Jump to content

Nokia N9-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, έχει κατεβάσει κάποιος emulator για snes πχ από το ovi store? Δουλεύουν, αξίζουν τον κόπο?

 

emumaster free στο ovi store

δοκιμασα το super mario(snes) πριν λιγο δουλευει μια χαρα.θα δοκιμασω και τις υπολοιπες κονσολες και θα σας πω

 

κατα καιρους εχω διαβασει για τα γνωστα "μαγαζακια" για να κατεβαζουμε διαφορα...επειδη ομως σε εμενα δεν ειναι και πολυ γνωστα δεν μου τα στελνει κανεις σε pm ? :p

Edited by Dark_ds
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ηχειακι (μεγαφωνο) του Ν9 συνεχιζει την κακη πορεια του Ν900... Υπαρχει στο μελλον περιπτωση να βγει καποιο tweak με το οποιος να μπορουμε να αλλαζουμε τα equalisers?

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα το 64αρι, Ελληνικό μαύρο .. :)

Ήρθε το update με το που το άνοιξα και το κάνω. Ελληνικό πληκτρολόγιο θα βάλω αυτό που είδα πιο πάνω..

 

Τα υπόλοιπα στην πορεία, εχω διάβασμα απόψε :p

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα το 64αρι, Ελληνικό μαύρο .. :)

Ήρθε το update με το που το άνοιξα και το κάνω. Ελληνικό πληκτρολόγιο θα βάλω αυτό που είδα πιο πάνω..

 

Τα υπόλοιπα στην πορεία, εχω διάβασμα απόψε :p

 

Ωραιος ρε φιλε! Με γεια!

Εγω το πηρα απο Αυστραλια και ακομα περιμενω να μου βγαλει την αναβαθμιση!

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Ο μοναδικος με προπαραγγελία που ακόμα το περιμένει πρέπει να είμαι ! Δεν πειράζει, χαλάλι.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,το τηλέφωνο αυτό είναι συμβατο με ΝΟΚΙΑ suite όπως τα Symbian?Μπορούμε π.χ. να κάνουμε restore τα contacts μέσω NOKIA suite απο Backup άλλης ΝΟΚΙΑ συσκευής;

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,το τηλέφωνο αυτό είναι συμβατο με ΝΟΚΙΑ suite όπως τα Symbian?Μπορούμε π.χ. να κάνουμε restore τα contacts μέσω NOKIA suite απο Backup άλλης ΝΟΚΙΑ συσκευής;

 

Το Ν9 ΔΕΝ είναι συμβατό με το suite. Το Nokia Link υπάρχει αυτή την στιγμή σαν πρόγραμμα συγχρονισμού αν και αυτό είναι μόνο για μουσική-εικόνες-βίντεο. Sync τα contacts μέσω Gmail είναι ο ευκολότερος τρόπος απ' ότι έχω διαβάσει, αλλά αν έχεις ένα άλλο Nokia μπορείς να τα κάνεις pair με bluetooth και αντιγράψεις τις επαφές σου, τα συμβάντα στο ημερολόγιο εξίσου εύκολα

Owned HandSets: Nokia 3330- Nokia 6510- Nokia 6600- Samsung D830- Nokia E51- iPhone 3G- Nokia E5- Nokia N9
Link to comment
Share on other sites

Ο μοναδικος με προπαραγγελία που ακόμα το περιμένει πρέπει να είμαι ! Δεν πειράζει, χαλάλι.

 

τυχαία το βρηκα σε κατάστημα κινητής !! Δεν ειχα κανει παραγγελια :O

(απο αυτό γράφω :) )

Link to comment
Share on other sites

εκανα login στο skype και περασε ολες τις επαφες μαζι και αυτες του τηλεφωνου. αν μπω στο facebook θα κανει τα ιδια? υπαρχει κανα προγραμμα για να μην γινεται αυτο? δηλαδη στις επαφες να βλεπω μονο τα τηλεφωνα και οχι και τα αλλα Edited by Dark_ds
Link to comment
Share on other sites

εκανα login στο skype και περασε ολες τις επαφες μαζι και αυτες του τηλεφωνου. αν μπω στο facebook θα κανει τα ιδια? υπαρχει κανα προγραμμα για να μην γινεται αυτο? δηλαδη στις επαφες να βλεπω μονο τα τηλεφωνα και οχι και τα αλλα

 

Αν μπεις στο facebook, νομιζω οτι σε ρωταει τι θελεις να σου εμφανιζει στο τηλεφωνο (μηνυματα, επαφες).

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Το Ν9 ΔΕΝ είναι συμβατό με το suite. Το Nokia Link υπάρχει αυτή την στιγμή σαν πρόγραμμα συγχρονισμού αν και αυτό είναι μόνο για μουσική-εικόνες-βίντεο. Sync τα contacts μέσω Gmail είναι ο ευκολότερος τρόπος απ' ότι έχω διαβάσει, αλλά αν έχεις ένα άλλο Nokia μπορείς να τα κάνεις pair με bluetooth και αντιγράψεις τις επαφές σου, τα συμβάντα στο ημερολόγιο εξίσου εύκολα

 

Οχι μονο με Nokia κινητο. Εγω τραβηξα επαφες με bluetooth απο το samsung galaxy s2.

Γενικα το κινητο δεν υπαρχει. Τοσο ομορφο κινητο δεν εχω ξαναδει.

 

PAO UBER ALLES!!

Panathinaikos Uber Alles. Death to false metal. For every day that stings a better day it brings.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπεις στο facebook, νομιζω οτι σε ρωταει τι θελεις να σου εμφανιζει στο τηλεφωνο (μηνυματα, επαφες).

 

θα δοκιμασω καποια στιγμη και ο θεος βοηθος!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τι γίνεται με τα Angry Birds; Μόνο οι πρώτες πίστες είναι ελεύθερες και για να ξεκλειδώσουν οι υπόλοιπες πρέπει να αγοράσεις την πλήρη έκδοση η οποία όμως δεν υπάρχει στο ovi store του Ν9! Απ' ότι είδα και στο market και άλλοι χρήστες αναρωτιούνται τι γίνεται. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικά ποτε αναμένουμε?εχω μπει κάπως στην περιέργεια αλλα δεν δίνω τόσα χρήματα για κινητο χωρίς ελληνικά,όχι οτι δεν ξέρω αγγλικά,απλα δεν αξίζει να δώσω τόσα για κινητο απο Ελλάδα χωρίς ελληνικα

 

 

Sent from my Sexy iPad-2 using Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

απλα δεν αξίζει να δώσω τόσα για κινητο απο Ελλάδα χωρίς ελληνικα

 

Τότε ψάχνεις σε λάθος thread για κινητό ..

Το n9 σχεδόν σίγουρα δεν θα πάρει ελληνικά για μενού ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Τότε ψάχνεις σε λάθος thread για κινητό ..

Το n9 σχεδόν σίγουρα δεν θα πάρει ελληνικά για μενού ...

 

Το Ν9 σιγουρα θα παρει ελληνικο μενου! Oπως και με το Ν900!

Ηδη ελληνικο πληκτρολογιο καπου υπαρχει με 1-2 bugs..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, έβαλα μια ταινία με unicode υπότιτλους και δεν τους αναπαράγει (ίδιο όνομα με την ταινία, στο c6-01 k n8 δεν υπήρχε πρόβλημα), ποια μορφή αναπαράγει?:wacko::confused:
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, έβαλα μια ταινία με unicode υπότιτλους και δεν τους αναπαράγει (ίδιο όνομα με την ταινία, στο c6-01 k n8 δεν υπήρχε πρόβλημα), ποια μορφή αναπαράγει?:wacko::confused:

Λεει οτι υποστηριζει "απο μαμα" υποτιτλους; Στο Ν900 ηθελε να περασουμε ενα plug in. Μηπως πρεπει να κατεβασεις κατι αντιστοιχο;

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Στο Media Markt τέλος Συγγρού το έχει στην έκθεση για

όποιον θέλει να το δει.

Είναι πάρα πολύ ωραίο!

Παρήγγειλα ένα και τώρα φαγώνομαι πως θα μετατρέψω την SIΜ

σε microsim. Έχω twin της wind βλέπετε..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...