Jump to content

Game of Thrones (HBO)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συνεταξάμην με όλους τους προλαλήσαντες!! κι εγώ περίμενα ο Ντρόγκο να κάνει μεγάλο σαματά. ξεφτίλα...

(θα κρατηθώ και δε θα ανοίξω ακόμα το στόμα μου για τον Τζόφρι).. θα κρατηθώ...

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σαν αρκετα ηρεμα να εχει ξεκινησει η σεζον μετα και το 2ο επεισοδιο..

 

ειδικά το δεύτερο επεισόδιο ήταν πολύ ήρεμο.. τουλάχιστον στο πρώτο μας έδειξε

τους δράκους και τους γίγαντες

και μας πόρωσε λίγο.. στο δεύτερο καμία ιδιαίτερη σκηνή

Link to comment
Share on other sites

Οκ ήταν ήρεμο ξεκίνημα αλλά φαίνεται ξεκάθαρα ότι όλη η δράση κινείται γύρω από τον Τζο Σνοου και την Καλισι. Οι άλλοι απλά παίζουν τον ρόλο τους στην ιστορία της σειράς.

 

H δραση κινειται γυρω απο ολους τους χαρακτηρες. Οσο κολλατε σε συγκεκριμενα προσωπα και.. οικογενειες, "χανετε".

Το δευτερο επεισοδιο ειχε πολυ.. Σταρκ.

Μη βιαζεστε να κρινετε τους ρολους :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σαν αρκετα ηρεμα να εχει ξεκινησει η σεζον μετα και το 2ο επεισοδιο..

 

Υπομονή..αν πάει η σεζόν βάσει βιβλίου θα φορτσάρει υπερβολικά :-)

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

εχει πολλα ανοιχτα επιπεδα, ηταν αδυνατο να κανει μια εισαγωγη για ολα στο πρωτο επεισοδιο. οποτε αναγκαστικα καποια πηγαν στο δευτερο.
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

Όντως αρκετά ήρεμα έχει αρχίσει η σεζόν αλλά πιστεύω ότι είναι η ηρεμία πριν την καταιγίδα :)
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε μήπως ζήσει στο τέλος και κλαίμε :lol:

 

χαχα, εγω υποψιαζομαι οτι μπορει και να μην είναι τόσο φανατικός-άντρακλας ο μικρος βασιλιας...

 

μα ουτε μια τζούρα από Καλίσι ?

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε Olenna Tyrell... Η σιδηρά κυρία της σειράς (κατά διαβολική σύμπτωση συνέπεσε με τον θάνατο της Thatcher:P)

 

Γαμώ τα παλικάρια φαίνεται η γιαγιά απ το λίγο που την είδα :p

 

χαχα, εγω υποψιαζομαι οτι μπορει και να μην είναι τόσο φανατικός-άντρακλας ο μικρος βασιλιας...

 

μα ουτε μια τζούρα από Καλίσι ?

 

Στάνταρ δεν είναι τόσο φανατικός, απλά δε γουστάρει ούτε αγόρια. Ξύλο γουστάρει δεν τον έχεις καταλάβει?

Τι να την κάνεις την Καλίσι, σπάει νεύρα απλά.

Όποτε πηγαίνει στην ανατολή είναι σα να βλέπεις άλλη σειρά.

 

Προτείνω όσοι έχετε διαβάσει τα βιβλία να μη μπαίνετε καν στο θέμα, να μας αφήνετε να βράσουμε εδώ στο ζουμί μας :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γαμώ τα παλικάρια φαίνεται η γιαγιά απ το λίγο που την είδα :p

 

 

 

Στάνταρ δεν είναι τόσο φανατικός, απλά δε γουστάρει ούτε αγόρια. Ξύλο γουστάρει δεν τον έχεις καταλάβει?

Τι να την κάνεις την Καλίσι, σπάει νεύρα απλά.

Όποτε πηγαίνει στην ανατολή είναι σα να βλέπεις άλλη σειρά.

 

Προτείνω όσοι έχετε διαβάσει τα βιβλία να μη μπαίνετε καν στο θέμα, να μας αφήνετε να βράσουμε εδώ στο ζουμί μας :lol:

 

Μπαίνουμε και κοιτάμε τις υποθέσεις που κάνετε για το τι θα συμβεί παρακάτω :P . Όχι οτι εμείς δεν βράζουμε με τον δικό μας τρόπο..2 βιβλία ακόμα περιμένουμε ..θέλω να πιστεύω οτι θα βγάλει το 6ο βιβλίο του χρόνου :worry:

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνουμε και κοιτάμε τις υποθέσεις που κάνετε για το τι θα συμβεί παρακάτω :P . Όχι οτι εμείς δεν βράζουμε με τον δικό μας τρόπο..2 βιβλία ακόμα περιμένουμε ..θέλω να πιστεύω οτι θα βγάλει το 6ο βιβλίο του χρόνου :worry:

 

Δεν έχουν βγει όλα τα βιβλία;

Link to comment
Share on other sites

Έχουν βγει τα 5. Ο συγγραφέας έχει πει πως το τελευταίο θα είναι το 7ο

 

Ωχ και εγώ που νόμιζα ότι είχαν βγει όλα... Και απ'ότι διαβάζω στο internet ο συγγραφέας είναι αρκετά παππούς ελπίζω να τα προλάβει :p

Link to comment
Share on other sites

Ωχ και εγώ που νόμιζα ότι είχαν βγει όλα... Και απ'ότι διαβάζω στο internet ο συγγραφέας είναι αρκετά παππούς ελπίζω να τα προλάβει :p

 

Νομίζω πάντως πως γι'αυτή την περίπτωση (που δεν προλάβει) έχει πει ο συγγραφέας στους παραγωγούς της σειράς πώς σκοπεύει να την τελειώσει. Αναμείναμε λοιπόν:D

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πόσες σεζόν προβλέπεται να έχει η σειρά;;;

 

Το 2ο επεισόδιο της τρίτης σεζόν ήταν τραγικό για μένα... Έχει καταφέρει πλέον η σειρα από εκει που ήταν πρώτη να έρθει δεύτερη στις προτιμήσεις μου πίσω απο το Following...

Link to comment
Share on other sites

Το 3ο βιβλίο θα πιάσει 3η/4η σαιζόν. Άγνωστο το πόσο θα πιάσουν 4ο/5ο βιβλίο που έχουν γεγονότα που τρέχουν παράλληλα (4ο βιβλίο στην Δύση, 5ο στην Ανατολή). Υπολογίζω 3 σαιζόν 4ο/5ο μαζί, επειδή το 5ο βιβλίο σε αρκετές χώρες κυκλοφόρησε σε 2 τόμους, όπως το 3ο.
Link to comment
Share on other sites

Το τρίτο επεισόδιο τα σεζόν καλύτερο απο το 2ο αλλά η αλήθεια είναι πως έχει αρχίσει να με κουράζει λίγο η σειρά...
Link to comment
Share on other sites

Το τρίτο επεισόδιο τα σεζόν καλύτερο απο το 2ο αλλά η αλήθεια είναι πως έχει αρχίσει να με κουράζει λίγο η σειρά...

 

Και η 2η σαιζόν ήταν κουραστική κάπως, μέχρι το 9ο που (*censored*) ο Δίας...:lol:

 

Οπότε υπομονή:D

Link to comment
Share on other sites

Και η 2η σαιζόν ήταν κουραστική κάπως, μέχρι το 9ο που (*censored*) ο Δίας...:lol:

 

Οπότε υπομονή:D

 

Γενικά το 3ο βιβλίο έχει πολλά juicy γεγονότα.Αν δεν το σπάσουν σε 2 σεζόν (που εγώ είχα ακούσει ότι δεν θα το σπάσει) θα δείτε πολλά που δεν περιμένετε.Εξάλλου για πολλούς το 3ο βιβλίο είναι το καλύτερο

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...