Jump to content

[Galaxy S] Ice Cream Sandwich


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπέγραψα και εγώ στο petition ...

σε λιγότερο από λεπτό έχεις βάλει το λιθαράκι για να βρεθούμε πιο κοντά σε αυτό που ζητάμε ...

 

πρέπει όλοι μας να υπογράψουμε......

http://www.change.org/petitions/wwws...samsung-i9000#

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπέγραψα και εγώ στο petition ...

σε λιγότερο από λεπτό έχεις βάλει το λιθαράκι για να βρεθούμε πιο κοντά σε αυτό που ζητάμε ...

 

πρέπει όλοι μας να υπογράψουμε......

http://www.change.org/petitions/wwws...samsung-i9000#

συμφωνώ κι εγώ...αλλάξει δεν αλλάξει κάτι κι εγώ υπέγραψα.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ κι εγώ...αλλάξει δεν αλλάξει κάτι κι εγώ υπέγραψα.

 

υπεγραψα κι εγω. Αντε να δουμε...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ υπέγραψα, αν και δεν νομίζω οτι θα αλλάξει κάτι ΑΛΛΑ μακάρι (η ελπίδα υπάρχει, γιαυτό υπογράψαμε άλλωστε)...

Χρόνια πολλά σε όλους.

 

ΥΓ: Μήπως να στέλναμε κανένα και στην samsung hellas που μας έχει αφήσει στην 2.3.3 (σε αυτή την περίπτωση όμως δεν υπάρχουν ελπίδες:p);

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως όσοι παθαίνετε ψύχωση με την ελεύθερη ραμ του κινητού σας, μείνετε καλύτερα σε gingerbread.

Πέφτει πολύ 60άρι!!!

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Πάντως όσοι παθαίνετε ψύχωση με την ελεύθερη ραμ του κινητού σας, μείνετε καλύτερα σε gingerbread.

Πέφτει πολύ 60άρι!!!

 

Το θέμα είναι να μην κάνει σπασίματα ;)

 

Υπέγραψα κι εγώ, αν και δεν νομίζω ότι θα γίνει κάτι... :(

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: Μήπως να στέλναμε κανένα και στην samsung hellas που μας έχει αφήσει στην 2.3.3 (σε αυτή την περίπτωση όμως δεν υπάρχουν ελπίδες:p);

Δεν αξίζει τον κόπο...πέρνα 2.3.6 να χαρείς το κινητό σου και αν τεθεί θέμα εγγύησης ξαναγυρνάς στην παλιά. Τζάμπα αδικείς το κινητό σου.

Link to comment
Share on other sites

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Πιο εύκολο θα ήταν αν απλά δίνανε AOSP ICS!!!

 

Μα αυτήν είναι η ειρωνεία..

ΔΕΝ θέλουμε την σαβούρα της samsung..

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτήν είναι η ειρωνεία..

ΔΕΝ θέλουμε την σαβούρα της samsung..

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

 

Δεν τους νοιάζει όμως... Αυτοί τώρα προσπαθούν να προσαρμόσουν την σαβούρα τους στην ICS... :mad: Και να βγει τελικά official, πάλι custom θα έχουμε, γιατί δε φτάνει που βάζουν τον launcher που πες οκ τον αλλάζεις, αλλά πειράζουν και το theme.

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα λεφτά στην ICS είναι το UI το οποίο κατέστρεψε η Samsung στο SII!

Δεν δίνουνε τους drivers στα παιδιά του xda να τελειώνουμε και ας μην μας δώσουν ποτέ ICS από την Samsung!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα λεφτά στην ICS είναι το UI το οποίο κατέστρεψε η Samsung στο SII!

Δεν δίνουνε τους drivers στα παιδιά του xda να τελειώνουμε και ας μην μας δώσουν ποτέ ICS από την Samsung!

 

Αυτο ακριβώς!

Το μόνο που με νοιάζει είναι να έχουν οι devs μια βάση να ξεκινήσουν και όχι πορταρισμενη!

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

Link to comment
Share on other sites

φωνή λαού οργή Θεού;παιδια τωρα διαβασα σε ενα site δεν ξερω αν κανει να πω το site οτι μετα απο κραξιμο η samsung σκεφτεται τελικα να φαμε παγωτακι.

Αναμένουμε

[sIGPIC][/sIGPIC] Be Creative.......
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
φωνή λαού οργή Θεού;παιδια τωρα διαβασα σε ενα site δεν ξερω αν κανει να πω το site οτι μετα απο κραξιμο η samsung σκεφτεται τελικα να φαμε παγωτακι.

Αναμένουμε

 

Έχει αναφερθεί ήδη εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3918019#post3918019

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το αναφέρανε και τα παιδιά πιο πάνω! Για να είπανε ότι θα επανεξετάσουν το θέμα πιστεύω ότι θα το δώσουνε.

Μπορείς να δώσεις link από site αν θες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω υπογραψει το petition εδω και καιρο.το θεμα ειναι αν παρουν αποφαση και κερασουν παγωτο να μην ειναι οπως στο sII

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη μέρα με την ICS του onecosmic, όλα καλά, σταθερή γρήγορη. Εφτιαξα και ένα βιντεάκι για όποιον ενδιαφέρεται.

 

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Τρίτη μέρα με την ICS του onecosmic, όλα καλά, σταθερή γρήγορη. Εφτιαξα και ένα βιντεάκι για όποιον ενδιαφέρεται.

 

 

Πολύ καλό, ευχαριστούμε!

 

Δοκίμασες καθόλου το ραδιόφωνο; Επίσης, το μενού που δείχνει ποιες εφαρμογές τρέχουν με ποιο πλήκτρο ανοίγει;

 

off topic: η κάρτα από το amazon σου έχει έρθει;

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό, ευχαριστούμε!

 

Δοκίμασες καθόλου το ραδιόφωνο; Επίσης, το μενού που δείχνει ποιες εφαρμογές τρέχουν με ποιο πλήκτρο ανοίγει;

 

off topic: η κάρτα από το amazon σου έχει έρθει;

 

To ραδιόφωνο λειτουργεί κανονικά με την εφαρμογή spirit fm (νομίζω βάζεις region: Europe και method: galaxy s alsa και είσαι έτοιμος)

Το μενού είναι ουσιαστικά ο task manager οπότε εμφανίζεται κλασσικά με παρατεταμένο πάτημα του κεντρικού κουμπιού.

Η κάρτα δεν μου εχει έρθει ακόμα. Πιστεύω λόγω εορτών έχει κολλήσει στο ταχυδρομείο.

 

Προβληματάκια που έχω παρατηρήσει στην έκδοση του Onecosmic μέχρι τώρα:

1) o stock browser είναι λίγο αργός

2) Η μπαταρία κρατάει λιγότερο απο ότι με stock gingerbread (τίποτα το φοβερό πάντως)

3) Η μεταφορά αρχείων απο υπολογιστή σε κινητό και αντίστροφα μέσω USB γίνεται με μικρές ταχύτητες (1-2 ΜΒ/s)

Edited by mindfield
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3) Η μεταφορά αρχείων απο υπολογιστή σε κινητό και αντίστροφα μέσω USB γίνεται με μικρές ταχύτητες (1-2 ΜΒ/s)

 

Το πρόβλημα αυτό υπάρχει και στην official ICS του Nexus S.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

άντε μπας και δούμε καμία παγωμένη μέρα ... :lol:

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Galaxy S] Ice Cream Sandwich

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...