Jump to content

[GPS] iGO My Way / iGO Primo


Morfie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο καλυτερος και πιο ενημερωμενος χαρτης για το 2.4 ποιος ειναι;

Με μια αναζήτηση με την λέξη χάρτης, θα πάρεις όλες τις πληροφορίες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με μια αναζήτηση με την λέξη χάρτης, θα πάρεις όλες τις πληροφορίες.

 

αυτο δεν μπορω να το βρω ευκολα, εξαρταται απο την εμπειρια του καθενος, γι αυτο θα ηθελα τη γνωμη σας

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν εχω TTs.....αλλα διαβασα καπου ότι και άλλη ειχαν πρόβλημα με το Lag στο Note4 (αν είναι δυνατον) αλλα τελικα μαλλον εφταιγε το sys.text το οποιο και εβαλα με Copy-paste από καποιον φιλο και μενει να το δοκιμασω να δω πως παει......παντως δειχνει πλεον στα μενου να πηγαινει πιο ομαλα.....

 

Τελικα λειτουργεί απροβληματιστα με το καινούργιο sys.txt αλλα οι φωνες εξακολουθουν να εχουν θεμα...δηλαδή να δωσω ενα παράδειγμα οταν εκφωνεί "στρίψτε δεξια" αυτο λεει "στριψτε δεξ" και πριν την επόμενη εκφώνηση λέει την υπόλοιπη λεξη "...ια" και αμέσως κάνει την επόμενη εκφώνηση κόφτη και αυτη...

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα !!

 

που μπορώ να βρώ το igo primo με ελληνική φωνή και χάρτες της Κύπρου ?????

 

Υ.Γ.

επειδή κάπου συγχύστηκα πιο είναι το πιο καινούργιο igo για κινητά !!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
διοδια που μπορουμε να βρουμε;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.εχω ενα φιλαρακι με νοτε4.Μηπως μπορει καποιος να βοηθησει με το igo σε αυτη την αναλυση?εχω το προγραμμα σε HD ,FHD,αλλα δεν παιζουν στο νοτε4.....τι πρεπει να αλλαξω?ευχαριστω εκ των προτερων....
Link to comment
Share on other sites

διοδια που μπορουμε να βρουμε;

Εδω εισαι γραψε στην αναζητηση διοδια και θα σου βγαλει.

http://index.pois.gr/index.asp

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παίζοντας σήμερα στο store βλέπω πως μου βγάζει για αγορά την τουρκική έκδοση. Αυτή μπορεί να πάρει τα ελληνικά;
Link to comment
Share on other sites

Ούτε bit δεν μπορείς ν'αλλάξεις σ'αυτές τις εκδόσεις, σε πετάει έξω και σε προτρέπει να ξανακάνεις εγκατάσταση. Δοκίμασα από περιέργεια στην έκδοση Israel Free από το Play να προσθέσω tts φωνή, δηλαδή όχι τίποτα σπουδαίο... Μη βγάζετε λάθος συμπεράσματα επειδή έχετε καλομάθει αλλιώς... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο το ξενερομα με την Samsung(Galaxy Note 4 N9100 dual sim) ... Kitkat, Lollipop, Κnox και αντε μην πω..... Μα είναι δυνατόν να παίρνεις μια συσκευη 640€ και να μην μπορείς να τρέξεις το igo απο την εξωτερικη καρτα? Ουτε με ρουτ? Ειναι να τρελενεσαι.... Εχει βρεθεί καποια λυση...
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα σαμσουνγκ νομιζω, αλλα της google. Εγω παντως με καστομ κιτ κατ τρεχω κανονικα εφαρμογες απο την εξωτερικη sd στο νοτε2.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα σαμσουνγκ νομιζω, αλλα της google. Εγω παντως με καστομ κιτ κατ τρεχω κανονικα εφαρμογες απο την εξωτερικη sd στο νοτε2.

 

Καλα εδώ μιλαμε ότι δεν το τρεχεις ουτε με ρουτ?????Αν είναι δυνατον....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο το ξενερομα με την Samsung(Galaxy Note 4 N9100 dual sim) ... Kitkat, Lollipop, Κnox και αντε μην πω..... Μα είναι δυνατόν να παίρνεις μια συσκευη 640€ και να μην μπορείς να τρέξεις το igo απο την εξωτερικη καρτα? Ουτε με ρουτ? Ειναι να τρελενεσαι.... Εχει βρεθεί καποια λυση...

Που το βρήκες το Dual sim note 4?Επίσημης εισαγωγής. Ενδιαφέρομαι... Υπάρχει τρόπος να παίξει από κάρτα μνήμης. Πειράζεις το συσ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μια λίγο offtopic ερώτηση...έχει δει κανείς καμιά έκδοση για windows phone 8.1; Έψαξα, αλλά δεν βρήκα τίποτα.

Άλλαξα τηλέφωνο και πήγα σε windows phone. Πριν λίγες ημέρες που έκανα road trip στο εξωτερικό είχα μαζί το προηγούμενο android phone αποκλειστικά για gps και πραγματικά σε σχέση με το Here Drive+ το iGO είναι πολύ μπροστά σε αυτά που προσφέρει συνολικά αν έχεις κάνει full customization. Χάρτες χρησιμοποιώ πάντα την τελευταία έκδοση των TomTom.

Με βλέπω τελικά να κρατάω το android κινητό μόνο και μόνο ως dedicated gps πάντως. To iGo είναι απλά κορυφή σε αυτά που μπορεί να προσφέρει...

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχει iGO για τα windows phone και δεν ξέρω αν θα υπάρξει σύντομα γι'αυτή τη πλατφόρμα.

Ακόμη και το επετειακό iGO NextGen, που κυκλοφόρησε πρόσφατα με χάρτη Ουγγαρίας, ήταν διαθέσιμο μόνο για Android και iOS στα αντίστοιχα appstore.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την τελευταια εκδοση του igo primo και θελω να κανω το εξης: Οταν ειμαι πεζος θελω να εντοπιζει το στιγμα μου (χωρις ομως να επιλεξω απο πριν καποιον προορισμο),και μετα να με κατευθυνει μεσω της επιλογης 'Πεζος".

Πώς γινεται λοιπον ο εντοπισμος θεσης, χωρις να δωσω απο πριν προορισμο?

Link to comment
Share on other sites

Εάν το ανοίξεις και πατήσεις εκεί που λέει χάρτης , θα μεγεθύνει και θα σου δείξει το στίγμα σου.
Link to comment
Share on other sites

Εχω την τελευταια εκδοση του igo primo και θελω να κανω το εξης: Οταν ειμαι πεζος θελω να εντοπιζει το στιγμα μου (χωρις ομως να επιλεξω απο πριν καποιον προορισμο),και μετα να με κατευθυνει μεσω της επιλογης 'Πεζος".

Πώς γινεται λοιπον ο εντοπισμος θεσης, χωρις να δωσω απο πριν προορισμο?

Πάντα εντοπίζει την θέση μας ανεξάρτητα αν έχουμε βάλει προορισμό...

Από τις ρυθμίσεις διαδρομής μονάχα άλλαξε σε πεζός και όχι όχημα....

GPS Pocket PC Team
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής παράξενο πρόβλημα με το 9.6.29.483387 και το τελευταίο dimka skin. Όταν είμαι σε portrait (σε landscape δεν βγαίνει το junction view) και τύχει να εμφανιστεί το junction view (βγαίνει στη μισή οθόνη) το igo ξαφνικά γίνεται πάρα πολύ αργό και σχεδόν δεν ανταποκρίνεται. Σχεδιάζει το χάρτη τόσο αργά που φαίνεται μόνο ο κέρσορας. Χρειάζεται restart για να διορθωθεί.

Έχει να προτείνει κανείς κάποια λύση; Η ενα τρόπο να γίνει full screen το junction view όπως ήταν παλιότερα μήπως έτσι διορθωθεί;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...