Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΟΚ, ευχαριστώ. Και το elixir που χρησιμοποιώ για αυτά που αναφέρεις έχει on-off.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μπορεί να δοκιμάσει κάποις αν τις κινούμενες εικόνες Jif τις δείχνει κινούμενες ή απλά τις δείχνει σαν Jpeg
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μπορεί να δοκιμάσει κάποις αν τις κινούμενες εικόνες Jif τις δείχνει κινούμενες ή απλά τις δείχνει σαν Jpeg

δεν τις δείχνει κινούμενες αν θες κοιτα:

http://androidadvices.com/convert-videos-animated-gif-images-android-mobile/

https://market.android.com/search?q=GIFDroid+Download&c=apps

Edited by Ebony
Link to comment
Share on other sites

 

εντάξει ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα....

Μετά από 15 μέρες που χρησιμοποιώ το εν λόγο κινητό, παρατηρώ πως η μπαταρία του δεν κρατά πάρα πολύ.

Με μια πρόχειρη αναζήτησή μου στο ebay βρήκα μπαταρία μεγαλύτερης χωρητικότητας - διάρκειας.

Έχει προβεί κάποιος στην αντικατάσταση της εργοστασιακής με κάποια άλλη μεγαλύτερη?

Οι εντυπώσεις του?

Από που την πήρε και πόσο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορούμε να κάνουμε ταχείες κλήσεις; Γίνεται όπως στα κλασικά τηλέφωνα, όπου σε κάθε αριθμό αντιστοιχούσαμε ένα όνομα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορούμε να κάνουμε ταχείες κλήσεις; Γίνεται όπως στα κλασικά τηλέφωνα, όπου σε κάθε αριθμό αντιστοιχούσαμε ένα όνομα;

 

Βαλε το ex dialer και κανε παπαδες!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ουδείς? :O

Δες εδω το ποστ #4265 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4008243#post4008243

Αν θες παρε μια οικονομικη για να την εχεις για καβαντζα... ;) μην ψαρωνεις με τα πολλλλλλλα mAh :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δες εδω το ποστ #4265 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4008243#post4008243

Αν θες παρε μια οικονομικη για να την εχεις για καβαντζα... ;) μην ψαρωνεις με τα πολλλλλλλα mAh :)

 

 

Να'σαι καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα ,μια ερώτηση από την μερα που του έβαλα την 0.62 κάνει συνέχεια restart το κάνει και σε άλλους καμμιά λύση;
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως δεν κάνει.

 

Ουτε σε μενα κανει!

Γενικα το κινητακι ειναι πολυ καλο και κυριως..βαβουριαρικο!!

Πραγματικα τα πιο δυνατα android ηχεια που εχω δει η μαλλον..ακουσει!!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά.

εχω παρατηρήσει οτι οταν εχω fm radiio ,και θελω να το βάλω στα ηχεία,οταν παταω να ενεργοποιηθεί το ηχείο και οχι τα ακουστικά,αυτο αυτόματα μεταβαίνει στην λειτουργεια με τα ακουστικα!

υπαρχει καποια λύση σε αυτο το θέμα?

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά.

εχω παρατηρήσει οτι οταν εχω fm radiio ,και θελω να το βάλω στα ηχεία,οταν παταω να ενεργοποιηθεί το ηχείο και οχι τα ακουστικά,αυτο αυτόματα μεταβαίνει στην λειτουργεια με τα ακουστικα!

υπαρχει καποια λύση σε αυτο το θέμα?

ευχαριστώ!

γειασας ξέρετε αν τό κιν τραβαει βιντεο ή ηχογραφεί με στερεοφωνικό ηχο η αν υπαρχει καποιο πρόγραμα γιαυτό ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

γειασας ξέρετε αν τό κιν τραβαει βιντεο ή ηχογραφεί με στερεοφωνικό ηχο η αν υπαρχει καποιο πρόγραμα γιαυτό ευχαριστώ εκ των προτέρων

Το βιντεο για την καμερα του ειναι μια χαρα.μαλιστα μπορεις να και σε HD αναλυση και ο ηχος ειναι στερεοφωνικος.εγω συνηθως εμαι σε αναλυση VGA και αυτο γιατι ειναι μικροτερο σε ογκο το αρχειο.1 λεπτο βιντεο σε υψηλη αναλυση μπορει να θελει και 50mb :cry:

Τα βιντεο ειναι mp4.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το βιντεο για την καμερα του ειναι μια χαρα.μαλιστα μπορεις να και σε HD αναλυση και ο ηχος ειναι στερεοφωνικος.εγω συνηθως εμαι σε αναλυση VGA και αυτο γιατι ειναι μικροτερο σε ογκο το αρχειο.1 λεπτο βιντεο σε υψηλη αναλυση μπορει να θελει και 50mb :cry:

Τα βιντεο ειναι mp4.

 

ευχαριστώ για την γρηγορη απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Όταν φορτίζω το κινητό μέσω του υπολογιστή μου από το USB, η κάρτα μνήμης SD γίνεται inaccessible.

Μπορεί να αλλάξει αυτό και να είναι προσπελάσιμη η κάρτα κατά τη φόρτιση;;

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

Όταν φορτίζω το κινητό μέσω του υπολογιστή μου από το USB, η κάρτα μνήμης SD γίνεται inaccessible.

Μπορεί να αλλάξει αυτό και να είναι προσπελάσιμη η κάρτα κατά τη φόρτιση;;

 

Οταν συνδεεις το κινητο πατα φορτιση!

Link to comment
Share on other sites

Οταν συνδεεις το κινητο πατα φορτιση!

 

Που ακριβώς να πατήσω φόρτιση;;; Στο κινητό ή στο PC; Δεν κατάλαβα....

Δε βλέπω καμία επιλογή, όταν το συνδέω...

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς να πατήσω φόρτιση;;; Στο κινητό ή στο PC; Δεν κατάλαβα....

Δε βλέπω καμία επιλογή, όταν το συνδέω...

 

στο κινητο

Link to comment
Share on other sites

στο κινητο

 

Συγγνώμη, αλλά στο κινητό μου δεν έχει κάτι τέτοιο, όταν συνδέω το καλώδιο....

Έχει Android 2.3.4 και firmware 0.58.

 

Καμιά άλλη ιδέα...;

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά.

εχω παρατηρήσει οτι οταν εχω fm radiio ,και θελω να το βάλω στα ηχεία,οταν παταω να ενεργοποιηθεί το ηχείο και οχι τα ακουστικά,αυτο αυτόματα μεταβαίνει στην λειτουργεια με τα ακουστικα!

υπαρχει καποια λύση σε αυτο το θέμα?

ευχαριστώ!

για κοίταξε την εφαρμογή LiveWare μήπως είναι αυτή που σου δημιούργει το πρόβλημα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι καλο το κινητο??γιατι σκεφτεται να παρει κινητο κ ειναι αναμεσα σε αυτο, το νεο βε και το γκαλαξι εισ..εσεις τι θα προτεινατε?
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι καλο το κινητο??γιατι σκεφτεται να παρει κινητο κ ειναι αναμεσα σε αυτο, το νεο βε και το γκαλαξι εισ..εσεις τι θα προτεινατε?

 

Το κινητο ειναι αψογο φιλε, σε αυτα τα λεφτα παιζει μονο του.

Να παρει Νεο V αν θελει μεγαλη οθονη, και Live αν θελει μια πιο compact συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...