Jump to content

iOS 5


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 795
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ω ρε γμτο κ εγώ ίδια περίπτωση με σένα είμαι (US account - gift cards) και το περιμένω πως κ πως το iTunes Match...

 

Άσε άσε... έχω φάει τα λυσσακά μου για να βρω λύση, άλλα τίποτα... χρειάζεται να έχεις US card με πιστοποιημένη διεύθυνση στην Αμερική για να μπορέσεις να αγοράσεις subscription.

Η Ευρώπη θα μπορέσει να παίξει μετά τον Μάρτιο του 2012 διάβασα...

 

Αν κάποιος βρει λύση, να μας την πει!

 

@doganos - είναι η νεα υπηρεσία που ανεβάζει το music library σου στο Cloud με αποτέλεσμα να έχεις πρόσβαση από όλες τις iOS5 συσκευές σου καθώς και σε (μέχρι) 5 δηλωμένα PC/MAC.

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Άσε άσε... έχω φάει τα λυσσακά μου για να βρω λύση, άλλα τίποτα... χρειάζεται να έχεις US card με πιστοποιημένη διεύθυνση στην Αμερική για να μπορέσεις να αγοράσεις subscription.

Η Ευρώπη θα μπορέσει να παίξει μετά τον Μάρτιο του 2012 διάβασα...

 

Αν κάποιος βρει λύση, να μας την πει!

Εγώ τουλάχιστον, δεν είμαι σίγουρη ότι θέλω να γυρίσω το account μου σε ευρωπαϊκό, με έχει βολέψει πολυ το αμερικάνικο Store με όλα τα επιπλέον που προσφέρει... Και είμαι και περίεργη, βαριέμαι να διαχειρίζομαι δύο accounts :O

Θα προσπαθήσω να το εξαντλήσω το θέμα, ψάχνω μανιωδώς :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τουλάχιστον, δεν είμαι σίγουρη ότι θέλω να γυρίσω το account μου σε ευρωπαϊκό, με έχει βολέψει πολυ το αμερικάνικο Store με όλα τα επιπλέον που προσφέρει... Και είμαι και περίεργη, βαριέμαι να διαχειρίζομαι δύο accounts :O

Θα προσπαθήσω να το εξαντλήσω το θέμα, ψάχνω μανιωδώς :p

 

Κ εγώ ρε γμτο θέλω να παραμείνω στο US, και η ιδέα των 2 λογαριασμών δε μου αρέσει :(

 

----------------

Now playing on iTunes: Iced Earth - A Question Of Heaven

via FoxyTunes

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

iOS 5 beta 7 is out!:)

Οποίος τρέχει δοκιμαστική έκδοση iOS 5 στο idevice του μπορεί να αναβαθμίσει στην τελευταία beta που βγήκε χθες βράδυ!

Νομίζω πως θα είναι και η τελευταία beta που βγαίνει... Σύντομα η GM...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα και έχω το ίδιο πρόβλημα και στο iPhone και στο iPad, δεν παίζει η μουσική μου, πατάω πάνω στα songs και δεν ξεκινάει η αναπαραγωγή... Ελπίζω με resyncing να φτιάξει...
Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα και αλλου αυτό. Έμενα παίζει κανονικά πάντως....
Ευτυχώς έστρωσε με resync, είχα φοβηθεί ότι θα χρειαστεί να μείνω χωρίς μουσική μέχρι την επόμενη έκδοση (στην καλύτερη των περιπτώσεων). :X
Link to comment
Share on other sites

iOS 5 beta 7 is out!:)

Οποίος τρέχει δοκιμαστική έκδοση iOS 5 στο idevice του μπορεί να αναβαθμίσει στην τελευταία beta που βγήκε χθες βράδυ!

Νομίζω πως θα είναι και η τελευταία beta που βγαίνει... Σύντομα η GM...:lol:

 

So far, so good. Η αναβάθμιση έγινε μέσω OTA ενημέρωσης (απο ένα σημείο και μετά δεν έκανα ποτέ restore). Το μόνο μου «παράπονο» είναι η μια μικρή υποψία περι κατανάλωσης μπαταρίας όταν η οθόνη ειναι σε full brightness. Έχω την αίσθηση πως προ-beta εποχής διαρκούσε περισσότερο. Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει αναφορα παραδοσης στα sms?

 

Οχι... Υπαρχουν ομως Applications sto App Store που καλύπτουν αυτη την αναγκη.:)

Link to comment
Share on other sites

Οχι... Υπαρχουν ομως Applications sto App Store που καλύπτουν αυτη την αναγκη.:)

 

Όπως;;

ο.Ο

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Αμέ :)

Όλες όμως, αν κατάλαβα καλά, θέλουν να στείλεις το SMS μέσα από την ίδια την εφαρμογή...

Θα παραμείνω με το *# ;)

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

 

Ρε παίδες πως γίνεται ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό με το *# για την αναφορά?

Opel Astra OPC
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

 

Ρε παίδες πως γίνεται ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό με το *# για την αναφορά?

Καλημέρα.

Πριν αρχίσεις να γράφεις το μήνυμα γράφεις το *# και το στέλενεις. Ο κάθε πάροχος έχεις τον δικό του κωδικό για την αναφορά,

 

Από το iPhone FAQ - συχνά διατυπωμένες ερωτήσεις

 

Πως μπορώ να έχω αναφορά παράδοσης στο iPhone;

  • Συνδρομητές Vodafone: προσθέτετε στην αρχή του μηνύματος *# (αστερίσκο, δίεση)
  • Συνδρομητές Cosmote: προσθέτετε στην αρχή του μηνύματος *0# (αστερίσκο, μηδέν, δίεση)
  • Συνδρομητές Wind: προσθέτετε στην αρχή του μηνύματος *NOT# (αστερίσκο, ΝΟΤ, δίεση)
  • Συνδρομητές Q: προσθέτετε στην αρχή του μηνύματος ! (θαυμαστικό)
  • Σημείωση: Οι αναφορές ισχύουν αποκλειστικά για αποστολή μηνύματος με Greeklish χαρακτήρες. Για ελληνικούς χαρακτήρες ισχύει μόνο για τη Vodafone

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Βγαζει οτι υπαρχει διαθεσιμη αναβάθμιση, παταω update και μου λεει δεν ειναι δυνατη η συνεχεια. Προεκυψε σφαλμα στην εγκατασταση. Εγω θεωρω οτι φταει το οτι δεν εχω dev-account.
Link to comment
Share on other sites

εφόσον έχεις ήδη περασμένη την ios5 η συσκευή σου έχει γίνει register σε dev-account. Δοκιμασε να περάσεις την iOS5 beta7 μέσω PC/MAC.
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την beta 6, εγινε το jb, και μετα για να ενεργοποιηθει το τηλεφωνο τροποποίησα ενα αρχειο μεσω του diskaid και αφαιρεσα μια γραμμη που ελεγε οτι ειναι beta. Στο επομενο restart το τηλεφωνο ανοιξε κανονικα. Δεν με βλεπει σαν developer. Απλα δεν βλεπει οτι ειναι beta. Μαλλον θα την βαλω απο το mac.
Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο με την 4.3.3 και ειναι jb κανονικα, πως θα το αναβαθμισω οταν βγει η επισημη εκδοση; Το κινητο ειναι απο Αμερικη!
Link to comment
Share on other sites

λογικά θα κλειδώσει μετά την αναβάθμιση. Θα πρότεινα να περιμένεις να δεις τι θα βγάλουν η κοινότητα του JB/Unlock και μετα να προχωρήσεις σε αναβαθμηση.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...