Jump to content

Nokia N9-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οσο για τη πρωτη ερωτηση σου δεν πιστευω οτι θα ηταν και τοσο χρησιμη η δυνατοτητα αυτη..:X

Τωρα για τις φωτος εγω ασχολουμαι με τη φωτογραφια ερασιτεχνικα με μια DSLR αλλα με το κινητο κατα ποσο ειναι δυνατο να παιξεις με αυτα δεν το νομιζω... απλα κανεις φοκους σαυτο που θες και υποτιθεται οτι το backround θα ναι καπως θολο σε σχεση μαυτο...

Επισης αν μπορειτε καντε ενα petition και σεις αλλα 200 χρειαζονται υποτιθεται...:cry:

http://www.change.org/petitions/skype-skype-video-call-on-nokia-n9#

 

Υ.Γ: Καλα ειναι δυνατον να μην εχει το κινητο τη δυνατοτητα βιντεοκλησεων μεσω 3g τουλαχιστον???? Θα μας τρελανει αυτη η γα$%^νοκια!!

εκανα βιντεοκλησεις με το 5800 πριν 5 χρονια και τωρα δεν μπορω??? Ημαρτον!!

Υ.Γ2: Αναμενω πως και πως την πρωτη συσκευη της jolla!!!γιατι το Ν9 μας κρεμασε τελικα...

 

πως κανεις φοκους? και αυτο το ορθογωνιο που το πας περα δωθε τι ειναι ? :p (ειμαι ασχετως σου λεω,απλα ανοιγω την καμερα και τραβαω...:p)

απλα επειδη η καμερα ειναι καλη..ας μαθω να την χρησιμοποιω!

εκανα και petition..μακαρι να βγει

το κακο με την βιντεοκληση ειναι οτι πρεπει να τι δωσει η Nokia(που δεν παιζει,ετσι οπως τα εκανε ο elop) και δεν μπορει να κανει κατι η κοινοτητα...

μακαρι η jolla να βγαλει κατι καλο..και να μην ειναι σαν φουσκα το ολο θεμα! (θα τρεχει και εφαρμογες android ειπαν!)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πως κανεις φοκους? και αυτο το ορθογωνιο που το πας περα δωθε τι ειναι ? :p (ειμαι ασχετως σου λεω,απλα ανοιγω την καμερα και τραβαω...:p)

απλα επειδη η καμερα ειναι καλη..ας μαθω να την χρησιμοποιω!

εκανα και petition..μακαρι να βγει

το κακο με την βιντεοκληση ειναι οτι πρεπει να τι δωσει η Nokia(που δεν παιζει,ετσι οπως τα εκανε ο elop) και δεν μπορει να κανει κατι η κοινοτητα...

μακαρι η jolla να βγαλει κατι καλο..και να μην ειναι σαν φουσκα το ολο θεμα! (θα τρεχει και εφαρμογες android ειπαν!)

 

βασικα το τετραγωνο αυτο ειναι το φοκους.Δηλαδη το μετακινεις στο σημειο που θελεις να φοκουσαρει και περιμενεις να γινει μπλε.Τοτε υποτιθεται οτι εχει κανει φοκους εκει!Ετσι απλα! :P

για Μακρο φωτος τωρα(δηλαδη φωτος απο πολυ κοντινη αποσταση πας στις επιλογες της καμερας και επιλεγεις τη macro λειτουργια και μπορεις να τραβηξεις foto απο πολυ κοντινη αποσταση!

Για ποιο λογο δεν ειναι δυνατον να ενεργοποιησει η κοινοτητα μια τοσο απλη λειτουργια οπως η βιντεοκληση??

Link to comment
Share on other sites

βασικα το τετραγωνο αυτο ειναι το φοκους.Δηλαδη το μετακινεις στο σημειο που θελεις να φοκουσαρει και περιμενεις να γινει μπλε.Τοτε υποτιθεται οτι εχει κανει φοκους εκει!Ετσι απλα! :P

για Μακρο φωτος τωρα(δηλαδη φωτος απο πολυ κοντινη αποσταση πας στις επιλογες της καμερας και επιλεγεις τη macro λειτουργια και μπορεις να τραβηξεις foto απο πολυ κοντινη αποσταση!

Για ποιο λογο δεν ειναι δυνατον να ενεργοποιησει η κοινοτητα μια τοσο απλη λειτουργια οπως η βιντεοκληση??

 

κατι αρχιζω και καταλαβαινω!(θα δοκιμασω μετα αυτο που κανουν ολοι με τα λουλουδια,κοντικο στο τριανταφυλλο και θολλουρα απο πισω :p)

εδω γραφει ενας

"Im pretty sure 3G Video Call is just as proprietary and closed source as Skype is, so only Nokia would be able to implement this unfortunately"

Link to comment
Share on other sites

κατι αρχιζω και καταλαβαινω!(θα δοκιμασω μετα αυτο που κανουν ολοι με τα λουλουδια,κοντικο στο τριανταφυλλο και θολλουρα απο πισω :p)

εδω γραφει ενας

"Im pretty sure 3G Video Call is just as proprietary and closed source as Skype is, so only Nokia would be able to implement this unfortunately"

Κοινώς: Γίναμε!:mad:

 

κατι αρχιζω και καταλαβαινω!(θα δοκιμασω μετα αυτο που κανουν ολοι με τα λουλουδια,κοντικο στο τριανταφυλλο και θολλουρα απο πισω :p)

εδω γραφει ενας

"Im pretty sure 3G Video Call is just as proprietary and closed source as Skype is, so only Nokia would be able to implement this unfortunately"

 

Για δες αυτο!

http://www.youtube.com/watch?v=XUoKdbo8kKY&playnext=1&list=PLD5EE2F6E04C423C8&feature=results_video

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερά του με έχει απογοητεύσει στις νυχτερινές λήψεις ...

 

Το διπλό LED είναι 30% - 40% πιο δυνατό από αυτά των μονών LED Flash, αλλά ο θόρυβος που έχει στις νυχτερινές λήψεις είναι πραγματικά too much ... Αν και η αυτόματη επεξεργασία που έχει ως επιλογή η Gallery την φτιάχνει πάρα πολύ την εικόνα, η κάμερα ποιοτικά δεν είναι τόσο καλή ... Για βράδυ πάντα ...

 

Οι φωτεινές φωτογραφίες είναι πραγματικά φο-βε-ρές !!!

 

Και η λειτουργία βίντεο στα 720p είναι μαγευτική !!!!!

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

μπες στο firefox και κατεβασε ενα add-on που λεγεται phony, πηγαινε μετα στις ρυθμισεις και αλλαξε το user agent σε desktop firefox(καπως ετσι νομιζω τελος παντων) και ετοιμος!

το κανα κι εγω μολις τωρα αλλα δεν φορτωνει ολη τη σελιδα (με web vodafone ).οταν παω σπιτι θα ξαναδοκιμασω με wifi μηπως παιζει ρολο η συνδεση.τωρα το εχω στην επιλογη Android (phone) και φορτωνει κανονικα.

 

δοκιμασα ολες τις επιλογες του user agend και μονο στο Android(Phone) μου φορτωνει το facebook κανονικα.

Edited by gaiosgf

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

το κανα κι εγω μολις τωρα αλλα δεν φορτωνει ολη τη σελιδα (με web vodafone ).οταν παω σπιτι θα ξαναδοκιμασω με wifi μηπως παιζει ρολο η συνδεση.τωρα το εχω στην επιλογη Android (phone) και φορτωνει κανονικα.

 

μαλλον θα εφταιγε το δικτυο..εγω δεν ειχα καποιο προβλημα ποτε!

Link to comment
Share on other sites

Το έχετε δοκιμάσει τελικά;

 

http://talk.maemo.org/showthread.php?t=85568

Θα ξανά προσπαθήσω γιατί κάνω κάτι λάθος φαίνεται

 

Το ξανα προσπαθησα και ολα δουλευουν ρολοι

το προτεινω σε οποιον θελει να το δοκιμασει

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, έχω πάρει και εγώ εδώ και 1 μηνα το ιθ , ως κάτοχος και του n900 εννοείτε ότι το περίμενα πως και πως, το κινητό απλά τα σπάει, παρα πολύ καλο όπως το περίμενα.

έχω όμως 2.3 προβληματάκια 1on με πετάει πολύ συχνά έξω από το wifi δίκτυο του σπιτιού μου, ακόμα και όταν μπαίνω με το 3g τις κοσμοτέ στο internet με πετάει έξω, το παράξενο δεν είναι ότι το κάνει πάντα το κάνει 1 στις 5 περίπου, αλλα αν το κάνει το κάνει για όλοι την ημερα, πολύ σπαστικό.

λογικά θα έκανα κάποια πατάτα στις ρυθμίσεις.

2on το meetor και το torrential δεν "ξενινανε" τα downloads, πρέπει να πω όμως ότι με το meetor όταν το πρωτοέβαλα κατέβασα μπαμ μπαμ 2 ταινιούλες μετά όπως tpt, λογικά η επίλυση του προβλήματος 1 θα είναι μάλλον και του 2ου

και τριών όταν πάω nokia οβή store μου λέει ότι δεν είναι αυτή την στιγμή διαθέσιμο, είναι normal αυτό ?

Ευχάριστο ρε παιδιά , πάλι καλά που είσαστε και εσείς,

p.s. χρονια έπαιρνα βοήθεια από το site σας σε παρα πολλά θέματα, special thnks

 

ΑΑ έχω και ένα άλλο μικρό προβληματάκι, δεν μου φορτώνει τα feeds και δεν τα βγάζει στο ξο desktop που δείχνει olla τα μάσαγε, (πως το λένε καταρχάς ?)

Link to comment
Share on other sites

Πλήρες@Opera mobile μ' ανάλογη του FENNEC ρύθμιση & για miniOpera -όπου εγκαθίστανται- ή τον ενσωματωμένο τού N9:https://www.facebook.com/?m2w:this:

 

Πηγαινε Settings -> Advanced και αλλαξε το user agent σε desktop.(πληκτρολογιο ελληνικο δεν εχει ο opera? δεν βρισκω κατι!)

στον ενσωματωμενο δεν ξερω αν γινεται..

 

@ Patigoal

καλυτερα φλασαρε το μια φορα..ειχα μια φορα το ιδιο προβλημα με το nokia store και εφτιαξε μετα...μετα βεβαια ειχα αλλο προβλημα με το nokia store..εμπαινα κατεβαζα αλλα δεν μπορουσα να δω το λογαριασμο μου ουτε να γραψω review,εσβησα τον λογαριασμο και εκανα απο αλλο mail και οκ..

μηπως σε πεταει γιατι δεν εχεις καλο σημα? ειτε στο wifi ειτε στο 3G..

Edited by Dark_ds
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, έχω πάρει και εγώ εδώ και 1 μηνα το ιθ , ως κάτοχος και του n900 εννοείτε ότι το περίμενα πως και πως, το κινητό απλά τα σπάει, παρα πολύ καλο όπως το περίμενα.

έχω όμως 2.3 προβληματάκια 1on με πετάει πολύ συχνά έξω από το wifi δίκτυο του σπιτιού μου, ακόμα και όταν μπαίνω με το 3g τις κοσμοτέ στο internet με πετάει έξω, το παράξενο δεν είναι ότι το κάνει πάντα το κάνει 1 στις 5 περίπου, αλλα αν το κάνει το κάνει για όλοι την ημερα, πολύ σπαστικό.

λογικά θα έκανα κάποια πατάτα στις ρυθμίσεις.

2on το meetor και το torrential δεν "ξενινανε" τα downloads, πρέπει να πω όμως ότι με το meetor όταν το πρωτοέβαλα κατέβασα μπαμ μπαμ 2 ταινιούλες μετά όπως tpt, λογικά η επίλυση του προβλήματος 1 θα είναι μάλλον και του 2ου

και τριών όταν πάω nokia οβή store μου λέει ότι δεν είναι αυτή την στιγμή διαθέσιμο, είναι normal αυτό ?

Ευχάριστο ρε παιδιά , πάλι καλά που είσαστε και εσείς,

p.s. χρονια έπαιρνα βοήθεια από το site σας σε παρα πολλά θέματα, special thnks

 

ΑΑ έχω και ένα άλλο μικρό προβληματάκι, δεν μου φορτώνει τα feeds και δεν τα βγάζει στο ξο desktop που δείχνει olla τα μάσαγε, (πως το λένε καταρχάς ?)

 

Με το nokia store συμβαίνει μερικές φορές. Αν δεν στο κάνει συνέχεια δεν νομίζω να είναι πρόβλημα που πρέπει να ανυσηχείς. Για την σύνδεση δες αν στις ρυθμίσεις έχεις ενεργοποιήσει το όριο των δεδομένων σε wifi 3g σύνδεση. Αν το έχεις ενεργοποιήσει με το που ξεπεράσεις αυτό το όριο πέφτει η σύνδεση νομίζω. Κάνε και μια επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις αν είναι

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει δυνατοτητα να ψαξω ενα τηλεφωνο χρησιμοποιοντας το dialer τυπου Τ9 οπως γινεται και στα symbian
Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

@ceron το led notifications ανεβαζει καθολου την καταναλωση? ειχες γενικα κανενα προβλημα? για αυτο που γραφεις απο πανω δεν ξερω..

 

1.Τον τελευταιο καιρο εχω προβληματα..ενω εχω το κινητο ανοικτο 24/7 και μου λενε πολλες φορες οτι ειναι κλειστο,δεν δεχεται κλησεις και διαφορα..

2.Στο αυτοκινητο δεν μπορω να μιλησω ευκολα τελευταια..λες και οταν να προχωραω η κεραια χανεται και δεν μπορει να πιασει σημα,ζαλιζεται,ενω πριν δεν ειχα καποιο προβλημα.

3.τα ακουστικα,ενω δουλευουν,ακουω μουσικη κανονικα,στις κλησεις οι συνομιλητες μου,μου λενε πως ακουνε κατι,βρρρρ και γενικα διαφορες παρεμβολες, επαιξα και με το noise cancellation τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

@ceron το led notifications ανεβαζει καθολου την καταναλωση? ειχες γενικα κανενα προβλημα? για αυτο που γραφεις απο πανω δεν ξερω..

 

1.Τον τελευταιο καιρο εχω προβληματα..ενω εχω το κινητο ανοικτο 24/7 και μου λενε πολλες φορες οτι ειναι κλειστο,δεν δεχεται κλησεις και διαφορα..

2.Στο αυτοκινητο δεν μπορω να μιλησω ευκολα τελευταια..λες και οταν να προχωραω η κεραια χανεται και δεν μπορει να πιασει σημα,ζαλιζεται,ενω πριν δεν ειχα καποιο προβλημα.

3.τα ακουστικα,ενω δουλευουν,ακουω μουσικη κανονικα,στις κλησεις οι συνομιλητες μου,μου λενε πως ακουνε κατι,βρρρρ και γενικα διαφορες παρεμβολες, επαιξα και με το noise cancellation τιποτα...

 

μπας και έχει πάρει υγρασία ? για βάλτο στο μπολ με ρύζι για 24-48 ώρες μπας και στρώσει..

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

μπας και έχει πάρει υγρασία ? για βάλτο στο μπολ με ρύζι για 24-48 ώρες μπας και στρώσει..

 

υγρασια? απο που και ως που?(εχουμε πολυ στην ροδο αλλα ποτε δεν ειχα προβλημα με καποιο κινητο :p)

οταν λες ρυζι? το ακουω συχνα αυτο αλλα δεν το εχω δοκιμασει ποτε..uncle ben και τετοια?

αλλα μην με τρομαζεις..αν εχει τετοιο προβλημα αυτο σημαινει οτι δεν δεχεται εγγυηση ε..?

Link to comment
Share on other sites

υγρασια? απο που και ως που?(εχουμε πολυ στην ροδο αλλα ποτε δεν ειχα προβλημα με καποιο κινητο :p)

οταν λες ρυζι? το ακουω συχνα αυτο αλλα δεν το εχω δοκιμασει ποτε..uncle ben και τετοια?

αλλα μην με τρομαζεις..αν εχει τετοιο προβλημα αυτο σημαινει οτι δεν δεχεται εγγυηση ε..?

 

τραβάει την υγρασία το ρύζι. το αφήνεις μέσα να την τραβήξει. Κοίταξε, απλά τα προβλήματα σου είναι πολλά και αφου σου τα έβγαλε ξαφνικά είπα μήπως. Σαφώς και πρώτη κίνηση θα ήταν ένα hard reset να δεις αν συνεχίζει.

 

Όσο για την εγγύηση, δεν νομίζω να χει πάρει τόση πια που να φαίνεται στο χημικό χαρτί(εφόσον έχει τέτοιο μέσα του το Ν9) για να στο αποδείξουν.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

τραβάει την υγρασία το ρύζι. το αφήνεις μέσα να την τραβήξει. Κοίταξε, απλά τα προβλήματα σου είναι πολλά και αφου σου τα έβγαλε ξαφνικά είπα μήπως. Σαφώς και πρώτη κίνηση θα ήταν ένα hard reset να δεις αν συνεχίζει.

 

Όσο για την εγγύηση, δεν νομίζω να χει πάρει τόση πια που να φαίνεται στο χημικό χαρτί(εφόσον έχει τέτοιο μέσα του το Ν9) για να στο αποδείξουν.

 

την τελευταια βδομαδα του εκανα 3 φλασαρισματα...λες να τα επαιξε?

θα δοκιμασω αν ειναι αλλα ακουστικα(οσα αλλα εχω δεν παιζουν μονος ενος se αλλα δεν υπαρχουν πια)

τι να πω..μπορει απο βδομαδα να το δωσω στη nokia...αν και την τελευταια φορα που του εδωσα συσκευη που ειχε προβλημα στο σημα,εβαλε μια sim μου ειπε μεσα, και το αφησε δυο μερες και δεν χαθηκε καθολου λεει το σημα:blink: μιλαμε για εξονυχιστικη εξεταση :p

Link to comment
Share on other sites

@ceron το led notifications ανεβαζει καθολου την καταναλωση? ειχες γενικα κανενα προβλημα?

 

Δουλευει αριστα και κανει την διαφορα ειδικα το βραδυ και αν το συνδυασεις με την οθονη αναμονης ειναι πολυ δυσκολο να χασεις κληση,μηνυμα κτλ μεχρι και για facebook notification σου αναβοσβηνει το led.

 

 

Δεν εχω δει διαφορα στην μπαταρια και εκτος απο το led notifications εχω βαλει κι αλλα μικρα mods. (Faster n9,n9qtweak)

Με την χρηση που του κανω τωρα το φορτιζω στη 1.5 με 2 μερες.

 

Προσωπικα το προτεινω :)

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Δουλευει αριστα και κανει την διαφορα ειδικα το βραδυ και αν το συνδυασεις με την οθονη αναμονης ειναι πολυ δυσκολο να χασεις κληση,μηνυμα κτλ μεχρι και για facebook notification σου αναβοσβηνει το led.

 

 

Δεν εχω δει διαφορα στην μπαταρια και εκτος απο το led notifications εχω βαλει κι αλλα μικρα mods. (Faster n9,n9qtweak)

Με την χρηση που του κανω τωρα το φορτιζω στη 1.5 με 2 μερες.

 

Προσωπικα το προτεινω :)

 

εγω εχω βαλει και το dropdown menu με τα buttons..

καπου ειχα δει οτι προκαλει προβλημα σε συνδυασμο με το led notification..

ισχυει?? το εχεις δοκιμασει??

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω βαλει και το dropdown menu με τα buttons..

καπου ειχα δει οτι προκαλει προβλημα σε συνδυασμο με το led notification..

ισχυει?? το εχεις δοκιμασει??

 

Εχω βαλει το Unrestricted System UI μεσω του N9QTweak και δεν εχω κανενα προβλημα.

 

το Unrestricted System UI προσθετει toggles στην status bar. ( Λογικα και εσυ αυτο εννοεις )

 

Εχω βαλει του MAG τα toggles που περιλαμβανουν

 

Bluetooth

Flightmode

Flashlight

Orientation Lock

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Καποιος τροπος να ανεβει η ενταση σου ακουστηκου υπαρχει?

 

Υπαρχει ενα hack το οποιο ειναι ενσωματωμενο εδω

 

http://talk.maemo.org/showthread.php?t=80600

 

στην επιλογη S

 

το συγκεκριμενο δεν το εχω δοκιμασει και δεν ξερω αν ανεβαινει η ενταση του ακουστικου ή του ηχειου.

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

 

Είμαι καινούργιος στην παρέα του Ν9 και η ως τώρα συμβίωσή μου μαζί του είναι πάρα πολύ ευχάριστη! Το μόνο θεματάκι που υπάρχει είναι με τους ήχους του κινητού όταν το συνδέω στο bluetooth headset (SE MW600). Οταν είναι συνδεδεμένο το κινητό στέλνει τους ήχους στο bluetooth και όχι στο speaker του κινητού (πχ ήχος πλήκτρων, ήχος κλεισίματος εφαρμογής, όταν δοκιμάζεις ποιο ringtone θέλεις κλπ). Έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα και αν ναι πως κατάφερε να το λύσει?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια σας πεταει ποτε εξω απο εφαρμογες στο ασχετο (gps, camera, store κτλπ)??

καθε ποτε του κανετε restart??

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...