Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ μόλις το παρέλαβα. Το παρήγγειλα το Σαββάτο και πριν από λίγο το παρέλαβα από speedex. Λευκό.

Ελπίζω να το αξιοποιήσει καλά η κόρη μου.

Link to comment
Share on other sites

χμμ,μάλλον ναι.

 

 

απλώς πχ εμένα που με ενδιαφέρουν και τακάμερα έβαλα κάτω να τα δω,έκανα την σύγκριση .

 

Άμα είσαι ανάμεσα στα 3 κινητά και δεν λογαριάζεις το κόστος πας για arc s που είνΑι και το καλυτερο. Δεν καταλαβαίνω γιατί απέκλεισεΣ Το. Neo v. Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος,;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις το παρέλαβα. Το παρήγγειλα το Σαββάτο και πριν από λίγο το παρέλαβα από speedex. Λευκό.

Ελπίζω να το αξιοποιήσει καλά η κόρη μου.

 

σε βλεπω να το καβατζωνεις εσυ φιλε μου.:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άμα είσαι ανάμεσα στα 3 κινητά και δεν λογαριάζεις το κόστος πας για arc s που είνΑι και το καλυτερο. Δεν καταλαβαίνω γιατί απέκλεισεΣ Το. Neo v. Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος,;

όχι δεν το είχα δει καν! Μετά το είδα και αυτό..Εεε το λογαριάζεις το κόστος..μετά την φόλα το σατιο που είχα πάρει,είχα πει ότι θα δώσω μαξ 150€ ξανά..

- - - -

Link to comment
Share on other sites

νεο μελος εδω. Το αγορασα πριν 3 μερες απο καταστημα της vodafone. τελευταιο κομματι αφου εψαξα κυριολεκτικα παντου. Για την μπαταρια εχω να πω οτι μεχρι στιγμης δεν κραταει πολυ (μια μερα ) και δεν εχω χρησιμοποιησει καθολου το μουσικο κομματι μονο wifi με μερικα applications οπως twitter και παιχνιδι 30 λεπτων το μεγιστο. Θα περιμενω να το φορτισω κανα δυο φορες παραπανω μηπως επειδη ειναι καινουργιο. Η φωτεινοτητα του ειναι χαμηλη σε σχεση με αλλα κινητα οχι android (εχει καμια σχεση αυτο? )Ο ηχος μια και με ενδιεφερε τρελα το συγκεκριμενο μερος ειναι τελειο απο μεριας ηχειων και ακουστικων!! το μειον για μενα ειναι 2 applications που δεν μπορω να διαγραψω . καποια παιχνιδια που ειναι προεγκατεστημενα.
Link to comment
Share on other sites

Τις εφαρμογές ή τα παιχνίδια που είναι εγκατεστημένα δε μπορείς να τα διαγράψεις αν δε πάρεις το πλήρη ελενχο! ( root ;) )

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

νεο μελος εδω. Το αγορασα πριν 3 μερες απο καταστημα της vodafone. τελευταιο κομματι αφου εψαξα κυριολεκτικα παντου. Για την μπαταρια εχω να πω οτι μεχρι στιγμης δεν κραταει πολυ (μια μερα ) και δεν εχω χρησιμοποιησει καθολου το μουσικο κομματι μονο wifi με μερικα applications οπως twitter και παιχνιδι 30 λεπτων το μεγιστο. Θα περιμενω να το φορτισω κανα δυο φορες παραπανω μηπως επειδη ειναι καινουργιο. Η φωτεινοτητα του ειναι χαμηλη σε σχεση με αλλα κινητα οχι android (εχει καμια σχεση αυτο? )Ο ηχος μια και με ενδιεφερε τρελα το συγκεκριμενο μερος ειναι τελειο απο μεριας ηχειων και ακουστικων!! το μειον για μενα ειναι 2 applications που δεν μπορω να διαγραψω . καποια παιχνιδια που ειναι προεγκατεστημενα.

 

μεγεια φιλε μου.να ξερεις οτι το παιχνιδι ειναι οτι χειροτερο για την μπαταρια.σε συνδιασμο με φουλ φωτεινοτητα,εχεις χασει παρα πολυ μπαταρια ακομα και σε μιση ωρα.

τα applications αυτα για να τα αφαιρεσεις πρεπει να κανεις root το κινητο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μεγεια φιλε μου.να ξερεις οτι το παιχνιδι ειναι οτι χειροτερο για την μπαταρια.σε συνδιασμο με φουλ φωτεινοτητα,εχεις χασει παρα πολυ μπαταρια ακομα και σε μιση ωρα.

τα applications αυτα για να τα αφαιρεσεις πρεπει να κανεις root το κινητο

 

root? συγνώμη δεν γνωρίζω πολλά για τα κινητά android . αν οι εφαρμογές γίνονται σε συνεχή φόρτιση η μπαταρία χαλάει? όπως στα laptop?

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

root? συγνώμη δεν γνωρίζω πολλά για τα κινητά android . αν οι εφαρμογές γίνονται σε συνεχή φόρτιση η μπαταρία χαλάει? όπως στα laptop?

ευχαριστώ!

Να τι είναι και μερικοί λόγοι

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

μετά από χρήση λίγων ημερών μπορώ να σας πω ότι το τηλέφωνο είναι best value for money πολύ γρήγορο και smooth χωρίς ούτε ένα κόλλημα, πραγματικά τα ηχεία και στο θέμα της μουσικής γενικότερα δεν παίζεται, έτσι απλά.....!!!!!!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο πατρας το εχει κατοπιν παραγγελιας. οταν ειναι παραεισαγωγης τι σημαινει?οτι ειναι λαθραιο?πως θα το καταλαβω αν ειναι? και κατι αλλο.οταν το φορτιζεις συχνα,νομιζω οτι κατα καποιο τροπο φθειρεται.η δεν εχει σχεση?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο πατρας το εχει κατοπιν παραγγελιας. οταν ειναι παραεισαγωγης τι σημαινει?οτι ειναι λαθραιο?πως θα το καταλαβω αν ειναι? και κατι αλλο.οταν το φορτιζεις συχνα,νομιζω οτι κατα καποιο τροπο φθειρεται.η δεν εχει σχεση?

 

Φίλτατε όταν είναι παραεισαγωγής το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν είναι παράνομο=λαθραίο :eek:

 

Άπλα έχει γίνει εισαγωγή του προϊόντος εκτός του επισήμου αντιπροσώπου!

 

Μέσω του imei της συσκευής μπορείς να καταλάβεις αν είναι ή οχι της επίσημης αντιπροσωποίας.

 

Η συνχρονες μπαταρίες δεν φθείρονται όσο οι "παλαιού" τύπου.

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω. εννοω οτι φθειρεται η συσκευη.οχι μονο η μπαταρια.ετσι νομιζω. τι imei εχει αυτο που ηρθε μεσω της αντιπροσωποιας?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν και οι "σκληρές" θήκες με τα screen protector... :)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ευχαριστω. εννοω οτι φθειρεται η συσκευη.οχι μονο η μπαταρια.ετσι νομιζω.

 

Όχι, δεν ισχύει κάτι τέτοιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς εάν το κινητό διαθέτει Κινούμενες εικόνες φόντου? Στην σελίδα της Ericsson πάντως λέει ότι διαθέτει . Στην συλλογή πάντως επειδή είχα αρκετές κινούμενες εικόνες που σε όλα μου τα κινητά έπαιζαν στο συγκεκριμένο και το μικρότερο σε μέγεθος δεν κουνιέται.
Link to comment
Share on other sites

τελικα ηταν να το παρει ενας φιλος αλλα το θελω και εγω αν και η μπαταρια ειναι προβλημα. δεν υπαρχει ακομα πατρα.
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

τελικα ηταν να το παρει ενας φιλος αλλα το θελω και εγω αν και η μπαταρια ειναι προβλημα. δεν υπαρχει ακομα πατρα.

 

Τι εννοείς οτι η μπαταρία του είναι πρόβλημα?

 

Σαν χρηστης android συσκευών το συγκαταλεγω απο τα πολύ καλά τηλέφωνα ως προς τη μπαταρία!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

θα το φερει η vodafone το απογευμα. καλυτερα απο πλαισιο η απο vodafone? η μπαταρια θα ηθελα να κραταει 3 μερες πχ. αλλα εχω ακουσει 1 αντε 2.
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

θα το φερει η vodafone το απογευμα. καλυτερα απο πλαισιο η απο vodafone? η μπαταρια θα ηθελα να κραταει 3 μερες πχ. αλλα εχω ακουσει 1 αντε 2.

 

Έχεις δουλεψει φίλτατε κάποια android συσκευή; αν ναι ποία;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

θα το φερει η vodafone το απογευμα. καλυτερα απο πλαισιο η απο vodafone? η μπαταρια θα ηθελα να κραταει 3 μερες πχ. αλλα εχω ακουσει 1 αντε 2.

 

Από όπου το βρεις πιο γρήγορα.:p Το ίδιο είναι!

 

Έχεις δουλεψει φίλτατε κάποια android συσκευή; αν ναι ποία;

 

ποτε............

 

Όλες οι συσκευές φίλε μου τόσο κρατάνε.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Οχι όλες αγαπητέ.

 

Υπάρχουν κάποιες συσκευες που έχουν καλύτερη χρήση - αυτονομια ......

 

Στο θέμα του live, τη βρίσκω πάρα πολύ καλη για τη χρήση που κάνω εγω. Η δικιά μου χρήση μεταφραζεται σε τουλάχιστον 9-10 ώρες ράδιο, καμιά ωρα ομιλία και κάνα 15λεπτο Νετ ημερησιος. Αυτη συγκεκριμενα η χρήση δε μου εχει κατεβάσει τη μπαταρία κάτω απο το 40-35%.

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Οχι όλες αγαπητέ.

 

Υπάρχουν κάποιες συσκευες που έχουν καλύτερη χρήση - αυτονομια ......

 

Στο θέμα του live, τη βρίσκω πάρα πολύ καλη για τη χρήση που κάνω εγω. Η δικιά μου χρήση μεταφραζεται σε τουλάχιστον 9-10 ώρες ράδιο, καμιά ωρα ομιλία και κάνα 15λεπτο Νετ ημερησιος. Αυτη συγκεκριμενα η χρήση δε μου εχει κατεβάσει τη μπαταρία κάτω απο το 40-35%.

 

Ποιο κινητό έχει καλύτερη πολύ καλύτερη αυτονομία σε αυτό το εύρος τιμής?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...