Jump to content

[Επίσημο] HTC EVO 3D


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο που το τσιμπησες με ψηνει και μενα.....:):):)

 

Αγγλία... :) http://www.ebay.co.uk/itm/270829814354?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όντως είναι άδικο αλλά από την άλλη με τις εκπτώσεις πάντα κάνουν κάποιες προσφορές, το πλαίσιο τουλάχιστον, αλλά πώς να ξέρει κάποιος τι θα βγάλει σε προσφορά; Θα τα βγάλεις από κάπου αλλού. Εγώ πιστεύω, επειδή κάθε βδομάδα αλλάζει τις προσφορές, θα βγούνε κι άλλα κινητά έτσι σε προσφορά
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΛΑΒΕΤΑΙ....HTC EVO 3D προσφορα στο πλαισιο μονο 349 ευρω μαζι με μια καρτα μνημησ 8gb!!το τσακισα σημερα το κινητακι..τουμπανο ειναι..!εχει ελληνικα παντου και ελληνικο πληκτρολογιο και ειναι με 2 χονια εγγυηση!πω πω ειμαι χαρουμενος..δεν το επαιρνα μονο για την τιμη του!τωρα που επεσε τοσο απλα το χαιρομαι βρε παιδι μου οσο τιποτα αλλο :lol::lol:
Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΛΑΒΕΤΑΙ....HTC EVO 3D προσφορα στο πλαισιο μονο 349 ευρω μαζι με μια καρτα μνημησ 8gb!!το τσακισα σημερα το κινητακι..τουμπανο ειναι..!εχει ελληνικα παντου και ελληνικο πληκτρολογιο και ειναι με 2 χονια εγγυηση!πω πω ειμαι χαρουμενος..δεν το επαιρνα μονο για την τιμη του!τωρα που επεσε τοσο απλα το χαιρομαι βρε παιδι μου οσο τιποτα αλλο :lol::lol:

 

Εσύ χάρηκες τόσο πολύ που δεν πήρες είδηση ότι γράφουμε για την προσφορά εδώ και 2 σελίδες! Καλορίζικο και σε εσένα!

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι σε όσους το έχουν πάρει τώρα με την προσφορά από πλαίσιο. Η ποιότητα κατασκευής πώς είναι; Τ'ιποτα τριξίματα, το καπάκι εφαρμόζει απόλυτα ή παίζει καθόλου το σώμα της συσκευής; Ένταση-ποιότητα ακουστικού/ηχείου πώς πάμε; Ευχαριστώ Το κουτί βέβαια και το κινητό ελληνικό έτσι; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Εσύ χάρηκες τόσο πολύ που δεν πήρες είδηση ότι γράφουμε για την προσφορά εδώ και 2 σελίδες! Καλορίζικο και σε εσένα!

 

χαχαχαχα ναι εχεις δικιο :lol: σε ευχαριστω πολυ παντως!

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι σε όσους το έχουν πάρει τώρα με την προσφορά από πλαίσιο. Η ποιότητα κατασκευής πώς είναι; Τ'ιποτα τριξίματα, το καπάκι εφαρμόζει απόλυτα ή παίζει καθόλου το σώμα της συσκευής; Ένταση-ποιότητα ακουστικού/ηχείου πώς πάμε; Ευχαριστώ Το κουτί βέβαια και το κινητό ελληνικό έτσι; Ευχαριστώ

 

πόιοτητα κατασκευης αψογη,δεν υπαρχει πουθενα τριξιμο,τοθλαχιστον στο δικο μου και εφαρμοζει πολυ καλα το καπακι!ενταση νορμαλ στον εξωτερικο ηχο οταν σε παιρνουν τηλεφωνο οχι ομως τοσο δυνατα οσο στο iphone ας πουμε για παραδειγμα..με τα ακουστικα ο ηχος ειναι πολυ καλος αλλα απο την δικη μου μερια χρησιμοποιω handsfree απο iphone οποτε ακουγεται καλυτερα και πιο δυνατα με περισσοτερο μπασο απο τα γνησια του htc evo 3d!σε ολα τα αλλα ειναι υπεροχο,και σε ταχυτητα και σε αποκριση..το κουτι ναι ελληνικο και το κινητο επισης! :)

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όντως είναι άδικο αλλά από την άλλη με τις εκπτώσεις πάντα κάνουν κάποιες προσφορές, το πλαίσιο τουλάχιστον, αλλά πώς να ξέρει κάποιος τι θα βγάλει σε προσφορά; Θα τα βγάλεις από κάπου αλλού. Εγώ πιστεύω, επειδή κάθε βδομάδα αλλάζει τις προσφορές, θα βγούνε κι άλλα κινητά έτσι σε προσφορά

 

Ειδικά για το Evo 3D έχουν μείνει πολλές συσκευές σε stock και σε όλη την Ευρώπη πωλείται το ίδιο χαμηλά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ως κατοχος και εγω εδω και μηνες του HTC EVO 3D επειδη ειχα προβλημα με την μπαταρια λογω υπερβολικης χρησης :p αγορασα κινεζικη μεγαλυτερη για να μου κραταει 2 μερες. Πηρα 2 οποτε την μια την πουλαω στις αγγελιες αν θελετε....
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι σε όσους το έχουν πάρει τώρα με την προσφορά από πλαίσιο. Η ποιότητα κατασκευής πώς είναι; Τ'ιποτα τριξίματα, το καπάκι εφαρμόζει απόλυτα ή παίζει καθόλου το σώμα της συσκευής; Ένταση-ποιότητα ακουστικού/ηχείου πώς πάμε; Ευχαριστώ Το κουτί βέβαια και το κινητό ελληνικό έτσι; Ευχαριστώ

 

Το δικο μου παιζει εντονα το κουμπακι εναλλαγης 2D-3D.

 

Ρε παιδια απο που μπορω να ρυθμισω

να μην κλεινει η οθονη σε παιχνιδια,internet κτλ.

Κανεις????

Link to comment
Share on other sites

Με τα πολλά και εγώ είμαι από το μεσημέρι κάτοχος του εν λόγο μοντέλου.

Πρώτη επαφή με android μου φαίνεται κάπως παράξενω (θα συνήθισω)

 

Αυτό που μου έκανε εντύπωση (αγορά από Πλαίσιο) όταν ρώτησα για την εγγύηση, ήταν οτι σε περίπτωση προβλήματος «το φέρνεται σε εμάς» δέν μου κακοπέφτει πάντως, απλά αναρωτιέμαι είναι δικιά τους εισαγωγή;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όταν αγόρασα το Desire S, από το πλαίσιο αυτό μου είχαν πει. Το βρίσκω σωστό να στο λένε αυτό. Εγώ θα ξενέρωνα αν μου έλεγαν πήγαινε το μόνος στην αντ/πία αν πάθει βλάβη. Μην ξεχνάμε ότι όλοι δεν γνωρίζουν που είναι το service της HTC, και γιατί άλλωστε να γνωρίζουν από μόνοι τους και τέλος δεν ψωνίζουν αυτά τα κινητά οι νεαρές μόνο ηλικίες που μέσα από το Ιντερνετ τα βρίσκουν όλα...επομένως ας μην ανησυχεί ο φίλος. Μπορεί να το πάει στην arvato μπορεί και στο πλαίσιο. Δηλαδή το Πλαίσιο εκτός Αθηνών τι πρέπει να λέει ;. Κατέβα ή ανέβα Αθήνα να βρεις το service της ΗΤC ;

Σημείωση

Όταν αγόρασα το EVO από την Vodafone το ίδιο μου είπαν. Φέρτο σε εμάς σε περίπτωση βλάβης.

Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι για κάποιες μάρκες λάπτοπ, θεωρείται ότι έχουν εξουσιοδοτημένο service. Μπορεί να ισχύει το ίδιο και με κάποιες μάρκες κινητών. Βέβαια αυτό δεν σημαίνει ότι στο φτιάχνουν αυτοί, απλά ένα πρώτο έλεγχο κάνουν και αν δεν μπορούν να το επιδιορθώσουν καταλήγει στην αντιπροσωπεία. Όποιος έχει πρόσβαση το πάει κατευθείαν κα τελειώνει πιο γρήγορα, κάποιοι όμως που δεν μπορούν το αφήνουν στο δικό τους service και παίρνει το (μακρύ) δρόμο του. Δεν ξέρω μια σκέψη κάνω, είναι θολό το τοπίο. Πάντως γενικά το πλαίσιο φέρνει κινητά ελληνικής αντιπροσωπείας, τουλάχιστον τώρα τελευταία (βέβαια το sensation xe πουαναγκάστηκα να δώσω ήταν τούρκικο όπως έχω πει αλλά το έφερε η ελληνική αντιπροσωπεία και θεωρείταν ελληνικό).
Link to comment
Share on other sites

custom rom έχει περάσει κάνεις; διάβαζα στο xda ότι δεν είναι απαραίτητο το s-off, αλλά εμφανίζονταν κάποια προβλήματα με το wifi.
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου άποψη, η καλύτερη custom rom, είναι του Gani, η stock rooted rom, και με επιπλέον τo Leedroid tweaks 4.01 kernel anthrax, radio 10.59...

Τώρα αρχίζουν να μπαίνουν στο κόλπο τα αμερικανάκια να φτιάχνουν rom για το EVO GSM.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια μέρα χρήσης μπορώ να πω ότι άξιζε και με το παραπάνω η αλλαγή. Από ποιότητα κατασκευής είναι πολύ καλό, το καπάκι εφαρμόζει τέλεια και αν πάθει τίποτα το αλλάζεις με ένα άλλο και πάλι καινούργιο το Evo. :)

Στα υπόλοιπα,σαφώς ταχύτερο, μνήμη άπλετη, πολύ καλύτερη οθόνη, καλύτερος ήχος, δυνατότερο το wifi και επιτέλους ένα gps που κλειδώνει άμεσα και όχι σε 2 μέρες που ήθελε το DHD... :lol:

Για την μπαταρία δεν μπορώ να πω τίποτα ακόμα, αλλά σίγουρα φαίνεται πρoθυμότερη από το DHD.

 

Σε γενικές γραμμές είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος με την αγορά του Evo και στην τιμή αυτή απλά δεν υπάρχει... :up:

 

 

Το μόνο που με χαλάει λίγο, είναι ότι μετά από 4 HTC, αυτό θα είναι το πρώτο που δεν έχει original θήκη η htc και θα αναγκαστώ να πάω σε 3rd party λύσεις. Οπότε buy and try...

Edited by JoeBar
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η μπαταρία πόσες ώρες θέλει να φορτίσει πλήρως;;;;; Χθες είχε φτάσει στο 99% και περίμενα πάνω από ώρα για να πάει 100 και να γίνει πράσινο το ledaki
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς κλείνει; Πώς κλείνει; Δηλαδή εκεί που παίζεις κλείνει η οθόνη; Δεν μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο,αλλιώς έχεισ πρόβλημα.

 

 

Κλεινει φιλε,κραταει οσο εχω ρυθμισει την απενεργοποιηση της

οθονης 15δλ,και μετα κλειδωνει.

Δεν θυμαμαι ποτε στα αλλα τηλεφωνα να ειχα ρυθμισει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Αν ανοίξεις ένα παιχνίδι,για παράδειγμα,και κάτσεις και το κοιτάς μόνο και βέβαια θα σβήσει η οθόνη. Στα htc,που ανοίγουν με το power μόνο, επιστρέφεις στο δαχτυλίδι. Έτσι κάνει και στο DS που έχω. Οπότε είναι φυσιολογικό και,νομίζω, δεν μπορείς να το αλλάξεις,αν εννοείς αυτό. Αν την ώρα που παίζεις κανονικά κλείνει η οθόνη τότε,νομίζω, έχεις πρόβλημα.

 

Οχι αν παταω την οθονη δεν κλεινει,αρα ειναι φυσιολογικο να το κανει δηλαδη

ανοιγοντας μια σελιδα αν δεν την ακουμπησω για λιγο θα κλεισει.

Δεν το ειχα παρατηρησει αλλα νομιζω οτι οι αλλες συσκευες που

ειχα οταν φορτωναν σελιδες δεν εκλειναν.

Ισως κανω λαθος.

Ευχαριστω παντος.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχει κανείς εμπειρία με θήκη PDair στο Evo?

 

Αν θέλεις ποιοτική θήκη, προτίμησε αυτές της case-mate.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλοι γεια χαρα σημερα παρελαβα το evo απο το birdphone και οπου ναναι θα το πρωτοχρησιμοποιησω.

διαβασα αρχικα ολες τις σελιδες εδω και θα σας μεταφερω τις εντυπωσεις μου.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι παιδια? το 3Δ ειναι χωρις γυαλια ετσι? σημερα το χρησιμοποιησα πρωτη φορα αλλα μονο 3Δ δεν μου φαινοντουσαν...ακομα και σε απολυτη ευθεια, σαν να ηθελε γυαλια :confused:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

χωρίς γυαλιά είναι το 3d

δοκίμασες να παίξεις κάποιο παιχνίδι;

δεν είναι σε όλο το μενου 3d (απ οτι ξέρω)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...