Jump to content

[Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον μιας και εχω μεινει αρκετα πισω θελω λιγο την βοηθεια σας...

ειμαι με froyo 2.2.1 :O και speedmod κερνελ....

 

απο οτι διαβαζω καλη αναβαθμιση ειναι σε semaphone και καποια 2.3 (ποια ομως?)

 

τα βηματα ποια ειναι?

φλασαρω οπως ειμαι semaphone μετα cf-root και μετα καποια 2.3?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια ειμαι με τη JW1 και semaphore 2.2.1 πλεον. To τηλεφωνο ειναι για πρωτη φορα αυτο που ηθελα ακριβως σε ολα. Αρκετα καλη αυτονομια, ικανοποιητικο σημα στο wifi, ουτε ενας εντοπισμος προβληματος μεχρι στιγμης και το "κυριοτερο" διατηρηση μνημης σταθερα απο 150 μεχρι 180 mb!!!!!!!!!!!!! To αποτελεσμα το καταλαβαινετε, μηδαμινη αισθηση "λαγκ". Αμεσα ανταποκρήσιμο παντου και κυριως στις βασικές εντολες τηλεφώνου που ηταν το μεγαλο μου προβλημα παντα και δεν το ανεχομουν απο μια τετοια συσκευη αυτο. Το τηλεφωνο πραγματικα για πρωτη φορα με ικανοποιει τοσο σε σημειο που ειπα ΤΕΛΟΣ δε ξανα ασχολουμαι..

Ελα που ερχεται το παγωτο τωρα και εχουν αρχισει να μας τρεχουν ηδη τα σαλια με τα reports που διαβαζουμε..:ninja:

http://www.xda-developers.com/developments/ice-cream-sandwich-ported-to-the-samsung-galaxy-s/

 

Μνήμη απο 180 μέχρι 150 MB?

Κάτι δεν μου κολλάει εδώ!

Αντε και έχεις βάλει 2.1.1bm και όταν ξεκινάει το κινητό έχεις 180 ΜΒ. Μετά απο χρήση 5-6 ωρών είσαι στα 150? Μου φαίνεται αδιανόητο. Ούτε με την froyo δεν είχες τέτοια περίσσεια μνήμης... Πώς ελέγχεις την ελεύθερη μνήμη σου αν επιτρέπεται?

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Μνήμη απο 180 μέχρι 150 MB?

Κάτι δεν μου κολλάει εδώ!

Αντε και έχεις βάλει 2.1.1bm και όταν ξεκινάει το κινητό έχεις 180 ΜΒ. Μετά απο χρήση 5-6 ωρών είσαι στα 150? Μου φαίνεται αδιανόητο. Ούτε με την froyo δεν είχες τέτοια περίσσεια μνήμης... Πώς ελέγχεις την ελεύθερη μνήμη σου αν επιτρέπεται?

ΠΑΝΤΑ την τσεκαρα απο του τηλεφωνου την επιλογη "υπ. πυ εκτελουνται" και παντα ειχα προβλημα. Τωρα και μετα απο 13 ωρες οχι απλα 3 το τηλεφωνο δουλευει σταθερα η μνημη του στα 150. Δεν μπαινω πλεον να την παρατηρησω, εμπειρικα καταλαβαινω συμφωνα με το δουλεμα του οτι ειναι πανω απο εκει που παντα ειχε προβλημα και λαγκαρε το τηλεφωνο. Τωρα δεν ξερω αν ειναι 150, 140, 130 γιατι κανει και κατι κουλα κα δεσμευει μνημη και με το που μπεις. Παραδειγμα μολις τωρα μπηκα και στην αρχη ενω μου εγραψε 156 σε 1 δευτερο μου το μειωσε στα 120κατι γιατι προσθεσε 30mb του Launcher. To τηλεφωνο ομως παραμενει σπιρτο και ετσι οπως θελω να δουλευει.

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΑ την τσεκαρα απο του τηλεφωνου την επιλογη "υπ. πυ εκτελουνται" και παντα ειχα προβλημα. Τωρα και μετα απο 13 ωρες οχι απλα 3 το τηλεφωνο δουλευει σταθερα η μνημη του στα 150. Δεν μπαινω πλεον να την παρατηρησω, εμπειρικα καταλαβαινω συμφωνα με το δουλεμα του οτι ειναι πανω απο εκει που παντα ειχε προβλημα και λαγκαρε το τηλεφωνο. Τωρα δεν ξερω αν ειναι 150, 140, 130 γιατι κανει και κατι κουλα κα δεσμευει μνημη και με το που μπεις. Παραδειγμα μολις τωρα μπηκα και στην αρχη ενω μου εγραψε 156 σε 1 δευτερο μου το μειωσε στα 120κατι γιατι προσθεσε 30mb του Launcher. To τηλεφωνο ομως παραμενει σπιρτο και ετσι οπως θελω να δουλευει.

 

Ε γιαυτό νομίζεις ότι έχεις τόσο free μνήμη.

Πατάς για 1 sec το home-διαχείριση-και διάλεξε την καρτέλα ραμ. Εκεί θα δείς πόσο έχεις

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Κοιτάς την μνήμη με λάθος τρόπο.

Πολλοί παρατήρησαν (ανάμεσά τους και εγώ) ότι σε αυτή τη ρομ η ελεύθερη μνήμη είναι συχνά λιγότερη απο ότι με προηγούμενες ρομ. Η ερώτησή μου είναι: Αυτό είναι κακό ή μήπως καλό?

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Ειπα και εγω!

Ημουν ετοιμος να ζητησω ο φιλος να ανεβασει τα αρχεια που εκανε την εγκατασταση....

 

Αληθεια στην προηγουμενη σελιδα εχω μερικες ερωτησεις

Μπορει καποιος εμπειρος φιλος να με διαφωτισει παρακαλώ...

 

Ερωτηση

Υπάρχει για παραδειγμα και JW1 deodexed (αν και δεν ξερω που τη βρισκω-βρηκα αυτο και μου αρεσε (http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1400506)

Περισσοτερο για να καταλαβω την λογικη εγκαταστασης...

Αν βαλω σε odin

pda JW1 deodexed

phone PHONE_JVT.tar.md5

csc CSC_JV9.tar.md5

 

θα ειμαι οκ ή θα πρεπει να βάλω οτι υπαρχει στο ζιπ αρχειο που θα καταβεσω με το firmware?

αν θελω θα μπορω να περασω semaphore?

 

Και αν πρεπει να περασω τα αρχεια που θα βρω, τι προβλημα μπορει να αντιμετωπισω?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οπως και να εχει αισθανομαι βλεπω και επιβεβαιωνω απο εχθες το πρωι οτι το τηλεφωνο ειναι στην καλυτερη του κατασταση μετα απο πολλες πολλες αλλαγες και roms τη μια μετα την αλλη. Edited by PCIFIAS
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

και εγώ έχω περάσει την Semaphore 2.1.1 αλλά δεν βλέπω κάτι που να κάνει την διαφορά ... εκτός και αν ως νέος χρήστης του S (πρώην κάτοχος ACE) δεν μπορώ να συγκρίνω με άλλες καταστάσεις ...

 

είμαι με :

gingerbread. xwJVW

έκδοση βασικού φάσματος : JVT

kernel : JVS

έχω περάσει την Semaphore 2.1.1

και για root το : CF-Root-XX_OXA_JVS-v4.1-CWM3RFS

 

έχω κάνει κάτι λάθος που το ένα ακυρώνει το άλλο ?

γιατί ενώ βλέπω το εικονίδιο του Semaphore δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο ....

μου λέει όταν το πατάω πως απέκτησε άδεια superuser αλλά αυτό ήταν .. δεν έχει τίποτα μέσα απο ρυθμίσεις ....

Edited by crazyio

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση και από μένα ....

όσο είχα το ACE φλάσαρα με ένα αρχείο και είχα την επιλογή στο ODIN "One file" ενεργοποιημένη.

τώρα με το S τα αρχεία είναι περισσότερα ....

Modem, SCS, CODE και τώρα που κατέβασα την JVZ για να περάσω βλέπω πως έχει και άλλο ένα αρχείο μέσα το APBOOT_I9000XWJVZ_CL762604_REV03_user_low_ship.tar.

αυτό μπαίνει στο πλαίσιο του bootloader ?

χρειάζεται κάποια ιδιαίτερη μεταχείριση το αρχείο αυτό ή τα φορτώνουμε όλα στο Odin (bootloader, modem, scs, code) και πατάμε έναρξη ?

Re- partition χρειαζόμαστε ενεργοποιημένο ?? είμαι ήδη με 2.3.6 ...

 

βασικά χρειάζεται να μπεί το αρχείο του bootloader ??

 

ευχαριστώ ..

Καταρχήν θα χρησιμοποιησεις το odin που έχει στον οδηγός για φλασαρισμα, γιατί είναι διαφορετικό από του ace. Χρειάζεσαι μόνο pda, phone, csc. Αν αυτό που κατέβασες δεν έχει phone και csc, θα χρησιμοποιησεις το pda του μόνο και για phone και csc κατεβάσετε από εδώ μέσα κάποια άλλη όπως jvu και πάρε το phone και το csc που έχει βάλει ο τυχερακιας. Όχι repartition δε χρειάζεται.

 

λοιπον μιας και εχω μεινει αρκετα πισω θελω λιγο την βοηθεια σας...

ειμαι με froyo 2.2.1 :O και speedmod κερνελ....

 

απο οτι διαβαζω καλη αναβαθμιση ειναι σε semaphone και καποια 2.3 (ποια ομως?)

 

τα βηματα ποια ειναι?

φλασαρω οπως ειμαι semaphone μετα cf-root και μετα καποια 2.3?

 

Φλασαρισμα όπως λέει ο οδηγός οποία θες (jvu, jvw) από το θέμα με τα επίσημα firmware και μετα περνάς semaphore με τις οδηγίες που θα βρεις στην πρώτη σελίδα του θέματος τροποποιησεις.

και εγώ έχω περάσει την Semaphore 2.1.1 αλλά δεν βλέπω κάτι που να κάνει την διαφορά ... εκτός και αν ως νέος χρήστης του S (πρώην κάτοχος ACE) δεν μπορώ να συγκρίνω με άλλες καταστάσεις ...

 

είμαι με :

gingerbread. xwJVW

έκδοση βασικού φάσματος : JVT

kernel : JVS

έχω περάσει την Semaphore 2.1.1

και για root το : CF-Root-XX_OXA_JVS-v4.1-CWM3RFS

 

έχω κάνει κάτι λάθος που το ένα ακυρώνει το άλλο ?

Τo kernel JVS που λες δεν υπάρχει βασικά, και το cfroot έβγαλε τον Semaphore αν το έβαλες τελευταίο. Δε μπορείς να τα έχεις όλα μαζί. Semaphore είναι κερνελ και σου δίνει root.

Edited by nikospot
Link to comment
Share on other sites

Τo kernel JVS που λες δεν υπάρχει βασικά, και το cfroot έβγαλε τον Semaphore αν το έβαλες τελευταίο. Δε μπορείς να τα έχεις όλα μαζί. Semaphore είναι κερνελ και σου δίνει root.

 

Αρχικά ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου :)

σαν Kernel μου γράφει : 2.6.35.7-Ι9000XXJVS -CL565837 se.infra@SEP-73 #2

 

έχεις δίκιο ...τον CFroot τον έβαλα μετά από τον Semaphore. άρα ουσιαστικά τον ακύρωσα ... γμτ ..

τώρα μπορώ να τον περάσω από πάνω ?

πρέπει να κάνω wipe cach και wipe data/factory reset ή δεν χρειάζεται ?

χάνω κάτι από αυτά που έχω περάσει ?

σε ευχαριστώ πολύ ....

(νομίζω πως όταν είχα περάσει τον Semaphore δεν είχα άδεια super user και για αυτό πέρασα τον Cfroot από πάνω )

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου :)

σαν Kernel μου γράφει : 2.6.35.7-Ι9000XXJVS -CL565837 se.infra@SEP-73 #2

 

έχεις δίκιο ...τον CFroot τον έβαλα μετά από τον Semaphore. άρα ουσιαστικά τον ακύρωσα ... γμτ ..

τώρα μπορώ να τον περάσω από πάνω ?

πρέπει να κάνω wipe cach και wipe data/factory reset ή δεν χρειάζεται ?

χάνω κάτι από αυτά που έχω περάσει ?

σε ευχαριστώ πολύ ....

(νομίζω πως όταν είχα περάσει τον Semaphore δεν είχα άδεια super user και για αυτό πέρασα τον Cfroot από πάνω )

Ξαναπέρνα τον semaphore, δεν θέλει τίποτα άλλο, ούτε χάνεις τιποτα. Απλά δεν είχες την εφαρμογή superuser την οποία μπορούσες να την κατεβάσεις από το μαρκετ για αυτό σου φαινόταν ότι δεν είχες δικαιώματα. Τώρα βέβαια θα υπάρχει η εφαρμογή αφού περάστηκε από το cf-root.

 

hey από κάτω, σε πρόλαβα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε semaphore όπως είσαι. Δεν θα χάσεις τίποτα απο δεδομένα. Οταν περνάς semaphore μετά πρέπει να καταβάζεις την εφαρμογή superuser απο το market.
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ όλους παίδες... θα τον περάσω και θα αναφέρω αποτελέσματα :)

 

τον πέρασα και έχει μείνει και το εικονίδιο του super user ... ;)

thanks again

Edited by crazyio

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα καταρχάς ως νέος σχετικά κάτοχος του gs και θέλοντας να κάνω ρουτ έχω την εξής απορεια δινονται οι (οδηγίες για root των επισήμων I9000XWJVI, I9000XXJVT και I9000XWJVU έκδοσεων, που αυτή τη στιγμή είναι οι τελευταίες και καλύτερες:

(ΠΡΟΣΟΧΗ: Αυτό κάνει -προφανώς- ΜΟΝΟ για τις JVI, JVT και JVU, και όχι για οποιαδήποτε Gingerbread))) το gs μου λέει έκδοση kernel 2.6.35.7-Ι9000XWJVN-CL366455root@DELL86#2 kai έκδοση βασικού φάσματος I9000XXJVQ και αποτι κατάλαβα μάλλον δεν μπορώ να κάνω root το τηλ είναι αγορασμένο από vodafon και η μοναδική αλλαγή είναι ότι του άλλαξα το firmware και του έβαλα της cosmote με το odin και τισ οδηγίες που δίνινονται σε άλλο θέμα. Κάθε βοήθεια δεκτή...

Link to comment
Share on other sites

Καταφερα και εφτιαξα modaki για Android lockscreen στην JW1. Οποιος ενδιαφερεται το εχω ανεβάσει εδω: http://www.mediafire.com/?y5wdhbscen8wp87

και για επαναφόρα εδω: http://www.mediafire.com/?jmv2zg8dgw5s3ns

Ειναι μόνο για stock. το εχω ελεγξει και δουλευει- αλλα παρτε ενα backup καλου κακου.

Edited by xenon2010
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα καταρχάς ως νέος σχετικά κάτοχος του gs και θέλοντας να κάνω ρουτ έχω την εξής απορεια δινονται οι (οδηγίες για root των επισήμων I9000XWJVI, I9000XXJVT και I9000XWJVU έκδοσεων, που αυτή τη στιγμή είναι οι τελευταίες και καλύτερες:

(ΠΡΟΣΟΧΗ: Αυτό κάνει -προφανώς- ΜΟΝΟ για τις JVI, JVT και JVU, και όχι για οποιαδήποτε Gingerbread))) το gs μου λέει έκδοση kernel 2.6.35.7-Ι9000XWJVN-CL366455root@DELL86#2 kai έκδοση βασικού φάσματος I9000XXJVQ και αποτι κατάλαβα μάλλον δεν μπορώ να κάνω root το τηλ είναι αγορασμένο από vodafon και η μοναδική αλλαγή είναι ότι του άλλαξα το firmware και του έβαλα της cosmote με το odin και τισ οδηγίες που δίνινονται σε άλλο θέμα. Κάθε βοήθεια δεκτή...

 

Δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι έχεις γράψει αλλά πιστεύω ότι θες να κάνεις root το κινητό σου. Ο πιο απλός τρόπος για να γίνεις root είναι να φλασάρεις τον Semaphore (υπάρχει οδηγός και όλες οι εκδόσεις του Semaphore κάνουν για όλες τις εκδόσεις Gingerbread).

Αν θες να φλασάρεις άλλη rom ακολουθείς τον οδηγό, όπως έκανες και την προηγούμενη φορά, και μετά φλασάρεις πάλι τον Semaphore για να γίνεις root.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ειμαι καινουργιος κατοχος και νεο μελος και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει λυση στο εξης προβλημα που αντιμετωπιζω.

Το κινητο το εχω περιπου ενα μηνα και μου παρουσιαζει αυτο

,παραθετω το βιντεο γιατι ειναι κατατοπιστικο.

Μου το εχει κανει τρεις φορες μεχρι σημερα ενω λειτουργει,την πρωτη φορα μετα απο δυο μερες λειτουργιας και χωρις root,και αλλες δυο μετα το root,αρα υποθετω οτι δεν εχει να κανει με αυτο.

Η οθονη ειναι μαυρη κανενα κουμπι δεν λειτουργει ενω το τηλ δουλευει κανονικα γιατι δεχεται κλησεις αλλα δεν μπορεις να απαντησεις χωρις οθονη.

Για να επανελθει θελει επανεκκινηση.

Εαν υπαρχει εμπειρια και λυση στο θεμα αυτο θα το εκτιμουσα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ειμαι καινουργιος κατοχος και νεο μελος και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει λυση στο εξης προβλημα που αντιμετωπιζω.

Το κινητο το εχω περιπου ενα μηνα και μου παρουσιαζει αυτο

,παραθετω το βιντεο γιατι ειναι κατατοπιστικο.

Μου το εχει κανει τρεις φορες μεχρι σημερα ενω λειτουργει,την πρωτη φορα μετα απο δυο μερες λειτουργιας και χωρις root,και αλλες δυο μετα το root,αρα υποθετω οτι δεν εχει να κανει με αυτο.

Η οθονη ειναι μαυρη κανενα κουμπι δεν λειτουργει ενω το τηλ δουλευει κανονικα γιατι δεχεται κλησεις αλλα δεν μπορεις να απαντησεις χωρις οθονη.

Για να επανελθει θελει επανεκκινηση.

Εαν υπαρχει εμπειρια και λυση στο θεμα αυτο θα το εκτιμουσα.

 

Τι ρομ έχεις περασμένη?

Δοκίμασες να κανεις upgrade σε καποιο τελευταίο firmware?

Σε κάθε περίπτωση φαίνεται οτι το κινητό σου το κολάει πιθανότατα κάποια εφαρμογή οπότε θα πρέπει να κανεις wipe data για να βεβαιωθείς (φυσικά πάρε πρώτα τα απαραίτητα backups)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ειμαι καινουργιος κατοχος και νεο μελος και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει λυση στο εξης προβλημα που αντιμετωπιζω.

Το κινητο το εχω περιπου ενα μηνα και μου παρουσιαζει αυτο

,παραθετω το βιντεο γιατι ειναι κατατοπιστικο.

Μου το εχει κανει τρεις φορες μεχρι σημερα ενω λειτουργει,την πρωτη φορα μετα απο δυο μερες λειτουργιας και χωρις root,και αλλες δυο μετα το root,αρα υποθετω οτι δεν εχει να κανει με αυτο.

Η οθονη ειναι μαυρη κανενα κουμπι δεν λειτουργει ενω το τηλ δουλευει κανονικα γιατι δεχεται κλησεις αλλα δεν μπορεις να απαντησεις χωρις οθονη.

Για να επανελθει θελει επανεκκινηση.

Εαν υπαρχει εμπειρια και λυση στο θεμα αυτο θα το εκτιμουσα.

 

Το ιδιο παθαινω και εγω καμμια φορα...

Απο οτι ομως ενημερωθηκα απτα παιδια στο thread της CyanogenMod προκειται για SOD(sleep of death)

Δεν ξερω αν ειναι μονο θεμα της cyanogenmod ή οχι,απλα εγω εχω συνηθισει να το βλεπω καθε 3-4 μερες :p

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάθει με 2.3.3 επίσημη ελληνική μερικές φορές αλλά είχα παρατηρήσει ότι όταν απεγκατέστησα την εφαρμογή no lock δεν μου το ξανακανε.
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Sleep of death... Αλλά αν σου το κάνει τόσο συχνά δες μήπως φταίει κάποιο πρόγραμμα όπως λέει ο φίλος παραπάνω, και αν δεν βρεθεί λύση θα σου πρότεινα να φλασάρεις άλλο firmware (ειδικά αν έχεις το 2.3.3) και να δεις αν φτιάξει. Αν δε φτιάξει και τότε, το γυρνάς σε εργοστασιακό λογισμικό και το πας σέρβις μήπως έχει πρόβλημα η συσκευή!
Link to comment
Share on other sites

Τι ρομ έχεις περασμένη?

Δοκίμασες να κανεις upgrade σε καποιο τελευταίο firmware?

Σε κάθε περίπτωση φαίνεται οτι το κινητό σου το κολάει πιθανότατα κάποια εφαρμογή οπότε θα πρέπει να κανεις wipe data για να βεβαιωθείς (φυσικά πάρε πρώτα τα απαραίτητα backups)

 

Δεν εχω περασει αλλη Rom μονο Root εχω κανει και εχω την 2.3.3 οπως αγορασθηκε.

Την πρωτη φορα που το επαθε δεν ειχα περασει τιποτα και δεν ειχα κανει root.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάθει με 2.3.3 επίσημη ελληνική μερικές φορές αλλά είχα παρατηρήσει ότι όταν απεγκατέστησα την εφαρμογή no lock δεν μου το ξανακανε.

 

Θα το δοκιμασω και βλεπουμε.

Παντως ευχαριστω για τις απαντησεις ολων.

Edited by Spipar
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος αντίστοιχος USB host OTG αντάπτορας σαν αυτόν εδώ του SII για να μπορούμε να συνδέσουμε στο SGS εξωτερικό πχ σκληρό δίσκο ή πληκτρολόγιο;

Κάπου διάβασα οτι είναι σημαντικό να είναι OTG και όχι ο απλός αντάπτορας.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς απ' ότι ξέρω η λειτουργία USB OTG δεν είναι διαθέσιμη στο Galaxy S.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...