Jump to content

Θα μπορούσατε ν' αποχωριστείτε το N8 σας;


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Θα μπορούσατε να αποχωριστείτε το N8;  

107 members have voted

  1. 1. Θα μπορούσατε να αποχωριστείτε το N8;

    • Ναι θα το έκανα
      25
    • Όχι σε καμία περίπτωση
      64
    • Δεν ξέρω δεν απαντώ
      18


Recommended Posts

Το N8 είναι μια συσκευή με κάποια κορυφαία τεχνικά χαρακτηριστικά και με πάρα πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Ένα μείον θα μπορούσε ίσως να χαρακτηριστεί, μέχρι αυτή την στιγμή τουλάχιστον, το λειτουργικό του. Γενικά είναι μια απροβλημάτιστη συσκευή στην χρήση της. Ως ένα σημαντικό πρόβλημα που θα μπορούσε να αναφερθεί είναι το θέμα με το πρόβλημα στην οθόνη, το οποίο το έχουν κάποιοι κάτοχοι αυτής.

Το ερώτημα αυτής της δημοσκόπησης είναι: Αν είχατε την ευκαιρία να επιστρέψετε ή να πουλήσετε το N8 του οποίου είστε κάτοχοι, θα το κάνατε;

Edited by stendor

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε καμια περιπτωση... μια βδομαδα δεν το χω καλα καλα :p εξαλλου αυτο το μειον που αναφερεις... για μενα ειναι + :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το μείον στο λειτουργικό του ποιο ακριβώς είναι; Το μόνο μείον που είχε το κινητό ήταν ο Browser αλλά πλέον με την έλευση του Opera λύθηκε και αυτό! :D

 

Για τον επόμενο 1,5 χρόνο δεν το αποχωρίζομαι για κανένα λόγο. Αν θα το άλλαζα θα ήταν μόνο για άλλο χρώμα :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι για την κοκκινιλα στην οθονη και γιατι οι μαγκες στο service της nokia μετα απο 15 μερες οπως τους το πηγα μου το επιστρεψανε.

 

επιτηδες το κανε η νοκια για να φαινεται πιο ωραιο το κινητο βρε... σκεψου το ροζ Ν8 με την κοκκινηλα... δεν θα πηγαινει τρελα? :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Με τιποτα κ με κανενα απο τα κινητα που κυκλοφορουν τωρα στην αγορα..Και τα εχω δοκιμασει τα περισσοτερα κ απο διαφορους κατασκευαστες κ λειτουργικα!
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Με τίποτα φυσικά το μόνο που θα ήθελα να αλάξει είναι τα μικροbugs αλλά ας ελπίσουμε με την 2.0 να φύγουν και αυτά:p

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

ναι,για το Ν9..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το N8 είναι μια συσκευή με κάποια κορυφαία τεχνικά χαρακτηριστικά και με πάρα πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Ένα μείον θα μπορούσε ίσως να χαρακτηριστεί, μέχρι αυτή την στιγμή τουλάχιστον, το λειτουργικό του. Γενικά είναι μια απροβλημάτιστη συσκευή στην χρήση της. Ως ένα σημαντικό πρόβλημα που θα μπορούσε να αναφερθεί είναι το θέμα με το πρόβλημα στην οθόνη, το οποίο το έχουν κάποιοι κάτοχοι αυτής.

Το ερώτημα αυτής της δημοσκόπησης είναι: Αν είχατε την ευκαιρία να επιστρέψετε ή να πουλήσετε το N8 του οποίου είστε κάτοχοι, θα το κάνατε;

 

Αδερφέ, το topic αυτό είναι βλασφημία!!!

Νταξ πέρα από την πλακίτσα, το κινητό αυτό δεν αλλάζει...

Εγώ είμαι από τους τυχερούς και δεν έχω κοκκινίλα, αλλά και πάλι δεν με βλέπω να το άλλαζα!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ως μη κατοχος του Ν8 θα απαντησω απο αλλη σκοπια.

 

Αν αγοραζα συσκευη σημερα δεν θα επαιρνα κατι αλλο περα απο το Ν8.

η ποιοτητα κατασκευης του σε συνδυασμο με τα χαρακτηριστικα του (και την τιμη του) = αξεπεραστος συνδυασμος.

 

 

*το κινητο το εχει φιλος μου οποτε εχω πληρη σχεδον αποψη.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι,και εχω σκοπο αλλωστε...Με το Xperia Pro.Δεν λεω,με ενα βαρος στην καρδια θα το αποχωρηστω αλλα ελα που αλλαξανε οι αναγκες μου και χρειαζομαι Full Qwerty Keyboard...με το qwerty του Ν8 δεν βολευομαι καθολου...Οσο για το λειτουργικο και για μενα ειναι ενα το μονο μειον ν που εχει αυτο το κινητο...Και επισης το Ovi Store μου εχει φαει ΤΑ ΛΕΦΤΑ γιατι μονιμως οταν παω να αγορασω παιχνιδι/εφαρμογη κολλαει.Το πληρωνω και δεν μου κατεβενει.Και το αστειο ειναι οτι μετα πρεπει να την ξαναγορασω...

 

I'm going Android ... :p

Edited by SelectivePants
Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το αποχωριζομουν ετσι ευκολα,εκτος αν ευρισκα κατι καλλιτερο,ποιοτικοτερο απ αυτο και σε λογικη τιμη.Παρ ολο που εξακολουθω να αντιμετωπιζω προβλημα με το gps .Την Δευτερα θα παει σε ΝΟΚΙΑ care για ελεγχο.Μπορει να μην εχει τις ευκολιες του iphone 4 ,αλλα εχει καλλιτερη ληψη σε σημα και βγαζει σαφως καλλιτερες φωτο.Μεχρι στιγμης εχει φαει μονο ενα κολλημα
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα το άλλαζα γιατί δεν βλέπω το λόγο να είμαι κολλημένος και φανατικός με κάποιο συγκεκριμένο αντικείμενο. Ότι καλύτερο από οποιονδήποτε βγει θα το ήθελα και θα άλλαζα το Ν8. Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ παράλληλα άλλα πέντε (5) κινητά με διάφορα λογισμικά, λοιπόν ας βγάλουμε τις παρωπίδες όλοι μας γιατί, κατά τη γνώμη μου πάντα, το Ν8 έχει μείνει πάρα μα πάρα πολύ πίσω από άποψη λογισμικού και λειτουργικότητας. Το μόνο που το σώζει είναι η κατασκευή και η κάμερα του. Τέλος πάντων νομίζω ότι το θέμα μας αφορά αν αλλάζαμε το κινητό άλλα για να απαντήσουμε αυτή την ερώτηση θα πρέπει αναγκαστικά να προβούμε και σε συγκρίσεις και σχόλια όπως τα παραπάνω.

Ευχαριστώ!!!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Αυτη την στιγμη οχι. Δεν εχει βγει και καποιο κινητο με περισσοτερα χαρακτηριστικα απο το Ν8. Και η κοκκινιλα για μενα δεν ειναι εντονο προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα το άλλαζα γιατί δεν βλέπω το λόγο να είμαι κολλημένος και φανατικός με κάποιο συγκεκριμένο αντικείμενο. Ότι καλύτερο από οποιονδήποτε βγει θα το ήθελα και θα άλλαζα το Ν8. Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ παράλληλα άλλα πέντε (5) κινητά με διάφορα λογισμικά, λοιπόν ας βγάλουμε τις παρωπίδες όλοι μας γιατί, κατά τη γνώμη μου πάντα, το Ν8 έχει μείνει πάρα μα πάρα πολύ πίσω από άποψη λογισμικού και λειτουργικότητας. Το μόνο που το σώζει είναι η κατασκευή και η κάμερα του. Τέλος πάντων νομίζω ότι το θέμα μας αφορά αν αλλάζαμε το κινητό άλλα για να απαντήσουμε αυτή την ερώτηση θα πρέπει αναγκαστικά να προβούμε και σε συγκρίσεις και σχόλια όπως τα παραπάνω.

Ευχαριστώ!!!!!

 

σε τι ακριβως εχει μεινει πισω; τι παραπανω εχει το iPhone δλδ απο το Ν8?

Link to comment
Share on other sites

σε τι ακριβως εχει μεινει πισω; τι παραπανω εχει το iPhone δλδ απο το Ν8?

 

χμμμμμ ο γαλαξιας ο δευτερος εχει πολλα περισσοτερα απο n8......δεν καταληγει αυτη η κουβεντα πουθενα για μενα....

το νοκια n8 ειναι μια εξαιρετικη συσκευη ενα εξαιρετικο τηλέφωνο με μια απιστευτη καμερα και με λειτουργιες οπως το usb on the go η τον fm trasmiter που για μενα ειναι κόλλημα τρελο...

εχει μεινει πισω ομως το κινητο στο θεμα του ιντερνετ......παρα πολυ πισω ομως....

και πιστευα και εγω οτι η κατασταση σωζεται με τον οπερα αλλα και παλι αν δεις αλλα πραγματα θα δεις οτι ΚΑΙ ο οπερα ειναι πολυ πισω.....στο n8.....

θα μπορουσε να ειναι καλυτερο το κινητο αν μας δινανε απο την αρχη ολα αυτα που ειχαν υποσχεθει...πχ μαριες αννες και ολα τα σχετικα.....

και ομως η νοκια...τα κανε μαντάρα εδω....θα δουμε τι θα γινει βεβαια στην συνέχεια αλλα για μενα άργησαν παρα πολυ... ....

και οταν ατομα σαν και μενα που ηταν φανατικα με το συμπιαν και το ν8 κοιτανε (και) αλλου τοτε υπαρχει προβλημα...μαλλον μεγαλο....

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα το άλλαζα γιατί δεν βλέπω το λόγο να είμαι κολλημένος και φανατικός με κάποιο συγκεκριμένο αντικείμενο. Ότι καλύτερο από οποιονδήποτε βγει θα το ήθελα και θα άλλαζα το Ν8. Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ παράλληλα άλλα πέντε (5) κινητά με διάφορα λογισμικά, λοιπόν ας βγάλουμε τις παρωπίδες όλοι μας γιατί, κατά τη γνώμη μου πάντα, το Ν8 έχει μείνει πάρα μα πάρα πολύ πίσω από άποψη λογισμικού και λειτουργικότητας. Το μόνο που το σώζει είναι η κατασκευή και η κάμερα του. Τέλος πάντων νομίζω ότι το θέμα μας αφορά αν αλλάζαμε το κινητό άλλα για να απαντήσουμε αυτή την ερώτηση θα πρέπει αναγκαστικά να προβούμε και σε συγκρίσεις και σχόλια όπως τα παραπάνω.

Ευχαριστώ!!!!!

 

Ναι,και εχω σκοπο αλλωστε...Με το Xperia Pro.Δεν λεω,με ενα βαρος στην καρδια θα το αποχωρηστω αλλα ελα που αλλαξανε οι αναγκες μου και χρειαζομαι Full Qwerty Keyboard...με το qwerty του Ν8 δεν βολευομαι καθολου...Οσο για το λειτουργικο και για μενα ειναι ενα το μονο μειον ν που εχει αυτο το κινητο...Και επισης το Ovi Store μου εχει φαει ΤΑ ΛΕΦΤΑ γιατι μονιμως οταν παω να αγορασω παιχνιδι/εφαρμογη κολλαει.Το πληρωνω και δεν μου κατεβενει.Και το αστειο ειναι οτι μετα πρεπει να την ξαναγορασω...

 

I'm going Android ... :p

 

Να δωσω κι εγω την αποψη μου βασιζομενος και στους δυο φιλους μας :)

 

K.frast,εχω δοκιμασει τελευταια android,παιρνοντας στην αδερφη μου ενα mini pro,αρα το δοκιμασα στην πιο ταπεινη μορφη του. Στην εκδοση 2.1 υπαρχουν ελλειψεις και ελλειμα χρηστικοτητας,απο την αλλη ομως...ειναι αλλος κοσμος ! Που για εμας τους λιγο πιο "ψαγμενους" και κολλημενους,ειναι παιχνιδι που μας ενθουσιαζει,το να εχεις τοσες επιλογες για να επεξεργαστεις κτλ. Εδω λοιπον με βρισκεις συμφωνο.

Κ.SelectivePants,κατα συμπτωση κι εγω το xperia pro εχω βαλει στο ματι για τους ιδιους λογους ! Σχετικα με το λειτουργικο και τις δυνατοτητες του Ν8,τα πραγματα ειναι διφορουμενα. Το S^3 για μενα ειναι ενα χρηστικο λειτουργικο που τα υπολοιπα εχουν καποια σημεια να του ζηλεψουν. Παρολα αυτα,το θεμα eye candy και παραμετροποιηση ειναι πισω. Και απο προσωπικη πλεον πειρα,λιγους μηνες μετα με το Ν8 μου κι εχοντας "δουλευτει" πλεον αυτο,η αλλαγη στις αρχικες οθονες και αλλες διαδικασιες γινονται αργα σε σχεση με αλλα smartphones,το ovi εχω διαπιστωσει οτι ειναι πανακριβο και ελλειπες ακομα σε σχεση με το android market,γενικα εισαι περιορισμενος στο να "παιξεις".

Βρισκομαι λοιπον σε περιεργη κατασταση για το τι σκοπευω να κανω,γιατι το Ν8 ειναι ενα πολυ πληρες τηλεφωνο,με την καλη καμερα του,τον transmitter του,την απλοτητα του symbian και αλλα που δε βρισκεις αλλου παρα μονο εδω,αρα και δε θελω να αποχωριστω,απ την αλλη ομως θελω να "παιξω" κι εγω,γι'αυτο θα το σκεφτω λιγο παραπανω :)

Link to comment
Share on other sites

ενα απλο παραδειγμα ας πουμε γελοίο ισως για πολλους αλλα σημαντικο για μενα....

για να σταματησει η εναλλαγή απο landscape σε portraid στο n8 (που ωρες ωρες ειναι πολυ σπαστικο)θα πρεπει να μπεις σε μενου και μετα παλι σε μενου και μετα κλικ κτλ....

στο android-στο γαλαξια τον δευτερο πχ που εχω τωρα- αυτο γινεται σε κλάσματα δευτερολέπτου....

απλα με ενα κλικ κανοντας παράλληλα την δουλεια σου....:)

αυτο θα μπορουσαν να το κανουν και στο n8 με ενα απλο update αλλα δεν τον κανουν γιατι εχουν αλλους στοχους καλώς η κακώς......

αυτο το θα θα θα...που μπορει να μεινει για παντα θα...κουρασε για μενα....

Link to comment
Share on other sites

Καλως 'η κακως αυτο που θες να κανεις θα το κανεις ασχετα αν κανεις 100κινησεις παραπανω. Και ιντερνετ θα μπεις ασχετα αν δεν ειναι γρηγορο. Αλλα αν σε android 'η iphone θελεις hdmi? Αν θελεις να συνδεσεις usb, σκληρο 'η ποντικι? Αρα το Ν8 τα εχει ολα, μπορει σε μερικα να μην ειναι γρηγορο αλλα τουλαχιστον τα εχει.
Link to comment
Share on other sites

Καλως 'η κακως αυτο που θες να κανεις θα το κανεις ασχετα αν κανεις 100κινησεις παραπανω. Και ιντερνετ θα μπεις ασχετα αν δεν ειναι γρηγορο. Αλλα αν σε android 'η iphone θελεις hdmi? Αν θελεις να συνδεσεις usb, σκληρο 'η ποντικι? Αρα το Ν8 τα εχει ολα, μπορει σε μερικα να μην ειναι γρηγορο αλλα τουλαχιστον τα εχει.

 

γιατι ολα ειναι με μετρο συγκρισης το iphone.....????

γιατι η μεγαλυτερη ΠΑΤΑΤΑ για μενα να μπαινει σε σύγκριση με ενα υπεροχο κινητο σαν τον n8.....???

το n8 τα εχει ολα αλλα δεν σου τα δινει "ευκολα".....πλεον...:)

και σε αυτο φταίει η νοκια...ηταν απλα 1 με 2 update το πολυ....η υποθεση........

δεν το κανανε ομως..........

το υποσχέθηκαν αλλα δεν το κανανε.......:)

εγω απλα βαρεθηκα να περιμενω......

 

οσο για τα αλλα το galaxy 2 πλεον σου τα δινει...........εκτος του τρανσμιτερ..........

και πιστεψε με ολα ειναι ενα "κλικ" υποθεση....αργησα αλλα το καταλαβα......

Link to comment
Share on other sites

γιατι ολα ειναι με μετρο συγκρισης το iphone.....????

γιατι η μεγαλυτερη ΠΑΤΑΤΑ για μενα να μπαινει σε σύγκριση με ενα υπεροχο κινητο σαν τον n8.....???

το n8 τα εχει ολα αλλα δεν σου τα δινει "ευκολα".....πλεον...:)

και σε αυτο φταίει η νοκια...ηταν απλα 1 με 2 update το πολυ....η υποθεση........

δεν το κανανε ομως..........

το υποσχέθηκαν αλλα δεν το κανανε.......:)

εγω απλα βαρεθηκα να περιμενω......

 

οσο για τα αλλα το galaxy 2 πλεον σου τα δινει...........εκτος του τρανσμιτερ..........

και πιστεψε με ολα ειναι ενα "κλικ" υποθεση....αργησα αλλα το καταλαβα......

 

Δεν εχω Galaxy ΙΙ αλλα θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα. Βαρεθηκαμε να περιμενουμε. Και σ'αυτο ευθυνεται μονο η Nokia με το οργιο φημων και δηλωσεων και το μονο που μενει ειναι μια μονιμη καθυστερηση. Λιγο παραπανω να το δουλευαν το λειτουργικο τοσο καιρο που απλα βαζουν τον ξανθο κουραμπιε mr.Elop να δινει συνεντευξεις,ωστε να τρεχει λιγο πιο γρηγορα,ενα μικρο overclocking ισως που ακουστηκε οτι μπορει να δεχτει,καποιες αλλες αλλαγες στο UI που πιθανοτατα μπορουν να τις ενσωματωσουν (εχετε δοκιμασει το Lyrics ; φοβερο interface,προαγγελος των wm για μενα εμφανισιακα) και το Ν8 θα πετουσε. Γιατι κατα τ αλλα το ολο πακετο παραμενει πιο πληρες απο ΚΑΘΕΤΙ που κυκλοφορει εκει εξω (γαλαξιες,μηλα,οπτιμιστες κτλ).

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να το αλάξω ρε παιδιά, έχω αυτό που θέλω και το αγόρασα για αυτά που μου έδινε την στιγμή που το αγόρασα (11ος του 2010). Δεν το αγόρασα για τις αναβαθμίσεις που θα... ερχόντουσαν. Σαφώς και μπορεί να γίνει καλύτερο αλλά δεν νιώθω οτι με κοροιδεψε η Νοκια και οτι μου υποσχέθηκε πράγματα που δεν έκανε, το δοκίμασα και το πήρα. Οσο για τις αναβαθμίσεις και τις εφαρμογές, και τους χάρτες αναβαθμίζει συχνα και νεές εφαρμογές βγαίνουν (Nokia Play To, Nokia Drop κλπ). Και μια και μιλαμε για εφαρμογές και για το ovi store για ρίξτε μια ματιά τι γίνεται και αλλού.... http://www.pestaola.gr/motorola-blaims-poor-android-apps-quality-for-devices-returns/
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σε πληροφορώ ότι το android market είναι αιώνες μπροστά από το ovi. Τώρα αν η motorola (στο λινκ που έβαλες) πάει να δικαιολογήσει με τον παραπάνω τρόπο κάποιες κακές επιλογές της στην τροποποίηση του λογισμικού για ορισμένες συσκευές της, αυτό είναι άλλο θέμα. Σε ότι αφορά τις εφαρμογές και την υποστήριξη του symbian σε πληροφορώ ότι αν βγαίνει μια εφαρμογή symbian π.χ. Κάθε δέκα λεπτά, για το android βγαίνουν χίλιες, εδώ ένα portrait qwerty πληκτρολογιο θέλω ο δόλιος στο Ν8 και περιμένω μήνες και ακόμα τίποτα ενώ στο android κατεβάζεις έτσι για πλάκα δέκα σε ένα λεπτό. Τέλως πάντων για όλα αυτά φταίει η Νοκια και ο δρόμος που διάλεξε και χάνει καθημερινά παροδοσιακούς πελάτες της (όπως εγώ) διότι δεν ακολουθεί τις εξελίξεις στην ώρα που πρέπει άλλα αργεί πάρα μα πάρα πολύ στην κατευθυνση προς αυτές. Εγω προσωπικά κρατάω μέχρι στιγμής ακόμα το Ν8, άλλα δεν ξέρω για πόσο, μόνο για την κάμερα μιας και για τις καθημερινές μου δουλειές έχω άλλα κινητά που τις κάνουν πιο γρήγορα και πιο αποτελεσματικά. Για αυτό θα άλλαζα το Ν8 για να αναφερθώ και στην ουσία του thread.

Ευχαριστώ!!!!

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

γιατι ολα ειναι με μετρο συγκρισης το iphone.....????

γιατι η μεγαλυτερη ΠΑΤΑΤΑ για μενα να μπαινει σε σύγκριση με ενα υπεροχο κινητο σαν τον n8.....???

Μην κολλας εκει, ειπα και android, απλα εννοουσα τα αντιστοιχα λογισμικα. Εγω βασικα εχω υπομονη και περιμενω γιατι οντως μερικα πραγματα ειναι απλα θεμα ενος update.:p

οσο για τα αλλα το galaxy 2 πλεον σου τα δινει...........εκτος του τρανσμιτερ..........

Bασικα δεν εχω ασχοληθει με το galaxy αλλα εχει ολα τα αλλα εκτος απο τρανσμιτερ? Δηλαδη hdmi και συνδεση με usb?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...