Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά βοήθεια.Κατάργησα την εφαρμογή music google και θέλω τώρα να επαναφέρω το παλιό εικονίδιο music ώστε να μπορώ να ακούω τα τραγούδια που κατέβασα.Καμια ιδέα????????????????
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα σε όλους!!! τώρα ένα μηνά είμαι με s3 από το τρομερό galaxy nexus!!! και το μόνο που έχω να σας πω μην το δώσετε πότε μα πότε!!! έχω βάλει είδη το s3 σε αγγελία και σκεφτομαι να πάω στο nexus 4... κάτι ακόμα αν έχει πάρει κάποιος μπαταριά extended γιατί μου ζήτησε ο ανθρωπος που του το έδωσα και δεν έχω ψάξει καθόλου!! και κάτι ακόμα σαν το forum του GALAXY NEXUS πιστέψτε με κανένα!!! έχω κάνει 2 ερωτήσεις εδω και 2 εβδομάδες στο τοπικ του s3 αλλα τπτ... σας ευχαριστώ πολυ!

 

extended για το s3 ρωτας η για το nexus;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό ρωτήσα αν έχει αγοράσει κάποιος να μου πει ποια να παρω.

 

Η αυθεντική παίρνει γενικά καλές κριτικές - είναι εύκολο γενικά να τη βρεις σε ebay κλπ. Πάντως αρκετοί έχουν αναφέρει παλιότερα και σε αυτό το θέμα Ελληνικά καταστήματα που την έχουν βρει σε αξιοπρεπή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και πάλι αν έχει αγοράσει κάποιος να μας δώσει ένα link για την πατάρια γιατί από προχθές που ψάχνω έχω πελαγώσει με τόσες που είδα.. σας ευχαριστώ . αυτη εδω ειναι καλη? (http://www.ebay.com/itm/Genuine-Samsung-Google-Galaxy-Nexus-GT-I9250-2000mah-Extended-Battery-Cover-/120857636968?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item1c23ad3068) Edited by adricla
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και πάλι αν έχει αγοράσει κάποιος να μας δώσει ένα link για την πατάρια γιατί από προχθές που ψάχνω έχω πελαγώσει με τόσες που είδα.. σας ευχαριστώ . αυτη εδω ειναι καλη? (http://www.ebay.com/itm/Genuine-Samsung-Google-Galaxy-Nexus-GT-I9250-2000mah-Extended-Battery-Cover-/120857636968?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item1c23ad3068)

 

Μέσα είσαι :cool:

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως εχω θεμα με το κινητο... το βαζω να φορτιζει κ δεν κανει τπτ... το συνδεω στο λαπτοπ κ εμφανιζει οτι ειναι αγνωστη συσκευη.. αλλα αν το κλεισω κ το βαλω να φορτιζει μου δειχνει κανονικα το σημα οτι φορτιζει "την μπαταρια που γεμιζει" ομως οταν το ανοιγω δεν εχει φορτισει καθολου...εκανα επαναφορα ρυθμησεων αλλα δεν αλλαξε κατι..τι μπορει να φταιει?? καμια ιδεα?? ειμαι σε απελπιστικη θεση... :(
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως εχω θεμα με το κινητο... το βαζω να φορτιζει κ δεν κανει τπτ... το συνδεω στο λαπτοπ κ εμφανιζει οτι ειναι αγνωστη συσκευη.. αλλα αν το κλεισω κ το βαλω να φορτιζει μου δειχνει κανονικα το σημα οτι φορτιζει "την μπαταρια που γεμιζει" ομως οταν το ανοιγω δεν εχει φορτισει καθολου...εκανα επαναφορα ρυθμησεων αλλα δεν αλλαξε κατι..τι μπορει να φταιει?? καμια ιδεα?? ειμαι σε απελπιστικη θεση... :(

Για δοκιμασε να κατεβασεις drivers με το toolkit και συνδεσε το παλι. Κι αν στο βλεπει και το toolkit

Link to comment
Share on other sites

δεν το αναγνωριζει καν ο υπολογιστης...οποτε δεν μπορω να δουλεψω με το τοολκιτ...

το θεμα ειναι οτι πριν 3 μηνες μου ειχε ξανα κανει κατι τετοιο κ το ειχα στειλει για service οπου υποτιθετε μου το κανανε... βεβαια ειχα πληρωσει κιολας γτ ειχαν πει οτι ειχε παρει υγρασια.. βεβαια απο τοτε το προσεχω σαν τα ματια μου οποτε υγρασια να ξανα πειρε αποκλειετε...μου φαινετε θα παω κ θα τους τριψω στην μουρη...

κανενας που να ειχε παρομοιο προβλημα και αν ναι πως το αντιμετωπισε??

Link to comment
Share on other sites

δεν το αναγνωριζει καν ο υπολογιστης...οποτε δεν μπορω να δουλεψω με το τοολκιτ...

το θεμα ειναι οτι πριν 3 μηνες μου ειχε ξανα κανει κατι τετοιο κ το ειχα στειλει για service οπου υποτιθετε μου το κανανε... βεβαια ειχα πληρωσει κιολας γτ ειχαν πει οτι ειχε παρει υγρασια.. βεβαια απο τοτε το προσεχω σαν τα ματια μου οποτε υγρασια να ξανα πειρε αποκλειετε...μου φαινετε θα παω κ θα τους τριψω στην μουρη...

κανενας που να ειχε παρομοιο προβλημα και αν ναι πως το αντιμετωπισε??

Δοκιμασε σε αλλον υπολογιστη... ποτε δεν ξερεις..

Link to comment
Share on other sites

δεν το αναγνωριζει καν ο υπολογιστης...οποτε δεν μπορω να δουλεψω με το τοολκιτ...

το θεμα ειναι οτι πριν 3 μηνες μου ειχε ξανα κανει κατι τετοιο κ το ειχα στειλει για service οπου υποτιθετε μου το κανανε... βεβαια ειχα πληρωσει κιολας γτ ειχαν πει οτι ειχε παρει υγρασια.. βεβαια απο τοτε το προσεχω σαν τα ματια μου οποτε υγρασια να ξανα πειρε αποκλειετε...μου φαινετε θα παω κ θα τους τριψω στην μουρη...

κανενας που να ειχε παρομοιο προβλημα και αν ναι πως το αντιμετωπισε??

 

φιλε μου δοκιμασε το κολπο με το λαμακι στη usb,πολλοι ειχαν προβληματα που οφειλονταν σε αυτο και ετσι τα ελυσαν.τελευταια συμβαινει σε πολλους,πιστευω πρεπει να μπει σαν θεμα στην πρωτη σελιδα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου θυμίσει τι είναι το είκονιδιο που εμφανίζεται αχνά στο notification bar;

 

Ενα screenshot πιστευω θα βοηθουσε καλυτερα να δουμε κ μεις τι ακριβως εννοεις. :p

Τhe difference between genius & stupidity is that genius has limits...
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δοκιμασε το κολπο με το λαμακι στη usb,πολλοι ειχαν προβληματα που οφειλονταν σε αυτο και ετσι τα ελυσαν.τελευταια συμβαινει σε πολλους,πιστευω πρεπει να μπει σαν θεμα στην πρωτη σελιδα

 

 

 

μπορεις να μου εξηγησεις τι ακριβως εννοεις?? ποιο λαμακι ακριβως???

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου εξηγησεις τι ακριβως εννοεις?? ποιο λαμακι ακριβως???

Δοκίμασε μαλακά καί προσεκτικά να σηκωσεις το γλωσακι απο το usb του τηλεφώνου(λίγο όμως)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας,

 

Ηθελα να σας ρωτησω αν το κινητο μας δουλευει σε 4g ??

 

Όχι. .... Αν το είχε και αυτό δεν θα έβρισκα λόγο να το αλλάξω για πολύυυυυ καιρό ακόμα

Όχι ότι τώρα βρίσκω :)

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Έχω να δηλώσω ότι εδώ και κάνα μήνα το κινητό κόλλαγε μέχρι αηδίας, από χτες που έκανε κάτι αναβαθμίσεις στο facebook και hangouts τρεχει σφαιρα οπως παλια!
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ άπαντες,

έχω ένα Samsung Nexus Gallaxy και βρήκα αγοραστή (250€) +100€ αναβάθμιση,σκέφτομαι το Nexus 4 LG ,τι λέτε εσείς?Πως σας φαίνετε ,έχετε να προτείνετε κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ άπαντες,

έχω ένα Samsung Nexus Gallaxy και βρήκα αγοραστή (250€) +100€ αναβάθμιση,σκέφτομαι το Nexus 4 LG ,τι λέτε εσείς?Πως σας φαίνετε ,έχετε να προτείνετε κάτι άλλο?

 

Προσωπικά να μου λείπει τέτοια αναβάθμιση.

Δε μου γέμισε ποτέ το μάτι το 4αρι.

Τι να σου προτείνω τώρα....είμαι και του pure Android...

Htc one google edition:D:D:D

 

Πλάκα κάνω.

 

Αν έχεις μελετήσει τα θετικά και τα αρνητικά τότε είναι μονόδρομος το nexus 4

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ άπαντες,

έχω ένα Samsung Nexus Gallaxy και βρήκα αγοραστή (250€) +100€ αναβάθμιση,σκέφτομαι το Nexus 4 LG ,τι λέτε εσείς?Πως σας φαίνετε ,έχετε να προτείνετε κάτι άλλο?

 

Σε αυτή την τιμή δώστο χθες... Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης με το 4. Είναι σε όλα καλύτερο εκτός από το usb otg.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Έχω να δηλώσω ότι εδώ και κάνα μήνα το κινητό κόλλαγε μέχρι αηδίας, από χτες που έκανε κάτι αναβαθμίσεις στο facebook και hangouts τρεχει σφαιρα οπως παλια!

+1 εκανα αναβάθμιση το hangoust (facebook δεν έχω)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...