Jump to content

Το μεγαλύτερο ψέμα από όλα. 9/11


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο υποργος αμυνας ειναι ο ceo της lockheed.......

και η οικογενεια ραις εχουν τεραστειο μεριδιο στις 7 "αδερφες"

 

Ρε Hydro κάνε και μια έρευνα στο web πριν πεις κάτι. Εντελώς ανακρίβειες δλδ.

 

Ο CEO της Lockheed είναι ο Robert Stevens (http://www.lockheedmartin.com/wms/findPage.do?dsp=fec&ci=12931&sc=400)

 

Από όσο ξέρω ο Υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ δε λέγεται Robert Stevens. :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 427
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δήλωση Bush.

 

Σε ό,τι αφορά το Ιράκ, ο Μπους δήλωσε ότι αν η κυβέρνηση αποτύχει, η χώρα θα γίνει παράδεισος για τις τρομοκρατικές οργανώσεις, οι οποίες θα πάρουν και τα χρήματα από το πετρέλαιο. «Ακούω πολλά να λέγονται για εμφύλιο πόλεμο. Ανησυχώ γι' αυτό, φυσικά. Και αυτό που κατάλαβα, είναι ότι οι Ιρακινοί θέλουν ενωμένη χώρα και ότι η ιρακινή ηγεσία είναι αποφασισμένη να εμποδίσει τις προσπάθειες των εξτρεμιστών»

 

απο Ελευθεροτυπία....

αχ αυτοί οι τρομοκράτες! αχ αυτος ο Σαντάμ! ειναι κακοί και διάβολοι! εμείς μόνο ελευθερία και δημοκρατία προσφέρουμε! ( με την ανάλογη σφραγίδα Texaco,Chevron,Exxon κ.α φυσικά... )

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί μου.

 

πριν μισή ώρα, ολοκληρώσα την ακρόαση ενός οδοιπορικού στο CNN, Ναί! καλά διαβάσατε, στο CNN σχετικά με όλη την ζωή του Bin Laden.

Πραγματικά συγκλονίστηκα!!!Ανεκδιήγητες εικόνες και βίντεο,ανέκδοτες εικόνες και βίντεο καθώς και ηχητικά ντοκουμέντα και πραγματικά, φοβερά αντικειμενικό!!!!

Christian Amanpour, η Chief International Correspondent του CNN.

αυτό δε που με σόκαρε.

- Παρουσίασε τα έγγραφα,που είχαν 2 μήνες πρίν την 11/9 οι Αμερ.μυστικές υπηρεσίες με σιγουριά για χτύπημα σε Αμερ.έδαφος

- Στην επίθεση του Αφγανιστάν, πρώην πράκτορας της CIA,δήλωσε πως τον είχαν πραγματικά στο χέρι τους και το μόνο που κάνανε ήταν να βομβαρδίζουν βουνά και κοιλάδες! Ο λόγος! είχαν μόνο 60 άτομα,Αμερικ. παραστρατιωτικής ομάδας! Ζήτησε λοιπόν ο τύπος 600 Rangers, ΔΕΝ πήγανε ποτε....<<Αν τους είχα>> δήλωσε, << ήταν θέμα ημερών η σύλλήψη του,πραγματικά δεν ξέρω γιατί δεν έγινε.>>

 

Το οδοιπορικό λεγόταν In the Footsteps of Osama Bin Laden.

Αν το πετύχετε, μην το χάσετε!

 

Τέλος,το οδοιπορικό έκλεισε με απόσπασμα απο κασέττα του Μπιν Λάντεν.

 

<< Λέω στους Αμερικάνους πολίτες, πως ο πόλεμος φέρνει πόλεμο και θα προκαλέσει πολύ δυστυχία σε όλους μας.

 

Χαλάσατε την ειρήνη και την ηρεμία μας.

Είναι σειρά μας,να χαλάσουμε την δική σας....>>:X :X :X

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πληροφορίες οτι λίγο μετά την ''επίθεση'' στον λεύκο όικο, φορτηγά του στρατού μετέφεραν χαλίκια και μπάζα, τα οποία σκόρπισαν στην μεριά της ''επίθεσης'', ώστε να φαίνεται σαν επίθεση απο αεροπλάνο. Επίσης στον λευκό οίκο θυμάμαι οτι στην καψαλισμένη πλευρά του υπήρχαν μηδαμινά σημάδια απο αεροπλάνο. Μα καλά, ενα αεροπλάνο δεν έχει φτερά, καθίσματα;;;; Ούτε ένα τριγύρω;:chair:

 

Είναι τυχαίο που οι περισσότεροι (ουσιαστικά όλοι) επικεφαλείς των γραφείων έλειπαν την ώρα της σύγρουσης; Δεν νομίζω οτι πήγαν όλοι μαζί για διάλλειμα...

 

Είναι επίσης τυχαίο που οι περισότερες αμερικάνικες ταινίες παρουσιάζουν ως τρομοκράτες, κακούς,κλέφτες κ.τ.λ ανθρώπους αραβικής και των γύρω περιοχών προέλευσης;:rtfm: Νομίζω οτι προετοιμάζουν το άβουλο ως επι το πλείστον αμερικάνικο κοινό να δεχθεί χωρίς αμφισβήτηση την συγκεκριμένη κάστα ανθρώπων ως ''εχθρούς της παγκόσμιας ειρήνης''...:rocket:

 

Αλλά το πρόβλημα κατά την δική μου γνώμη δεν είναι η αμερικάνικη η οποιαδήποτε άλλή κυβέρνηση, αλλά ο κόσμος ο ίδιος, ο οποίος δέχεται αμάσητα όσα του πασάρουν ως πραγματικότητα, ωστε ενισχύει το ΨΕΜΑ να γίνει ΑΛΗΘΕΙΑ...

 

Θα τα ξαναπούμε....

Link to comment
Share on other sites

Το χουμε ξαναπεί, τρομολαγνεία! πετυχαίνεις πολλά ελέγχοντας την μάζα έχοντας τους στην τσίτα.

Μετά τον πρόσφατο συναγερμό στην Αγγλία, η δημοτικότητα του Μπούς ανέβηκε κατά 15.5%

απο κεί και πέρα, το χτύπημα στο πεντάγωνο είναι που βρωμάει.

κανένα ίχνος απο τις πτέρυγες και εκτός αυτού, υπάρχει διάτρηση διαγώνια ακριβώς όπως χτυπάει ένας Bunker Buster.

ψάχνω να βρώ κάποιες φωτογραφίες για να τις δείτε.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το flash αναφέρθηκε και πέρισυ στο ίδιο topic. Πέρα από όλες τις θεωρίες - αλήθειες - φήμες ακόμη έχω την εξής απορία.

 

Αν αυτό που έπεσε στο πεντάγωνο δεν ήταν αεροπλάνο, τότε πού πήγε το λεγόμενο τρίτο αεροπλάνο; Με όλους τους ανθρώπους που είχε μέσα;

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

έλα μου ντέ!

αποκλείεται άραγε το γεγονός κατάρριψης?

στην πτήση united 93, λένε πως οι επιβάτες επιτέθηκαν στους αεροπειρατές και έπεσε το αεροπλάνο στην Πενσυλβάνια.

αποκλείουμε το γεγονός κατάρριψης του όταν γνωρίζοντας πως ήδη έχουν πέσει 2 στο WTC υπάρχει κίνδυνος πτώσης στον λευκό οίκο? ( είπαν γι'αυτο πως είχε πορεία το καπιτώλιο.) να το άφηναν να συνεχίσει ανεξέλεγκτο την πτήση του?

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η πιθανότητα κατάρριψης στην Πενσυλβάνια δεν αποκλείεται αλλά και δεν αποδεικνύεται. Δεν αλλάζει και τίποτα ούτως ή άλλως.

Για το Πεντάγωνο εγώ δεν πιστεύω τίποτα. Εκείνη τη μέρα οι Αμερικάνοι είχαν χάσει τ' αυγά και τα πασχάλια, το τελευταίο πράγμα που θα σκέφτονταν θα ήταν να σκηνοθετήσουν επίθεση στο πεντάγωνο. Ούτως ή άλλως η επίθεση στο Πεντάγωνο αν δεν έχει ξεχαστεί έχει τουλάχιστον επισκιαστεί από την επίθεση στους Δίδυμους Πύργους με τα χιλιάδες θύματα οπότε δε βλέπω τί αλλάζει.

Η αίσθησή μου είναι ότι η ηγεσία του στρατού έθαψε τα πάντα για λόγους πρεστίζ.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Εκείνη τη μέρα οι Αμερικάνοι είχαν χάσει τ' αυγά και τα πασχάλια, το τελευταίο πράγμα που θα σκέφτονταν θα ήταν να σκηνοθετήσουν επίθεση στο πεντάγωνο.

 

Οι κοινοι θνητοι συμφωνω οτι ειχαν χασει τα αυγα και τα πασχαλια, οι "αλλοι" που ηξεραν τι θα γινει απο την πρωτη στιγμη - ειχαν σχεδιασει μαζι με ΟΛΑ τα αλλα που εγιναν στης 9/11 και μια "επιθεση" στο πενταγωνο.

Link to comment
Share on other sites

Οι κοινοι θνητοι συμφωνω οτι ειχαν χασει τα αυγα και τα πασχαλια, οι "αλλοι" που ηξεραν τι θα γινει απο την πρωτη στιγμη - ειχαν σχεδιασει μαζι με ΟΛΑ τα αλλα που εγιναν στης 9/11 και μια "επιθεση" στο πενταγωνο.

 

Η επίθεση στους δίδυμους πύργους (όποιος και αν την οργάνωσε) έκανε από μόνη της τη δουλειά. Γιατί χρειαζόταν επιπλέον επιπλέον επίθεση στο Πεντάγωνο; Αν υποθέσουμε ότι η δουλειά ήταν στημένη, τι κέρδισε αυτός που την έστησε, που δεν είχε ήδη κερδίσει από τα 2 αεροπλάνα στους δίδυμους;

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και μεγαλυτερο ψεμα απο την 9/11 αλλα θα βγω off topic

 

:) Το οποιο ειναι για πολυ μεγαλη συζητηση

 

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και μεγαλυτερο ψεμα απο την 9/11 αλλα θα βγω off topic

 

:) Το οποιο ειναι για πολυ μεγαλη συζητηση

 

 

φιλικα

 

 

Γιατι δεν ανοιγεις καινουργιο θεμα?

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Η επίθεση στους δίδυμους πύργους (όποιος και αν την οργάνωσε) έκανε από μόνη της τη δουλειά. Γιατί χρειαζόταν επιπλέον επιπλέον επίθεση στο Πεντάγωνο; Αν υποθέσουμε ότι η δουλειά ήταν στημένη, τι κέρδισε αυτός που την έστησε, που δεν είχε ήδη κερδίσει από τα 2 αεροπλάνα στους δίδυμους;

 

Μεγαλυτερη ζημια σε πολλαπλα μετωπα...

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλυτερη ζημια σε πολλαπλα μετωπα...

 

Ναι, αλλά πως αυτό κολλάει με το να είναι στημένη δουλειά (όπως είναι η θεωρία που υποστηρίζεται στο παρόν θέμα).

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά πως αυτό κολλάει με το να είναι στημένη δουλειά (όπως είναι η θεωρία που υποστηρίζεται στο παρόν θέμα).

 

Τι δεν καταλαβαινεις ?

Ηταν ολα στημενα (Και το χτυπημα στους πυργους, και το χτυπημα στο Πενταγωνο) για να εχει προφαση ο Μπους να ξεκινησει τον πολεμο. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν καταλαβαινεις ?

Ηταν ολα στημενα (Και το χτυπημα στους πυργους, και το χτυπημα στο Πενταγωνο) για να εχει προφαση ο Μπους να ξεκινησει τον πολεμο. :blink:

 

Η φαντασία σου οργιάζει... Αποδείξεις;

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

ενώ ο δικός σου κόσμος,είναι αγγελικά πλασμένος ε.?

εμείς παραθέτουμε κάποια χειροπιαστά πράγματα που ζητούν εξηγήσεις.

Έχουμε ξαναπεί τι κέρδισε αυτός/οί που το έστησαν όλο αυτό το πράγμα.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η φαντασία σου οργιάζει... Αποδείξεις;

 

Καλα το Thread δεν το εχεις διαβασει? Εχει κραξει ο τοπος και οι αποδειξεις ειναι ΠΑΝΤΟΥ!:X

Δεν θα κατσω να στο αναλυσω, αλλα ξεκινα να διαβαζεις απο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=26511&page=1 και στο τελος δες και αυτο http://www.freedomunderground.org/memoryhole/pentagon.php που εχει δωσει πιο πανω ο @porcupine.

Αμα εχεις αποριες, εδω ειμαστε...:rolleyes:

 

Μην ησαστε τοσο αφελεις ρε παιδια...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

@ Geovass.

 

το να δεί κάποιος θεωρίες συνωμοσίας και να τις δεχτεί, δεν είναι και το ποιό εύκολο πράγμα στον κόσμο.

Εδώ σήμερα ανακαλύψαμε πως εισήχθησαν στην χώρα μας κρέατα απο το 99 με επίσημες σφραγίδες απο το υπουργείο με σκοπό τι άλλο, το κέρδος.

Τοσο δύσκολο τους πέφτει ( στους Αμερικάνους ) να ξεκάνουν 3-4000 άτομα όπως έκαναν με το Π.Χάρμπορ για να βγάλουν σε 10 χρόνια όσα δεν έβγαλαν μετά απο το 1945?

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλα το Thread δεν το εχεις διαβασει? Εχει κραξει ο τοπος και οι αποδειξεις ειναι ΠΑΝΤΟΥ!:X

Δεν θα κατσω να στο αναλυσω, αλλα ξεκινα να διαβαζεις απο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=26511&page=1 και στο τελος δες και αυτο http://www.freedomunderground.org/memoryhole/pentagon.php που εχει δωσει πιο πανω ο @porcupine.

Αμα εχεις αποριες, εδω ειμαστε...:rolleyes:

 

Μην ησαστε τοσο αφελεις ρε παιδια...:ninja:

Εγω εχω ξαναρωτησει αλλα κανεις δεν μου απαντησε.Τα αεροπλανα ποιος τα οδηγουσε;Αμερικανοι δεν μπορει ετσι δεν ειναι;Μαλλον μουσουλμανοι.Αλλα αφου ολοι μας ξερουμε οτι ηταν στημενη η δουλεια τοτε και οι μουσουλμανοι θα το ηξεραν και ο Λαντεν θα ειχε προβλημα απο αυτους που τον υποστηριζουν

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

WTC=Simvolo tis oikonokis dinamis twn Amerikanwn

Pentagwno=Simvolo tis stratiotikis dinamis twn Amerikanwn

Xtipontas kai tous 2 stoxous einain san na tous les tin G@34$@sate

 

3ο ήταν το Καπιτώλιο ως σύμβολο της Δημοκρατίας τους.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ξαναρωτησει αλλα κανεις δεν μου απαντησε.Τα αεροπλανα ποιος τα οδηγουσε;Αμερικανοι δεν μπορει ετσι δεν ειναι;Μαλλον μουσουλμανοι.Αλλα αφου ολοι μας ξερουμε οτι ηταν στημενη η δουλεια τοτε και οι μουσουλμανοι θα το ηξεραν και ο Λαντεν θα ειχε προβλημα απο αυτους που τον υποστηριζουν

 

Μουσουλμάνοι τα οδηγούσαν.

 

Δεν είναι η πρώτη φορά που πρωτόπαλικαρα τους κάνουν τις βρωμοδουλείες τους. Τί ποιό απλό να βλέπουν οι μουσουλμάνοι επιτυχή χτυπήματα κατά των Αμερικανών και να αισθάνονται ευτυχείς.

Και μην μου πείς πως δεν μπορούν να τον πιάσουν επειδή κρύβεται.Μιλόσεβιτς,Οτσαλάν,Σαντάμ κ.α βρέθηκαν εν ριπεί οφθαλμού.

Τέλος βλέποντας τις χώρες καταγωγής των τρομοκρατών της 11/9 βλέπεις ( βάσει επίσημων στοιχείων ) οτι είναι χώρες σύμμαχοι τους. ( Πακιστάν-Σαουδική Αραβία )

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ξαναρωτησει αλλα κανεις δεν μου απαντησε.Τα αεροπλανα ποιος τα οδηγουσε;Αμερικανοι δεν μπορει ετσι δεν ειναι;Μαλλον μουσουλμανοι.Αλλα αφου ολοι μας ξερουμε οτι ηταν στημενη η δουλεια τοτε και οι μουσουλμανοι θα το ηξεραν και ο Λαντεν θα ειχε προβλημα απο αυτους που τον υποστηριζουν

 

Κανεις δεν ειπε οτι ο Λαντεν δεν εχει "βαλει" το χερακι του σε ολο αυτο, αλλα με τα blessings των Αμερικανων.

Τα αεροπλανα μαλλον μουσουλαμνοι τα πιλοταρανε, αλλα εχει καμια σημασια ?

Οτι εγινε, εγινε...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...