Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στη σελίδα sammobile δεν υπάρχει 4.0.4. όμως για Greece. Έως την 4.0.3. βρίσκω, χαζός;:O

 

Δεν εχει σημασια κατεβασε την τελευταια LPX ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτο το "Περαστε το δαχτυλο σας απο την οθονη για ξεκλειδωμα" χωρις ροοτ δεν παιζει να φυγει ετσι? Εδω μου καθεται...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

οι διαφορες με τις εκδοσεις 16 και 32 gb internal memory ειναι σημαντικές ή μονο τον αποθηκευτικο χωρο επηρεαζουν?

Η 32gb έκδοση αν δεν κάνω λάθος δεν βγήκε ποτέ.:confused:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το "Περαστε το δαχτυλο σας απο την οθονη για ξεκλειδωμα" χωρις ροοτ δεν παιζει να φυγει ετσι? Εδω μου καθεται...:rolleyes:

 

Στη 4.0.4 μονο υπαρχει η επιλογη για απενεργοποιηση.

Link to comment
Share on other sites

Που είναι αυτή η επιλογή και δεν την έχω βρει;;

 

 

Swyped from my SII using tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Που είναι αυτή η επιλογή και δεν την έχω βρει;;

 

 

Swyped from my SII using tapatalk

 

Ρυθμισεις>Οθονη>Κειμενο βοηθειας>(Ξετικαρεις).

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει αυτή η ρύθμιση στο δικό μου.

 

edit τώρα είδα πως λέτε για 4.0.4 σόρρυ.

Edited by neutral

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το "Περαστε το δαχτυλο σας απο την οθονη για ξεκλειδωμα" χωρις ροοτ δεν παιζει να φυγει ετσι? Εδω μου καθεται...:rolleyes:

 

4.0.3 έχω εγώ και μπορώ να ξετικάρω το κείμενο βοήθειας στην lock screen. Επίσης μπορείς να βάλεις άλλη εφαρμογή για lock screen που θα έχει και συντομεύσεις ;) :D

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

4.0.3 έχω εγώ και μπορώ να ξετικάρω το κείμενο βοήθειας στην lock screen. Επίσης μπορείς να βάλεις άλλη εφαρμογή για lock screen που θα έχει και συντομεύσεις ;) :D

 

Δυστυχως σε εμενα δεν υπαρχει αυτη η επιλογη. Μα τι χαζομαρα, θα το ξεχασαν φαινεται:p Παρολα αυτα ειναι αρκετα καλη, καμια σχεση με τη gb!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως σε εμενα δεν υπαρχει αυτη η επιλογη. Μα τι χαζομαρα, θα το ξεχασαν φαινεται:p Παρολα αυτα ειναι αρκετα καλη, καμια σχεση με τη gb!

 

και δεν βάζεις άλλη εφαρμογή για κλείδωμα οθόνης? θα έχεις συντομεύσεις και γενικά περισσότερες δυνατότητες

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

και δεν βάζεις άλλη εφαρμογή για κλείδωμα οθόνης? θα έχεις συντομεύσεις και γενικά περισσότερες δυνατότητες

 

Επειδή το σκέφτομαι και εγώ, έχεις να προτείνεις κάποια δοκιμασμένη που να λειτουργεί χωρίς προβλήματα?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το σκέφτομαι και εγώ, έχεις να προτείνεις κάποια δοκιμασμένη που να λειτουργεί χωρίς προβλήματα?

Ευχαριστώ!

 

Widget locker & magic locker είναι αυτά που έχω χρησιμοποιήσει πολύ. Πάρα πολλές επιλογές απο πλευράς εμφάνισης και custom συντομεύσεις. :devil:

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ρημαδιασμένο το "1" γιατί κολλάει συνέχεια στο εικονίδιο του Samsung Apps και δεν μπορώ να το σβήσω ποτέ;:lol:

 

Μου βγάζει ενημέρωση στο Game Hub, την κάνω κανονικά, την ανοίγω, όλα καλά. Βγαίνω ξανά στις εφαρμογές, νά'σου τον πάλι τον "άσσο" μπαστακωμένο εκεί.. τι στο καλό;:blink:

 

 

Edit: Τό'σβησα αλλά μη με ρωτήσετε πως, ιδέα δεν έχω..:lol:

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως σε εμενα δεν υπαρχει αυτη η επιλογη. Μα τι χαζομαρα, θα το ξεχασαν φαινεται:p Παρολα αυτα ειναι αρκετα καλη, καμια σχεση με τη gb!

 

Ρυθμισεις.ασφαλεια.ασφαλεια οθονης. Κλειδωμα οθονης-επιλεγεις καμια κ δεν βγαζει αυτο το εκνευριστικο μηνυμα.

 

 

Βρε παιδια για εφαρμογες γραψτε στο αναλογο θεμα. Μπορει να ψαχνουν κι αλλοι να βοηθηθουν.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις.ασφαλεια.ασφαλεια οθονης. Κλειδωμα οθονης-επιλεγεις καμια κ δεν βγαζει αυτο το εκνευριστικο μηνυμα.

 

 

Βρε παιδια για εφαρμογες γραψτε στο αναλογο θεμα. Μπορει να ψαχνουν κι αλλοι να βοηθηθουν.

 

Ναι αλλα τοτε δε βγαζει ουτε τη lock screen:p Θα δοκιμασω το magic locker μια που ειναι και δωρεαν. Παντως στην αναγκη και ο go locker τη δουλεια του την κανει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ξαφνικά πρόβλημα.

Δεν κάνει κλήσεις άμεσα κολάι (μετά από μια ενημέρωση που μπορεί να μην έχει καμία σχέση βγάζει στο super user ένα init.) αν κάνω deny στρώνει αλλά αργότερα ξανά τα ίδια.

Κάνω μια δεξιά να πάρει τηλέφωνο και μετά από 10 δευτερόλεπτα παίρνει το τηλ.εχει καμία σχέση αυτο το init?

Edited by kinitos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

 

Γνωριζει κανενας απο που εμφανιζονται οι ειδοποιησεις που βλεπετε στις photos που στελνω & πως μπορω να τις "κοψω"?

 

Τυχαινει να εχω κλειστο το wifi & το 3g και το κινητο να αναβοσβηνει την οθονη συνεχως, μεχρι να ανοιξω τα δεδομενα, να εμφανισει αυτες τις ειδοποιησεις και επιτελους να σταματησει το αναψε-σβησε... Προφανως ειναι καποια εφαρμογη, δεν εχω ομως αλλα τετοια "συμπτωματα" (μια και προσεχω γενικα τι εγκαθιστω...) εκτος απο την φαση που περιεγραψα, δηλαδη να ΠΡΕΠΕΙ να εμφανισει αυτο το πραγμα και μετα να σταματησει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βάλεις το AirPush Detector απο το play μήπως και σου βρει ποια εφαρμογη είναι .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα εμφανιζονται. Μηπως εχεις κατεβασει το music paradise?

 

Δοκίμασε να βάλεις το AirPush Detector απο το play μήπως και σου βρει ποια εφαρμογη είναι .

 

Το Ultimate Special FX ειναι... κριμα γιατι εχει πλακα!!!

Ευχαριστω!!!

 

 

(βρηκα το Airblocker, το χρησιμοποιει κανενας? υποτιθεται οτι κοβει αυτες τις ειδοποιησεις...)

Edited by stabill
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα!

Μηπως εχετε να προτεινετε Custum ρομ που να ειναι βασισμενη

σε offisial 4.0.4 και να ειναι δοκιμασμενη??Δηλ. να δουλευει ραδιο,camera και

να εχει το απλο μενου της ics με τις ενδιξεις στο status bar στο κλασικο μπλε χρωμα?

ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα!

Μηπως εχετε να προτεινετε Custum ρομ που να ειναι βασισμενη

σε offisial 4.0.4 και να ειναι δοκιμασμενη??Δηλ. να δουλευει ραδιο,camera και

να εχει το απλο μενου της ics με τις ενδιξεις στο status bar στο κλασικο μπλε χρωμα?

ευχαριστω!!!

 

Ρίξε μια ματιά http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1436817

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σήμερα ξαφνικά αντιμετωπίζω το εξής: Όσες εφαρμογές είναι στην κάρτα τις εμφανίζει "ghost" δηλαδή είναι μεν στο μενού αλλά γκρι και λέει ότι δεν είναι εγκατεστημένες. Επιπλέον δεν μπορώ να απεγκαταστήσω καμμία (μα καμμία) εφαρμογή. Και τέλος δεν μπορώ να κατεβάσω καμμία-μα καμμία εφαρμογή από το store...μένει στο "λήψη" και δεν προχωράει...

 

έβγαλα κάρτα, ξαναέβαλα, restart...τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...