Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μολις το πηρε φιλος.

 

Ποιο απο ολα τα call meter να βαλει;

 

Για να μπουν οι εφαρμογες στην SD, ποια εφαρμογη να βαλει;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Εβαλε κατι τραγουδια mp3,

Τα βλεπει αλλα δεν τα παιζει τι ειναι παλι αυτο;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Εβαλε κατι τραγουδια mp3,

Τα βλεπει αλλα δεν τα παιζει τι ειναι παλι αυτο;

 

Τι μηνυμα του βγαζει;

Αν το αφησει λιγο και ξαναδοκιμασει μπορει να τα παιξει.

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πριν έκανε και αναβάθμιση μέσω OTA :)

 

Sent from my ovelix

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

έχετε παρατηρήσει να τρεμοπαίζει η οθόνη σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού ?

 

Αν γνωρίζετε, είναι γενικό πρόβλημα των Xperia mini και όχι μόνο.

Θέλω να σιγουρευτώ πως αν αγοράσω το Live With Walkman δεν θα κάνει κάτι τέτοιο.

 

Ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν εχω αντιληφθεί να τρεμοπαίζει η οθόνη σε καμία συνθήκη.

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν τρεμοπαίζει η οθόνη...χθες κατέβασα μια εφαρμογή juicedefender ultimate και η μπαταρία τωρα έχει διπλάσια ζωή...problem solved :)
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν τρεμοπαίζει η οθόνη...χθες κατέβασα μια εφαρμογή juicedefender ultimate και η μπαταρία τωρα έχει διπλάσια ζωή...problem solved :)

 

Από το market?

Τί ακριβώς κάνει η εν λόγο?

 

Όταν λες διπλάσια? Κάποιο ουσιαστικό παράδειγμα?

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω άμα το προσέξατε αλλά το κινητό επέστρεψε στο πλαίσιο με την τιμή 249 ευρώ. Και είναι διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας.

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Sony-Ericsson-Xperia-Live-Black-1253-7324.htm

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικα θετει τη μπαταρια στην ελαχιστη δυνατη καταναλωση ενεργειας...δεν εχω να σου δωσω καποιο παραδειγμα συγκεκριμενα να σου πω μονο οτι κλεινει οτιδηποτε ξεχασεις ανοικτο π.χ wifi ετσι ωστε να μην το σπαταλας.Εγω το χρησιμοποιουσα πολυ και με ραδιοφωνο,wifi και παιχνιδια στο full μου κρατουσε με το ζορι μια μερα.Τωρα με την ιδια καταναλωση ειμαι στο τελος της δευτερης
Link to comment
Share on other sites

Αν και νομίζω ότι πλέον σε αυτές τις version που βρισκόμαστε δε χρειάζεται να "κλείνεις" κάποιες εφαρμογές, τις κλείνει από μόνο του για να εξοικονομεί από παντού πόρους, θα το δοκιμάσω. . . ;)

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Και ναι λοιπόν κυκλοφόρησε το live with walkman από την πολυαγαπημένη μας vodafone με τιμή πολύ ελκυστική όπως είναι και του Neo V. Συγκεκριμένα το κινητό κοστίζει 169 ευρώ. Δείτε το:

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/details-42581.action?menuId=629

Link to comment
Share on other sites

Και ναι λοιπόν κυκλοφόρησε το live with walkman από την πολυαγαπημένη μας vodafone με τιμή πολύ ελκυστική όπως είναι και του Neo V. Συγκεκριμένα το κινητό κοστίζει 169 ευρώ. Δείτε το:

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/details-42581.action?menuId=629

 

Απίστευτο!!!! Πάρα πολύ καλή τιμή για αυτό που παίρνεις!!!!!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο!!!! Πάρα πολύ καλή τιμή για αυτό που παίρνεις!!!!!!

 

Συμφωνώ. Μετά από ότι είδαμε με το Neo V και το Live with Walkman μπορούμε να πούμε πως η SE έβαλε μυαλό!

Link to comment
Share on other sites

τι γινεται ρε παιδια??????? θα μας τρελανει η vodafone? πανω που ειχα αποφασισει να παω το απογευμα να παρω το mini pro

ωλεπω αυτην την προσφορα τωρα και δεν ξερω τι να κανω!!! τι λετε και εσεις????

Link to comment
Share on other sites

169 vodafone, plaisio 240+.... μηπως ειναι ελατωματικά αυτα της vodafone???? Τετοιες διαφορές πολυ σπανια τις βλέπεις....
Link to comment
Share on other sites

169 vodafone, plaisio 240+.... μηπως ειναι ελατωματικά αυτα της vodafone???? Τετοιες διαφορές πολυ σπανια τις βλέπεις....

 

Όχι άμα προσέξεις το κινητό στο πλαίσιο είναι διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας. Τώρα ή θα ρίξουν την τιμή ή θα το αφαιρέσουν από το κατάστημα. Δεν έχουν άλλη επιλογή.:p

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να είναι "σκαλισμενο" από τη Vodafone;

 

Δεν νομίζω. Αν κοιτάξεις στα χαρακτηριστικά στο Vodafone live! / My Web έχει κενό. Δεν ξέρω αν αυτό παίζει κανένα ρόλο έτσι το ανέφερα. Πάντως δεν νομίζω να είναι vodafone branded.

Link to comment
Share on other sites

Με τέτοια τιμή και με αυτά που διαβάζουμε για το neo v, με βλέπω να επιστρέφω στο live... γνωρίζουμε μήπως πότε θα βρεθεί στα καταστήματα προς πώληση;
Link to comment
Share on other sites

Guest alexmi900
Με τέτοια τιμή και με αυτά που διαβάζουμε για το neo v, με βλέπω να επιστρέφω στο live... γνωρίζουμε μήπως πότε θα βρεθεί στα καταστήματα προς πώληση;

 

τι εννοεις φιλε μου για το neo v?φανταστικες παντως οι προσφορες της vodafone.

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις φιλε μου για το neo v?φανταστικες παντως οι προσφορες της vodafone.

 

Απ΄την αρχή εγώ είχα βάλει στο μάτι το live αλλά όλο καθηστερούσε, αλλαζε και εταιρείες τελοσπαντων κ μου την έδωσε λίγο βαρέθηκα να περιμένω... και βγάζει προσφορά το neo v η vodafone και λέω ας το χτυπήσω είναι ευκαιρία... αλλά διάβαζα απ' τους άλλους ότι κάνει restart μόνο του και φεύγει κ το χρώμα (αυτά τα κάνει και το τωρινό μου κινητό) και λέω ασ το καλύτερα να μη πέσω στα ίδια...

Και βλέπω σήμερα αυτή την τιμή! 169!! Και λέω επιστρέφω στο live...

Πήγα και στο κατάστημα να ρωτήσω πότε θα κυκλοφορίσει(ο ένας ο υπάλληλος πρέπει να μπήκε με μέσον δεν εξηγήται αλλιώς... του λεω το live with walkman και μου λέει τι μάρκα είναι αυτό; Του εξηγώ και με λέει το μόνο καινουριο που έχω είναι το neo v... κάτσε να ρωτήσω το άλλο το παιδί... "Γιώργο, έχουμε κανένα καινούριο ΜΕ walkman"!!!???) Στο θέμα μας... ξεκινάει από αρχές Δεκεμβρίου...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...