Jump to content

[Επίσημο] HTC EVO 3D


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε ναι... Και 3.0 sense. Καμία αλλαγή στις εκδόσεις λογισμικού.

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έτσι ακριβώς. Σιγά σιγά θα δούμε τις πραγματικές δυνατότητες του τηλεφώνου! Άντε και ICS (μου άρεσε πολύ:O)!! :D

 

Εdit: Τελικά με το update προστέθηκαν τα NFS 3D και Sims3 3D!!

Edited by halo

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

γνωριζει κανεις καποιο καταστημα που να επισκευαζει HTC κινητα??? ΑΝΕΠΙΣΗΜΟ!!!

 

Μου επεσε κατω το HTC EVO 3D :( χτυπηθηκε στην κατω αριστερη γωνια και θελει αλλαγη προσοψης(το γυρω γυρω απο την οθονη) γιατι επηρεαζει και την λειτουργια της οθονης οπως ειναι....

Edited by cv19985
Link to comment
Share on other sites

Aνεπίσημο γιατί ;. Δεν σε καλύπτει η εγγύηση στην Ελλάδα ;. Αν όχι για δες εδώ. Δεν γνωρίζω απλά το γράφει στο site τους.

http://www.extreme-mobile.gr/c.Service-Kiniton-Tilefonon.137774.html

Link to comment
Share on other sites

Aνεπίσημο γιατί ;. Δεν σε καλύπτει η εγγύηση στην Ελλάδα ;. Αν όχι για δες εδώ. Δεν γνωρίζω απλά το γράφει στο site τους.

http://www.extreme-mobile.gr/c.Service-Kiniton-Tilefonon.137774.html

 

Εγγυηση δεν με καλυπτει αφου προηλθε απο δικη μου υπαιτιοτητα!!!! Για αυτο ψαχνω να βρω την πιο οικονομικη λυση.....

Link to comment
Share on other sites

Εγγυηση δεν με καλυπτει αφου προηλθε απο δικη μου υπαιτιοτητα!!!! Για αυτο ψαχνω να βρω την πιο οικονομικη λυση.....

 

Ξέρεις ότι έτσι θα χάσεις και την εγγύηση της συσκευής ε?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις ότι έτσι θα χάσεις και την εγγύηση της συσκευής ε?

 

Δεν την χανω ετσι κι αλλιως απ τη στιγμη που εχει χτυπηθει και θα επιδιορθωθει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν την χανω ετσι κι αλλιως απ τη στιγμη που εχει χτυπηθει και θα επιδιορθωθει?

 

Έστω ότι σου έπεσε κι έσπασε η οθόνη, αν το στείλεις στην HTC για επισκευή θα σου αλλάξουν την οθόνη

και η συσκευή θα συνεχίσει να έχει κανονικά εγγύηση και για την πλακέτα και για την οθόνη.

Αν όμως το πας σε εξωτερικό service λόγω ότι δεν θα είναι επίσημο και άρα δεν θα έχει την άδεια της htc

να ανοίξει την συσκευή όταν θα στο παραδώσει θα λείπει το void αυτοκολλητάκι που υπάρχει σε μια βίδα

οπότε για την htc σημαίνει ότι το τηλέφωνο έχει ανοιχτεί και δεν ισχύει η εγγύησή του πλέον.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι το service στα smartphones είναι λιγάκι ποιο εξειδικευμένο από ότι στα ποιο απλά τηλέφωνα. Επομένως θα είναι καλύτερο πιστεύω να πάει στην αντιπροσωπεία
Link to comment
Share on other sites

OK, με βλεπω για επισημη αντιπροσωπεια. ΤΗΧ

 

Αrvato Services SA Λεωφóρος Κηφισού 100 Aθήνα, 10442 2105197500

Link to comment
Share on other sites

Αrvato Services SA Λεωφóρος Κηφισού 100 Aθήνα, 10442 2105197500

 

ΩΠ, ΤΗΧ . Θα ετρεχα Αγια Παρασκευη ασκοπα..... Δεν ηξερα οτι αλλαξε

Link to comment
Share on other sites

Έχει κι ένα sexshop μαζί,μην μπεις εκεί γιατί δε φτιάχνουν κινητά....η ταμπέλα του είναι και μεγαλύτερη και μήπως μπερδευτείς....:lol::lol::lol:

:lol: οτι να ναι.....

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα σημερα μου ηρθε και εμενα το evo μου απο handtek μια ερωτηση σε οσους το εχετε παρει απο εκει,την αποδειξη την ζηταμε με mail?γιατι δεν εχει καποιο χαρτι με το imei μεσα μονο ενα αντιγραφο invoice που λεει σκετο smartphone....
Link to comment
Share on other sites

Γεία σε όλους!!!έχω αγοράσει και γω το htc evo 3d...το αγόρασα απο την simply electronics μέσω ebay.(HTC X515m EVO 3D (Black) Android 2.3 SIM Free / Unlocked +1 yr Warranty).υπάρχει κανένας άλλος φίλος που το χει πάρει και αυτός απο κεί;

1.Θα ήθελα να ρωτήσω καταρχήν εαν είχε κάποιο πρόβλημα το κινητό που του στείλαν ή ήταν όλα οκ

2.το κινητό είχε ελληνικά;

3.η εγγύηση που σου στέλνουν καλύπτεται από δω στην Ελλάδα από κάποιον;

Link to comment
Share on other sites

Κερδισα απο το reload it δωρεαν internet, και ειπα σημερα να το αφησω συνδεδεμενο στην cosmote. Εχοντας απενεργοποιημενη τον αυτοματο συγχρονισμο, και ανανεωνοντας απλα τον καιρο 2 φορες, χωρις ιντερνετ, και ληψη ενος mail απο το facebook, στο τελος της ημερας ειχε καταναλωσει 1,1MB!! Δηλαδη, χωρις καθολου χρηση... και την αλλη φορα που χρησιμοποιουσα το ιντερνετ για σελιδες, τελειωσαν τα MB σε χρονο dt.

 

Θεμα του android να ειναι αυτη η τοσο αυξημενη καταναλωση? Η' "κολπο" της cosmote? Γιατι θυμαμαι με το hd2 ειχα μεγαλυτερη χρηση και πολυ λιγοτερη καταναλωση δεδομενων.

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Κερδισα απο το reload it δωρεαν internet, και ειπα σημερα να το αφησω συνδεδεμενο στην cosmote. Εχοντας απενεργοποιημενη τον αυτοματο συγχρονισμο, και ανανεωνοντας απλα τον καιρο 2 φορες, χωρις ιντερνετ, και ληψη ενος mail απο το facebook, στο τελος της ημερας ειχε καταναλωσει 1,1MB!! Δηλαδη, χωρις καθολου χρηση... και την αλλη φορα που χρησιμοποιουσα το ιντερνετ για σελιδες, τελειωσαν τα MB σε χρονο dt.

 

Θεμα του android να ειναι αυτη η τοσο αυξημενη καταναλωση? Η' "κολπο" της cosmote? Γιατι θυμαμαι με το hd2 ειχα μεγαλυτερη χρηση και πολυ λιγοτερη καταναλωση δεδομενων.

 

δεν ξερω αν ειναι τυχαιο αλα επειδη ειχα και εγω το ιδιο προβλημα κατεβασα τον opera και ειδα βελτιωση στην καταναλωση των MB.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο σε αυτο. Κι εγω πλεον για πλοηγηση τον opera χρησιμοποιω.

Αλλα αυτο που με προβληματισε χθες, ειναι οτι απλα ανοιξα τη συνδεση δεδομενων και το αφησα το κινητο. Και απο μονο του καταναλωσε 1,1ΜΒ!! Δηλαδη, αμα το αφησω ενα μηνα ετσι, θα μου τρωει 40ΜΒ χωρις καν να μπαινω ιντερνετ?? :/

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο σε αυτο. Κι εγω πλεον για πλοηγηση τον opera χρησιμοποιω.

Αλλα αυτο που με προβληματισε χθες, ειναι οτι απλα ανοιξα τη συνδεση δεδομενων και το αφησα το κινητο. Και απο μονο του καταναλωσε 1,1ΜΒ!! Δηλαδη, αμα το αφησω ενα μηνα ετσι, θα μου τρωει 40ΜΒ χωρις καν να μπαινω ιντερνετ?? :/

 

οταν δεν χρειαζεται πρεπει να εχεις απενεργοποιημενη την κινηση δεδομενων γιατι το τηλεφωνο κανει συνεχεια ανανεωσεις ενημερωσεις κλπ.δεν ειναι θεμα cosmote.εγω πριν λιγο καιρο που ημουν στη wind μου ηρθε φουσκωμενος λογαρισμος λογω ιντερνετ χωρις να μπω καθολου.απενεργοποιησα τα δρδομενα και ησυχασα.

Link to comment
Share on other sites

Eεε πλέον θα τα ανοίγω κι εγώ όποτε τα χρειάζομαι.:p

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Eεε πλέον θα τα ανοίγω κι εγώ όποτε τα χρειάζομαι.:p

 

ετσι πρεπει και οποτε το θελεις τσουπ το ανοιγεις

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...