλά δεν το έπιασα ακόμα στα χέρια μου θα πάω αύριο να δω... το κινητό είναι καλό; παρουσιάζει κανένα πρόβλημα; γιατί από Motorola δεν έχω καμία σχέση μέχρι τώρα.

 

επίσης το μοντέλο είναι Motorola Defy Mini XT320 ή Motorola Defy Mini???

 

Και αν ξέρει κάποιος σε τι μορφή βίντεο γράφει...;;;

 

το ηχείο πως τα πάει;;;

Edited by notisjunior
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, χθες αγόρασα για δεύτερο κινητο το Μινι... Μια χαρα το μόνο προβλημα ήταν πως με τίποτα δεν κατάφερα να συνδέσω μεσω wifi αν και φαινόταν συν δεμένο ε το ρουτερ μου. Καμια ιδέα ;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
τελικά απο ποιότητα και ένταση κλήσης το πως παει? σε ακούν και τους ακούς καλα? απο φοτο ειναι ικανοποιητικά?και ποσο κρατάει η μπαταριά με μέτρια χρήση?
))))))((((((
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εχω το motorola defy mini και τον τελευταιο καιρό αντιμετοπίζω ένα προβλημα, καθε φορα που κλειδώνω το κινητό, μετά απο λιγο αναβει η οθονη (lockscreen) και αμέσως σβήνει, και μετά απο λίγο ξανά το ιδιο και δεν σταματάει εκτός αν κάντω επανακινηση το κινητό. Είχε κανείς σας παρόμοιο πρόβλημα? Ξερετε τι να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εχω το motorola defy mini και τον τελευταιο καιρό αντιμετοπίζω ένα προβλημα, καθε φορα που κλειδώνω το κινητό, μετά απο λιγο αναβει η οθονη (lockscreen) και αμέσως σβήνει, και μετά απο λίγο ξανά το ιδιο και δεν σταματάει εκτός αν κάντω επανακινηση το κινητό. Είχε κανείς σας παρόμοιο πρόβλημα? Ξερετε τι να κάνω?

Δεν εχει προβλημα το κινητο. Καποια εφαρμογη στο κανει αυτο. Θυμησου τι εβαλες τελευταια καιαχισε τις αφαιρεσεις:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εχω το motorola defy mini και τον τελευταιο καιρό αντιμετοπίζω ένα προβλημα, καθε φορα που κλειδώνω το κινητό, μετά απο λιγο αναβει η οθονη (lockscreen) και αμέσως σβήνει, και μετά απο λίγο ξανά το ιδιο και δεν σταματάει εκτός αν κάντω επανακινηση το κινητό. Είχε κανείς σας παρόμοιο πρόβλημα? Ξερετε τι να κάνω?

 

Έχεις τον εκατομμυριούχο;go locker;

Πρόσφατα ένας συνάδελφος με arc όταν έβαλα τον astro file του κανε ακριβώς το ίδιο

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε δεν τα εχω. Θα συννεχισω να χρησιμοποιώ κανονικά το κινητό μεχρι να μου ξανα δημιουργησει το προβλημα και τοτε θα δω ποιες εφαρμογες τρέχουν στο background και το προκαλούν ;)
Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε δεν τα εχω. Θα συννεχισω να χρησιμοποιώ κανονικά το κινητό μεχρι να μου ξανα δημιουργησει το προβλημα και τοτε θα δω ποιες εφαρμογες τρέχουν στο background και το προκαλούν ;)

 

το sygic το παίζει το σσηκώνει το κινητακι? γιατι απότι βλέπω έχει μικρή μνήμη

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εχω το motorola defy mini και τον τελευταιο καιρό αντιμετοπίζω ένα προβλημα, καθε φορα που κλειδώνω το κινητό, μετά απο λιγο αναβει η οθονη (lockscreen) και αμέσως σβήνει, και μετά απο λίγο ξανά το ιδιο και δεν σταματάει εκτός αν κάντω επανακινηση το κινητό. Είχε κανείς σας παρόμοιο πρόβλημα? Ξερετε τι να κάνω?

 

καλημερα......εγκατεστηστησε το dr web αντιιικο κανε πληρη σαρωση και σβησε οτι επικινδυνες εφαρμογες σου βρει.........προσφατα σε μια φιλη μου εκανε το ιδιο ακριβως αλλα εκανα καθαρη αναβαθμιση και λυθηκε το προβλημα σε αρκ ς και σε ενα φιλο σε xt530 της μοτορολα λυθηκε το προβλημα με το εν λογω αντιιικο....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators
υπαρχουν καπου unofficial fw?!

τα gr μινι γινονται rooted?

 

Προς το παρόν όχι λόγω κλειδωμένου bootloader. Μπορείς να ενημερώνεσαι από εδώ... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1658568

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μπα ειναι ακομη χειροτερα τα πραγματα επειδη ειδαν και αποειδαν http://www.ipetitions.com/petition/root-motorola-defy-mini/ ειπαν να μαζεψουν υπογραφες μπας και η μοτορολα τους το ξεκλειδωσει!!!!

τρελο αλλα αληθινο;P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδια καλημερα εχω το κινητο σαν δευτερο και θα ηθελα να ρωτησω πως μπορω να απεγκαταστησω καποιες εφαρμογες που ειναι βεντουζομενες στο κινητο απο την μαμα εταιρια μιας και δεν μου δινει την επιλογη απο τις ρυθμισεις,υπαρχει τροπος;π.χ το twitter,dashboard,μουσικη+ γιατι εχει σχεδον στην τσιτα η εσωτερικη μνημη και ενω εχω καρτα 8 γιγα καποιες εφαρμογες που περναω δεν μου τις παει με τιποτα στην καρτα. Edited by poison21

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν γινεται εκτος αν εχει βγει ροοτ για το κινητο.:(:(

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας παιδιά.

Το κινητό είναι καλό,αξίζει;

Με ενδιαφέρει να μην κολλάει συνέχεια (δε θέλω να τρέχει τρελές εφαρμογές) και γενικά να είναι αξιόπιστο.

Είμαι ανάμεσα σε αυτό,το Xperia Tipo και το Samsung Galaxy Mini 2.

Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας, εχω το Motorola Defy Mini και θα ηθελα να ξερω αν υποστηρίζει καρτες μνήμης τύπου Micro SDHC

 

Ευχαριστώ :happy:

Link to comment
Share on other sites

Τι διαθέσιμη μνήμη για εφαρμογές έχει το κινητό ?????

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει πάρει κανείς το κινητό να μεταφέρει κάποιες εντυπώσεις; Ψάχνω για κάποιο προσιτό Android κι από δυνατότητες φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση. Το βρίσκω στα 107 € (σκρουτζ), και μέχρι στιγμής το μόνο κακό του από ό,τι λέτε ότι δεν παίρνει ρουτάρισμα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...