Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευλογες αποριες...

να προσθεσω..αξιζει να δωσεις 600 κατι ευρωπουλα για ενα καινουριο με αυτα τα προβληματα;;να πω οτι ηταν λιγοτερα ειναι πολλα τα ρημαδια..

Ειμαι :ninja:!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

να προσθεσω..αξιζει να δωσεις 600 κατι ευρωπουλα για ενα καινουριο με αυτα τα προβληματα;;να πω οτι ηταν λιγοτερα ειναι πολλα τα ρημαδια..

 

Γενικά δεν δίνεις 600 ευρώ για κινητό. Είπαμε, εκτός αν τα έχεις. Τα προβληματάκια που αναφέρονται έχουν λυθεί από την σκηνή. Για μένα είναι απόλαυση να το κρατάω στο χέρι και να δουλεύω το αλα TRON ντιζαινάτο λειτουργικό του.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που ακούγονται αν όντως ισχύουν ειναι προβληματα.

Βρήκα να δώσω το SGS2 440€ :D εδω που είμαι και σκέφτομαι σοβαρά το Nexus η το note μεχρι να βγει το SGSiii

Μπράβο θηρίο αν βρήκες να το πουλήσεις με 440 γιατί πουλιέται καινούργιο στο inmobile.gr με τιμή 399 ευρώ!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο θηρίο αν βρήκες να το πουλήσεις με 440 γιατί πουλιέται καινούργιο στο inmobile.gr με τιμή 399 ευρώ!

 

Εδω μόλις κυκλοφόρησε και ειναι καθε μέρα διαφήμιση στην TV. Το δίνουν 560€ οπότε για 3 μηνών καλα ειναι στα 440.;):D

Συγγνώμη για το off topic

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχετε δει αλλά μπήκε στο site της samsung στην Ελλάδα.

http://www.samsung.com/gr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/smart-phones/GT-I9250TSAEUR

 

Χτες είχα στείλει email στην Samsung και ρώτησα για την διαθεσιμότητα της συσκευής.

Καμαρώστε απάντηση...

 

Σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με τη Samsung Electronics Hellas.

 

Σχετικά με το αίτημά σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως δεν υπάρχει επίσημη ενημέρωση για την ακριβή ημερομηνία κυκλοφορίας της συσκευής Samsung Galaxy Nexus.

Ωστόσο μπορείτε να ενημερώνόσαστε απο το website της Samsung για νέες κυκλοφορίες.

 

Για περαιτέρω πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας τηλεφωνικώς,

από Δευτέρα εως Παρασκευή, από τις 09:00 – 18:00, στα παρακάτω τηλέφωνα:

 

-80111-SAMSUNG (80111 7267864), (Από σταθερό, αστική χρέωση)

 

-210 6897691 (Από κινητό)

 

 

Δεν έχω κάτι άλλο να πω τα λόγια είναι περιττά...

Θάνος
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο εναλλακτικό keyboard του android stock με μόλις 0,10 λεπτά.... δουλεύει άψογα στην κινητάρα μας.

http://www.myphone.gr/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=3888055

Nα είστε σε ετοιμότητα τις επόμενες ημέρες: http://goo.gl/EB1Zx

Link to comment
Share on other sites

....

Ωστόσο μπορείτε να ενημερώνόσαστε απο το website της Samsung για νέες κυκλοφορίες.

...

 

Μετάφραση: Πάνε στο site γιατί εμείς δεν ξέρουμε τι μας γίνεται...

Τουλάχιστον έχουν το γνώθι σ'αυτόν

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο εναλλακτικό keyboard του android stock με μόλις 0,10 λεπτά.... δουλεύει άψογα στην κινητάρα μας.

http://www.myphone.gr/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=3888055

Nα είστε σε ετοιμότητα τις επόμενες ημέρες: http://goo.gl/EB1Zx

 

Είναι ήδη από σήμερα σε offer, για $0.10 ή 0.10Euro (ανάλογα το region σου στο Market) μαζί με αυτό άλλες 9 εφαρμογές και παιχνίδια.

Τσίμπησα Paper Cam, Great Little War Game και Soundhound :D

 

ΥΓ Καλύτερο keyboard από το Multiling ΔΕΝ υπάρχει :)

Galaxy Note II, Nexus 7, Xperia Go
Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν δίνεις 600 ευρώ για κινητό. Είπαμε, εκτός αν τα έχεις. Τα προβληματάκια που αναφέρονται έχουν λυθεί από την σκηνή. Για μένα είναι απόλαυση να το κρατάω στο χέρι και να δουλεύω το αλα TRON ντιζαινάτο λειτουργικό του.

 

τι εννοεις εχουν λυθει απο τη σκηνη?αν το παρω οταν βγει στην Ελλαδα θα εχει το προβλημα με τον ηχο??

Ειμαι :ninja:!!
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις εχουν λυθει απο τη σκηνη?αν το παρω οταν βγει στην Ελλαδα θα εχει το προβλημα με τον ηχο??

 

Αν εννοεις για το bug volume αυτο εχει ηδη διορθωθει με update απο τη ιδια την Google(ITL41F: χωρις bug ITL41D: με bug), οποτε οταν ερθει Ελλαδα λογικα δεν θα εχεις θέμα.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση γαι την διαθεσιμοτητα του NEXUS PRIME πριν 3 λεπτα τηλεφωνικος απο την SAMSUNG HELLAS.''Υπαρχει ηδη στις αποθηκες μας'',στην ερωτηση γιατι δεν υπαρχει στα καταστηματα ''αυτο εχει δρομολογηθει απλα υπαρχουν κ αποκλειστηκοτητες'' σε ερωτση επισης για τον αν το θελω αμεσα η απαντηση ηταν η εξης ''μπορει η παραγγελιά για εσας να γινει απο το π.χ πλαισιο κ να σας το φερει γιατι υπαρχει διαθεσιμο στις αποθηκες μας.''

Το τελευταιο μου κανει καπως δυσκολο αλλα θα το δοκιμασω παντως.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ενημερωση γαι την διαθεσιμοτητα του NEXUS PRIME πριν 3 λεπτα τηλεφωνικος απο την SAMSUNG HELLAS.''Υπαρχει ηδη στις αποθηκες μας'',στην ερωτηση γιατι δεν υπαρχει στα καταστηματα ''αυτο εχει δρομολογηθει απλα υπαρχουν κ αποκλειστηκοτητες'' σε ερωτση επισης για τον αν το θελω αμεσα η απαντηση ηταν η εξης ''μπορει η παραγγελιά για εσας να γινει απο το π.χ πλαισιο κ να σας το φερει γιατι υπαρχει διαθεσιμο στις αποθηκες μας.''

Το τελευταιο μου κανει καπως δυσκολο αλλα θα το δοκιμασω παντως.

 

Ναι αλλά ζήτησε το σαν Galaxy Nexus γιατί ως Nexus Prime δεν το βλέπω να το καταλαβαίνουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση γαι την διαθεσιμοτητα του NEXUS PRIME πριν 3 λεπτα τηλεφωνικος απο την SAMSUNG HELLAS.''Υπαρχει ηδη στις αποθηκες μας'',στην ερωτηση γιατι δεν υπαρχει στα καταστηματα ''αυτο εχει δρομολογηθει απλα υπαρχουν κ αποκλειστηκοτητες'' σε ερωτση επισης για τον αν το θελω αμεσα η απαντηση ηταν η εξης ''μπορει η παραγγελιά για εσας να γινει απο το π.χ πλαισιο κ να σας το φερει γιατι υπαρχει διαθεσιμο στις αποθηκες μας.''

Το τελευταιο μου κανει καπως δυσκολο αλλα θα το δοκιμασω παντως.

 

Αυτες τις μπαρουφες που λένε τις πιστευουν κιόλας? Το πλαισιο ουτε preorder δεν το εχει.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ζήτησε το σαν Galaxy Nexus γιατί ως Nexus Prime δεν το βλέπω να το καταλαβαίνουν.

Θα τους το πω ετσι SAMSUNG GALAXY NEXUS PRIME I9250 αλλα κ σε παραλαγες.

 

Αυτες τις μπαρουφες που λένε τις πιστευουν κιόλας? Το πλαισιο ουτε preorder δεν το εχει.

καλα οντως αλλα θα τους τρεξω λιγο να δω.

Tζιφος παιδες δεν πέτυχε.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by yiannisv2000
Συνεχόμενα μηνύματα
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Πηγα να πληρωσω ενα λογαριασμο στην vodafone στο ν Πειραια.Εχω εναν γνωστο μου εκει κ τον ρωτησα να μπει στις αποθηκες τις vodafone κ ποτε θα το εχει διαθεσιμο και ΝΑΙ το φερνει το συγκεκριμενο καταστημα κ μαλιστα 2 κομματια ή την Πρασκευη ή την Τρίτη σιγουρα.Το ειδα με τα ματια μου παδια.Οποτε καντε τις κρατησης σας.Εγω κριμα εκανα την λαλακια κ εβαλε πιστωση στο πλαισιο.Ξερει καποιος απο εμπειρια ποσο θα κανει μετα την vodafone το πλαισιο να το φερει?
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Πηγα να πληρωσω ενα λογαριασμο στην vodafone στο ν Πειραια.Εχω εναν γνωστο μου εκει κ τον ρωτησα να μπει στις αποθηκες τις vodafone κ ποτε θα το εχει διαθεσιμο και ΝΑΙ το φερνει το συγκεκριμενο καταστημα κ μαλιστα 2 κομματια ή την Πρασκευη ή την Τρίτη σιγουρα.Το ειδα με τα ματια μου παδια.Οποτε καντε τις κρατησης σας.Εγω κριμα εκανα την λαλακια κ εβαλε πιστωση στο πλαισιο.Ξερει καποιος απο εμπειρια ποσο θα κανει μετα την vodafone το πλαισιο να το φερει?

 

Το σημαντικό είναι η τιμή που θα το φέρουν!

Το κρατάνε μυστικό φαίνεται, δεν τους νοιάζει που όλοι τα φέρνουμε από Expansys, Amazon, κτλ....

Galaxy Note II, Nexus 7, Xperia Go
Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικό είναι η τιμή που θα το φέρουν!

Το κρατάνε μυστικό φαίνεται, δεν τους νοιάζει που όλοι τα φέρνουμε από Expansys, Amazon, κτλ....

Sorry ρε παιδες το ξεχασα 599 €!!

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

599 δεν είναι κακή τιμή για τώρα, αρκεί να μην του έχει περάσει η μαμά Vodafone καμιά αηδία branding software :)
Galaxy Note II, Nexus 7, Xperia Go
Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο το φερνει στις 15(ολα τα μαγαζια του σε αθηνα,πατρα,θεσσαλονικη) σε τιμη 599€.trust me...
Link to comment
Share on other sites

Στο site του sport-fm, σας κρασαρει ο browser;

 

Nαι, κρασάρει και σε μένα. DontKnowWhy.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Nαι, κρασάρει και σε μένα. Dontknowwhy.

 

Λογω adobe flash player μηπως?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

θηκη απο συνθετικο δερμα και πολυ φτηνη...

Τι λετε?..Εγω παντως τσιμπησα μια...;)

http://www.ebay.co.uk/itm/TEXTURED-PU-LEATHER-BACK-COVER-SAMSUNG-GALAXY-NEXUS-BLACK-/320808960389?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item4ab1b44185

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...