Jump to content

[Δημοσκόπηση] Πόσο ικανοποιημένοι είστε με το Galaxy S II


pan24
 Κοινοποίηση

Ποσο ικανοποιημενοι ειστε απο το sgs2  

721 members have voted

  1. 1. Ποσο ικανοποιημενοι ειστε απο το sgs2

    • Το τηλεφωνο ειναι τελειο.Το προτεινω ανεπιφυλακτα
      493
    • Πολυ καλο αν και δεν μου αρεσουν καποια πραγματα
      187
    • Με αρκετες ελειψεις.Θα επρεπε να ειναι φθηνοτερο
      22
    • Ειναι απαισιο.Δεν το προτεινω σε κανενα
      19


Recommended Posts

Σε αυτη τη ψηφοφορια μπορουμε να πουμε ποσο ικανοποιημενοι ειμαστε απο το τηλεφωνο.Καλο θα ειναι να σχολιασετε την επιλογη σας Edited by pan24
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 227
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποιος ειπε οτι ειναι απαισιο??? εεε?? ποιοςς??? :lol:

Το πιο ποπ ευχρηστο και ''παιχνιδιαρικο'' smartfone της αγορας! Ναχεις χρονο να ασχολεισαι μονο...

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικο και μικρογραφια ενος netbook σε ισχυ και εργασιες που μπορει να εκτελεσει...

+1000 συμφωνω σε ολα.....

πραγματικα ωρες ωρες αισθανομαι λες και εχω το pc μαζι μου οταν πινω τον φραπε μου εξω...:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

το κινητό παιδιά είναι φοβερό.

το μόνο που του λείπει είναι το sense το οποίο ομολογουμένως δίνει μεγάλες ευκολίες στην καθημερινή χρήση

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο απλα τα σπαει παιδια!!το προτεινω με κλειστα ματια!!Να φανταστειτε δε μπορω να γραψω στο laptop, πηγα να κανω swype....γιατι εχω να χρησιμοποιησω υπολογιστη απο τοτε που το πηρα!!!
Link to comment
Share on other sites

ενω εχω αλλαξει ουτε εγω θυμαμαι ποσες συσκευες σε X χρονια...το S2 ειναι το μονο που λεω οτι θα κρατησω οπως και να'χει!!

σε ολα του ειμαι ευχαριστημενη πληρως...κανενα παραπονο σε τιποτα και ευελπιστω να παραμεινει ετσι :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

+1000 συμφωνω σε ολα.....

πραγματικα ωρες ωρες αισθανομαι λες και εχω το pc μαζι μου οταν πινω τον φραπε μου εξω...:lol::lol:

 

Ακριβός έτσι εγώ εχω περιορίσει πολύ το pc. Τα κάνω όλα από το S2...

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ καλο, αλλα οκ ετσι επρεπε να ειναι για το κοστος που εχει. Ενα τεραστιο μειον η ροζ καμερα (το γνωστο προβλημα). Δεν επρπεπε να υπαρχει καθολου. Παιδια μιλαμε για 599€ ετσι. Οταν ο πηχης ανεβαινει τοσο ψηλα, οι απαιτησεις ειναι αυτονοητες.
TCe
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η ροζίλα στην κάμερα πως φεύγει;Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα το οποίο περιορίζει το πρόβλημα;Απορώ πως έκανε τέτοια γκάφα ολκής εταιρία σαν την samsung.....
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι η ροζιλα εχει επιλυθει.το update της καμερας σε μενα τουλαχιστον δεν εχει κανει καποια διαφορα.σε εσας;

 

sent from the king galaxy s2

Link to comment
Share on other sites

εχει βγει firmware update για την ροζιλα
Που μπορώ να το βρώ;Στο samsungapps δεν το κατεβάζει,βγάζει σφάλμα-δεν υπάρχει στο κατάστημα....Υπάρχει κάτι άλλο;
Link to comment
Share on other sites

απλά απίστευτο

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το ότι το τηλέφωνο είναι το πιο πλήρες σε δυνατότητες και πιο γρήγορο που υπάρχει, μου έχει κάνει την καλύτερη εντύπωση γιατί λειτουργεί εντελώς απροβλημάτιστα όπως έρχεται από το εργοστάσιο.

Το αξιοποίησα αμέσως, χωρίς να παιδευτώ καθόλου με hacks ή βελτιώσεις και φυσικά ούτε κουβέντα για custom roms που σε άλλα τηλέφωνα ήταν ψωμοτύρι για να δουλέψουν αποδοτικά.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω ότι το τηλέφωνο είναι άψογο, τουλάχιστον σε όσα το έχω βάλει να κάνει μέχρι σήμερα με έχει βγάλει ασπροσπρόσωπο. Δεν είμαι κι απ'αυτούς που ξεψειρίζουν το παραμικρό, δεν παρατήρησα ποτέ ροζίλες στην κάμερα και κιτρινίλες στην οθόνη (χωρίς βέβαια να αμφισβητώ αυτούς που τα παρατηρούν) και πραγματικά, μέχρι στιγμής δεν με έχει αφήσει ποτέ παραπονεμένο, εκτός ίσως απ'το χαμηλό σήμα στο wi-fi που ποτέ δεν έτυχε να συγκρίνω με κάποιο άλλο τηλέφωνο, κάτι όμως που παρατηρώ ότι σπάνια γεμίζει στο full.. κι αφού γίνονται κι αρκετές αναφορές πάνω σε αυτό, ε μάλλον κάτι θα παίζει. Στο σήμα της Cosmote δεν έχω κανένα πρόβλημα πάντως.

 

Το συστήνω ανεπιφύλακτα και ειδικά επειδή η Samsung δείχνει ότι πρόκειται να το υποστηρίξει αρκετά..:)

Link to comment
Share on other sites

95% ικανοποιημένος.Πριν από μια βδομάδα ήμουν στο 90% αλλα μετά την εγκατάσταση του skype με βινετο κλίση και την αναβάθμιση που έδωσε η samsung και την αγορά του αντάπτορα mhl είμαι στο 95%. Τώρα το μονο που λείπει για το 99% είναι ένας φορτιστής που να φορτίζει το κινητό στην πλοήγηση στο αυτοκίνητο.
Link to comment
Share on other sites

Ψαξε στό Google γιά την σπασμένη έκδοση . Εαν δέν την βρείς την δευτέρα στείλε μού μύνημα πού θά είμαι σπίτι

Να σού τό στείλω .

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψαξε στό Google γιά την σπασμένη έκδοση . Εαν δέν την βρείς την δευτέρα στείλε μού μύνημα πού θά είμαι σπίτι

Να σού τό στείλω .

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Το θελω και εγω....

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

εδω ειναι η τελευτεα εκδοση του skype με τη βιντεοκληση.. http://www.sendspace.com/file/hwtbse

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ψαξε στό Google γιά την σπασμένη έκδοση . Εαν δέν την βρείς την δευτέρα στείλε μού μύνημα πού θά είμαι σπίτι

Να σού τό στείλω .

 

Από παλιά μέλη θα περίμενα περισσότερη διακριτικότητα σε τέτοιες συζητήσεις. Είναι γνωστό σε όλους... απαγορεύονται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από παλιά μέλη θα περίμενα περισσότερη διακριτικότητα σε τέτοιες συζητήσεις. Είναι γνωστό σε όλους... απαγορεύονται.

 

Τό σκαιπ είναι δωρεάν εφαρμογή καί μέ τόν όρο σπασμένο ενωουσα πηραγμενη έκδοση . Εάν καί εκεί έχω λάθος τότε συγνώμη .

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...