Jump to content

Qteκ 2020


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

eimai entos A8inwn kai ean mporeseis na mou dia8eseis ligo apo ton hrono sou 8a itan iperoha!to pa kai to 3analew se efharisto poli!file

 

 

Κανένα πρόβλημα φίλε μου απλά επειδή είμαι εκτός Αθηνών θα μιλήσουμε μετά τις 20 Αυγούστου.

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω εαν είναι καποιος ο οποιος χρησημοποιέι BT ακουστικά με το qtek 2020. Εάν ναι τότε θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχει κάποιο πρόβλημα. Διότι πέραν των άλλων προβλημάτων που έχω με το εκπληκτιτό ''souper ntouper akoustiko'' tis jabra BT 800, otan pataw oste na moy apantisei apo to akoustiko kanei peripou, oxi poli, 10 me 15 deuterolepta gia na arxisei tin epikinonia. Enw diladi exei anoiksi tin grami (to kinito) kai o sinomilitis mou xreonetai, egw perimenw na ton akousw apo to BT akoustiko ton xrono pou proanefeta.

 

Έχεις περάσει τα Bluetooth tools (νομίζω πως έτσι ονομάζονται) τα οποία τι κάνουν όταν έχεις εισερχόμενη κλήση ανοίγουν το bluetooth στέλνει την κλήση στο ακουστικό (περίπου 2-3 χτυπήματα χρειάζεται) πατάς το κουμπί ανοίγει η γραμμή μιλάς πατάς το κουμπί κλείνει η γραμμή και μετά από λίγα δευετρόλεπτα σου κλείνει το blutooth, έτσι έχεις και οικονομία στην μπαταρία χρησιμοποιόντας το hands free σου. Ελπίζω να σε βοήθησα. :rolleyes:

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα φίλε μου απλά επειδή είμαι εκτός Αθηνών θα μιλήσουμε μετά τις 20 Αυγούστου.

elpizw na eisai se adia kapou arahtos :cool: :cool: kai na diakopareis!euhes na pernas 8eotrela kala!

ex-user of N9210i communicator,6210,8850, P800,GX10i, SL55,T610i, SX1,qtek2020,N95,3gs,Galaxy Note 2, lg g2 and ...6s plus
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ευκολο να χρησιμοποιω το bluetooth για να περνω ιντερνετ απο το pc μου στο 2020?

Αν γνωριζει καποιος θα με βοηθουσε πολυ,δε βρισκω τετοια επιλογη

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο το βρηκα!

Για οποιον ενδιαφερεται και δεν το ξερει παταει option στο συγχρονισμο και στην καρτελα rules στο pass through βαζει the internet

 

Τζαμαικα! τωρα ιντερνετ χωρις να σηκωθω απο κρεβατι στις 4 το πρωι αν τυχει και ξυπνησω ! ετσι ετσι!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις περάσει τα Bluetooth tools (νομίζω πως έτσι ονομάζονται) τα οποία τι κάνουν όταν έχεις εισερχόμενη κλήση ανοίγουν το bluetooth στέλνει την κλήση στο ακουστικό (περίπου 2-3 χτυπήματα χρειάζεται) πατάς το κουμπί ανοίγει η γραμμή μιλάς πατάς το κουμπί κλείνει η γραμμή και μετά από λίγα δευετρόλεπτα σου κλείνει το blutooth, έτσι έχεις και οικονομία στην μπαταρία χρησιμοποιόντας το hands free σου. Ελπίζω να σε βοήθησα. :rolleyes:

Mporeis se parakalw na mou peis pou tha to brw.

Euxaristw poli, gia tin help sou.

Με εκτίμηση

Krisos

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Peripou diladi poso xrono kani se esena ton exei metrisei pote.

Einai panw apo 5-7 sec???

απο την ωρα που θα πατησω το κουμπι ειναι απο 3-4" με τιποτα πανω απο 5 παντως
Link to comment
Share on other sites

To mono sigouro einai pws kai pali exw kapia provlimata.

1ον Δεν δουλεύει η αναγνώριση

2ον Αλλωτε δουλεύει το κουμπί του ακουστικού του BT και άλλωτε όχι .

3ον Υπάρχει ακόμα και τώρα μεγάλη καθυστέριση στην έναρξη της συνομιλίας. Περίπου 10 δευτερόλεπτα μέχρι να αρχήσει η συνομιλία.

Με εκτίμηση

Krisos

Link to comment
Share on other sites

To mono sigouro einai pws kai pali exw kapia provlimata.

1ον Δεν δουλεύει η αναγνώριση

2ον Αλλωτε δουλεύει το κουμπί του ακουστικού του BT και άλλωτε όχι .

3ον Υπάρχει ακόμα και τώρα μεγάλη καθυστέριση στην έναρξη της συνομιλίας. Περίπου 10 δευτερόλεπτα μέχρι να αρχήσει η συνομιλία.

 

1. Η αναγνώριση που δεν δουλεύει ίσως να οφείλετε στο θέμα του profile που είχες αναφέρει. Δεν έχω δουλέψει handsfree με αναγνώριση για να σου πω

 

2. Εννοείς στο άνοιγμα ; Εάν ναι είναι θέμα χειρισμού και συνήθειας το είχα και εγώ αυτό το πρόβλημα.

 

3. Εγώ το έχω αυτό αλλά επειδή δεν χρησιμοποιώ το handsfree και είναι λογικό να γίνετε.

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

1. Υπάρχει κάποια άλλη λύση ή πρόταση σχετικά με το Profile? Φίλε zer0cool θα ήθελα να σε ρωτήσω πία έκδοση profile πιστεύεις οτι πρέπει να βάλω . Εάν ξέρεις επίσεις που μπορώ να την βρώ θα μπορούσες να μου την στείλεις? (Απλά δέν είμαι σίγουρος για αυτήν την οποία έχω εγκαταστήσει, γιαυτό εάν είναι εύκολο θα ήθελα να μου στείλεις και αυτήν για την οποία μιλάς εσύ)

2. Ναι στο άνοιγμα. ok.

3. Κάνει περίπου 7-9 sec. Χωρίς το profile που εγκατέστησα κάνει 12-15 sec.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σου.

Με εκτίμηση

Krisos

Link to comment
Share on other sites

1. Υπάρχει κάποια άλλη λύση ή πρόταση σχετικά με το Profile? Φίλε zer0cool θα ήθελα να σε ρωτήσω πία έκδοση profile πιστεύεις οτι πρέπει να βάλω . Εάν ξέρεις επίσεις που μπορώ να την βρώ θα μπορούσες να μου την στείλεις? (Απλά δέν είμαι σίγουρος για αυτήν την οποία έχω εγκαταστήσει, γιαυτό εάν είναι εύκολο θα ήθελα να μου στείλεις και αυτήν για την οποία μιλάς εσύ)

2. Ναι στο άνοιγμα. ok.

3. Κάνει περίπου 7-9 sec. Χωρίς το profile που εγκατέστησα κάνει 12-15 sec.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σου.

 

1. Σε αυτό το θέμα δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατι δεν γνωρίζω.

2. οκ

3. Και εμένα τόσο κάνει.

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα επιτελους και 'γω το 2020. Εχω καποιες αποριες.

1ον πως κλεινει το ppc εντελως δλδ, παταω το power στην κορυφη κλεινει η οθονη αλλα μενει ανοιχτο το led που αναβοσβηνει μπλε και μολις το ξαναπατησω το power αναβει.

 

και

 

2ον πως κλεινω τα προγραμματα, παταω το ''x'' αλλα συνεχιζει να μενει ανοιχτο και αναγκαζομαι να το κλεινω απο τις ρυθμισεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Σημερα παρελαβα επιτελους και 'γω το 2020. Εχω καποιες αποριες.

1ον πως κλεινει το ppc εντελως δλδ, παταω το power στην κορυφη κλεινει η οθονη αλλα μενει ανοιχτο το led που αναβοσβηνει μπλε και μολις το ξαναπατησω το power αναβει.

 

και

 

2ον πως κλεινω τα προγραμματα, παταω το ''x'' αλλα συνεχιζει να μενει ανοιχτο και αναγκαζομαι να το κλεινω απο τις ρυθμισεις.

εντελως ποτε δεν κλεινουν τα ppc σωστα το κανεις με το power για τα προγραμματα θα βαλεις εναν task manager και θα τα κλεινεις απο εκει ;)
Link to comment
Share on other sites

Α ετσι γινεται... Ευχαριστω :O

 

EDIT

 

Επισης πως μπορω να συνδεσω το 2020 στον υπολογιστη μου μεσω bt για να σερφαρω στο internet γιατι μου εχει σπασει τα νευρα. Προς στιγμην μπορω να σερφαρω χρησιμοποιωντας την γραμμη του pc μονο αν το εχω στην βαση του και εχω ανοιχτο το active Sync :wacko:

 

Επισης θελω να κανω εγκατασταση ενα παιχνιδι java. Μπορω? Αν ναι πως?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Α ετσι γινεται... Ευχαριστω :O

 

EDIT

 

Επισης πως μπορω να συνδεσω το 2020 στον υπολογιστη μου μεσω bt για να σερφαρω στο internet γιατι μου εχει σπασει τα νευρα. Προς στιγμην μπορω να σερφαρω χρησιμοποιωντας την γραμμη του pc μονο αν το εχω στην βαση του και εχω ανοιχτο το active Sync :wacko:

 

Επισης θελω να κανω εγκατασταση ενα παιχνιδι java. Μπορω? Αν ναι πως?

για σερφαρισμα μεσω bt μπορεις σιγουρα αλλα δεν εχω το 2020 κοντα μου για να σου πω :( για παιχνιδια δεν ξερω να σου πω
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξερει κανεις που θα βρώ χάρτες για το qtek δωρεάν. Εάν υπάρχουν βέβαια.

Με ενδιαφέρουν γενικά της ελλάδος και όχι μόνο της Αθήνας ή της Θεσσαλονίκης.

Δεν ενδιαφέρομαι για GPS αλλά μόνο για χάρτες.

Με εκτίμηση

Krisos

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να υπαρχουν και αλλοι χαρτες εκτος απο Αθηνα ή Θεσσαλονικη. :(

Α επισης, αμα θελω να αλλαξω καρτα sim στο κινητο, απλα βγαζω την μπαταρια ή πρεπει να κανω και τπτ αλλο?

 

EDIT

 

Ασχετο αλλα ξερει κανεις που μπορω να βρω θεματα για το ppc?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To exete akousei???

BT Σε σταθερό του σπιτιού σας.

Με το BT 800 εχω την δυνατότητα να συνδέσω μέχρι 8 συσκευές BT(Κινητά τηλέφωνα δηλαδή) .

Οταν το αγόρασα δέν είχα σκοπό να το χρησιμοποιήσω μόνο στο κινητό μου τηλ. αλλά αρχικά το ήθελα για το σταθερό του σπιτιού μου. Ετσι λοιπών αγόρασα το BT και επιπλέων μία άλλη συσκευή (Α210 Jabra) η οποία συνδέεται σε κάθε τύπο κινητού και του δίνει την δυνατότητα του BT. Αυτή η συσκευή επικοινονεί με το ΒΤ 800. Με αποτέλεσμα αφού προσέθεσα και έναν προσαρμογέα στο σταθερό τηλέφωνο του σπιτιου μου, ώστε να συνδέσω αυτήν την συσκευή (Α210 Jabra) με το BT 800, να έχω μετατρέψει το σταθερό ακουστικό σε bt ακουστικό.

Καλό εεεε!!!!!!!!

Με εκτίμηση

Krisos

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με χάρτες δηλαδή δέν υπάρχει τίποτα. ???

Την δευτέρα φεύγω διακοπές Ζακυνθο και τους χρειάζομαι.

Αυτό το pocket street 2005 τί είναι ???

Μάλλον δέν είναι free eeee?????

Με εκτίμηση

Krisos

Link to comment
Share on other sites

προγραμμα chating σαν το msn

 

 

Ερωτηση.Τα μηνυματα σας τα στελνει 2-3 φορες?? Εμενα ενω εχω την 1.72 ναι. Ελεος τα εχω παιξει.Καθε καρτα τελειωνει σε 2-3 μερες! Καμια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Qteκ 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...