Jump to content

Προσεχείς συναυλίες και μουσικά events


TrobocopR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εδω ακουγονται οι μειντεν παλι...ελεος πια

 

γιατι ελεος? ειμαστε και μεις που δεν εχουμε ακουσει ακομα(!!!) :D:D

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

γιατι ελεος? ειμαστε και μεις που δεν εχουμε ακουσει ακομα(!!!) :D:D

 

παρε ενα λαιβ σιντι απο τα τοσα που εχουν.:lol::lol:

 

Απλα ρε συ ειναι τοσες οι μπαντες που δεν εχουν ερθει...εχω βαρεθει τα ιδια ονοματα.αντε περιμενω prodigy και scorpions τωρα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν εχεις αδικο .οταν ηρθαν οι linkin park 2η φορα σερι δεν πηγα.και αποτι ακουσα δικαιωθηκα.ηταν καλοι αλλα οχι φοβεροι οπως την πρωτη φορα.καποιοι μιλησαν για ξεπετα. καλο ειναι ναρχονται και αυτοι που ηρθαν αλλα ανα 4 -5 χρονια.να τους πεθυμησουμε λιγο,ομως υπαρχει και η αλλη πλευρα.στο εξωτερικο στηριζουν ολα τα ονοματα ξανα και ξανα γιατι ετσι μενςι σταθερη η αγορα της χωρας και αυξανεται.αν την μια παμε 10000 και την αλλη 1000 λογικα μπορει να μην ξαναρθουν.

και εγω βεβαια θαθελα να δω ορισμενους παλιους που δεν εχουν ερθει οπως τον σπρινκστιν,καποιους που ηρθαν αλλα λογω υγειας δεν πηγα οπως acdc και pink flyd αλλα και καποια νεα οπως αυτα που ειδα στο ιτζεκτ αλλα και μεγαλυτερα καθαρα συναυλιακα ,δυνατα γκρουπ οπως nickelback

Link to comment
Share on other sites

κωστα νομιζω ειρωνευεσαι :p τους εχω δει παντως και τους 2 (με Firewind τους 2ους που ηταν τρομεροι :D )

 

Maiden ειναι καψουρα χρονια και ηθελα να παω προπερσι αλλα δε βρηκα παρεα...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε αλλά έρχεται σύντομα κιόλας (5 και 6 Νοεμβρίου) ο Steve Vai σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.

 

http://www.1055rock.gr/news/steve-vai-o-magos-tis-ilektrikis-kitharas-sti-thessaloniki

Link to comment
Share on other sites

αν και καταλαβαινω οτι τις μουσικες στιγμες ειναι ωραιο να τις μοιραζομαστε με παρεα ,μερικες φορες δεν πρεπει να χανουμε να τις χανουμε και ας πηγαινουμε και μονοι...γιατι απλουστατα δεν ξερουμε αν θα τις ξαναζησουμε στην ελλαδα.εξαλλου ολοι εκει στην συναυλια μια παρεα ειμαστε.εγω κατα την διαρκεια της αναμονης με τους φιλους μου γνωριστηκαμε με πολλους κατα την διαρκεια καποιου αδιαφορου σαπορτ η' κατα την διαρκεια του ταξιδιου(οργανωμενο) και μεγαλωσε η παρεα.;)
Link to comment
Share on other sites

δεν εχεις αδικο .οταν ηρθαν οι linkin park 2η φορα σερι δεν πηγα.και αποτι ακουσα δικαιωθηκα.ηταν καλοι αλλα οχι φοβεροι οπως την πρωτη φορα.καποιοι μιλησαν για ξεπετα. καλο ειναι ναρχονται και αυτοι που ηρθαν αλλα ανα 4 -5 χρονια.να τους πεθυμησουμε λιγο,ομως υπαρχει και η αλλη πλευρα.στο εξωτερικο στηριζουν ολα τα ονοματα ξανα και ξανα γιατι ετσι μενςι σταθερη η αγορα της χωρας και αυξανεται.αν την μια παμε 10000 και την αλλη 1000 λογικα μπορει να μην ξαναρθουν.

και εγω βεβαια θαθελα να δω ορισμενους παλιους που δεν εχουν ερθει οπως τον σπρινκστιν,καποιους που ηρθαν αλλα λογω υγειας δεν πηγα οπως acdc και pink flyd αλλα και καποια νεα οπως αυτα που ειδα στο ιτζεκτ αλλα και μεγαλυτερα καθαρα συναυλιακα ,δυνατα γκρουπ οπως nickelback

 

Γενικα θα συμφωνησω. Για τους L.P. δεν συμφωνω αλλα δεν ειμαι και ο πιο αντικειμενικος να σου πει τη γνωμη του. (Τον Ιουνη πηγα Ρουμανια να τους ξαναδω)

Κατα τα αλλα συμφωνω απολυτα αν και εχουμε λιγο διαφορετικα γουστα στη μουσικη.:)

 

 

 

 

 

κωστα νομιζω ειρωνευεσαι :p τους εχω δει παντως και τους 2 (με Firewind τους 2ους που ηταν τρομεροι :D )

 

Maiden ειναι καψουρα χρονια και ηθελα να παω προπερσι αλλα δε βρηκα παρεα...

 

Φυσικα και ειρωνευομαι αγορινα μου. Και εγω τους εχω δει και τους δυο αλλα ποσες φορες πια?

Νταξει οι maiden δεν μαρεσουν ντιπ ισως γιαυτο βγαζω λιγο χολη.

 

 

 

 

 

 

 

αν και καταλαβαινω οτι τις μουσικες στιγμες ειναι ωραιο να τις μοιραζομαστε με παρεα ,μερικες φορες δεν πρεπει να χανουμε να τις χανουμε και ας πηγαινουμε και μονοι...γιατι απλουστατα δεν ξερουμε αν θα τις ξαναζησουμε στην ελλαδα.εξαλλου ολοι εκει στην συναυλια μια παρεα ειμαστε.εγω κατα την διαρκεια της αναμονης με τους φιλους μου γνωριστηκαμε με πολλους κατα την διαρκεια καποιου αδιαφορου σαπορτ η' κατα την διαρκεια του ταξιδιου(οργανωμενο) και μεγαλωσε η παρεα.;)

 

Εμενα μου λες? Εχασα σλιπνοτ και πεπερς επειδη δεν ειχα πρεα. :(

Την επομενη θα κανονιζουμε παρεακια απο δω μεσα να πηγαινουμε!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου λες? Εχασα σλιπνοτ και πεπερς επειδη δεν ειχα πρεα. :(

Την επομενη θα κανονιζουμε παρεακια απο δω μεσα να πηγαινουμε!

 

maiden/slipknot/MASTODON+Rammstein εξαιτιας παρεας :(

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Μαρίνα :love: Εγω μαλλον ναι, για 2η φορα :love:

Πραγματικά ανυπομονώ για τη 19η, την αγαπώ τόσο πολύ :love:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ανυπομονώ για τη 19η, την αγαπώ τόσο πολύ :love:

 

Η γλυκιά μου :love: Ελπίζω να μας μιλήσει και ελληνικά, μιας και το κατέχει το άθλημα:O

Link to comment
Share on other sites

Η γλυκιά μου :love: Ελπίζω να μας μιλήσει και ελληνικά, μιας και το κατέχει το άθλημα:O

 

Αχ πραγματικά όταν την άκουσα ήθελα να κλάψω, υπερβολικά χαριτωμένη η αγάπη μου!!

 

Άσχετο, θα πάει κανείς Νατάσσα στο Block 33 το Δεκέμβρη;; :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Δυστυχώς η συναυλία της Μαρίνας (Marina and the Diamonds) είτε αναυλήθηκε (το πιο πιθανό), είτε ακυρώθηκε.. Αν αναυλήθηκε απλά καλώς γιατί έπεφτε μέσα στην εξεταστική :p , αν ακυρώθηκε όμως.. :cry:
Link to comment
Share on other sites

Νατάσσα στο BLOCK 33 πήγε κανείς; Πόσο θεϊκή ήταν; :love:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...
Το Σαββατοκυριακο στο Gagarin θα ειναι οι Rotting Christ. Το Σαββατο ειναι sold out η ολη φαση, Κυριακη υπαρχουν ακομα εισιτηρια

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

EJEKT FESTIVAL - KASABIAN

 

Το EJEKT Festival γιορτάζει τα 10α γενέθλιά του με τους Kasabian!

Το 2014 το EJEKT Festival συμπληρώνει 10 χρόνια συνεχούς παρουσίας. Στο διάστημα αυτό, πέρασαν από την σκηνή του ορισμένα από τα μεγαλύτερα ονόματα της παγκόσμιας μουσικής και καθιερώθηκε στην συνείδηση του συναυλιακού κοινού της χώρας ως ο απόλυτος καλοκαιρινός μουσικός προορισμός.

Η επετειακή φετινή εκδοχή του φεστιβάλ δεν θα μπορούσε παρά να περιλαμβάνει ένα από τα πιο εντυπωσιακά συγκροτήματα που πέρασαν ποτέ από την Ελλάδα: οι Kasabian επιστρέφουν στη σκηνή του EJEKT δύο χρόνια μετά την θριαμβευτική, πρώτη εμφάνισή τους μπροστά στο ελληνικό κοινό που δίκαια θεωρήθηκε ως η εμφάνιση της χρονιάς.

Το εξαιρετικά επιτυχημένο συγκρότημα από την Μεγάλη Βρετανία κλείνει φέτος 10 χρόνια δισκογραφικής παρουσίας και θα το γιορτάσει με μεγάλες συναυλίες σε πόλεις όπου λατρεύτηκαν, ανάμεσα στις οποίες και η Αθήνα. Στα πλαίσια του εορταστικού κλίματος, θα παρουσιάσουν επί σκηνής όλες τις μεγάλες επιτυχίες τους, καθώς και τον νέο δίσκο τους που θα κυκλοφορήσει τους προσεχείς μήνες.

Σύντομα θα ανακοινωθούν και άλλα μεγάλα ονόματα για το EJEKT Festival 2014.

 

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ

Τα 500 πρώτα εισιτήρια πωλούνται στην ειδική τιμή των 28 Ευρώ στα http://www.ticketarena.gr, http://www.viva.gr, Public, Παπασωτηρίου και SevenSpots.

 

Πηγη: http://www.ejekt.gr

 

Να μια συναυλια να περιμενουμε για το 2014! :D

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη συναυλια με μια πολυ καλη μπαντα! ειχα μετανιωσει που δεν πηγα προπερσι λογω οτι πηγα στους μπον τζοβι,αλλα τωρα θα ειναι πιστευω ακομα καλυτερα λογω της επετειου!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Το ψήνω πολύ... πολύ άσχημα για "Rock in Roma 2014" τον Ιούλιο. Την Metallica day φυσικά.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ας αρχισουμε να φοραμε μωβ!!

 

http://www.lifo.gr/uploads/image/625091/gogol.jpg

 

Ερχονται οι Gogol Bordelo στην Ελλαδα!!!

 

7/5 Θεσσαλονίκη στο Principal Club Theater και 8/5 Αθήνα Stage Volume 1!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Το ψήνω πολύ... πολύ άσχημα για "Rock in Roma 2014" τον Ιούλιο. Την Metallica day φυσικά.

 

Γενικά κοιτάω για Metallica/Iron Maiden για καμιά συναυλία εξωτερικό, αφού δεν τους βλέπω ούτε φέτος να έρχονται.

Έχεις δει τίποτα τιμές; τι μέρα πέφτει αυτό στην Ρώμη;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...