Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα τα πράγματα έχουν βελτιωθέι αρκετά και δεν είναι όπωςπ λαιά ουτε όταν παρουσιάστηκαν ΣΠάρτη το 1990, απο τότε άρχισαν αν βελτιώνονται αρκετά πράγματα και σήμερα είναι διαφορετικά, για μένα όλο και κάτι καλο θα μαθεις αλλά πανω από όλα θα γνωρίσεις τον εαυτό σου καλύτερα..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανενας που να μπαινει 11 του μηνα ΚΕΠΒ θηβα?

Εχω ηδη βρει γνωστο μου εναν!!

 

και γω μπαινω στις 11 Θήβα φίλε!!

 

ήδη έχω ψωνίσει τα απαραίτητα και τώρα προετοιμάζομαι ψυχολογικά :wacko:

-iPhone 6s

-iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Στη συνέχεια ήρθα στον αγιο στέφανο στην 651 ΑΒΥΠ και έζησα κάτι πρωτόγνωρο 12ώρες σκοπιές,μου το λεγαν και δε το πίστευα αλλά όντως κάθε σκόπια είχε 2 νούμερα μόνο αντί για 4 στη λήμνο..

 

Υποτιθεται οτι υλικου πολεμου ειναι καλη φαση, ειδικα στην Αττικη μεσα, τι πραγμα ειναι η 12ωρη σκοπια?!Δεν ειναι καλα στην 651?Μπορεις να δωσεις παραπανω λεπτομερειες?Ειναι κοντα εκει που μενω, και ελεγα μηπως...:(

 

και γω μπαινω στις 11 Θήβα φίλε!!

 

ήδη έχω ψωνίσει τα απαραίτητα και τώρα προετοιμάζομαι ψυχολογικά :wacko:

 

Ασε, κι εγω τα ιδια!! :wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

και ναι πριν απο λιγες μερουλες ενα παιδι απο το λοχο μηαχνικου στην 31 ταξιαρχια στις φερρες. το νου σας παιδια. οσο και να σας πιεζουν μην κανετε τρελλες...

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

και ναι πριν απο λιγες μερουλες ενα παιδι απο το λοχο μηαχνικου στην 31 ταξιαρχια στις φερρες. το νου σας παιδια. οσο και να σας πιεζουν μην κανετε τρελλες...

 

Συγκεκριμενα συνεβει την ημερα που ειμασταν στο τρενο για μεταθεση, καταλαβαινεις ψυχολογια οσοι πηγαιναν στο 31ΛΜΧ :worry: Κριμα για το παιδι, δεν αξιζει με τιποτα ο στρατος να χαλας τη ζωη σου.

Link to comment
Share on other sites

ημουν ΔΑΣ οταν εγινε το σκηνικο, αλλα οχι στο στρατοπεδο του παιδιου. σε μας ειναι το κτιριο της ταξιαρχιας και ο λοχος στρατηγειου οποτε ειδα τα παιδια που ειναι οδηγοι ταξιαρχου και υποδιοικητη να τρεχουν σαν παλαβοι. αμεσως καταλαβα οτι κατι κακο συνεβη αλλα δεν ηξερα τι.

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Κανεις αεροπορια? Τωρα 11/02?

εσυ δεν θα πας πρωτα ελληνικο??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ΚΕΜΧ θα περασεις καλα... ειναι σουπερ!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Το μονο σιγουρο ειναι πως στις εξοδους σου (οσες γινουν τελος παντων) θα απολαυσεις/λατρεψεις το Ναυπλιο ....
Link to comment
Share on other sites

σωστος ο μπλακταν... πανεμορφο το ναυπλιο. αξιζει..

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Yeap, αλλα μετα τριπολη! Πως ηταν τα πραγματα?

επρεπε να ησουν σειρα μου...σε οσους λεω οτι σαν την τριπολη δεν εχει...με κοιτανε με στραβο ματι!

τωρα ακουσα η σειρα θα ειναι πολυ μικρη..οποτε θα εχει λιγο τρεξιμο φανταζομαι..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Το μονο σιγουρο ειναι πως στις εξοδους σου (οσες γινουν τελος παντων) θα απολαυσεις/λατρεψεις το Ναυπλιο ....

 

Φίλε είμαι απ' το Άργος, στο Ναύπλιο βγαίνω όποτε θέλω και το έχω φάει κυριολεκτικά στη μάπα!Δε ξέρω γιατί με έβαλαν τόσο κοντά!ΞΕΝΕΡΩΣΑ!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι υποψηφιος για λυβ στο νευροκοπι,οποιος ξερει ας πει τπτ γιατι δεν μου αρεσει σαν ιδεα..
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι υποψηφιος για λυβ στο νευροκοπι,οποιος ξερει ας πει τπτ γιατι δεν μου αρεσει σαν ιδεα..

Πολυ κρυο εκει πανω και μεγαλη εμπλοκη,βεβαια αμα πας ΛΥΒ θα εισαι πιο χαλαρος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καπου μεσα στις 180 σελιδες του θεματος καποια αναφορα σε χρησιμα πραγματα που καλο θα ηταν να φερει κανεις μαζι του οταν παρουσιαστει?(λουκετα, εσωρουχα κτλ)
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καπου μεσα στις 180 σελιδες του θεματος καποια αναφορα σε χρησιμα πραγματα που καλο θα ηταν να φερει κανεις μαζι του οταν παρουσιαστει?(λουκετα, εσωρουχα κτλ)

 

Κάπου είχα ακούσει ότι στο στρατό φοράνε κόκκινα strings, αλλά δε θυμάμαι που.:lol:

Καλού κακού πάρε μερικά να σου βρίσκονται!:p

Link to comment
Share on other sites

pou mporw na vrw plhrofories yia to strato? thelw na mathw an me amerikaniko diavathrio tha ti glutwsw, h an mporw na erthw yia kana 2mhno (xwris amerikaniko) xwris provlimata. Millhsa me ena gnwsto mou dikhgoro stin ellada alla de fenete na kserei polla..uparxei kapoio site? kserei kaneis apo sas?
I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

Τι να το κανεις το αμερικανικο διαβατηριο?

Μπορεις να ντυθεις κολομπινα και να τον αποφυγεις το στρατο.

Το φανταριλικι πια δεν ειναι τιποτα,ισα ισα που ειναι και μια καλη εμπειρια.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ...

 

Τι να γλυτωσετε ?

 

Οι πρωτες μερες ειναι δυσκολες , οχι γιατι συμβαινει κατι , αλλα γιατι υπαρχει κατι διαφορετικο στην ζωη σου που πρεπει να προσαρμοστεις ...

 

το 90% των ανδρων (συμπεριλαμβανομενου και εμενα φυσικα) θα διναμε πολλα για να ξαναγυρναγαμε σε εκεινες τις μερες ...

 

και για εμενα εκεινες οι ημερες ηταν 18 μηνες , και οχι 12 μηνες οπως τωρα με catering ...

 

Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ...

 

οπως και να εχει θα βγεις ....

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ξαναπαω ανετα.επισης εχω απολυθει εδω και 8 χρονια και με εχουν φωναξει 2 φορες για ασκηση.επισης με επιλογη δικη μου ακομη το απολυτηριο ειναι Ροζ.ηρθε μια φορα να γινει πρασινο..αλλα την απεριψα.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το 90% των ανδρων (συμπεριλαμβανομενου και εμενα φυσικα) θα διναμε πολλα για να ξαναγυρναγαμε σε εκεινες τις μερες ...

 

Καλά κόψε και κάτι ... :rolleyes:

 

Στην τελική, αφού θα δινατε πολλά, ποσα προσφέρεις για να σε αφήσω να κανεις τη θητεία μου :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...