Jump to content

Qteκ 2020


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καταρχην σ' ευχαριστω ,ομως τα χω κανει ολα αυτα και δεν ειδα αποτελεσμα.

 

Εννοείς ότι πήγες και στο μαγαζί και δεν στο αλλάξανε; Αν οχι τότε μην το καθυστερείς άλλο...

Αν πήγες και αρνούνται να στο αλλάξουν τότε μάλλον δεν έκανες αρκετή φασαρία. Πίστεψέ με για αυτούς δεν είναι τίποτα να στο αλλάξουν. Θα το στείλουν πίσω ως ελαττωματικό, θα σου δώσουν ένα άλλο και θα ξεμπερδέψεις και εσύ και αυτοί. Το προτιμούν από το να έχουν κάποιον να τους ζαλίζει και να τους "δυσφημεί".

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
εγω παιδια επειδη με κυνηγανε τα καμμενα πιξελ και μου την σπαει αφανταστα να τα βλεπω,πριν παρω κατι κανω συμφωνια με το μαγαζι και το ανοιγω μπροστα τους,χωρις να θελω να κανω διαφημηση το πλαισιο ειναι αψογο σε αυτα τα θεματα,σου λεει οτι προβλημα εχει το κινητο εντος μιας εβδομαδας το αλλαζουμε
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα απο ΓΕΡΜΑΝΟ με ανανεωση συμβολαιου και ενας τυπος απο τη ACE με ρωτησε αν το εχω φορτισει και εαν εβαλα τη μπαταρια. Θεωρω οτι ολοι αυτοι για να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα μας περνανε για χαζους για να μη πω τιποτα αλλο. Το προβλημα ειναι οτι ειμαι στο Ηρακλειο Κρητης και δεν μπορω να του τριψω στη μουρη.
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα απο ΓΕΡΜΑΝΟ με ανανεωση συμβολαιου και ενας τυπος απο τη ACE με ρωτησε αν το εχω φορτισει και εαν εβαλα τη μπαταρια. Θεωρω οτι ολοι αυτοι για να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα μας περνανε για χαζους για να μη πω τιποτα αλλο. Το προβλημα ειναι οτι ειμαι στο Ηρακλειο Κρητης και δεν μπορω να του τριψω στη μουρη.

Πιθανότατα θα τους έχει ξανατύχει γι αυτό και το λένε! Ξέρω φίλο μου που όταν τον ρώτησα τί κάρτα μνήμης είχε βάλει στο κινητό του (Ν6600), μου απάντησε "Τί είναι η κάρτα μνήμης"?

Διάβαζα πρόσφατα για κάτι περίεργες οδηγίες χρήσης προιόντων, και έλεγε μια για ένα αλυσοπρίονο: "Μην προσπαθήσετε να σταματήσετε την αλυσίδα με τα γεννητικά σας όργανα". :shock: :D

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το πηρα απο ΓΕΡΜΑΝΟ με ανανεωση συμβολαιου και ενας τυπος απο τη ACE με ρωτησε αν το εχω φορτισει και εαν εβαλα τη μπαταρια. Θεωρω οτι ολοι αυτοι για να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα μας περνανε για χαζους για να μη πω τιποτα αλλο. Το προβλημα ειναι οτι ειμαι στο Ηρακλειο Κρητης και δεν μπορω να του τριψω στη μουρη.
φιλε μου κακως το συζητας το θεμα ακομα!!!επρεπε να εχεις παει στο καταστημα απο την πρωτη στιγμη και να απαιτησεις την αλλαγη!!!και αν σου πουν ιστοριες πες τους οτι θα κανεις καταγγελια στο ΙΝΚΑ
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κακως το συζητας το θεμα ακομα!!!επρεπε να εχεις παει στο καταστημα απο την πρωτη στιγμη και να απαιτησεις την αλλαγη!!!και αν σου πουν ιστοριες πες τους οτι θα κανεις καταγγελια στο ΙΝΚΑ

 

Την οποία καλό είναι να την κάνει έτσι κι αλλιώς αλλά ας τους ενημερώσει πριν μήπως και... αλλάξουν άποψη.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Την οποία καλό είναι να την κάνει έτσι κι αλλιώς αλλά ας τους ενημερώσει πριν μήπως και... αλλάξουν άποψη.
και βεβαια πρεπει να τους το πει!!!δεν εχω καταλαβει τι ακριβως τους πιανει οταν ακουν οτι θα κανεις καταγγελια στο ΙΝΚΑ αλλα συνηθως κανεις την δουλεια σου :D τσεκαρισμενο ε;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια plz help εχω το 2020 εδω και μια εβδομαδα το εκανα αναβαθμιση με το τελευταιο λογισμικο της ace αλλα το μενου δεν ειναι ελληνικο αυτο πως γινεται?

2)

Επισης αυτο που μου εχει σπασει τα νευρα ειναι οτι οταν περναω μια καταχωρηση στα ελληνικα πχ παπαδοπουλος πωλητης αυτο την εμφανιζει μετα ως πωλητης παπαδοπουλος με αποτελεσμα να μην μπωρο να κανω σωστη αναζητηση μπωρει να με πει καποιος πως διορθωνετε αυτο?

3)

Πως βαζω ενα mp3 ring tone εχω δοκιμασει τα παντα και δεν το καταφερα.

4)Το ακουστικο στο τηλεφωνο οταν ειναι πολυ δυνατος ο ηχος κανει κατι σαν παραμορφωση σαν τσιριγμα οχι παντα εσας το κανει?θελω να ξερω αμα ειναι πριν το στειλω στην ace μην το στειλω χωρις λογο.

Αυτα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια plz help εχω το 2020 εδω και μια εβδομαδα το εκανα αναβαθμιση με το τελευταιο λογισμικο της ace αλλα το μενου δεν ειναι ελληνικο αυτο πως γινεται?

2)

Επισης αυτο που μου εχει σπασει τα νευρα ειναι οτι οταν περναω μια καταχωρηση στα ελληνικα πχ παπαδοπουλος πωλητης αυτο την εμφανιζει μετα ως πωλητης παπαδοπουλος με αποτελεσμα να μην μπωρο να κανω σωστη αναζητηση μπωρει να με πει καποιος πως διορθωνετε αυτο?

3)

Πως βαζω ενα mp3 ring tone εχω δοκιμασει τα παντα και δεν το καταφερα.

4)Το ακουστικο στο τηλεφωνο οταν ειναι πολυ δυνατος ο ηχος κανει κατι σαν παραμορφωση σαν τσιριγμα οχι παντα εσας το κανει?θελω να ξερω αμα ειναι πριν το στειλω στην ace μην το στειλω χωρις λογο.

Αυτα

 

 

1) Είναι φυσιολογικό να μην είναι Ελληνικά τα menu και γενικά το κέλυφος γιατί το firmware είναι μόνο στα Αγγλικά. Μόνο όσα αγοράστηκαν απο Ελλάδα και μετά απο κάποια ημερομηνία και μετά (δεν θυμάμαι πότε.... :wacko: ) θα είχαν 100% ελληνικά.

 

2) Αυτό μπορείς να το λύσεις μέσα απο το Outlook . Αφού κάνεις συγχρονισμό θα μπείς μέσα στο Outlook και σε κάθε επαφή θα πάς και θα αλλάξεις την σειρά με την οποία εμφανίζεται (δηλαδή πρώτα επίθετο και μετά όνομα και το αντίθετο) και αυτομάτως μόλις ξανακάνεις συγχρονισμό θα εμφανιστούν όπως θέλεις εσύ.

3) Δεν γίνετε να παίξει MP3 ώς ήχο κλήσης . Το κάνεις μετατροπή σε .wav και το περνάς μέσα στον φάκελλο windows όπου τον επιλέγεις από το menu.

 

4) Αυτό έχει συμβεί γιατί κατα 99% έχει φάει τούμπα το κινητό ;)

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

το κινητο δεν εχει πεσει ειναι υπεραριστο αρα μαλον θα φυγει στην ace αλλα ποσες μερες θα κανει να μου το φτιαξουν? οταν τους περνω τηλεφωνο και δεν το σηκωνουν
Link to comment
Share on other sites

Kυριοι εν ολιγοις εχω το εξης.

Αγορασα απο e bay ενα qtek 2020 και κατι μου λεει οτι ξερετε τα υπολοιπα :lol: Εχει μεσα της vodafone κατι παλαβα ενω το συστημα του ειναι wm ιταλικο. ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ και συγνωμη για το χιουμοριστικο υφος αλλα ειναι λιγο πριν βαλω τα κλαματα. :(

Μπορω να κανω διαγραφη του συστηματος? κατι σαν format υποθετω ωστε να βαλω τα ελληνικα ή αγγλικα λειτουργικα συστήματα? αν ναι πώς? το hard reset που εκανα δεν εκανε τιποτα, η αce μου ειπε οτι γινεται αλλα η ιδια (και καλα κανει κατα μια εννοια) δεν το κανει. Mου ειπε οτι υπαρχουν sites in the internet που μπορω ισως να το κανω :w00t: ανατριχιασα.

Εαν γινετε κατι τετοιο μπορει καποιος να μου στειλει τα cd και εννοειται με το αζημιωτο ή να μου συστησει καποιον στην Αθηνα που μπορει να κανει αυτην την δουλεια?

Ελατε λιγο στην θεση μου και βοηθηστε με με οσο πιο πολλες λεπτομερειες μπορειται σας παρακαλω πολυ, η θεση μου ειναι αρκετα δυσκολη, εχω ενα υπεροχο εργαλειο και καθεται σε μια γωνια

 

Φίλε kbantikos έχεις pm!!!!!! :blink:

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

Ψιλο ασχετο θα μου πειτε αλλα ο zero cool oxi μονο προσπαθησε 3 ωρες χωρις να με γνωριζει ποτε να μου φτιαξει το pda και να με συναντησει απο κοντα για να το κανει αυτο, παρα το εξαιρετικα φορτωμενο του προγραμμα, αλλα και οταν δεν τα καταφερε το πηρε σπιτι του και αφου το παλεψε 1 βδομαδα τελικα τα καταφερε :w00t:

 

ZERO COOL ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

οσο για την εν λογω εταιρια η οποια δεν υποστηριζει το προιον το οποιο η ιδια εκπροσωπει αν δεν αγοραστει απο αυτην, εστω και αν εχει αγοραστει με νομιμο τροπο απο καπου αλλου, εγω θα εξαντλησω ολα τα νομιμα μεσα για να δω τον λογο το οποιο αυτο γινεται και κατα ποσο ειναι σωστο εκ μερους της ή μηπως απλως ειμαι εγω λαθος, παντως η panasonic σε μια ακριβως παρομοια περιπτωση με ξενο μενου με ενημερωσε οτι με καποιο ποσο (απολυτα φυσικο) μπορει να μετατρεψει σε ελληνικα το αγγλικο μενου μου. Εταιρια η μια εταιρια και η αλλη, τι διαφορα ομως ε?

Mια ανάμνηση παλιά τα άσπρα μου πανιά φουσκώνει

http://images6.theimagehosting.com/6790.7db.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ψιλο ασχετο θα μου πειτε αλλα ο zero cool oxi μονο προσπαθησε 3 ωρες χωρις να με γνωριζει ποτε να μου φτιαξει το pda και να με συναντησει απο κοντα για να το κανει αυτο, παρα το εξαιρετικα φορτωμενο του προγραμμα, αλλα και οταν δεν τα καταφερε το πηρε σπιτι του και αφου το παλεψε 1 βδομαδα τελικα τα καταφερε :w00t:

 

ZERO COOL ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

οσο για την εν λογω εταιρια η οποια δεν υποστηριζει το προιον το οποιο η ιδια εκπροσωπει αν δεν αγοραστει απο αυτην, εστω και αν εχει αγοραστει με νομιμο τροπο απο καπου αλλου, εγω θα εξαντλησω ολα τα νομιμα μεσα για να δω τον λογο το οποιο αυτο γινεται και κατα ποσο ειναι σωστο εκ μερους της ή μηπως απλως ειμαι εγω λαθος, παντως η panasonic σε μια ακριβως παρομοια περιπτωση με ξενο μενου με ενημερωσε οτι με καποιο ποσο (απολυτα φυσικο) μπορει να μετατρεψει σε ελληνικα το αγγλικο μενου μου. Εταιρια η μια εταιρια και η αλλη, τι διαφορα ομως ε?

 

:) auto pou kani to myphone apekto san forum einai akribos auto i sosti sinergasia meta3imas

na po 1 megalo mprabo ston ZERO COOL :up:

tora oso afora tin eteria pou anaferis (onomata den leme einai psilopagia taktikitis den 3ero to giati ala stin kaliteri na se xreonan kai na min mathenes pote gia auto to pragma pou kratas opote etsi einai kalitera kai katalabes pos oti sou leme ginete ginete kai tin epomeni fora (afou psaxtis me to mixanaki) na dosis esi ta fotasou eki pou ta xriazonte

telos kala ola kala :D

Link to comment
Share on other sites

:) auto pou kani to myphone apekto san forum einai akribos auto i sosti sinergasia meta3imas

na po 1 megalo mprabo ston ZERO COOL :up:

tora oso afora tin eteria pou anaferis (onomata den leme einai psilopagia taktikitis den 3ero to giati ala stin kaliteri na se xreonan kai na min mathenes pote gia auto to pragma pou kratas opote etsi einai kalitera kai katalabes pos oti sou leme ginete ginete kai tin epomeni fora (afou psaxtis me to mixanaki) na dosis esi ta fotasou eki pou ta xriazonte

telos kala ola kala :D

 

Φίλοι kbantikos και dimokrates σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια αλλά έκανα αυτό που έπρεπε. Πιστεύω ότι μέσα στο forum έχω βοηθήσει κάποιους είτε γιατί μου το ζητήσαν είτε όχι και πιστεύω ότι θα βοηθάω συνέχεια όσο μπορώ και όποιον μου ζητήσει την βοήθεια μου, παρά το φορτωμένο πρόγραμμά μου και τον ελάχιστο χρόνο μου. Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
το να πει κανεις μπραβο στον zer0cool ειναι το λιγοτερο!!!!!ενας ανθρωπος που ενω εχει λιγο χρονο αντι να παει για καφε με την φιλη του βοηθαει εναν αλλο φιλο απο το myphone!!!!!!μετα απο αυτο τι να πει κανεις;απλα ας ρωτησουμε τους εαυτους μας ποσοι απο μας θα το εκαναν αυτο;και δεν μιλαω για την βοηθεια στο ppc αλλα και σε αλλα πραγματα,το συγκεκριμενο μελος χωρις να το ξερω ειναι σιγουρο οτι θα βοηθαει και σε αλλα θεματα οπου μπορει φυσικα
Link to comment
Share on other sites

ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ 2020 ΓΙΑ PTT ? (PUSH TO TALK)??

 

Dokimasa ego tis IBM VIAVOICE ala distixos ine pola eti piso oso afora tin fonitiki klisi (auto malon thelis na enoisis) kai opote protimo tin grigori klisi tou 2020 malon den tha bris grigoroteri apla theli ligo sinithia :)

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως κανουμε συχωνευση κελιων στο excel του 2020?

Στον τηλεφωνικο καταλογο πως γινεται να εχουμε ελληνικους χαρακτηρες για αναζητηση?Γιατι εχει μονο αγγλικους.

Link to comment
Share on other sites

pos ginete sto 2020 na epilexw diko mou ringtone gia iho sta minimata kai na to valw stin lista? den mporw na ta kataferw mehri twra. efharistw polu!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

pos ginete sto 2020 na epilexw diko mou ringtone gia iho sta minimata kai na to valw stin lista? den mporw na ta kataferw mehri twra. efharistw polu!

 

Θα βάλεις όποιον ήχο θέλεις με κατάληξη .wav μέσα στο φάκοελο των windows και μετά θα πάς να τον επιλέξεις μέσα από το menu.

 

Σε ότι έχει να κάνει με την 2η ερώτηση σου για ραδιόφωνο για δες στο http://www.expansys.com.gr/accessory.asp?code=108269&atype=RADMP3&count=4

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν εχει μεταφραστει πληρως η εκδοση 2,20 στα αγγλικα?

Εχω μεινει με την 2,06...

 

Ρίξε μια ματία στο forum xda.developers.com (δεν είμαι 100% σίγουρος) νομίζω πως πρέπει να έχει γίνει.

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Qteκ 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...