Jump to content

[GPS] iGO My Way / iGO Primo


Morfie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια, για το igo my way, ο τελευταιος χαρτης μεχρι σημερα tom tom για ελλαδα ειναι o 12.2011 111230; υπαρχει κατι πιο καινουργιο;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια, για το igo my way, ο τελευταιος χαρτης μεχρι σημερα tom tom για ελλαδα ειναι o 12.2011 111230; υπαρχει κατι πιο καινουργιο;

 

Q4.2011 NAVTEQ και 2011.12 Q4 TA (TOMTOM).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θέλω νά την φτιάξουν γιά τό τηλέφωνο μάς έτσι ώστε νά φορτίζει κατά την πλοήγηση έτσι ώστε νά την αγοράσω .

 

Sent from my GT-I9100

 

Με την απλή έκδοση έχεις πρόβλημα ή με του mariupol?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μια ερώτηση και από εμένα.Έχω το neo v, που έχει ανάλυση 854Χ480 και του έχω το igo 8.4.2.139242.Είναι το σωστό;Μου παίζει καλά αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν ''πιάνει'' όλη την οθόνη.

 

Αν σου αφήνει ένα μικρό κενό στο κάτω μέρος, είσαι με την καλύτερη δυνατή λύση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση και από εμένα.Έχω το neo v, που έχει ανάλυση 854Χ480 και του έχω το igo 8.4.2.139242.Είναι το σωστό;Μου παίζει καλά αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν ''πιάνει'' όλη την οθόνη.

 

για την αναλυση σου 854χ480 υπαρχει: το igo my way(854Χ480)8.4.3 179971 thin 1.7. skin mariupol 3.3.4 120110. το εχω περασει στο

sony ericcson neo v μιας φιλης μου. υπαρχει αποκλειστικα για την αναλυση αυτη.

Link to comment
Share on other sites

εκλεισε το mobilepassion?αν μπορει καποιος να μου πει με πμ τωρα που βρισκουμε αρχεια για το igo?

@STEGRAμηπως μπορεις να φτιαξεις το προβλημα που λεγαμε στο σκιν του mariupol?οταν εναλασσεται το 2d σε 3d που μενει μονιμα σε 3d εαν πατησω το χερακι να ψαξω στον χαρτη?γιατι βλεπω ο mariupol τα παρατησε μαλλον.

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Κάντε λίγο υπομονή, απ’ ότι φαίνεται το "iGO Primo για Android" κατέφτασε.

Προς το παρόν προεγκατεστημένο στην ειδική συσκευή πλοήγησης NavGear "StreetMate GTA-50-3D" της Pearl.

Δείτε εδώ το βίντεο παρουσίασης της συσκευής στην Cebit 2012.

Ελπίζω σύντομα να δούμε κάποιο port για τα κινητά μας.

Link to comment
Share on other sites

Για μεγάλες αναλύσεις να περιμένουμε τίποτα?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Κάντε λίγο υπομονή, απ’ ότι φαίνεται το "iGO Primo για Android" κατέφτασε.

Προς το παρόν προεγκατεστημένο στην ειδική συσκευή πλοήγησης NavGear "StreetMate GTA-50-3D" της Pearl.

Δείτε εδώ το βίντεο παρουσίασης της συσκευής στην Cebit 2012.

Ελπίζω σύντομα να δούμε κάποιο port για τα κινητά μας.

 

Πολύ ενδιαφέρον, θα περιμένουμε νεότερα.

Link to comment
Share on other sites

Για μεγάλες αναλύσεις να περιμένουμε τίποτα?

Θα δούμε, ελπίζω να ξεπεράσει το περιορισμό των 480.000 pixels της εκδοσης 8.4.3.179971.

Link to comment
Share on other sites

για την αναλυση σου 854χ480 υπαρχει: το igo my way(854Χ480)8.4.3 179971 thin 1.7. skin mariupol 3.3.4 120110. το εχω περασει στο

sony ericcson neo v μιας φιλης μου. υπαρχει αποκλειστικα για την αναλυση αυτη.

 

θα μπορούσα να περάσω μονο το skin mariupol 3.3.4 120110, έχω περασμένη την iGO MyWay v8.4.3.179971 Thin v1.7 with skin reborn 1.5.5 800_480

 

EDIT: έκανα δοκιμη και δεν μου έπαιξε μονο με copy τον αρχείων και ξαναπέρασα και το .apk και είναι όλα ok

Edited by pgpmx5

Samsung Galaxy Watch 4 classic 46mm - Samsung Galaxy S21 Ultra 512 - Samsung Galaxy S10+ 1ΤΒ - Samsung Galaxy Watch - Samsung S8+ - Gear S3 - Xperia M2 - NEO V Xperia Ultimate HD 4.0 + ROOT+CMW5

Link to comment
Share on other sites

παραθεση απο την ενοτητα: android gps και πλοηγηση

 

χρησιμοποιω χαρτη tele atlas q4 2011 για επαρχια . επισης εχω navteq q4 2011 στην επιφανεια εργασιας του υπολογιστη και κανω την αλλαγη στο κινητο μου σε περιπτωση πλοηγηση σε αθηνα, θεσσαλονικη γιατι ο navteq ειναι καλυτερος για μεγαλες πολεις

παντως το igo σαν προγραμμα και σαν αλγοριθμος πλοηγησης ειναι κορυφη. δεν θιγω κανενα απο τα υπολοιπα, απλα σε μενα ταιριαζει απολυτα

Link to comment
Share on other sites

παραθεση απο την ενοτητα: android gps και πλοηγηση

 

χρησιμοποιω χαρτη tele atlas q4 2011 για επαρχια . επισης εχω navteq q4 2011 στην επιφανεια εργασιας του υπολογιστη και κανω την αλλαγη στο κινητο μου σε περιπτωση πλοηγηση σε αθηνα, θεσσαλονικη γιατι ο navteq ειναι καλυτερος για μεγαλες πολεις

παντως το igo σαν προγραμμα και σαν αλγοριθμος πλοηγησης ειναι κορυφη. δεν θιγω κανενα απο τα υπολοιπα, απλα σε μενα ταιριαζει απολυτα

Kάλος συνδυασμός, αυτό έχω παρατηρήσει και εγώ με τους χάρτες.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω περασει Pois απο το GpsPocketPC και τα βλεπει μια χαρα . Η ερωτηση ειναι που εγκαθιστω τα Icon = xxx.bmp του καθε Poi ? Και απο που αλλαζω το icon ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω περασει Pois απο το GpsPocketPC και τα βλεπει μια χαρα . Η ερωτηση ειναι που εγκαθιστω τα Icon = xxx.bmp του καθε Poi ? Και απο που αλλαζω το icon ?

 

από το gps pocket pc για pois ποιο; έχει μόνο για igo 8! από αυτό η από igo 6;

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα το χρησιμοποιησα προχθες, ψαχνοντας ενα χωριο καπου στην καστορια. Αθλια πλοηγηση, με πηγαινε οπου να'ναι και τελικα το κλεισα, αφου μου εσπασε τα νευρα. Χαρτες navteq μεσα. Θα παρει ποδι...

 

Send from my Atrix using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα το χρησιμοποιησα προχθες, ψαχνοντας ενα χωριο καπου στην καστορια. Αθλια πλοηγηση, με πηγαινε οπου να'ναι και τελικα το κλεισα, αφου μου εσπασε τα νευρα. Χαρτες navteq μεσα. Θα παρει ποδι...

 

Send from my Atrix using Tapatalk

 

αν είναι να πάρει πόδι το igo σαν πρόγραμμα, τότε τα υπόλοιπα πρέπει να πάρουν κλοτσιές και να φύγουν με πύραυλο. δεν φταίει το πρόγραμμα. ριξε μια μάτια στις ρυθμισεις σου. οι χάρτες δεν είναι και οι πιο τελειοι. το igo είναι υπόδειγμα δρομολογησης

Link to comment
Share on other sites

Καλο-χρυσο παιδια, αλλα δεν εχω ουτε το χρονο, ουτε το χρημα να πειραματιζομαι... Αν ξερει καποιος πως να βαλω αλλους χαρτες, ας μου στειλει ενα πμ. Θεεεενξ...

 

Send from my Atrix using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλο-χρυσο παιδια, αλλα δεν εχω ουτε το χρονο, ουτε το χρημα να πειραματιζομαι... Αν ξερει καποιος πως να βαλω αλλους χαρτες, ας μου στειλει ενα πμ. Θεεεενξ...

 

Send from my Atrix using Tapatalk

 

Ποιο χρόνο και ποια χρήματά??ψάξε εκεί που βρήκες τον navteq για τον teleatlas και θα εισαι εντάξει για επαρχία.επίσης για τις δρομολογησεις έχει να διαλέξεις μεταξύ ταχείας σύντομης κλπ.διάλεξε συνήθως την ταχεία η την σύντομη.

Link to comment
Share on other sites

Διάλεξε οτι θέλεις ΕΚΤΟΣ απο τη σύντομη. Αυτή είναι που θα σε πάει απο όπου να ναι για να γλιτώσεις 100 μέτρα. Στις περισσότερες περιπτώσεις η ταχεία είναι η καλύτερη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...