Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και πιο άσχημο από όλες τις απόψεις όμως. :p

 

Επειδή τα έχω και τα δύο δίπλα-δίπλα επίτρεψέ μου να διαφωνήσω. Είναι πιο όμορφο από το Razr και με καλύτερη ποιότητα κατασκευής όσο και αν κάποιοι πέσουν να με φάνε με αυτό που λέω.

Για δε hardware και software δεν το συζητάμε μιας και είναι μοντέλο με διαφορά ενός χρόνου.

Συνεπώς απαντώντας στον φίλο πιο πάνω πιστεύω ότι με 40 ευρώ περισσότερα (τόσο βγαίνει η διαφορά από το Playstore) αγοράζει πολύ καλύτερο κινητό από το αγαπημένο μου Razr.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαριζω ενα screen protector sgp ultra crystal clear για το razr xt910. Οποιος ενδιαφερεται να πεταχτει μεχρι το σπιτι μου (αχαρνες) ας στειλει πμ

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Χαριζω ενα screen protector sgp ultra crystal clear για το razr xt910. Οποιος ενδιαφερεται να πεταχτει μεχρι το σπιτι μου (αχαρνες) ας στειλει πμ

 

Εγώ το θέλω.

Edited by kwsths87
Εκανα λαθος
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο xda πως ξεκινάει το soak test για το jb στην Ευρώπη! Ελπίζω σύντομα να το έχουν στα χέρια μας! :-)
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα σε ολους!επειδη ειμαι και λιγακι ασχετος και πλεον στα σαραντα μαθαινεις πιο δυσκολα γνωριζει κανεις αν υπαρχει αναβαθμιση διαθεσιμη σε 4.1.2 για το razr xt910? Και επισης αν υπαρχει κανενα navigation full version οχι trial?ειχα το ναβιγκον αλλα ξαφνικα δεν το παιζει απο blackmart a

το χα κατεβασειb

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα, μερικά μηνύματα όταν τα στέλνω, δεν πάνε όλα τα γράμματα, υπάρχει και σε άλλους αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα, μερικά μηνύματα όταν τα στέλνω, δεν πάνε όλα τα γράμματα, υπάρχει και σε άλλους αυτό;

 

Η μόνη περίπτωση που ξέρω να συμβαίνει αυτό είναι όταν το πρώτο γράμμα μιας λέξης είναι κεφαλαίο και τονισμένο. Δεν ξέρω αν λύνεται βέβαια με την stock εφαρμογή για τα sms.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα, μερικά μηνύματα όταν τα στέλνω, δεν πάνε όλα τα γράμματα, υπάρχει και σε άλλους αυτό;

 

Το έχω πάθει και εγώ.Πήγαινε στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων και τσέκαρε στην μεθοδο κωδκοποίησης να είναι επιλεγμένη η "Ομάδα χαρακτήρων 16 bit".

Link to comment
Share on other sites

 

Αν κατάλαβα καλά αυτό σημαίνει ότι πάπαλα το JB για το RAZR γενικά;

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά αυτό σημαίνει ότι πάπαλα το JB για το RAZR γενικά;

 

για το ελληνικό γιατί στην Γερμανία και Γαλλία θα το πάρουν σε αυτό το site που έβαλα αν βάλεις Γερμανία θα δεις να λέει ότι θα πάρει 4.1 .......έστειλα e-mail και μου απάντησαν

 

We are very sorry to hear that you feel this way.

 

The JellyBean 4.1 Android Software Version will be available for selected carriers and countries, and the update has, just as you said, started with UK, Germany and France.

 

We are currently examining future plans for software upgrades with the RAZR in several other European countries as well, and will let you know as soon as any plans have been finalized.

Please check the Motorola Android Software Upgrade News website periodically for more information regarding our upgrade timing: https://forums.motorola.com/pages/00add97d6c

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω το λογο. Εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο το κινητο και δεν πιστευω οτι αν παρω καποιο update θα δω καποια διαφορα. Παλι τα ιδια πραγματα θα κανει το κινητο. Ολα στο μυαλο ειναι.:D

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

κοίτα όμως με το update θα διορθώσουν πράγματα όπως το πληκτρολόγιο για την αλλαγή της γλώσσας αλλά και το bug με το ηχείο συν τα λοιπά που βάζει η 4.1.....στην Αμερική μια χαρά το παίρνουν το update εμάς στην Ευρώπη @#$%% μας έχουν
Link to comment
Share on other sites

Για το ηχειο δεν εχω καποιο bug εγω. Το μονο προβλημα ειναι οντως το πληκτρολογιο. Βαλε smart keyboard pro και τελος. Καλυτερο απο ολα. Εγω αυτο εκανα. Τωρα η με το 4.0.4 η με το 4.1.2 τα ιδια θα ειναι. Εγω σου λεω το αλλο. Αφου εχει βγει 4.2.2 γιατι να παρουμε την 4.1.2? Σαν κινητο τα ιδια πραγματα θα εχεις. Δεν λεω οτι δεν θελω το update. Μακαρι να το παρουμε. Αλλα απο τη στιγμη που σαν κινητο με 269 που το πηρα μου κανει πραγματα ιδια και ακομα καλυτερα απο κινητο 600 ευρω τοτε ποσως με ενδιαφερει το update.;)

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Mega fail. Καλή χρυσή η ics αλλά έπρεπε να δώσουν jb. Και μετά σου λέει ο άλλος γιατί πάει ο κόσμος και αγοράζει πλαστικά Samsung.
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει ολα τα update αγοραζει ενα nexus και τελειωνει εκει το θεμα του. Εγω θελω και το lapdock μου και το hd multimedia dock στην τηλεοραση μου. Οποτε παλι σε motorola θα παω.:X

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

για το ελληνικό γιατί στην Γερμανία και Γαλλία θα το πάρουν σε αυτό το site που έβαλα αν βάλεις Γερμανία θα δεις να λέει ότι θα πάρει 4.1 .......έστειλα e-mail και μου απάντησαν

 

We are very sorry to hear that you feel this way.

 

The JellyBean 4.1 Android Software Version will be available for selected carriers and countries, and the update has, just as you said, started with UK, Germany and France.

 

We are currently examining future plans for software upgrades with the RAZR in several other European countries as well, and will let you know as soon as any plans have been finalized.

Please check the Motorola Android Software Upgrade News website periodically for more information regarding our upgrade timing: https://forums.motorola.com/pages/00add97d6c

 

Εχω το Γερμανικο τηλ

πιστευω να την παρω κανονικα

Η ics μου ηλθε αργοτερα απο τα Ελληνικα τηλ και εχει διαφορετικο αριθμο εκδοσης

672.180.47.ΧΤ910 Τ-Mobile.en.EU

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Γερμανικο τηλ

πιστευω να την παρω κανονικα

Η ics μου ηλθε αργοτερα απο τα Ελληνικα τηλ και εχει διαφορετικο αριθμο εκδοσης

672.180.47.ΧΤ910 Τ-Mobile.en.EU

 

Αμα βάλεις Γερμανία, t-mobile λέει πως θα την πάρεις κανονικά.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Αμα βάλεις Γερμανία, t-mobile λέει πως θα την πάρεις κανονικά.

 

T-mobile ειναι

τυχερος ειμαι :)

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι κατάλαβα παιδιά για όσους θέλουμε την jb θα μπορέσουμε κανονικά να περάσουμε την αγγλική(ή γερμανική) έκδοση και σε περίπτωση προβλήματος να γυρίσουμε σε ic...

γενικά πέρα από αυτό και εγώ είναι η πρώτη και τελευταία φορά που αγοράζω κάτι από αυτή την εταιρία(κι αυτό το πήρα λόγω της προσφοράς του Media Markt)...ειδικά αυτή η επιλεκτική αναβάθμιση είναι που μου τη βιδώνει περισσότερο...αφού το ίδιο κινητό είναι ρε ηλίθιοι στα σκ@τα σκέφτεστε εκεί πέρα;

Link to comment
Share on other sites

Μετα το ultra mega fail με το Atrix, τωρα αυτο:X

Εγω λοιπόν που ειμαι σουπερ ευχαριστημενος απο το κουκλι Razr και το υπεροχο xoom 2 media edition, δεν ξαναπάω σε μοτορολα με τίποτα.

Θα δινω τ λεφτα μου σε όσους με σεβονται και κανουν αυτα που λενε. Δεν θυμάμαι να αρνήθηκαν τα λεφτά μας επειδη δεν ειμαστε Αμερικανοι!!

Οσο για το αν γινεται αναβάθμιση, σκ@τα στα μυαλά τους

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...