Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδες? κι αν έχεις επαφές στο hotmail, Μπορείς να τις συγχρονίσεις;)

 

Μόλις το είδα και αυτό!!!!

Πραγματικό τέλειο φίλτατε ddr2.

Έτσι έσβησα τις επαφές από το Gmail, και δουλεύω ξανά και μονάχα με Hotmail, lumia 800 παρελθόντος γαρ.

Συγχρόνισα και facebook έτσι ώστε στην κάθε καρτέλα επαφής βγαίνει και η φωτογραφία αυτόματα για όταν σε καλέσει κάποιος.

Πραγματικά πίστευα ότι δεν θα βρω πουθενά το PeopleHub των WP αλλά και αυτό εδώ είναι μια χαρά.

 

Κάποια πρόταση για weather widget το οποίο όταν αλλάζεις περιοχή βρίσκει που είσαι και γράφει αυτομάτως τη θερμοκρασία στο εκεί μέρος?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πως λεγεται αυτο το προγραμμα που πρεπει να φωτογραφησει για να αναγνωρισει αυτους τους ασπρομαυρους κωδικους που δινονται σε καποια site, διαφημιστικα κτλ...;
MotoLover
Link to comment
Share on other sites

πως λεγεται αυτο το προγραμμα που πρεπει να φωτογραφησει για να αναγνωρισει αυτους τους ασπρομαυρους κωδικους που δινονται σε καποια site, διαφημιστικα κτλ...;

 

QR reader :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το είδα και αυτό!!!!

Πραγματικό τέλειο φίλτατε ddr2.

Έτσι έσβησα τις επαφές από το Gmail, και δουλεύω ξανά και μονάχα με Hotmail, lumia 800 παρελθόντος γαρ.

Συγχρόνισα και facebook έτσι ώστε στην κάθε καρτέλα επαφής βγαίνει και η φωτογραφία αυτόματα για όταν σε καλέσει κάποιος.

Πραγματικά πίστευα ότι δεν θα βρω πουθενά το PeopleHub των WP αλλά και αυτό εδώ είναι μια χαρά.

 

Κάποια πρόταση για weather widget το οποίο όταν αλλάζεις περιοχή βρίσκει που είσαι και γράφει αυτομάτως τη θερμοκρασία στο εκεί μέρος?

Είμαστε εκτος θέματος, γιατί υπάρχει άλλο νήμα για τις εφαρμογές, θα σου απαντήσω όμως το beautiful widgets. Δεν είναι δωρεάν, αλλά είναι πολύ καλό και όμορφο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το είδα και αυτό!!!!

Πραγματικό τέλειο φίλτατε ddr2.

Έτσι έσβησα τις επαφές από το Gmail, και δουλεύω ξανά και μονάχα με Hotmail, lumia 800 παρελθόντος γαρ.

Συγχρόνισα και facebook έτσι ώστε στην κάθε καρτέλα επαφής βγαίνει και η φωτογραφία αυτόματα για όταν σε καλέσει κάποιος.

Πραγματικά πίστευα ότι δεν θα βρω πουθενά το PeopleHub των WP αλλά και αυτό εδώ είναι μια χαρά.

 

Κάποια πρόταση για weather widget το οποίο όταν αλλάζεις περιοχή βρίσκει που είσαι και γράφει αυτομάτως τη θερμοκρασία στο εκεί μέρος?

 

Και το δικο του widget που εχει για τον καιρο (της moto) ειναι αρκετα καλο .

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το είδα και αυτό!!!!

Πραγματικό τέλειο φίλτατε ddr2.

Έτσι έσβησα τις επαφές από το Gmail, και δουλεύω ξανά και μονάχα με Hotmail, lumia 800 παρελθόντος γαρ.

Συγχρόνισα και facebook έτσι ώστε στην κάθε καρτέλα επαφής βγαίνει και η φωτογραφία αυτόματα για όταν σε καλέσει κάποιος.

Πραγματικά πίστευα ότι δεν θα βρω πουθενά το PeopleHub των WP αλλά και αυτό εδώ είναι μια χαρά.

Μα όλα αυτά είναι standard χρόνια τώρα στο Android.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, η 4.0.4 περνιέται πάνω από την 651.167.26.XT910.Retail.en.EU.

Όσοι την έχετε, καλώς. Όσοι δεν την έχετε, πρέπει να την περάσετε.

Στο λίγκ πουτ υπάρχει 3 σελίδες πιο πίσω, (και το οποίο οδηγεί στους xda) εκεί, υπάρχει λίγκ για να περαστεί πρώτα η 651.167.26.XT910.Retail.en.EU (με rsd) και μετά από πάνω ρίχνετε την 4.0.4 , ακολουθώντας τις οδηγίες.

 

Κανω μια προσπαθεια για 5η φορα... Ουτε την 26 περναει , ουτε την 4.0.4....

Αποτυγχανει παντα το verifying update και κατοπιν στο installing δινει error στο /tmp/sideload/package.zip η΄failed to verify whole-line signature...

 

Εχω κατεβασει τα αρχεια απο 3 φορες και απο torrent αλλα τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Κανω μια προσπαθεια για 5η φορα... Ουτε την 26 περναει , ουτε την 4.0.4....

Αποτυγχανει παντα το verifying update και κατοπιν στο installing δινει error στο /tmp/sideload/package.zip η΄failed to verify whole-line signature...

 

Εχω κατεβασει τα αρχεια απο 3 φορες και απο torrent αλλα τιποτα...

 

Αν δεν περαστεί η 26 , μην περιμένεις την 4.04.

Η 26 θέλει rsd. Αυτό το πρόγραμμα το έχεις κατεβάσει? αναγνωρίζει τη συσκευή σου?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα κ παλι αυριο ειναι η μεγαλη μερα παραλαμβανω κ το ξυραφακι το αππιθανο κ θα ηθελα να ρωτησω τωρα μπορει να φανει κ λιγο χαζι η ερωτηση:O:O:O αλλα εφαρμογες μπορουμε να μεταφερουμε σε sd card????
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα κ παλι αυριο ειναι η μεγαλη μερα παραλαμβανω κ το ξυραφακι το αππιθανο κ θα ηθελα να ρωτησω τωρα μπορει να φανει κ λιγο χαζι η ερωτηση:O:O:O αλλα εφαρμογες μπορουμε να μεταφερουμε σε sd card????

 

Λες οτι δεν θα σου φτασουν τα 4γιγα που εχει για εφαρμογες? θα χρειαστεις και την καρτα?

Γινεται παντως, αλλα δεν θα σου χρειαστει

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

αμα το ξεχασει καποιος για κανα 8ωρο στην πριζα παθαινει τιποτα το τηλεφωνο?

δεν θερω αν εχει ξανα συζητηθει,αλλα οταν το ανοιγω το κινητο σε σκοτεινο μερος παρατηρω στην οθονη οτι το μαυρο του δεν ειναι ομοιομορφο σε ολη την οθονη.. δεξια στην οθονη μου μοιαζει το μαυρο καπως ξεβαμμενο.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

αμα το ξεχασει καποιος για κανα 8ωρο στην πριζα παθαινει τιποτα το τηλεφωνο?

δεν θερω αν εχει ξανα συζητηθει,αλλα οταν το ανοιγω το κινητο σε σκοτεινο μερος παρατηρω στην οθονη οτι το μαυρο του δεν ειναι ομοιομορφο σε ολη την οθονη.. δεξια στην οθονη μου μοιαζει το μαυρο καπως ξεβαμμενο.. :blink:

 

1. δεν θα παθει τιποτα οχι

2. εχει ξαναναφερθει το θεματακι αυτο που εμφανιζουν οι amoled οθονες. δεν γινεται να κανεις κατι.

αν και δεν ενοχλει πουθενα κατα την λειτουργια της συσκευης

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Λες οτι δεν θα σου φτασουν τα 4γιγα που εχει για εφαρμογες? θα χρειαστεις και την καρτα?

Γινεται παντως, αλλα δεν θα σου χρειαστει

 

σε ευχαριστω το λεω μονο κ μονο να μην επιβαρινω την μνημη του κατι τελευταιο αν μπορω να ρωτησω γιατι απο τα 16γιγα που εχει το τηλ απο οτι ειδα εχει 8 μονο ελευθερα +3.50για εφαρμογες :confused:τα υπολοιπα τα καταλαμβανει το software οχι οτι με πειραζει αγορασα μια 16αρα καρτα κ ειμαι βασιλιας!!!:lol::lol::lol::):):):)

Link to comment
Share on other sites

1. δεν θα παθει τιποτα οχι

2. εχει ξαναναφερθει το θεματακι αυτο που εμφανιζουν οι amoled οθονες. δεν γινεται να κανεις κατι.

αν και δεν ενοχλει πουθενα κατα την λειτουργια της συσκευης

 

ευχαριστω πολυ φιλε και σορρυ για την επαναληψη..!:)

θα το κανω οπως ειπες τις πρωτες 4/5 φορες.!

αα και για πληροφορια γι'αυτους που ρωτανε για την μπαταρια..! μετα την πρωτη φορτιση, μου αντεξε με αρκετη χρηση ,τηλεφωνα, ιντερνετ, μουσικη και μυνηματα 1 ημερα και 4 ωρες..!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα αυριο ειναι η μεγαλη μου μερα κ μενα να αντικαταστησω το galaxy επιτελους παρατηρησα καπου οτι λετε να προσεξουμε την συσκευασια την ταινια ασφαλειας κ μπικα σε σκεψεις να τον βαλω να το ανοιξει μπροστα μου κ επειδη το ασπρο θα παρω το τονισατε κυριως στα ασπρα να το προσεξουμε την ταινια ασφαλειας υπαρχει καποιος αλλος τροπος να το καταλαβουμε αυτο το αν εχει πειραχθει η συσκευη!!!!

ευχαρθστω παρα πολλη αλεξανδρος

2.να το ξεφορτοσο τελειως πρωτες 4-5 φορες διοτι εγω αυτη την ιδεα ειχα κ εκανα σε ολα μου τα τηλ!!!

Edited by alexanderth1981
Link to comment
Share on other sites

Πως απενεργοποιούμε τον flash player από τον browser?

Πως επιλέγω στον browser την έκδοση σελίδων για υπολογιστή και όχι την mobile?

Μπορώ να βάλω κάποιο φόντο στην οθόνη κλειδώματος? Χωρίς όμως να αλλάξω launcher.

Υπάρχει κάποιο menu σχετικά με το led ειδοποιήσεων? Για παράδειγμα να μπορώ να επιλέξω το χρώμα που θέλω εγώ για τα email κλπ?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, δεν καταλαβα το 1ο βημα για μεταβαση σε ICS 4.0.4. Πως μπορω να κανω RSD την 2.3.6 διχως προσβαση στο BootManager; Κατι διαβασα οτι πρεπει να αφαιρεση μπαταριες κ.λ.π. Ισχυει;:ninja:
Proud HTC User!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σημερα σε ολα τα site λεει οτι βγηκε η ics αλλα εμενα δεν το αναβα8μιζει που εχω την 2.3.6 μπορεσε κανενας απο εσας?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σημερα σε ολα τα site λεει οτι βγηκε η ics αλλα εμενα δεν το αναβα8μιζει που εχω την 2.3.6 μπορεσε κανενας απο εσας?

 

Στο gsmarena παντως λέει οτι θα βγει τις επομενες μερες http://m.gsmarena.com/android_40_update_for_razr_and_razr_maxx_becomes_official-news-4429.php

Link to comment
Share on other sites

βγήκε σήμερα για soak test στις ηπα από δευτέρα θα ξεκινήσει κανονικά εκεί και από την τετάρτη και μετά στην ευρώπη
Rules are meant to be broken :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Με μπερδεύουν μερικά posts.

Γιατί κάποια Razr αναβαθμίζονται και κάποια όχι;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παιδιά βλέπω καλά νέα για την ICS ! Είμαστε πολύ κοντά πιστεύω..

 

Droid RAZR and RAZR Maxx Android 4.0 update incoming: roll-out starts June 22 (update: confirmed)

Link to comment
Share on other sites

Με μπερδεύουν μερικά posts.

Γιατί κάποια Razr αναβαθμίζονται και κάποια όχι;

Γιατι το αν θα σου βγαλει αναβαθμιση ή οχι εξαρταται απο το firmware που φορας. Και επειδη κυκλοφορουν πολλα παραεισαγωγης, τα πραγματα περιπλεκονται , οπως καταλαβαινεις...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...