Jump to content

Το μεγαλύτερο ψέμα από όλα. 9/11


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μουσουλμάνοι τα οδηγούσαν.

 

Δεν είναι η πρώτη φορά που πρωτόπαλικαρα τους κάνουν τις βρωμοδουλείες τους. Τί ποιό απλό να βλέπουν οι μουσουλμάνοι επιτυχή χτυπήματα κατά των Αμερικανών και να αισθάνονται ευτυχείς.

Και μην μου πείς πως δεν μπορούν να τον πιάσουν επειδή κρύβεται.Μιλόσεβιτς,Οτσαλάν,Σαντάμ κ.α βρέθηκαν εν ριπεί οφθαλμού.

Τέλος βλέποντας τις χώρες καταγωγής των τρομοκρατών της 11/9 βλέπεις ( βάσει επίσημων στοιχείων ) οτι είναι χώρες σύμμαχοι τους. ( Πακιστάν-Σαουδική Αραβία )

Δηλαδη ο Λαντεν εβαλε μουσουλμανους και τους ειπε ριξτε τους πυργους γιατι εχω ειμαι κατασκοπος των Αμερικανων και επειδη ο Μπους ψαχνει δικαιολγια να κανει εισβολη στο Αφγανισταν.Ειναι μια αποψη και αυτο

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 427
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ Geovass.

 

το να δεί κάποιος θεωρίες συνωμοσίας και να τις δεχτεί, δεν είναι και το ποιό εύκολο πράγμα στον κόσμο

 

Κανεις δεν ειπε οτι ειναι ευκολο porcupine. Αλλα αμα εχεις παρωπιδες και απλα καταπινεις αυτα που σου λενε τα media, δεν θελει και πτυχιο πολυτεχνειου να καταλαβεις και να ΔΕΙΣ τις αποδηξεις.:mad: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν πιστεύει σε τραβηγμένες θεωρίες συνομωσίας είναι αφελής;

Ότι η τραγωδία αυτή έγινε αντικείμενο εκμετάλλευσης από την αμερικάνικη κυβέρνηση δεν υπάρχει αμφιβολία, αλλά για το ότι την οργάνωσε (μαζί με το Ισραήλ - κλασσικός ελληνορθόδοξος αντισημιτισμός) δεν το πιστεύω, sorry. Μπορούσαν να ξεκινήσουν πόλεμο στο Ιρακ πολύ πιο εύκολα.

 

Αφελής ερώτηση αφελούς ανθρώπου: αφού ο στόχος ήταν να γίνει πόλεμος και αλλαγή καθεστώτος στο Ιράκ με στόχο την εκμετάλλευση των κοιτασμάτων πετρελαίου του γιατί δεν ήταν ούτε ένας από τους "στημένους" τρομοκράτες Ιρακινός; Γιατί ποτέ δεν μάθαμε πληροφορίες για έστω και έναν που να εκπαιδεύθηκε στο Ιρακ;

Αν το είχανε στήσει θα έφτιαχναν μια ιστορία που να τους βόλευε περισσότερο, πιστέψτε με. Ούτε πόλεμο στο Αφγανιστάν θα αναγκάζονταν να κάνουν, ούτε να πάνε στο Ιρακ περίπου μόνοι τους.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχετε στοιχει ρε παιδια και για την επιθεση στο μετρο της Ισπανιας και του Λονδινου.Διοτι εδω μεσα βλεπω πολλους που γνωριζουν τα παντα

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ο Λαντεν εβαλε μουσουλμανους και τους ειπε ριξτε τους πυργους γιατι εχω ειμαι κατασκοπος των Αμερικανων και επειδη ο Μπους ψαχνει δικαιολγια να κανει εισβολη στο Αφγανισταν.Ειναι μια αποψη και αυτο

 

Ξαναλέω.Δεν είναι μόνο ο Μπιν Λάντεν, αλλά όλη η οργάνωση του.

Και δεν είναι μόνο το Αφγανιστάν αλλά και το Ιράκ και η Συρία και το Ιράν και η Βόρειος Κορέα και η Βενεζουέλα κ.α

Πως θα επιτυχείς αλλαγή γαιωπολιτική?

πώς θα εξασφαλίσεις τα απόλυτα κοιτάσματα πετρελαίου?

πώς θα συνεχίσεις να υπερπαράγεις όπλα και πασης φύσεως εφόδια εάν δεν καταναλώνεις?

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν πιστεύει σε τραβηγμένες θεωρίες συνομωσίας είναι αφελής;

 

Οκ, παμε παλι...:p

Το video που εχει βαλει ο Porcupine το ειδες? Ναι ? ΟΚ, αρα καταλαβαινεις οτι ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ Boieng πανω στο πανταγωνο.

Σωστα μεχρι τωρα?

Οσο για τους πυργους, αν διαβασεις το πρωτο ποστ του "Βρυκολακα", μπορεις να βγαλεις μονος σου συμπερασματα.:)

Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν πιστεύει σε τραβηγμένες θεωρίες συνομωσίας είναι αφελής;

Ότι η τραγωδία αυτή έγινε αντικείμενο εκμετάλλευσης από την αμερικάνικη κυβέρνηση δεν υπάρχει αμφιβολία, αλλά για το ότι την οργάνωσε (μαζί με το Ισραήλ - κλασσικός ελληνορθόδοξος αντισημιτισμός) δεν το πιστεύω, sorry. Μπορούσαν να ξεκινήσουν πόλεμο στο Ιρακ πολύ πιο εύκολα.

 

Αφελής ερώτηση αφελούς ανθρώπου: αφού ο στόχος ήταν να γίνει πόλεμος και αλλαγή καθεστώτος στο Ιράκ με στόχο την εκμετάλλευση των κοιτασμάτων πετρελαίου του γιατί δεν ήταν ούτε ένας από τους "στημένους" τρομοκράτες Ιρακινός; Γιατί ποτέ δεν μάθαμε πληροφορίες για έστω και έναν που να εκπαιδεύθηκε στο Ιρακ;

Αν το είχανε στήσει θα έφτιαχναν μια ιστορία που να τους βόλευε περισσότερο, πιστέψτε με. Ούτε πόλεμο στο Αφγανιστάν θα αναγκάζονταν να κάνουν, ούτε να πάνε στο Ιρακ περίπου μόνοι τους.

 

κατ' αρχας δεν υποστηρίζω ακράδαντα την ιδεά οτι οι Αμερικάνοι συνωμότησαν με τους Ισραηλινούς για την 9/11. Υπάρχουν όμως οι ενδείξεις οτι οι γνωστοί ιέρακες του πολέμου, Γούλφοβιτς,Ράμσφελντ είχαν προ πολλού έτοιμα σχέδια επέμβασης στο Ιράκ ( απο εποχής Κλίντον - τους έτυχες όμως η ήττα στην Σομαλία και εγκατέλειψαν )

Το Ιρακ χτυπήθηκε με την πρόφαση της κατοχής και παρασκευής χημικών και πυρηνικών όπλων και διασυνδέσεων με Αλ Κάιντα.

Στο Αφγανιστάν, έτυχε το εξής παράδοξο! Ενώ μέχρι το 2000 ήταν κολλητοί με τους Ταλιμπάν ( πρωτοπαλίκαρα του Οσάμα ) ξαφνικά τους έκοψε η μαγιονέζα και λόγω 11/9 απόφασισαν να τους τσακίσουν μαζί και την χώρα ( περιέργο δεν είναι? μέχρι μήνες πρίν την 11/9 να είσαι κολλητάρι για χρόνια οταν η διεθνής κοινότητα ούρλιαζε για το Αφγανιστάν και τα αίσχη των Ταλιμπάν,εσύ τους καλείς στην Ουάσινγκτον να τους δηλώσεις ενώπιον όλων την υποστήρξη σου και ξαφνικά να είναι ο απόλυτος εχθρός σου )

κάτι δεν μου πάει καλά! γι'άυτό μου βρωμάει το πράγμα.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οκ, παμε παλι...:p

Το video που εχει βαλει ο Porcupine το ειδες? Ναι ? ΟΚ, αρα καταλαβαινεις οτι ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ Boieng πανω στο πανταγωνο.

Σωστα μεχρι τωρα?

Οσο για τους πυργους, αν διαβασεις το πρωτο ποστ του "Βρυκολακα", μπορεις να βγαλεις μονος σου συμπερασματα.:)

 

Video δεν είδα, ένα powerpoint presentation είδα. Αν έβλεπα αμοντάριστο video ίσως και να το πίστευα, ένα προκατειλλημένο presentation δε μου λέει κάτι.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

@marvin.

 

μήν στέκεσαι μόνο σε πιθανά φτιαχτά βιντεάκια.μάζευε ότι μπορείς δεξιά και αρίστερα και ψάχνε να δείς τι μπορεί να στέκει.Ειναι απόλυτα σεβαστές οι αντιδράσεις και οι αντιρρήσεις, αλλά επανελλειμένα έχω προσπαθήσει στο συγκεκριμένο τόπικ να βγάλω μια άκρη μέχρι εκεί που μπορώ.Απλά δεν μπορω να δεχτώ ώς προβληματισμένος πολίτης αβίαστα αυτό που πασσάρουν οι μεγάλοι.

Οταν δε, βλέπω αντικειμενική εκπομπή στο CNN για την ζωή του Οσάμα και πρώην πράκτορα της CIA Να δηλώνει δημοσίως, << τον είχαμε στο χέρι και δεν ξέρω για ποιό λόγο τον αφήσαμε >> μετά τι συμπέρασμα να βγάλεις.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@marvin.

 

λίγες σελίδες πρίν,δίνω το στίγμα για μια παρομοια κατάσταση - συνωμοσία με την 11/9 που αποκαλυπτεται απο τα αποχαρακτηρισμένα απόρρητα έγγραφα μετά το πέρας 50 ετών

Αφορά το Pearl Harbor.

http://www.geocities.com/Pentagon/6315/pearl.html

 

αν δεν βαριέσαι να διαβάζεις,είναι πολύ καλό.Και φυσικά όχι γραμμένο απο τον Λιακόπουλο :p

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν όμως οι ενδείξεις οτι οι γνωστοί ιέρακες του πολέμου, Γούλφοβιτς,Ράμσφελντ είχαν προ πολλού έτοιμα σχέδια επέμβασης στο Ιράκ ( απο εποχής Κλίντον - τους έτυχες όμως η ήττα στην Σομαλία και εγκατέλειψαν )

Το Ιρακ χτυπήθηκε με την πρόφαση της κατοχής και παρασκευής χημικών και πυρηνικών όπλων και διασυνδέσεων με Αλ Κάιντα.

 

Σχέδια υπήρχαν και είναι γνωστό. Σ' αυτό δε διαφωνώ και μάλιστα λέω ότι εκμεταλλέυτηκαν την τραγωδία με αυτό το σκοπό. Δε θα ξαναγράψω τα ίδια, τις έγραψα τις ενστάσεις μου στο προηγούμενο ποστ που παρέθεσες.

 

Η Σομαλία που κολλάει; Η επέμβαση ξεκίνησε τέλος 1992 επί πατέρα Bush (μάλιστα σαν lame duck President, μετά την ήττα του έλαβε την απόφαση για μια επέμβαση με την οποία διαφωνούσε. Ο Κλίντον ζητούσε ανθρωπιστική επέμβαση προεκλογικά, ο Bush Sr. διαφωνούσε αλλά μετά την ήττα του δέχθηκε να κάνει αυτό που ζητούσε η πλειοψηφία όπως είχε εκφραστεί στις εκλογές.) Η επέμβαση ήταν ανθρωπιστική, με στόχο να σταματήσει γενοκτονία (μη μου πείτε ότι υπάρχει πετρέλαιο ή άλλα αμερικάνικα συμφέροντα στη Σομαλία γιατί θα αρχίσω να τραβάω τις κοτσίδες μου) και δε νομίζω ότι πρέπει να χαίρεται κανείς για την αποτυχία της, ιδίως όταν προκάλεσε τη μη επέμβαση στην ακόμα χειρότερη γενοκτονία της Ρουάντα ένα χρόνο μετά.

 

Στο Αφγανιστάν, έτυχε το εξής παράδοξο! Ενώ μέχρι το 2000 ήταν κολλητοί με τους Ταλιμπάν ( πρωτοπαλίκαρα του Οσάμα ) ξαφνικά τους έκοψε η μαγιονέζα και λόγω 11/9 απόφασισαν να τους τσακίσουν μαζί και την χώρα ( περιέργο δεν είναι? μέχρι μήνες πρίν την 11/9 να είσαι κολλητάρι για χρόνια οταν η διεθνής κοινότητα ούρλιαζε για το Αφγανιστάν και τα αίσχη των Ταλιμπάν,εσύ τους καλείς στην Ουάσινγκτον να τους δηλώσεις ενώπιον όλων την υποστήρξη σου και ξαφνικά να είναι ο απόλυτος εχθρός σου )

κάτι δεν μου πάει καλά! γι'άυτό μου βρωμάει το πράγμα.

 

Δεν ήταν ακριβώς κολλητοί:

In August 1998, the United States launched air strikes against bin Laden's reputed training camps near the Pakistan border. The strikes came in the wake of the bombings of the U.S. embassies in Nairobi and Dar es-Salaam. In October 1999 the U.N. imposed sanctions on the Taliban to turn over bin Laden, banning Taliban-controlled aircraft from takeoff and landing and freezing the Taliban's assets abroad. The Taliban's failure to hand over bin Laden led to an expansion of the sanctions regime on December 19, 2000, including an arms embargo on the Taliban, a ban on travel outside Afghanistan by Taliban officials of deputy ministerial rank, and the closing of Taliban offices abroad.

Όλο το κείμενο εδώ.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

όσο αφορά το άν ηταν κολλητοί, φαίνεται όπως προείπα απο την στήριξη των Αμερικανών κατά τον πόλεμο με τους Σοβιετικούς.

Οι επιθέσεις τους με τις δύο πρεσβείες στην Αφρική και έπειτα με το USS Cole είναι αυτές που όξυναν τις σχέσεις τους.

Αυτό όμως που δεν μου κόλλαγε, είναι η επίσκεψη υπουργών των Ταλιμπαν στην Ουάσινγκτον ενώ ήδη έχουν χτυπηθεί Αφγανιστάν και σύνορα Πακιστάν με σκοπό την εξουδετέρωση Ταλιμπάν και Μπιν Λάντεν και οι ανακοινώσεις για μέτρα εμπιστοσύνης και φιλίας .:blink: ( ψάχνω να σου βρώ εκείνη την περίοδο )

απο κει και πέρα,ανέφερα την Σομαλία ώς σταθμό ( με την άρον άρον αποχώρηση τους) για την μή επέμβαση στο Ιράκ εκείνη την περίοδο.Είχαν όντως κατέβει για υποστήριξη των δυνάμεων του ΟΗΕ και εξουδετέρωση του Αιντίντ.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή είναι καλό να εξετάζουμε όλες τις πλευρές.

 

http://www.abovetopsecret.com/pages/911_pentagon_757_plane_evidence.html

 

η αντίθετη γνώμη σχετικά με το χτύπημα στο πεντάγωνο.

 

και ξανά αμφισβήτηση....

 

http://www.asile.org/citoyens/numero13/pentagone/erreurs_en.htm

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν καταλαβαινεις ?

Ηταν ολα στημενα (Και το χτυπημα στους πυργους, και το χτυπημα στο Πενταγωνο) για να εχει προφαση ο Μπους να ξεκινησει τον πολεμο. :blink:

 

Δεν καταλαβαίνω τα εξής:

 

1) Γιατί ο Μπους και η παρέα του (αν πάρουμε σαν υπόθεση εργασίας ότι ήταν από πίσω) έπρεπε να χτυπήσουν και το Πεντάγωνο αφού το χτύπημα στου Δίδυμους Πύργους που προηγήθηκε χρονικά τους είχε δώσει ήδη την αφορμή να ξεκινήσουν τον πόλεμο κατά της τρομοκρατίας. Το "μεγαλύτερη ζημιά σε πολλαπλά μέτωπα" ταιριάζει αν όντως ήταν από πίσω τρομοκράτες - αν όμως από πίσω ήταν τα Αμερικανάκια τότε το χτύπημα στους Δίδυμους και μόνο (θα) ήταν αρκετό για τους σκοπούς τους.

 

2) Γιατί ο Μπους και η παρέα του (συνεχίζοντας την προηγούμενη υπόθεση εργασίας) δεν έριξαν απλά το 3ο αεροπλάνο πάνω στο Πεντάγωνο όπως ακριβώς έγινε και στους Δίδυμους Πύργους και χρειάστηκε να ρίξουν έναν πύραυλο (ή δεν ξέρω και γω τι άλλο) και μετά να μπουν σε τόσο κόπο ώστε να το κάνουν να φαίνεται σαν αεροπλάνο κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς!

ΥΓ: Έτσι όπως πάει, σε λίγο οι αμερικανοί θα πούνε οτι τα αεροπλάνα στους πύργους τα έριξε η Χεσμπολάχ... :cool: Δεν τους πιάνεις πουθενά!

Ρε παιδιά μάγος είμαι?:confused: Ακούστε τί λέει ο Μπούς. (άρθρο απο τις 21/8/2006. 4 μέρες μετά το πόστ μου... :cool:)

http://www.shoutwire.com/viewstory/25723/Bush_Confirms_That_He_Is_A_Liar

Έχει βιντεάκι

BUSH: The terrorists attacked us and killed 3,000 of our citizens before we started the freedom agenda in the Middle East.

QUESTION: What did Iraq have to do with it?

BUSH: What did Iraq have to do with what?

QUESTION: The attack on the World Trade Center.

BUSH: Nothing. Except it’s part of — and nobody has suggested in this administration that Saddam Hussein ordered the attack. Iraq was a — Iraq — the lesson of September 11th is take threats before they fully materialize, Ken.
Nobody’s ever suggested that the attacks of September the 11th were ordered by Iraq.

Να δείτε οτι τελικά μετά απο λίγο καιρό θα πεί οτι τα αεροπλάνα τα έριξε η Χεσμολάχ ή γενικά επαναστάτες απο το Λίβανο/Συρία.

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κανω μια διόρθωση μονο χωρις να μπω και εγω στο θεμα των συνωμοσιών (οι οποιες και φυσικα υπαρχουν και η 9/11 είναι σιγουρα μια από αυτες).

ΣΤΙΣ 11 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΤΟΥ 1717 ΙΔΡΥΘΗΚΕ Η ΜΑΣΩΝΙΚΗ ΣΤΟΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ 284 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ!!!

Η Μεγαλη Στοα της Νεας Υορκης ιδρυθηκε στις 15 Δεκεμβριου 1782 και ανεξαρτητοποιήθηκε από τη Μεγαλη Στοα της Αγγλιας στις 6 Ιουνιου 1787. Επομενως δε νομιζω οι Ελευθερο τεκτονες να εχουν σχεση με τη συνομωσια της 11ης Σεπτεμβριου όπως ηθελε να το παρουσιασει ο φιλος Dataman

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μάγος είμαι?:confused: Ακούστε τί λέει ο Μπούς. (άρθρο απο τις 21/8/2006. 4 μέρες μετά το πόστ μου... :cool:)

http://www.shoutwire.com/viewstory/25723/Bush_Confirms_That_He_Is_A_Liar

Έχει βιντεάκι

 

Να δείτε οτι τελικά μετά απο λίγο καιρό θα πεί οτι τα αεροπλάνα τα έριξε η Χεσμολάχ ή γενικά επαναστάτες απο το Λίβανο/Συρία.

 

Δεν λέει κάτι καινούριο ή κάτι που δεν γνωρίζει οποιοσδήποτε φροντίζει να ενημερώνεται έστω στοιχειωδώς. Βέβαια είναι τραγικός ψεύτης δεδομένου ότι μέλη της κυβέρνησής του και ιδίως ο αντιπρόεδρος Cheney έχουν επανειλλημένα πει ότι το Ιράκ είχε σχέση με την 9/11.

19 από τους 21 αεροπειρατές ήταν Σαουδάραβες που εκπαιδεύτηκαν στο Αφγανιστάν, δε βλέπω τι σχέση έχει η Χεζμπολάχ. Άσε να το πει πρώτα (που δε νομίζω) και τον κράζεις μετά...

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ολα αυτα αλλα ειτε τα γραφουμε ειτε οχι αφου δε κανουμε τιποτα σημασια δεν εχει.

PALEOKOSTAS AIRWAYS

LIVE YOUR MYTH IN PRISON:ninja:

 

To blog μου http://http://telefteothranio.blogspot.com//

Link to comment
Share on other sites

Ενα βιντεάκι με έναν αμερικανό βουλευτή που λέει την αλήθεια. Οτι δηλαδή όσα έχει πεί ο μπούς για τον πόλεμο είναι ψέμματα...
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο τελος θα ακούσουμε οτι και ο πρόεδρος του Ιραν είναι βαλτός απ'τους Αμερικάνους να επιμένει για πυρηνικά με αποτέλεσμα να κυρήξουν πόλεμο προς το Ιραν... Λέτε? Πλέον εχω γίνει καχύποπτος για όλα
Link to comment
Share on other sites

Ενα βιντεάκι με έναν αμερικανό βουλευτή που λέει την αλήθεια. Οτι δηλαδή όσα έχει πεί ο μπούς για τον πόλεμο είναι ψέμματα...

 

Υπάρχουν καμιά διακοσαριά Δημοκρατικοί Βουλευτές και περίπου 45 Δημοκρατικοί Γερουσιαστές που το λένε αυτό, δεν είναι κάτι τρομερό. Τώρα που έχουν προεκλογική περίοδο πιθανόν να τους βρεις να το τραγουδάνε και χωρωδιακά. :p Αν έχεις κάποιον Ρεπουμπλικάνο να το λέει έχει ενδιαφέρον.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

ψαχνοντας στο videogoogle βρηκα ενα βιντεακι που ειναι τραβηγμενο απο εξωτερικη καμερα ασφαλειας του πενταγωνου. ενα frame πριν φανει η συντριβη του αεροσκαφους, φαινεται κατι υπερβολικα μικρο για αεροσκαφος να πλησιαζει το κτιριο. ενα frame μετα το μονο που φαινεται ειναι η εκρηξη..

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε τι ψαχνετε???????

οι μοναδικοι βαλτοι ηταν ο σανταμ και ο λαντεν οι υπολοιποι απλως ειναι μαριονετες στα χερια του λαντεν

καθεστε και ψαχνετε αμα εχει βαλει ατομα μεσα παντου....φυσικο δεν ειναι? ακομη και η γιαγια μου γνωριζει την δραση της cia παντου αλλα κανεις δεν ξερει τι κανει η mossad που το ηξερε μηνες πριν γινει....τεσπα ολα ειναι γυρω απο το μαυρο χρυσο ψαχνουμε λαθος πραγματα τα οποια σαφως και δεν θα βρουμε απαντηση διοτι δεν προκειται να την βρουμε

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως στο "Ε" της Κυριακής Ελευθεροτυπίας (10/9/2006) διάβασα ότι το κτίριο δίπλα απο τους δύδιμους πύργους -47 ορόφων- και το οποίο κατέρρευσε απο την "επίθεση", έξη μήνες πρίν είχε ασφαλιστεί με ένα υπέρογκο ποσό για πιθανή τρομοκρατική επίθεση...

 

 

 

Δεν ξέρω αν το αναφέρατε αυτό κάπου πιο πριν αλλά εμένα μου έκανε μεγάλη εντύπωση...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...