Jump to content

[GPS] iGO My Way / iGO Primo


Morfie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενεργό είναι. Στο χάρτη θα έχουμε καμία βελτίωση; Είναι πολλά τα μέρη στα οποία δε βγάζει την ονομασία τους.

 

ποιο χάρτη έχεις?πολλές φορές διάφορα μέρη τα βάζει ο χάρτης στους " τόπους "

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποιο χάρτη έχεις?πολλές φορές διάφορα μέρη τα βάζει ο χάρτης στους " τόπους "

 

Greece_R3_NQ_2011.Q4_120220.fbl. Αυτόν έχω. Υπάρχει πιο καινούρια έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

O πιο καινούριος της navteq ειναι ο Greece_R3_NQ_2012.Q1_120522.fbl και της tomtom/teleatlas o 2011.12 Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

O πιο καινούριος της navteq ειναι ο Greece_R3_NQ_2012.Q1_120522.fbl και της tomtom/teleatlas o 2011.12

Που μπορούμε να τους βρούμε;

Link to comment
Share on other sites

Greece_R3_NQ_2011.Q4_120220.fbl. Αυτόν έχω. Υπάρχει πιο καινούρια έκδοση;

 

γενικος κανονας: navteq για καλυτερες δρομολογησεις ΑΘΗΝΑ,ΑΛΛΑ teleatlas για επαρχια,εχει πιο πολλα χωρια.

Link to comment
Share on other sites

γενικος κανονας: navteq για καλυτερες δρομολογησεις ΑΘΗΝΑ,ΑΛΛΑ teleatlas για επαρχια,εχει πιο πολλα χωρια.

 

Εγώ έχω την ελληνική έκδοση του MARIUPOL. Ποιος από τους δύο ταιριάζει σε αυτή την έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την ελληνική έκδοση του MARIUPOL. Ποιος από τους δύο ταιριάζει σε αυτή την έκδοση;

 

και οι δυο κανουν ρε συ.δεν εχει σχεση ο χαρτης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να βρω νοσοκομεία στο igo πως γίνεται; Πρέπει να βρω pois από το ίντερνετ και να τα εγκαταστήσω; Δεν υπάρχουν κάποια προεγκατεστημένα σημεία ενδιαφέροντος;
Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν κάποια αρχεία με κατάληξη .poi που τα βάζεις στο φάκελο content/poi

 

Εμένα ενώ τα έχω σε αυτόν το φάκελο ,τα βλέπει ως "ανενεργό περιεχόμενο".Ξέρει κανείς γιατί;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

To Primo επιτέλους έφτασε στις συσκευές μας!!!

Το Θείο δώρο έρχεται Γερμανία μεριά:

:google:"Diskussionsthread iGO Primo2 Android":google:

[ATTACH]26116[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

To Primo επιτέλους έφτασε στις συσκευές μας!!!

Το Θείο δώρο έρχεται Γερμανία μεριά:

:google:"Diskussionsthread iGO Primo2 Android":google:

[ATTACH]26116[/ATTACH]

 

Πως το βλέπεις; Καλύτερο από το myway ε;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω προλάβει να το δοκιμάσω, απλά το περιεργάζομαι στο κινητό.

Αν κρίνω από τα WinMo σίγουρα θα είναι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποια πληροφορία αν το primo έχει (native ή με skin) μεγαλύτερη ανάλυση από 800Χ480 (το ιδανικό θα ήταν 720p); Γιατί αυτές τις μέρες αγόρασα το galaxy nexus και έχω απογοητευτεί από το πώς φαίνεται το igo με την ανάλυση 800Χ480 (όχι ότι δεν το ήξερα αλλά δεν το είχα δει) και έτσι - προς το παρόν - αναγκαστικά παραμένω με don't panic και navigon.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποια πληροφορία αν το primo έχει (native ή με skin) μεγαλύτερη ανάλυση από 800Χ480 (το ιδανικό θα ήταν 720p); Γιατί αυτές τις μέρες αγόρασα το galaxy nexus και έχω απογοητευτεί από το πώς φαίνεται το igo με την ανάλυση 800Χ480 (όχι ότι δεν το ήξερα αλλά δεν το είχα δει) και έτσι - προς το παρόν - αναγκαστικά παραμένω με don't panic και navigon.

Απ' ότι διαβάζω έχει native δυνατότητα για μεγαλύτερη ανάλυση.

π.χ. για 720p θέλει τις παρακάτω ρυθμίσεις στο sys.txt

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="800_480:1280x720/720x1280:fullscreen"

Δεν το έχω δοκιμάσει γιατί δεν έχω τέτοια συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Αν βρούμε το apk το περνάμε από πάνω και τέλος; Μπορεί να είναι τόσο απλό; :confused:

Δεν πιστεύω βέβαια αλλά λέμε τώρα.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το Primo είναι διαφορετική εφαρμογή από το iGO My Way, θέλει το δικό του στήσιμο. Επίσης, από τη στιγμή που δεν διατίθεται δωρεάν, απαγορεύεται να ζητάμε δημόσια στο forum "που θα το βρω".

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποια πληροφορία αν το primo έχει (native ή με skin) μεγαλύτερη ανάλυση από 800Χ480 (το ιδανικό θα ήταν 720p); Γιατί αυτές τις μέρες αγόρασα το galaxy nexus και έχω απογοητευτεί από το πώς φαίνεται το igo με την ανάλυση 800Χ480 (όχι ότι δεν το ήξερα αλλά δεν το είχα δει) και έτσι - προς το παρόν - αναγκαστικά παραμένω με don't panic και navigon.

 

Aπ΄ότι είδα σε γερμανικό forum , υπάρχουν αρχεία για

800x480

854x480

960x540

1024x600

1280x720

1280х800

αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

Το Primo είναι διαφορετική εφαρμογή από το iGO My Way, θέλει το δικό του στήσιμο. Επίσης, από τη στιγμή που δεν διατίθεται δωρεάν, απαγορεύεται να ζητάμε δημόσια στο forum "που θα το βρω".

 

Γιατί, το ζήτησα δωρεάν;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, το ζήτησα δωρεάν;:confused:

 

Εδώ είναι το πρόβλημα με το iGo, δεν διατίθεται ακόμα για πώληση στο android οπότε ο Γιάννης υπέθεσε ότι το ψάχνεις σπασμένο, κάτι που απαγορεύετε στο δικό μας forum, η διακίνηση δηλαδή.

Υπομονή λοιπόν μέχρι ν' αποφασίσει η NNG να το διαθέσει και στο play store όπως κάνει και στο app store.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Το Primo είναι διαφορετική εφαρμογή από το iGO My Way, θέλει το δικό του στήσιμο. Επίσης, από τη στιγμή που δεν διατίθεται δωρεάν, απαγορεύεται να ζητάμε δημόσια στο forum "που θα το βρω".

 

Σε περίπτωση που το βρούμε, υπάρχουν κάποιες οδηγίες για το στήσιμό του;

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που το βρούμε, υπάρχουν κάποιες οδηγίες για το στήσιμό του;

 

Παιδευτικα σήμερα μαζί τού. Τό έστησα αλλά έχει ακόμα μέλλον . Τουλάχιστον παίζει σέ όλη την οθόνη στό s3.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστα τα νεα που παιζει σε μεγαλης αναλυσης οθονες!

Οποιος μπορει και θελει ας κανει εναν οδηγο με ποια σειρα πρεπει να ακολουθησουμε για την εγκατασταση.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...