Jump to content

Qteκ 2020


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia to 2020 mou xafnika den anavei kai otan meta apo misi ora to katafero na anapsei kollaei stin epifaneia ergasias kai xanakleinei .a kai to fotaki pou deixnei to sima otan to syndeo me ton fortisti mou vgazei kokkino fos ekei
Link to comment
Share on other sites

pedia endiaferome na parw qtek to 9090 i to 2020i kai auto kirios timis epidi fantazome oti tha ine pio hamiles apo ta kenourgia.den xerw pio na dialexw omws.tha ithela voithia sta exis:

1 pio ine pio stathero sthn software simperifora

2 pio ine pio anthektiko meta apo periodo xrisis

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
για 2020i εδω μιλανε τα παιδια που το εχουν http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=60914&page=42 προσωπικα δεν εχω το παραμικρο παραπονο,το 9090 δεν το εχω δουλεψει για να σου πω,ρωτα εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=37822&page=61
Link to comment
Share on other sites

exo ena spv m1000 (2020) anavathmismeno se wm2003se 2.06 me radio 1.18.To provlima pou exo einai me to til...otan me pernoun POLES fores eno exei sima den xtipaei kai leei oti i klisi den einai efikti,meta mou erxete kapaki minima apo tin Vodafone gia tin klisi.Akoma para poles fores otan perno til apla den vgazei grammi...exei katantisei poli ekneyristiko.Exei antimetopisei kanenas paromio prob?Otan to eixa parei me to mama firmware den eixa paratirisei kati tetoio (vevea to eixa kratisei ligo etsi).Apo radio 1.19 evala 1.18 alla exo pali ta idia...
Link to comment
Share on other sites

οποτε μηπως φταιει οτι το εκανες 2003se η ισως καποια εφαρμογη σου κανει την ζημια;στο εκανε απο την αρχη με τα 2003se;

 

na sou po...den nomizo ta se na ftene,e3alou to radio exei diki tou rom.Tha dokimaso na valo kai tin palia radio rom 1.08 pou lene oti einai i pio statheri.

Gia na doume.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια, πριν αρκετο καιρο εκανα upgrade το 2020 μου στην εκδοση 1.72 και απο τοτε επαψε να δουλευει μικρόφωνο και ηχείο. Μεσω bluetooth ο ήχος στέλνεται στο ακουστικο. Σκέφτομαι αν υπάρχει τρόπος να κάνω downgrade μήπως και λυθεί. Υπάρχει τέτοια δυνατότητα; γιατι αυτή τη στιγμή το κινητό ειναι άχρηστο.
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα να το ξαναπεράσω αλλά δέν λύθηκε το πρόβλημα.αυτό που πλέον φοβάμαι είναι μην έγινε κάποιο σφάλμα κατά το flashing, και έπαθε ανεπανόρθωτη ζημιά το pocket pc.καμία άλλη πρόταση;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αυτο που λες ειχε συμβει και σε εμενα, αλλα ηταν διαφορετικη περιπτωση, ειχα περασει μεσα στο 2020 Bluetooth Drivers της Widcomm.

Δοκιμασες αντι να την ξαναπερασεις να κανεις ενα format?

 

Ή αμα θες κατι καλυτερο

http://buzzdev.net/component/option,com_remository/Itemid,109/func,fileinfo/id,277/

(αυτη εχω και 'γω ;) )

 

Windows Mobile 5 rom με αρκετα και καλα features, 100% συμβατη, δεν κολλαει το κινητο, και δεν υπαρχουν προβληματα.

Απλα δν λειτουργει το φως των πληκτρων των κλησεων. :) Ολα τα αλλα ειναι οκ. Φτιαγμενη απο users, δεν ειναι πειρατικο ή τπτ αλλο.

PS πρεπει να γινεις πρωτα μελος για να την κατεβασεις.

 

 

Φιλε Enema εχω ενα Qtek 2020i οποτε δεν εχω γνωσεις επανω σε αναβαθμισεις.

Ενας φιλος μου ,μου εδωσε το 2020 του και θελει αναβαθμιση σε 2005.Ρωταω λοιπον ,αν χρησιμομποιησω την rom του link που δινεις και δεν κατσει καλα μπορω μετα να ξαναβαλω την 1.72 της ACE;(Πρεπει να τον βοηθησω.ειναι αμεση αναγκη)

CURSEDDD
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
gia opion endiaferete dinw to 2020 sto kouti tou mazi me karta mnimis 1GB high speed kathos kai mia extra bataria 2400 mah apo tin 1100 mah pou ehei arhika i siskevi
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
παιδια εχω ενα 2020 , προσπαθησα να βαλω την rom της ace ,και απο τοτε εχει κολλησει σε μια οθονη που γραφει πανω usb ( οταν ειναι πανω στην βαση) και serial ( οταν ειναι εκτος βασης) και κατω v1.06 , και οταν παω να κανω αναβαθμιση μου βγαζει πως απετυχε, τι να κανω?
:up:
Link to comment
Share on other sites

ok, εβγαλα ακρη, αλλα περασα 2-3 rom που μεου παρουσιαζουν προβληματακια και θελω να βρω την 1.72 που φορουσε πριν (αγγλικη)...που θα την βρω?
:up:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επιτέλους κυκλοφόρησε rom με wm6. Περισσότερες πληροφορίες εδώ:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=326848

Dub be good to me!
Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

ΤΙ MOY ΛΕΣ ΤΩΡΑ!

 

ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΑ 5ΑΡΙΑ?

Κωλοκαμμενε υπολογιστη γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

 

Δεν πειραζει, θα περιμενω μεχρι να βγει μια σταθερη 6αρα ρομ και βλεπουμε :p

 

Χεχεχεχε και να σκεφτει κανεις οτι αυτο το πραγμα ειχε βγει με 2003!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επειδη καταφερα και ανεστησα ενα qtek 2020 που θεωρουσα νεκρο για πολυ καιρο, μηπως μπορει να μου δωσει καποιος ενα link για να βαλω WM 5 ? (οχι το επισημο upgrade της ace-hellas γιατι ειναι αγορασμενο απο το εξωτερικο)

Eπισης αν παιζει καποιο zip με εφαρμογες γιατι οτι ειχα σχετικα με το qtek τα εκανα delete πριν λιγο καιρο.

Aυτο που δε μπορω να βρω ειναι μια εφαρμογη που υπηρχε ωστε οταν στελνεις sms να μη χρειαζεται καθε φορα να επιλεγεις manualy την αναφορα παραδοσης.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη καταφερα και ανεστησα ενα qtek 2020 που θεωρουσα νεκρο για πολυ καιρο, μηπως μπορει να μου δωσει καποιος ενα link για να βαλω WM 5 ? (οχι το επισημο upgrade της ace-hellas γιατι ειναι αγορασμενο απο το εξωτερικο)

Eπισης αν παιζει καποιο zip με εφαρμογες γιατι οτι ειχα σχετικα με το qtek τα εκανα delete πριν λιγο καιρο.

Aυτο που δε μπορω να βρω ειναι μια εφαρμογη που υπηρχε ωστε οταν στελνεις sms να μη χρειαζεται καθε φορα να επιλεγεις manualy την αναφορα παραδοσης.

Αν διαβάσεις 2 post παραπάνω έχει link (όχι μονο για 2005 αλλά και για 2006), και φυσικά αν ψάξεις σε προηγούμενες σελίδες του thread θα βρεις πολλά περισσότερα.

 

Στα WM2005 και μετά δεν χρειάζεται κάθε φορά να επιλέγεις την αναφορά παράδοσης.

Dub be good to me!
Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις 2 post παραπάνω έχει link (όχι μονο για 2005 αλλά και για 2006), και φυσικά αν ψάξεις σε προηγούμενες σελίδες του thread θα βρεις πολλά περισσότερα.

 

Στα WM2005 και μετά δεν χρειάζεται κάθε φορά να επιλέγεις την αναφορά παράδοσης.

 

Αν κοιταγες το link για το WM 6 θα διαπιστωνες οτι δεν ειναι stable ακομα και εχει διαφορες δυσλειτουργιες.

Οσο για το WM 5 υπαρχει ενα link πιο πισω το οποιο δε λειτουργει.

Τελος αν μου ηταν τοσο ευκολο να ψαξω 163 σελιδες θα το ειχα κανει ηδη.

Αρα θα παρακαλουσα αν καποιος ειναι οντως προθυμος να βοηθησει και οντως ξερει κατι πανω σε αυτα που ρωτησα, να το κανει απλα και να μη λεει αυτονοητα πραγματα που δε βοηθουν στο παραμικρο.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν κοιταγες το link για το WM 6 θα διαπιστωνες οτι δεν ειναι stable ακομα και εχει διαφορες δυσλειτουργιες.

Οσο για το WM 5 υπαρχει ενα link πιο πισω το οποιο δε λειτουργει.

Τελος αν μου ηταν τοσο ευκολο να ψαξω 163 σελιδες θα το ειχα κανει ηδη.

Αρα θα παρακαλουσα αν καποιος ειναι οντως προθυμος να βοηθησει και οντως ξερει κατι πανω σε αυτα που ρωτησα, να το κανει απλα και να μη λεει αυτονοητα πραγματα που δε βοηθουν στο παραμικρο.

 

Himalaya Mobile 6

 

Gia ti monimi anafora se sms kai polla alla customizations synistw anepifylakta to SKTools v3.1.11

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα!

Μια ερωτησούλα παιδιά:

Έχω ένα 2020 μόλις το παρέλαβα, το οποίο επειδή στη δουλειά που είμαι δεν έχω φορτιστή, μπαταρία 75% και εφεδρική 0%.

Μήπως στο τελευταίο οφειλεται ότι η οθόνη σβήνει μετά από 10-15"? Αν πατήσω αμέσως το κουμπί ξανανάβει και σβήνει πάλι μετά από 10-15". Το κινητό είναι από hardreset και οι ρυθμίσεις blacklight όπως πρέπει.

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Qteκ 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...