Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Το κριμα που ειναι?? Δεν εχει καφετεριες στο χωριο??:confused: :confused:

 

Φυσικά και έχει αλλά οι γονείς.. είναι και αυτοί πρόβλημα

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@steliosnikaia

Εβδομαδιαιο προγραμμα του εβγαλα :p

Κατι ασχετο που ξεχασα να ρωτησω για τι ηλικια μιλαμε??

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ναί!

Σατανικό!!!

Εκτός από ένα σημείο :

Το παλικάρι σκαλώνει στο σημείο που δεν μπορέι να της μιλήσει.

Οι βλαμένες φίλες της δεν την αφήνουν μόνη...[/QUOTE]

 

 

Μακάρι να μην υπήρχαν και να βάζουν λόγια... γενικά μιλάω:(

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχει αλλά οι γονείς.. είναι και αυτοί πρόβλημα

 

Συγνωμη κι ολας αδερφε αλλα δεν νομιζω να ειστε και τοσο κλειστη κοινωνια!!!!:worry: :worry: Ουτε χρειαζεται να κομπλαρεις να της μιλησεις(σε κοβω καπως ντροπαλο) αλλωστε δεν εχεις να χασεις τιποτα η απαντησεις ειναι δυο ενα ΝΑΙ ή ενα ΟΧΙ!!!! ;) :)

 

Ορμα λοιπον!!!!:) :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Γονείς, σχολείο , χωριό, νεαρή ηλικία...

 

Λοιπόν κομάντο, οι επιλογές δεν είναι πολλές!!!

 

Δεν σε είπα τυχαία κομάντο.

 

Θα δράσεις σαν commando (στα Ελληνικά commando = καταδρομέας)!!

 

Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!!

 

ΑΕΡΑΑΑΑΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να τον πισουμε ;) Κανε αυτο που σου ειπα λιγο ποιο πανω.

Πιστευω θα εχουμε καλες εξελιξεις :)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Γονείς, σχολείο , χωριό, νεαρή ηλικία...

 

Λοιπόν κομάντο, οι επιλογές δεν είναι πολλές!!!

 

Δεν σε είπα τυχαία κομάντο.

 

Θα δράσεις σαν commando (στα Ελληνικά commando = καταδρομέας)!!

 

Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!!

 

ΑΕΡΑΑΑΑΑ!!!

 

+1!!!! Ορμας και κατακτας!!!!!!;) :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το αποφάσισα, ας νοιώθω τα πόδια που κάπως μολυβένια, θα πάω να της μιλήσω αύριο πριν πάμε εκκλησία

 

Carpe Diem

 

@Noss 55

13 ετών

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το αποφάσισα, ας νοιώθω τα πόδια που κάπως μολυβένια, θα πάω να της μιλήσω αύριο πριν πάμε εκκλησία

 

Carpe Diem

 

Αααα γεια σου!!!!;) ;) Τωρα σκεφτηκες σωστα! Πηγαινε εκει μιλησε της το "ποιματακι" ξερεις εσυ...και θα δεις μετα ολα θα ειναι μια χαρα!!! Προσεξε ομως μετα μην κολλησεις οπως λεει και η Θεα Κοκκινου "Παιχτω και λιγακι αδιαφορος"!!!!;) :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλα 13 χρονων ειναι το παιδι...και στην αυλη να την παρει για μια βολτα τι θα της κανει?:O

 

Μπορεί να θέλει να παίξουν με τα playmobill....:lol: :lol:

 

Να μας δει κανένα μάτι και να ψάχνομαι. Εξάλλου μόλις που την ξέρω την κοπελία. Λίγο νωρίς δεν είναι;

 

:confused: :confused: :confused: :confused:

Γιατί τι πειράζει;;;

Σωστά είναι λίγο νωρίς,

κάτσε πρώτα να γνωρίσεις τη μαμά της τον μπαμπά της , τον παππού και τη γιαγιά....., και μετά βλέπουμε.......

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχει το παιδί. Στο χωριό είναι εντελώς άλλο πραγμα. Μη κοιτάς που εδώ προστατευεται κάποιος απο την ανωνυμία.

Εκεί βρίσκεις τον μπελά σου (σε τετοιες ηλικίες μιλάμε) χωρίς πολλά πολλά.;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως συμφωνω με τον andreasarc :cool: ;)

Προχωρα lowbap96 ;) Δεν εχεις τιποτα να χασεις.

Και αν δεν σε θελει αυτη μια δεν την θελεις 10. Και σιγουρα θα βρεις αλλη καλυτερη ;)

Εγω παντως σου ειπα τι να κανεις.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να θέλει να παίξουν με τα playmobill....:lol: :lol:

Όταν το είδα νόμιζα ότι έλεγε paintball!

Εγω παντως συμφωνω με τον andreasarc :cool: ;)

Προχωρα lowbap96 ;) Δεν εχεις τιποτα να χασεις.

Και αν δεν σε θελει αυτη μια δεν την θελεις 10. Και σιγουρα θα βρεις αλλη καλυτερη ;)

Εγω παντως σου ειπα τη να κανεις.

 

+1

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Γεια! Σήμερα πήγα και της μίλησα (έξω από την εκκλησία). Της είπα γεια σου, τι κάνεις πως τα πάς κτλ. Φένεται ότι ντρεπόταν κι αυτή γιατί την είδα να γίνετε κ λίγο κόκκινη. Δεν ξέρω βέβαια αν με θέλει, τουλάχιστον όμως εγώ δεν νιώθω τύψεις στη συνήδεισή μου ότι δεν πήγα να της μιλήσω. Αν και αύριο δεν ξέρω πως να την πλησιάσω:worry: ...

 

@ThunderFox

Πάρκο έχει, και παραποτάμιο μάλιστα!:P

 

Πάντος παιδιά ευχαριστώ για τις συμβουλές! :)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες και πιθανότατα να έχεις και καλά αποτελέσματα παρά για κάτι που δεν έκανες όπου μπορεί να αναρωτιέσαι για το τι ΘΑ γινόταν τελικά αν.. :)
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Αύριο, άυριο θα δούμε τι θα γίνει....

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Επανέλαβε το Step 1 δυο-τρεις φορές ακόμα....

και μετά πάμε στο Step 2:ninja:

 

Step 2

------

"Ρε "Ελενίτσα, Μαράκι, κλπ" μια και "τυχαίνει" και πέφτουμε συνεχώς ο ένας πάνω στον άλλο πρέπει να είναι μοιραίο. Γουσταρίζεις να πάμε κάπου μόνοι μας να τα πούμε με την ησυχία μας (πχ. έξω από την εκκλησία έχει τις ενοχλητικές ψαλμωδίες:p ) ; Ξέρω ένα μέρος που θα σου αρέσει πάρα πολύ! (και να μη ξέρεις δε πειράζει, αρκεί να πάρουμε το OK)

 

If OK go to step 3

 

If NOT OK go home and cry :D MISSION ABORTED :(

 

Step 3

------

Την πας στο καταπληκτικό μέρος και της λες

"Ξέρεις κάτι Ελεονόρα; Εδώ έχω έρθει μόνο με 2 άτομα. Τον Γιώργο (όπου Γιώργος ο κολλητός ας πούμε) και εσένα. Από αυτά τα 2 άτομα, το ένα το γουστάρω πολύ, και πίστεψε με ο Γιώργος δεν είναι και κανάς κούκλος! Θα της φανεί αστείο, θα σπάσει ο πάγος και θα έχει πέσει και το υπονοούμενο χοντρά-χοντρά (αν τώρα δε το πιάσει το υπονοούμενο..φρόντισε την επόμενη φορά να πας με μελαγχρινή! :p )

 

Step 4

------

Εδώ τα πράγματα είναι πλέον ανεξέλεγκτα και δε μπορώ να επέμβω. You are on your own son! May the force be with you!:superman:

 

Step 5

------

Έλα να μας πεις τι έγινε!

MISSION COMPLETE:)

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

@termi21

:lol: Πολύ καλό το κύκλωμά σου! Ξέχασες μόνο να αναφέρεις την ανάδραση, αν δεν δει αποτέλεσμα με τη συγκεκριμένη κοπέλα, κάνει τα steps απ'την αρχή με μια άλλη!:p

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

@termi21

:lol: Πολύ καλό το κύκλωμά σου! Ξέχασες μόνο να αναφέρεις την ανάδραση, αν δεν δει αποτέλεσμα με τη συγκεκριμένη κοπέλα, κάνει τα steps απ'την αρχή με μια άλλη!:p

 

Μα και αποτέλεσμα να δει,

πάλι το ίδιο θα πρέπει να κάνει......:cool: :cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παδιά θάματα και πράγματα συνέβησαν σήμερα! Η κοπέλα που σας δεν μου μίλησε κ πολύ (ένα γεια κ τι κάνεις είπαμε). Αλλά μια άλλη κοπέλα (όμορφη, εντάξει) μου έστειλε ένα μήνυμα που μου έλεγε οτι της αρέσω:cool: . Βέβαια πριν από αυτό έγινε κ ένα άλλο μπάχαλο με κάτι φίλες της κ εμένα με αποτέλεσμα να τσακοθούν (να μην αναφέρω ότι ακούγετε στο σχολείο ότι εγώ τα έχω με τις φίλες της κ με κάτι άλλες κοπέλες). Μέσα σε όλα αυτά είναι κ το αγόρι της κοπέλας που μου έστειλε μήνυμα που ζηλεύει υποθέτω....

 

Συγνώμη κ για την έκφραση B0urd3|0 η κατάσταση.:( :wacko: :ninja: :cry: :X :worry: :blink: :hypno

 

Ελπίζω να μη σας κούρασα:worry: .

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παδιά θάματα και πράγματα συνέβησαν σήμερα! Η κοπέλα που σας δεν μου μίλησε κ πολύ (ένα γεια κ τι κάνεις είπαμε). Αλλά μια άλλη κοπέλα (όμορφη, εντάξει) μου έστειλε ένα μήνυμα που μου έλεγε οτι της αρέσω:cool: . Βέβαια πριν από αυτό έγινε κ ένα άλλο μπάχαλο με κάτι φίλες της κ εμένα με αποτέλεσμα να τσακοθούν (να μην αναφέρω ότι ακούγετε στο σχολείο ότι εγώ τα έχω με τις φίλες της κ με κάτι άλλες κοπέλες). Μέσα σε όλα αυτά είναι κ το αγόρι της κοπέλας που μου έστειλε μήνυμα που ζηλεύει υποθέτω....

 

Συγνώμη κ για την έκφραση B0urd3|0 η κατάσταση.

 

Ελπίζω να μη σας κούρασα:worry: .

 

Γιατί;;;:cool:

Μια χαρά κατάσταση είναι...:cool:

Χώσου παντού.....:cool:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί;;;:cool:

Μια χαρά κατάσταση είναι...:cool:

Χώσου παντού.....:cool:

 

Αυτό είναι το περίεργο ότι όλο αυτό το πράγμα με γοητεύει:happy:

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παδιά θάματα και πράγματα συνέβησαν σήμερα! Η κοπέλα που σας δεν μου μίλησε κ πολύ (ένα γεια κ τι κάνεις είπαμε). Αλλά μια άλλη κοπέλα (όμορφη, εντάξει) μου έστειλε ένα μήνυμα που μου έλεγε οτι της αρέσω:cool: . Βέβαια πριν από αυτό έγινε κ ένα άλλο μπάχαλο με κάτι φίλες της κ εμένα με αποτέλεσμα να τσακοθούν (να μην αναφέρω ότι ακούγετε στο σχολείο ότι εγώ τα έχω με τις φίλες της κ με κάτι άλλες κοπέλες). Μέσα σε όλα αυτά είναι κ το αγόρι της κοπέλας που μου έστειλε μήνυμα που ζηλεύει υποθέτω....

 

Συγνώμη κ για την έκφραση B0urd3|0 η κατάσταση.:( :wacko: :ninja: :cry: :X :worry: :blink: :hypno

 

Ελπίζω να μη σας κούρασα:worry: .

 

χαχα! σου βγήκε απ'αλλού απο'κει που το περίμενες. :lol:

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...