Jump to content

Qteκ 2020


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια,μηπως γνωριζεται,γιατι τα αρχεια word στα ελληνικα,που τα περναμε απο το pc στο 2020 μας(με αντγραφη στην καρτα μνημης π.χ.),δεν τα διαβαζει κανονικα(ελλην.δηλ.)το pocket word,αλλα κινεζικα?Εχω τα office 2003 pro στο pc μου,αν και δεν νομιζω να παιζει καποιο ρολο αυτο,γιατι και με τα 2000 που ειχα,παλι κινεζικα μου τα εδειχνε το pocket word!!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πιστευω οτι αυτο οφειλετε στο οτι τα πρωτα 2020 δεν εχουν ελληνικα σε αντιθεση με τα υπολειπα που κυκλοφορησαν μετα τωρα το πως αλλαζειαυτο δεν το ξερω αλλα θα ηθλε να μαθω
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι αυτο οφειλετε στο οτι τα πρωτα 2020 δεν εχουν ελληνικα σε αντιθεση με τα υπολειπα που κυκλοφορησαν μετα τωρα το πως αλλαζειαυτο δεν το ξερω αλλα θα ηθλε να μαθω

Ναι,αλλα δεν παιζει ρολο τ'οτι το κιν.ειναι αγορασμενο απο εδω και εχει και ελλην.μενου και διαβαζει και τις επαφες και τα μηνυματα κλπ.στα ελληνικα!Να αναφερω επισεις οτι τα αναβαθμισα σε Win 5.0(με αγγλικο μενου)και τωρα το pocket word τα βλεπει κανονικα στα ελληνικα!!Πως γινεται αραγε?!!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Να αναφερω επισεις οτι τα αναβαθμισα σε Win 5.0(με αγγλικο μενου)και τωρα το pocket word τα βλεπει κανονικα στα ελληνικα!!Πως γινεται αραγε?!!

 

Πως τα βλεπεις τα 2005?Καλα ειναι?

Εχω ακουσει οτι εχουν πολλες ελλειψεις και προβληματα.

Ισχυει?

Αξιζει να τα βαλω?

Link to comment
Share on other sites

Πως τα βλεπεις τα 2005?Καλα ειναι?

Εχω ακουσει οτι εχουν πολλες ελλειψεις και προβληματα.

Ισχυει?

Αξιζει να τα βαλω?

Κοιταξε,οτι εχουν καποιες ελλειψεις και οτι δεν ειναι συμβατα με αρκετα προγραμ.(που ηταν πρωτα)προς το παρον,ειναι αληθεια,αλλα εχουν και αρκετα συν!Π.χ.ενω το 2020 δεν εχει κανονικα landscape οθονη(oπως το 2020i),αλλα μονο portrait,τωρα εχει!!Επισεις εχει στις συνδεσεις και για Network Cards που πρωτα δεν ειχε!Και το πιο ωραιο,που μου εκανε εντηπωση,ηταν στο συνχρονισμο με τις επαφες που εχω στο Microsoft outlook 2003 pro!!Αν εχεις καταχωριμενη και φωτο μαζι με τα υπολοιπα(ονοματεπωνυμο κλπ.)στη συνχρονιζει κι αυτη και ετσι δεν χρειαζεται να ψαχνεις να βαλεις την αναλογη φωτο στη καθε επαφη σου χωριστα!!Με τα win 2002 & 2002ce δεν υπηρχε αυτη η δυνατοτητα...Και μερικα ακομα χαραχτηριστικα που δεν θυμαμαι τωρα.

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με έκανε εμένα να βγάλω τα WM5.0 από το 2020 ήταν η τραγική ποιότητα της κάμερας και η μη δυνατότητα να εγκαταστήσεις κάποιο από τα καλά Ελληνικά πληκτρολόγια. Το μόνο που δεχόταν χωρίς προβλήματα ήταν το Infomanos.

Επίσης κολλάει και στο άνοιγμα όταν πατάς το on/off. Τις περισσότερες φορές πρέπει να το πατήσεις 2 φορές ή παρατεταμένα για να ανοίξει. Αυτό ήταν το πιο σπαστικό απ' όλα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με έκανε εμένα να βγάλω τα WM5.0 από το 2020 ήταν η τραγική ποιότητα της κάμερας και η μη δυνατότητα να εγκαταστήσεις κάποιο από τα καλά Ελληνικά πληκτρολόγια. Το μόνο που δεχόταν χωρίς προβλήματα ήταν το Infomanos.

Επίσης κολλάει και στο άνοιγμα όταν πατάς το on/off. Τις περισσότερες φορές πρέπει να το πατήσεις 2 φορές ή παρατεταμένα για να ανοίξει. Αυτό ήταν το πιο σπαστικό απ' όλα.

Φιλε μου,οσο αφορα το ελλην.πληκτρολογιο και την ποιοτητα της καμερας μαλλον εχεις δικιο!Αλλα στο on/off,σε μενα τουλαχιστον δεν το κανει(2 φορες πατημα για να ανοιξει)!!Επισεις ενα καπως αρνητικο ειναι οτι δεν μπορεις να βγαλεις φωτο με το κουμπι στα πλαγια,παρα μονο μεσα απο το μενου(καμερα κλπ.)και μετα πατας το κεντρικο κουμπι!!Παντως παρολα αυτα πιστευω οτι ειναι καλυτερα τα WM 5.0 και εξ αλλου δεν θ'αργισει η στιγμη που θα διορθωθουν κι αυτα!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Κατι αναλογο κανει το Agendus Professional v8.01

Διαβασε και αν σε ενδιαφερει στειλε μου kbantikos@yahoo.gr

Agendus Professional Edition offers all the flexibility, customization,

and time-saving features of the Standard Edition PLUS email and SMS

integration, contact location mapping*, the ability to add multiple

contacts to an event, a unique task-tree view, and more. And now with

Version 8, the best-selling, award-winning, personal information

manager has gotten even better!

Manages your contacts, calendar and tasks in a single, integrated

application.

 

Integrated email and SMS functionality, including attachments,

vCalendar and vCard.

Uses the native Palm databases, so the data is safe and secure. It

utilizes your existing conduits to synch up to Palm Desktop, Outlook,

Act! or our exclusive desktop companion, Agendus for Windows Desktop,

which allows you to access all the features of Agendus on your PC as well as your PDA.

Mια ανάμνηση παλιά τα άσπρα μου πανιά φουσκώνει

http://images6.theimagehosting.com/6790.7db.jpg

Link to comment
Share on other sites

kalispera, exi dokimasi kanis kanena BT GPS (molis to parelaba kai sto 2020 arnite na doulepsi) to thema einai pos den 3ero mipos telika exi problima to GPS i ine thema soft tou 2020 apoti fenete sto manual fenete pos to kani setup sto BT manager se pio kenouria win apo auta pou forai to 2020 sto dikomou zitai PIN anagkastika pragma pou den exi to BT GPS (R.T.F.M. :D to diabasa den exi PIN ) sto manual tou den zitai PIN apla to diloni slave

3eri kanis ean mporoume na perasoume to BT manager tou 9090 sto 2020

i kapia ali lisi

aaa na po pos to BT GPS einai to GR-230 Bluetooth GPS receiver tis Holux http://www.holux.com.tw/

ante pedes dostemou ta fotasas

Link to comment
Share on other sites

kalispera, exi dokimasi kanis kanena BT GPS (molis to parelaba kai sto 2020 arnite na doulepsi) to thema einai pos den 3ero mipos telika exi problima to GPS i ine thema soft tou 2020 apoti fenete sto manual fenete pos to kani setup sto BT manager se pio kenouria win apo auta pou forai to 2020 sto dikomou zitai PIN anagkastika pragma pou den exi to BT GPS (R.T.F.M. :D to diabasa den exi PIN ) sto manual tou den zitai PIN apla to diloni slave

3eri kanis ean mporoume na perasoume to BT manager tou 9090 sto 2020

i kapia ali lisi

aaa na po pos to BT GPS einai to GR-230 Bluetooth GPS receiver tis Holux http://www.holux.com.tw/

ante pedes dostemou ta fotasas

 

opa kati brika edo http://www.holux.com.tw/Temp%20web/FAQ-(GR-230%20series).html :w00t:

tespan tha do ama doulepsi ala oso afora to BT manager i need NEW!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

 

ΑΥΤΟ το έχετε δει;

Αν πράγματι ισχύει, τότε πρόκειται για εξαιρετική αγοραστική ευκαιρία!

Αν κάποιος φίλος το έχει διασταυρώσει, ας μας ενημερώσει για να πράξουμε αναλόγως :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

 

ΑΥΤΟ το έχετε δει;

Αν πράγματι ισχύει, τότε πρόκειται για εξαιρετική αγοραστική ευκαιρία!

Αν κάποιος φίλος το έχει διασταυρώσει, ας μας ενημερώσει για να πράξουμε αναλόγως :)

to eida kai egw kai otan piga ekei eixe teleiwsei opws akrivws kai ta alla proionta pou exei to plaisio stin katigoria stock house, fysika mera me tin mera vgazoun polla kommatia alla prepei na trexeis metamorfwsi mpas kai prolaveis kati

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι. Λειτουργεια για να βλεπουμε την εικονα γυρισμενη πλαγια σαν το s100 υπαρχει στο 2020?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

 

ΑΥΤΟ το έχετε δει;

Αν πράγματι ισχύει, τότε πρόκειται για εξαιρετική αγοραστική ευκαιρία!

Αν κάποιος φίλος το έχει διασταυρώσει, ας μας ενημερώσει για να πράξουμε αναλόγως :)

 

Ελάτε από κοντά και βρείτε προϊόντα Πληροφορικής, Τηλεφωνίας και Ειδών Γραφείου, ελαφρώς χρησιμοποιημένα, που έχουν ελεγχθεί και λειτουργούν άριστα

 

Τα προϊόντα του Stockhouse ΔΕΝ μπορούν να αγοραστούν μέσω internet ή τηλεφώνου παρά μόνο από το Superstore Πλαίσιο Μεταμόρφωσης

 

 

Αφου ισχυουν ολα αυτα δεν ειναι και τοοοοσο προσφορα

EDIT:αν ξερει κανεις την παραπανω ερωτηση μου ας την απαντησει.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Να ρωτησω κατι. Λειτουργεια για να βλεπουμε την εικονα γυρισμενη πλαγια σαν το s100 υπαρχει στο 2020?
οχι δεν υπαρχει,την εχει το s100-2020i δεν ξερω αν εχει βγει σαν εφαρμογη,παντως δεν λεει και τιποτα,το δοκιμασα στο 100 μιας φιλης μου αλλα δεν βολευει γενικα
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ναι αλλα σκεφτομουν πως ισως βολευε πολυ στις ταινιες
πολυ σωστα!!!!για τις ταινιες θα ειναι καλη φαση νομιζω!! :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι. Λειτουργεια για να βλεπουμε την εικονα γυρισμενη πλαγια σαν το s100 υπαρχει στο 2020?

Eκτος και αν περασεις τα WM 5.O (Magneto)!!Αλλα μονο στα Αγγλικα.Ριξε μια ματια σ'αυτο το site: http://forum.xda-developers.com/front_page.php

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν υπαρχει,την εχει το s100-2020i δεν ξερω αν εχει βγει σαν εφαρμογη,παντως δεν λεει και τιποτα,το δοκιμασα στο 100 μιας φιλης μου αλλα δεν βολευει γενικα

 

Dokimasa kiapia soft ala matea ite kolousasn ite den sinergazotan me to 2020 to sigouro einai pos tha itan xrisimo mono stis tenies kai pouthena alou

nai kai auto to dokimasa ala matea .nyditot.com

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα σκεφτομουν πως ισως βολευε πολυ στις ταινιες

Παντως για τις ταινιες δεν υπαρχει τετοιο θεμα απο μονες τους παιζουνε σε πλαγιο mode ;)

Eμενα παντως προσωπικα μου εχει βγει η ψυχη να περασω ταινια στο κινητο και δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται ακομα, οτι εχω περασει ειναι ημιτελες και αποτελεσμα μαλλον τυχαιας διαδικασιας παρολο που εχω χρησιμοποιησει και το PocketDivXEncoder και το dvdtoppc :cry: τεσπα ο αγωνας συνεχιζεται καποια μερα θα δικαιωθω :lol:

Mια ανάμνηση παλιά τα άσπρα μου πανιά φουσκώνει

http://images6.theimagehosting.com/6790.7db.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παντως για τις ταινιες δεν υπαρχει τετοιο θεμα απο μονες τους παιζουνε σε πλαγιο mode ;)

Eμενα παντως προσωπικα μου εχει βγει η ψυχη να περασω ταινια στο κινητο και δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται ακομα, οτι εχω περασει ειναι ημιτελες και αποτελεσμα μαλλον τυχαιας διαδικασιας παρολο που εχω χρησιμοποιησει και το PocketDivXEncoder και το dvdtoppc :cry: τεσπα ο αγωνας συνεχιζεται καποια μερα θα δικαιωθω :lol:

Ο πιό απλός τρόπος για μετατροπή ταινιας είναι με το Windows Media Encoder της Μάικροσοφτ (κάπου 9mb είναι). Έχει κατευθείαν επιλογή για μετατροπή σε μέγεθος για PocketPC. Βέβαια υπάρχουν και άλλοι codecs που προσφέρουν καλύτερη ποιότητα/μέγεθος, αλλά εδώ πραγματικά με 2 κλίκ ξεκινάει η μετατροπή...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Qteκ 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...