Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πω,πω πολυ λιγες μου φαινονται πλεον οι 4,7' ιντσες βρε παιδια. Το βλεπω στο βιντεο διπλα στο θηριο και δεν μου "κανει" καθολου κλικ (και ας ειναι οτι πιο "δυνατο" εχει ανακοινωθει μεχρι σημερα).

Μου φαινεται εθιστικα στις jumbo-sized:p οθονες ανεπιστρεπτι.:D

[

]

 

Μου θυμίζει μια παλιά ιστορία πριν από 15 χρόνια περίπου που έτρεχε άτυπα μια μικρή διαμάχη μεταξύ Rolling Stones και Pink Floyd για το ποιος έχει μεγαλύτερη σκηνή στα live.. και βγαίνει ο Jagger και αφού ανακοινώθηκε η νέα περιοδεία και τον ρώτησαν οι δημοσιογραφοι για το επίμαχο (το Bridges to Babylon tour για τους γνωριζοντες) δηλώνει ευθαρσώς ως συνηθιζει "Πείτε στους Pink Floyd να παρκάρουν την σκηνή τους πάνω στην δικιά μας αν θέλουν!! ".. Έτσι κι εμείς.. Χθες έπιασα στα χέρια μου iphone 4s, galaxy nexus, galaxy s2, xperia S, Nokia n8.. Παιχνιδακια!! Δείτε και φώτο!!

 

Sent from my Galaxy Note

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα φίλε,

μπορείς να μου πεις πόσο την πήρες και από που ;;;

 

http://www.expansys.com.gr/sandisk-sandisk-64gb-mobile-ultra-microsdxc-card-class-6-with-adapter-229610/

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικα το συνήθισα τις πρώτες 2 μέρες. Τώρα πια δεν το αποχωριζομαι. Η καζούρα μη σε νοιάζει όταν θα το ανοίγεις θα μενουν με το στόμα ανοικτό
Link to comment
Share on other sites

Νοκ Νοκ, ειναι κανεις εδω;;

Ηρθε η ανοιξη και ξεχυθηκαμε ολοι εξω βλεπω.:)

Οριστε ενα ακομα βιντεακι να χαζεψετε το βραδακι σχετικο με το ΝΟΤΕ μας.

Η προσφατη πρεμιερα της συσκευης στην Ιαπωνικη αγορα οπου θα κυκλοφορησει τις επομενες ημερες (με LTE ηλεκτρονικά) και πολυ υψηλες προσδοκιες για ακομα μεγαλυτερες πωλησεις.

[

]
Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φίλε,

μπορείς να μου πεις πόσο την πήρες και από που ;;;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Την παρηγγειλα απο amazon.de τελικη τιμη αν δεν κανω λαθος 79 ευρω.

 

http://www.amazon.de/gp/aw/d/B005LFT40G/ref=mp_s_a_1?qid=1333314288&sr=8-1

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Νέα ics leak στους xda με kernel στα 1.4...:)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=24343755

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1577721

 

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-5

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Νέα ics leak στους xda με kernel στα 1.4...:)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=24343755

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1577721

 

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-5

 

Δεν είναι καιρός για πειράματα αδερφέ Ηλία

 

Nikos send for Note

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Νέα ics leak στους xda με kernel στα 1.4...:)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=24343755

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1577721

 

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-5

 

Απο τα λογια του chainfire ,μακρια απο αυτες της ρομ γιατι αλλαζουν τον bootloader και δεν υπαρχει επιστροφη μετα σε gb!!

Edited by vezyro

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Λέτε αντί για παγωτό να φάμε στο τέλος κάστανα ; :lol: (Δεν το πιστεύω αυτό :p ).

 

Από το Σάββατο έχω περάσει την Chrack v18, με kernel Abyssnote 4.2 και radio/modem LC1. Φυσικά KALAGAS THEME! . Nα προσθέσω ότι στις παρακάτω φωτογραφίες ο διακόπτης του 3g και του GPS είναι μονίμως ανοιχτά και όποτε δεν ήμουν συνδεδεμένος σε wifi ήμουν συνδεμένος με data κινητού.

 

Πιστεύετε ότι η κατανάλωση της μπαταρίας είναι καλή ;....

 

Κάτι άσχετο.

 

Δεν υπάρχει κάποιος Έλληνας να τον στηρίξουμε οικονομικά για development σε roms ;

Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

Απο τα λογια του chainfire ,μακρια απο αυτες της ρομ γιατι αλλαζουν τον bootloader και δεν υπαρχει επιστροφη μετα σε gb!!

 

Μα φυσικα και περιμενουμε μια custom rom που θα ερθει συντομα και οχι τη stock ics leak.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικα και περιμενουμε μια custom rom που θα ερθει συντομα και οχι τη stock ics leak.

 

Αμήν και πότε! Ρουταρε το το τιμημένο δεν μπορώ δεν μπορώ να περιμένω!! Πραγματικά πόσο θα ήθελα επιτέλους να βγει ICS τόσο καιρό αυτή η sammie έχω ξενερώσει.. :(

 

Τι έγινε ρε παιδιά αμολύσατε όλοι για καφέδες??? Που είστε να 'ρθω κι εγώ!! :p

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-5

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θα το πω απλά...Έπεσα θύμα κλοπής από έναν τύπο που μου ζήτησε ελεημοσύνη στο μαγαζί μου και το στολίδι μου εκλαπει!!!Πίκρα και των γονέων!!!Ένα θα πω μόνο,θα επανέλθω και άμεσα!!!Μπορεί να μην είμαστε Λατσηδες αλλά ένα πενηντάρικο δόση θα την αντέξω και αυτή την φορά με της ευλογίες της ΣΥΖΎΓΟΥ!!!Όσο για τα υπόλοιπα ένα θα πω...Ούτε στον εχθρό σας τέτοια πίκρα!!Αχ...Πολύ πίκρα ρε ****το.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θα το πω απλά...Έπεσα θύμα κλοπής από έναν τύπο που μου ζήτησε ελεημοσύνη στο μαγαζί μου και το στολίδι μου εκλαπει!!!Πίκρα και των γονέων!!!Ένα θα πω μόνο,θα επανέλθω και άμεσα!!!Μπορεί να μην είμαστε Λατσηδες αλλά ένα πενηντάρικο δόση θα την αντέξω και αυτή την φορά με της ευλογίες της ΣΥΖΎΓΟΥ!!!Όσο για τα υπόλοιπα ένα θα πω...Ούτε στον εχθρό σας τέτοια πίκρα!!Αχ...Πολύ πίκρα ρε ****το.

 

εγω ευχομαι εκτος απο την στιγμη αυτη που θα το ξαναπιασεις στα χερια σου το κινητακι με το καλο,να σπασει ο διολος το ποδαρι και να τρακαρεις καπου τον ελεινο αυτον τυπο!:happy:

Link to comment
Share on other sites

εγω ευχομαι εκτος απο την στιγμη αυτη που θα το ξαναπιασεις στα χερια σου το κινητακι με το καλο,να σπασει ο διολος το ποδαρι και να τρακαρεις καπου τον ελεινο αυτον τυπο!:happy:
To τρελό της υποθέσεις είναι ότι του ζήτησα και συγνώμη που δεν είχα πάνω μου να του δώσω κάτι!!Όσο για το ενδεχόμενο να τον δω,πίστεψε με πως δεν είχα δύναμη ούτε να μιλήσω με αυτό που μου έκανε...Φαντάσου μόνο την στιγμή που είδα ότι το στολίδι είχε πετάξει!!!Ερώτηση τα αρχεία που έχω κάνει μπακ απ στο Kies γίνετε να περαστούν στο καινουργιο?Ότι έχω αγοράσει στο Google Play ισχύουν?Ρε τι πάθαμε με το κάθαρμα!!!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θα το πω απλά...Έπεσα θύμα κλοπής από έναν τύπο που μου ζήτησε ελεημοσύνη στο μαγαζί μου και το στολίδι μου εκλαπει!!!Πίκρα και των γονέων!!!Ένα θα πω μόνο,θα επανέλθω και άμεσα!!!Μπορεί να μην είμαστε Λατσηδες αλλά ένα πενηντάρικο δόση θα την αντέξω και αυτή την φορά με της ευλογίες της ΣΥΖΎΓΟΥ!!!Όσο για τα υπόλοιπα ένα θα πω...Ούτε στον εχθρό σας τέτοια πίκρα!!Αχ...Πολύ πίκρα ρε ****το.

 

Που να του κοπεί το χέρι!!! Τι να κάνεις φίλε μου πραγματικά λυπαμαι και συμπάσχω..Υγεία και υπομονή εδώ που μπλέξαμε στο %$#χανειο!!

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-5

Link to comment
Share on other sites

@seaman_13 Κοίαταξε να αλλάξεις γρήγορα το password στο googleplay για να μη σε έβρουν και άλλα. ΑΜΕΣΑ μιλάμε.

 

+1000000 Κάνε το οπωσδήποτε αυτό

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα να εκφρασω τη λυπη μου για το περιστατικο που συνεβη στον φιλο παραπανω!:(

 

Κατα δευτερον, θελω να ρωτησω, οποιος εχει παρει απο amazon.de, ποσες μερες εκανε να ερθει η συσκευη? Λεει απο 5 εως 9 εργασιμες μερες, το συνηθες ποιο ειναι?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θα το πω απλά...Έπεσα θύμα κλοπής από έναν τύπο που μου ζήτησε ελεημοσύνη στο μαγαζί μου και το στολίδι μου εκλαπει!!!Πίκρα και των γονέων!!!Ένα θα πω μόνο,θα επανέλθω και άμεσα!!!Μπορεί να μην είμαστε Λατσηδες αλλά ένα πενηντάρικο δόση θα την αντέξω και αυτή την φορά με της ευλογίες της ΣΥΖΎΓΟΥ!!!Όσο για τα υπόλοιπα ένα θα πω...Ούτε στον εχθρό σας τέτοια πίκρα!!Αχ...Πολύ πίκρα ρε ****το.

 

Φιλε Λυπάμαι πολύ... Ποποποπο τρελαίνομαι μόνο που το σκεφτομαι..

Δεν είχες βάλει κάποιο πρόγραμμα για τους κλέφτες η κάτι ρε παιδί μου.. ;

Μήπως προλαβαινες το κακό ;ξέρω ότι δεν είναι λύση όλα αυτά αλλά μερικές φορές βοηθάνε...

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-5

Link to comment
Share on other sites

@seaman_13 Κοίαταξε να αλλάξεις γρήγορα το password στο googleplay για να μη σε έβρουν και άλλα. ΑΜΕΣΑ μιλάμε.
Το έκανα άμεσα για να μην είχα και άλλα...Δεν είχα ενεργοποιήσει το νταιβ του κινητού μήπως έβρισκα το κάθαρμα...Πλέον είναι αργά...Παραλαμβάνω αύριο το καινουργιο μου ελπίζω να είναι καλορίζικο.Ειλικρινά δεν περνάει μέρα χωρίς το ΝΟΤΕ εάν το συνηθίσεις,το διάβαζα και δεν το πίστευα!!! Edited by seaman_13
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα άμεσα για να μην είχα και άλλα...Δεν είχα ενεργοποιήσει το νταιβ του κινητού μήπως έβρισκα το κάθαρμα...Πλέον είναι αργά...Παραλαμβάνω αύριο το καινουργιο μου ελπίζω να είναι καλορίζικο.Ειλικρινά δεν περνάει μέρα χωρίς το ΝΟΤΕ εάν το συνηθίσεις,το διάβαζα και δεν το πίστευα!!!

 

Άντε αυτό να είναι πιο καλοτυχο!! Μεγεια και με χαρά κι εγώ την επόμενη ώρα θα έπαιρνα άλλο.. Όπως το είπες δεν υπάρχουμε χωρίς την απόλυτη συσκευή!! :D

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-5

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θα το πω απλά...Έπεσα θύμα κλοπής από έναν τύπο που μου ζήτησε ελεημοσύνη στο μαγαζί μου και το στολίδι μου εκλαπει!!!Πίκρα και των γονέων!!!Ένα θα πω μόνο,θα επανέλθω και άμεσα!!!Μπορεί να μην είμαστε Λατσηδες αλλά ένα πενηντάρικο δόση θα την αντέξω και αυτή την φορά με της ευλογίες της ΣΥΖΎΓΟΥ!!!Όσο για τα υπόλοιπα ένα θα πω...Ούτε στον εχθρό σας τέτοια πίκρα!!Αχ...Πολύ πίκρα ρε ****το.

 

Φίλε, λυπάμαι πολύ για ότι σου συνέβη..

..μήπως τυχόν είχες δημιουργήσει "Samsung account" .. και ενεργοποιήσει τις "Remote services" του κινητού? .. Εάν κατά τύχη το είχες κάνει, χωρίς να ξέρεις λεπτομέριες γύρω από τις Remote υπηρεσίες, μέσα από τη σελίδα SamsungDIVE μπορείς να κάνεις αρκετά πράγματα.. (από το να κλειδώσεις το κινητό από τον υπολογιστή σου, να διαγράψεις τις επαφές σου, μέχρι και να εντοπίσεις τη θέση του αν έχεις το GPS ενεργοποιημένο..)

 

Edit: ..με πρόλαβες και ήδη ανέφερες για το Dive ..

..να χαρείς το καινούργιο σου Note .. και μακριά από αντίστοιχους τύπους..

Edited by georgehnv
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θα το πω απλά...Έπεσα θύμα κλοπής από έναν τύπο που μου ζήτησε ελεημοσύνη στο μαγαζί μου και το στολίδι μου εκλαπει!!!Πίκρα και των γονέων!!!Ένα θα πω μόνο,θα επανέλθω και άμεσα!!!Μπορεί να μην είμαστε Λατσηδες αλλά ένα πενηντάρικο δόση θα την αντέξω και αυτή την φορά με της ευλογίες της ΣΥΖΎΓΟΥ!!!Όσο για τα υπόλοιπα ένα θα πω...Ούτε στον εχθρό σας τέτοια πίκρα!!Αχ...Πολύ πίκρα ρε ****το.

Τι να πεις, σε συμμεριζομαι απολυτα μιας που και εγω ειμαι παθων στο παρελθον αναλογης για την εποχη της συσκευης ( HTC Kaiser ).

Διατηρω μπαρ σε κεντρικο σποτ της πολης και τετοιου τυπου περιστατικα ειναι πλεον καθημερινα.:(

Ευχομαι να ειναι πιο καλοτυχο το καινουριο σου θηριο.:cool:

 

 

Κατα δευτερον, θελω να ρωτησω, οποιος εχει παρει απο amazon.de, ποσες μερες εκανε να ερθει η συσκευη? Λεει απο 5 εως 9 εργασιμες μερες, το συνηθες ποιο ειναι?

 

Δυο αγορες προσφατα απο amazon.de και στις δυο παρελαβα σε less than 48 ωρες. Πραγματικα εχουν ακαριαιο delivery.

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

 

 

Δυο αγορες προσφατα απο amazon.de και στις δυο παρελαβα σε less than 48 ωρες. Πραγματικα εχουν ακαριαιο delivery.

 

Χωρίς να είσαι εγγεγραμένος στο express delivery ή όπως το λένε;

Το ψήνω άσχημα για αγορά απο εκεί καθαρά για θέμα πανευρωπαικής εγγύησης.

Το θέλω το άτιμο...και μάλιστα λευκό :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...