Jump to content

[Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1) Δε με μπέρδεψε κάτι σε αυτό. Μία διευκρίνηση ζήτησα απλά ! Δηλαδή το ότι διαβάζω το forum και παρατήρησα να γίνεται λόγος για "το γνωστό phone fix της 2.3.3" και ξαφνικά διαβάζω 2.3.4 είναι κακό έτσι ? Αυτή η διευκρίνηση σε ενόχλησε.. όχι ερωτήσεις τύπου "πως flasharw, τι είναι το odin" κλπ κλπ .. ΟΚ !

 

2) Γράφω αναλυτικά το μέγεθος των αρχείων.. πρόκειται για το ίδιο filename που μπαίνει στο /system/app σωστά ? Αν ναι, τότε μήπως το ένα κάνει overwrite το άλλο ? Αύτή ήταν η ερώτησή μου αλλά μάλλον δε τη διάβασες προσεκτικά ή εγώ δε τη διατύπωσα σωστά .. Για τη δεύτερη περίπτωση ζητώ συγνώμη.

 

 

Τέλος, με όλο το θάρρος.. το γεγονός ότι έχεις 1000 post περίπου δε νομίζω ότι συνεπάγεται και το ελεύθερο της ειρωνίας.. Αν υπάρχει τέτοια διάθεση άφησε κάποιον άλλο να μου απαντήσει - εξηγήσει σε περίπτωση που κατάλαβα κάτι λάθος.

 

Χιλια συγνωμη αν σου φανηκα ειρωνικος αλλα καμια σχεση.Ξερεις ευκολα παρεξηγειτε ο γραπτος λογος.Νομιζα πως τα εγραψα ακαταλαβιστικα γι'αυτο σε ρωταγα ετσι.Τα αρχεια δεν τα ανεβασα για τους εμπειρους,αυτοι ξερουν και τα εχουν βρει ηδη,αλλα για αρχαριους που ισως τους χρησιμευσουν.Δεν θα το εφτιαχνα για να βοηθησω καποια παιδια ετσι ωστε να μπορω να τους ειρωνευομαι μετα..

2)Ναι σωστα!

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σκεφτηκα να μαζεψω καποια αρχεια για την επισημη JVR που ηταν σκορπια και που μπορει καποιος να μονταρει λιγο την ρομ.

Δεν ειναι δικη μου δουλεια η δημιουργια αυτων των αρχειων οποτε μην ευχαριστειτε εμενα.Επισης για να μπορεσετε να τα βαλετε θα πρεπει να εχετε κανει root την συσκευη σας αφου ολα μπαινουν μεσω Clockwork Mod.

1)Phone fix .Διορθωνει καποιες επανεκκινησεις που μπορει να κανει το κινητο.Γνωστο bug στην JVR 2.3.4.Το βαζετε μονο αν εντοπισετε προβλημα.

2)Μετρητης μπαταριας-Εξτρα μενου και CRT Animation σε ενα zip αρχειο.Ακολουθουν και φωτο για να δειτε πως φαινεται η μπαταρια και το εξτρα μενου που ενεργοποιειτε αν πατησετε για 1-2 δευτερολεπτα το power button.

 

3)Modded Phone App.Με αυτο θα χτυπαει κανονικα το ringtones σας οταν σας καλουν κι οχι μετα απο 2 δευτερα που κανουν ολες οι επισημες.Κλασσικο προβλημα ολων των official roms.

 

Την JVR αν την συνδυασεις με τον kernel semaphore του συμφορουμιτη Στρατου και με ενα o/c στα 1.2ghz κανεις ενα αρκετα γρηγορο και πολυ stable τηλεφωνο!

Ελπιζω να βοηθησα καποια παιδια καινουρια που δεν ξερανε...

Αν το θεωρειτε ασκοπο το ποστ μου δεν με πειραζει να διαγραφει. :)

 

Καλημερα εκανα φλασαρισμα με το CWM το 2 αρχειο με τον μετρητη μπαταριας αλλα μου κολλησε στην αρχικη οθονη με το λογοτυπο galaxy s και δεν προχωραει και εμεινα χωρις τηλεφωνο ......ΕΠΕΙΓΟΝ !!!!!!! τα φωτα σας παρακαλω .......σε 3 ωρες θα ειμαι εδω παλι

userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εκανα φλασαρισμα με το CWM το 2 αρχειο με τον μετρητη μπαταριας αλλα μου κολλησε στην αρχικη οθονη με το λογοτυπο galaxy s και δεν προχωραει και εμεινα χωρις τηλεφωνο ......ΕΠΕΙΓΟΝ !!!!!!! τα φωτα σας παρακαλω .......σε 3 ωρες θα ειμαι εδω παλι

Αγαπητε φιλε ποια ρομ εχεις?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε φιλε ποια ρομ εχεις?

Γεια σου φιλε μου την stock JVR 2.3.4 + semaphore 1.6.0 και φλασαρα μεσον του cwm και μου κολλησε στην αρχικη εικονα του galaxy.

userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε μου την stock JVR 2.3.4 + semaphore 1.6.0 και φλασαρα μεσον του cwm και μου κολλησε στην αρχικη εικονα του galaxy.

 

Παραξενο...τα ιδια ακριβως φοραω κι εγω.Ειναι αρχεια που κατεβασα απο τους XDA κι αφου δουλεψαν σε μενα ειπα να τα μοιραστω μαζι σας.Τι μπορςι να φταιει αραγε και σε σενα δεν πετυχε;

Παντως αν θες εχω usb jig και μενω Χαιδαρι αν δεν τα καταφερεις μονος σου.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε μου την stock JVR 2.3.4 + semaphore 1.6.0 και φλασαρα μεσον του cwm και μου κολλησε στην αρχικη εικονα του galaxy.

To mod ειναι για odexed JVR το προσεξες?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

To mod ειναι για odexed JVR το προσεξες?

 

Παναγιώτη, η stock δεν είναι πάντα odexed? ο φίλος πιο πάνω μίλησε για stock.

Μιχάλης

Galaxy S GT-I9000

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη, η stock δεν είναι πάντα odexed? ο φίλος πιο πάνω μίλησε για stock.

Το προσεξα πιο μετα, το ειπα και στον φιλο απο pm.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χιλια συγνωμη για την αναστατωση εχετε δικιο!Εκανα λαθος και το συγκεκριμενο αρχειακι ΔΕΝ κανει για Odex rom,την official JVR 2.3.4.Το αντικατεστησα στο αρχικο μου ποστ με το σωστο!

Συγνωμη και παλι την επομενη φορα θα ειμαι πιο προσεκτικος.Οσο για τον φιλο που του μπρικαρα το τηλεφωνο αν δεν ξερει πως να το επαναφερει αναλαμβανω εγω να διορθωσω το λαθος.

Πωπω αισθανομαι πολυ ασχημα...Μια φορα ειπα κι εγω να προσφερω κατι στο θεμα για το Galaxy S και τα εκανα μανταρα... :(

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια φοραω juwe 5.3 σε 2.3.4 jvr.. η ρομ μου αρεσει παρα πολυ και ειναι γρηγορη...μιας και ειχα να μπω μερες λογω διακοπων ειδα οτι βγηκαν και αλλες ρομ..λενε τπτ...υπαρχει κατι πιο γρηγορο και καλο απ οτην juwe 5.3?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χιλια συγνωμη για την αναστατωση εχετε δικιο!Εκανα λαθος και το συγκεκριμενο αρχειακι ΔΕΝ κανει για Odex rom,την official JVR 2.3.4.Το αντικατεστησα στο αρχικο μου ποστ με το σωστο!

Συγνωμη και παλι την επομενη φορα θα ειμαι πιο προσεκτικος.Οσο για τον φιλο που του μπρικαρα το τηλεφωνο αν δεν ξερει πως να το επαναφερει αναλαμβανω εγω να διορθωσω το λαθος.

Πωπω αισθανομαι πολυ ασχημα...Μια φορα ειπα κι εγω να προσφερω κατι στο θεμα για το Galaxy S και τα εκανα μανταρα... :(

Μαλιστα ,τωρα εξηγουνται ολα. Κι ελεγα πως ειναι δυνατον αφου και ο φιλος εχει stock. Μιλησαμε απο pm και του συνεστησα φλασαρισμα βεβαια.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χιλια συγνωμη για την αναστατωση εχετε δικιο!Εκανα λαθος και το συγκεκριμενο αρχειακι ΔΕΝ κανει για Odex rom,την official JVR 2.3.4.Το αντικατεστησα στο αρχικο μου ποστ με το σωστο!

Συγνωμη και παλι την επομενη φορα θα ειμαι πιο προσεκτικος.Οσο για τον φιλο που του μπρικαρα το τηλεφωνο αν δεν ξερει πως να το επαναφερει αναλαμβανω εγω να διορθωσω το λαθος.

Πωπω αισθανομαι πολυ ασχημα...Μια φορα ειπα κι εγω να προσφερω κατι στο θεμα για το Galaxy S και τα εκανα μανταρα... :(

Τι να πω !!!!!με ξεσκισες..........και εγω πρωτη φορα βιαστικα να περασω πριν τσεκαριστη καλα ....τωρα εγινε η μα...κια...

και εχω φαει πακετο χοντρο μου εγιναν ολα π....να.

λιγο προσοχη δεν βλαπτει κανεναν.

Ευχαριστω

userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερωτησουλα στα γρήγορα.στον γαλαξία του αδερφού μου πολλές φορές όταν πάει στον κατάλογο να πάρει ένα τηλέφωνο το κινητό τον επαναφέρει στην αρχική οθονη με αποτέλεσμα να μην μπορεί να πάρει τηλέφωνο.το έκανε και στην προηγούμενη ρομ αλλά και στην τωρινή την τελευταία που του έβαλα προχθές..(την ελβετική αν δεν κάνω λάθος)..προφανώς φταίει κάποια εφαρμογή..σπάω το κεφάλι μου να βρω ποια.έχει αντιμετωπίσει κανείς σας παρόμοιο πρόβλημα πότε μήπως και βγάλω κάποια άκρη..,; γιατί πραγματικά άλλο φορματ δεν θα το αντέξω :)
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και γω κάτι.. ποια είναι η max temperature για τον γαλαξία μας ? Επειδή παίζω ένα 3d game --> Star Legends και το κινητό καίει συνεχώς.. παθαίνει τίποτα τύπου cpu throttling και έτσι ? Επίσης, ποια είναι τα drivers και πως τα περνάω για να έχω temp sensors. Τι προτείνεται αν είναι πρόβλημα.. Να κάνω undervolt ?
Devices: Galaxy S, LG G Pad 8.3
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτηκα να μαζεψω καποια αρχεια για την επισημη JVR που ηταν σκορπια και που μπορει καποιος να μονταρει λιγο την ρομ.

Δεν ειναι δικη μου δουλεια η δημιουργια αυτων των αρχειων οποτε μην ευχαριστειτε εμενα.Επισης για να μπορεσετε να τα βαλετε θα πρεπει να εχετε κανει root την συσκευη σας αφου ολα μπαινουν μεσω Clockwork Mod.

1)Phone fix .Διορθωνει καποιες επανεκκινησεις που μπορει να κανει το κινητο.Γνωστο bug στην JVR 2.3.4.Το βαζετε μονο αν εντοπισετε προβλημα.

2)Μετρητης μπαταριας-Εξτρα μενου και CRT Animation σε ενα zip αρχειο.Ακολουθουν και φωτο για να δειτε πως φαινεται η μπαταρια και το εξτρα μενου που ενεργοποιειται αν πατησετε για 1-2 δευτερολεπτα το power button.

 

3)Modded Phone App.Με αυτο θα χτυπαει κανονικα το ringtones σας οταν σας καλουν κι οχι μετα απο 2 δευτερα που κανουν ολες οι επισημες.Κλασσικο προβλημα ολων των official roms.

 

Την JVR αν την συνδυασεις με τον kernel semaphore του συμφορουμιτη Στρατου και με ενα o/c στα 1.2ghz κανεις ενα αρκετα γρηγορο και πολυ stable τηλεφωνο!

Ελπιζω να βοηθησα καποια παιδια καινουρια που δεν ξερανε...

Αν το θεωρειτε ασκοπο το ποστ μου δεν με πειραζει να διαγραφει. :)

 

μια βοηθεια τι να κανω για να εχω το αποτελεσμα της πρωτης φωτογραφιας, δηλαδη τα εικονιδια κατω να εμφανιζονται χωρις το πλαισιο τους;

και κατι ακομη με την εφαρμογη για την οθονη η μπαταρια ενω φορτιζει και μου βγαζει μυνημα 100% με το που ξεκουμπωνω τον φορτιστη μου βγαζει 98 ενω με των φορτιστη απανω εγραφε 100% τι φταιει;

Edited by tragopapas
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια τι να κανω για να εχω το αποτελεσμα της πρωτης φωτογραφιας, δηλαδη τα εικονιδια κατω να εμφανιζονται χωρις το πλαισιο τους;

και κατι ακομη με την εφαρμογη για την οθονη η μπαταρια ενω φορτιζει και μου βγαζει μυνημα 100% με το που ξεκουμπωνω τον φορτιστη μου βγαζει 98 ενω με των φορτιστη απανω εγραφε 100% τι φταιει;

 

Ειναι ο Go Launcher δωρεαν απο το μαρκετ.

Για την μπαταρια απλα μαλλον θελει calibration αλλα αστο ετσι με τον καιρο θα συνελθει.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια τι να κανω για να εχω το αποτελεσμα της πρωτης φωτογραφιας, δηλαδη τα εικονιδια κατω να εμφανιζονται χωρις το πλαισιο τους;

και κατι ακομη με την εφαρμογη για την οθονη η μπαταρια ενω φορτιζει και μου βγαζει μυνημα 100% με το που ξεκουμπωνω τον φορτιστη μου βγαζει 98 ενω με των φορτιστη απανω εγραφε 100% τι φταιει;

 

Τίποτε δεν φταιει. Αυτο ειναι 100% φυσιολογικο. Οι μπαταριες ιοντων λιθιου δεν ειναι καλο να να φορτιζονται στο 100% και για ασφαλεια και για μεγαλυτερη διαρκεια.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτε δεν φταιει. Αυτο ειναι 100% φυσιολογικο. Οι μπαταριες ιοντων λιθιου δεν ειναι καλο να να φορτιζονται στο 100% και για ασφαλεια και για μεγαλυτερη διαρκεια.

 

δηλαδη θα ηταν καλο να βγαζω τον φορτιστη λιγο πριν να βγαλει το "full"; ή το κανει μονο του το κινητο;

 

και κατι ασχετο με τα παραπανω... χθες περασα την 2.3.4 με phone & modem το ελβετικο jvr και το csc το αγγλικο το jvq. Τωρα, προσπαθω μεσω του apn να βαλω τις ρυθμισεις της cosmote αλλα μια μου βγαζει πως δεν βλεπει τον φακελο στο sd και οταν τον βλεπει κανει την διαδικασια αλλα δεν περναει τιποτα... τι να το κανω;

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη θα ηταν καλο να βγαζω τον φορτιστη λιγο πριν να βγαλει το "full"; ή το κανει μονο του το κινητο;

 

και κατι ασχετο με τα παραπανω... χθες περασα την 2.3.4 με phone & modem το ελβετικο jvr και το csc το αγγλικο το jvq. Τωρα, προσπαθω μεσω του apn να βαλω τις ρυθμισεις της cosmote αλλα μια μου βγαζει πως δεν βλεπει τον φακελο στο sd και οταν τον βλεπει κανει την διαδικασια αλλα δεν περναει τ... τι να το κανω;

 

Το κάνει μόνο του.Γι αυτό σταματάει η φόρτιση στο 98-99%

 

Για τα υπολοιπα δεν γνωριζω

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενημερωμενος δεν βαριεται ας βοηθησει.

Εχω τηλεφωνο εδω και πανω απο χρονο με εκδοση λειτουργικου PDA I9000XWJFB

PGode GT-i9000HKDDBT

Θελω να το αναβαθμισω σε καινουργιαεκδοση λειτουργικου.

Με το ΚΙΕS δεν συνδεεεται οποτε μεσω ODIN απ τον οδηγο tyxerakia (ευχαριστω!)

Λειτουργουν τα τρια πληκτρα.

Ερωτησεις.

1. ποια η καλυτερη εκδοση παντα κατα εκτιμηση υποκειμενικη.

2. Θελω να σωσω μονο σημειωσεις note evetything και savebox χωρις να τις αντιγραψω με το χερι.

3. Ισως και καποιες εφαρμογες gps που δεν θυμαμαι πως τις περασα ολοκληρωμενες.

4. εχω ROOT και LAGFIX

5. η εκδοση 2.2.1κυπρου εχει τις καλυτερες συστασεις. Συμφρωνροτεωνεις?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

5.Αν δεν κανω hard reset η FORMAT στην εσωτερικη καρτα θα υπαρξει προβλημα?

dsmous
Link to comment
Share on other sites

1) 2.3.4 JVR + custom kernel : semaphore JVR

 

2) Δοκίμασε να κάνεις backup app + data ( επιλογή είναι ) με το titanbackup. ( Άμα googlareis λίγο θα βρεις το πληρωμένο δωρεάν )

 

3) το ίδιο με το 2.

 

4) αυτά θα φύγουν με το φλασάρισμα.. αλλά άμα περάσεις kernel : semaphore έχει και cf-root το οποίο λένε ότι είναι το πιο καλό root για gingerbread.

 

5) Δεν ξέρω αλλά καλού κακού μπορείς να περάσεις όλα τα αρχεία που θες στο pc και τα ξαναμεταφέρεις μετά.. ή αλλιώς να ρισκάρεις..

 

Ελπίζω να βοήθησα..

Devices: Galaxy S, LG G Pad 8.3
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτηκα να μαζεψω καποια αρχεια για την επισημη JVR που ηταν σκορπια και που μπορει καποιος να μονταρει λιγο την ρομ.

Δεν ειναι δικη μου δουλεια η δημιουργια αυτων των αρχειων οποτε μην ευχαριστειτε εμενα.Επισης για να μπορεσετε να τα βαλετε θα πρεπει να εχετε κανει root την συσκευη σας αφου ολα μπαινουν μεσω Clockwork Mod.

1)Phone fix .Διορθωνει καποιες επανεκκινησεις που μπορει να κανει το κινητο.Γνωστο bug στην JVR 2.3.4.Το βαζετε μονο αν εντοπισετε προβλημα.

2)Μετρητης μπαταριας-Εξτρα μενου και CRT Animation σε ενα zip αρχειο.Ακολουθουν και φωτο για να δειτε πως φαινεται η μπαταρια και το εξτρα μενου που ενεργοποιειται αν πατησετε για 1-2 δευτερολεπτα το power button.

 

3)Modded Phone App.Με αυτο θα χτυπαει κανονικα το ringtones σας οταν σας καλουν κι οχι μετα απο 2 δευτερα που κανουν ολες οι επισημες.Κλασσικο προβλημα ολων των official roms.

 

Την JVR αν την συνδυασεις με τον kernel semaphore του συμφορουμιτη Στρατου και με ενα o/c στα 1.2ghz κανεις ενα αρκετα γρηγορο και πολυ stable τηλεφωνο!

Ελπιζω να βοηθησα καποια παιδια καινουρια που δεν ξερανε...

Αν το θεωρειτε ασκοπο το ποστ μου δεν με πειραζει να διαγραφει. :)

κατι ακομη με το αρχειακι για την οθονη οταν μπαινω στον πλοηγο του ιντερνετ μου βγαζει πανω - πανω στην μπαρα, που δειχνει την μπαταρια το wifi κλπ, απο πισω απο τα κανονικα εικονιδια καποια αλλα, σαν φαντασμα, οπως να φορτιζει η μπαταρια ενα οτι δεν εχει σημα και κατι αλλα, τι ειναι αυτο διορθωνεται;

 

Οποιος ενημερωμενος δεν βαριεται ας βοηθησει.

Εχω τηλεφωνο εδω και πανω απο χρονο με εκδοση λειτουργικου PDA I9000XWJFB

PGode GT-i9000HKDDBT

Θελω να το αναβαθμισω σε καινουργιαεκδοση λειτουργικου.

Με το ΚΙΕS δεν συνδεεεται οποτε μεσω ODIN απ τον οδηγο tyxerakia (ευχαριστω!)

Λειτουργουν τα τρια πληκτρα.

Ερωτησεις.

1. ποια η καλυτερη εκδοση παντα κατα εκτιμηση υποκειμενικη.

2. Θελω να σωσω μονο σημειωσεις note evetything και savebox χωρις να τις αντιγραψω με το χερι.

3. Ισως και καποιες εφαρμογες gps που δεν θυμαμαι πως τις περασα ολοκληρωμενες.

4. εχω ROOT και LAGFIX

5. η εκδοση 2.2.1κυπρου εχει τις καλυτερες συστασεις. Συμφρωνροτεωνεις?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

5.Αν δεν κανω hard reset η FORMAT στην εσωτερικη καρτα θα υπαρξει προβλημα?

επισης καλο θα ηταν αν θα ηθελες να αποφυγεις την εμφανιση του logo της swisscom (αμα λεγεται ετσι η εταιρια...) να περασεις phone και modem της jvr και csc της jvq απο την 2.3.4 ολα... το λεει και ο οδηγος του τυχερακια...

Edited by tragopapas
Link to comment
Share on other sites

1) 2.3.4 JVR + custom kernel : semaphore JVR

 

2) Δοκίμασε να κάνεις backup app + data ( επιλογή είναι ) με το titanbackup. ( Άμα googlareis λίγο θα βρεις το πληρωμένο δωρεάν )

 

3) το ίδιο με το 2.

 

4) αυτά θα φύγουν με το φλασάρισμα.. αλλά άμα περάσεις kernel : semaphore έχει και cf-root το οποίο λένε ότι είναι το πιο καλό root για gingerbread.

 

5) Δεν ξέρω αλλά καλού κακού μπορείς να περάσεις όλα τα αρχεία που θες στο pc και τα ξαναμεταφέρεις μετά.. ή αλλιώς να ρισκάρεις..

 

Ελπίζω να βοήθησα..

 

2) απαγορευεται η συζητηση για παρανομο software στο φορουμ

4) καλο θα ηταν να βγει το lagfix πριν το φλασαρισμα. επισης δεν υπαρχει καλο και κακο ροοτ..

Edited by nikos523
Link to comment
Share on other sites

2) απαγορευεται η συζητηση για παρανομο software στο φορουμ

4) καλο θα ηταν να βγει το lagfix πριν το φλασαρισμα. επισης δεν υπαρχει καλο και κακο ροοτ..

 

2) έχεις δίκιο αλλά προσπάθησα να το πω όσο καλύτερα γινόταν .. μπορεί να υπάρχει έκδοση με διαφημίσεις δωρεάν ή κάνοντας κάποια surveys να αποκτάς μια άδεια :P. Anyways δεν θα επαναληφθεί .

 

4)Με την έννοια καλό εννοούσα ότι έχει πιο πολλές επιλογές από άποψη tweaking etc αν δεν κάνω λάθος.

 

+1 για το lagfix το ξέχασα.

Devices: Galaxy S, LG G Pad 8.3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...