Jump to content

Game of Thrones (HBO)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους μάχη!!!

Άλλο ένα έμεινε;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

10 επεισοδια θα εχει ο κυκλος ? ε ρε τωρα που μπηκαμε δυνατα με μαχες κλπ το κοβουν.

 

Επρέπε να φτάσουμε στο 9 για να δούμε μάχες όντως. Ενα ακόμα και τέλος η σεζόν :(

Link to comment
Share on other sites

Επρέπε να φτάσουμε στο 9 για να δούμε μάχες όντως. Ενα ακόμα και τέλος η σεζόν :(

 

Τελευταία στιγμή αποφάσισαν να γυρίσουν μάχες γιατί το budget μια σειράς δεν έχει το εύρος μια ταινίας.. Ήταν, διάβασα, να μην γυρίσουν την μάχη λόγω κόστους αλλά τελικά και ευτυχώς για μας το έκαναν και όντως βγήκε πολύ ωραίο το αποτέλεσμα! Φοβερή σειρά τώρα τι θα κάνουμε μέχρι τον Σεπτέμβριο :confused:

Στο τελευταίο θέλω να δω δράκους ενήλικες να μαμανε και να δερνουν:D

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία στιγμή αποφάσισαν να γυρίσουν μάχες γιατί το budget μια σειράς δεν έχει το εύρος μια ταινίας.. Ήταν, διάβασα, να μην γυρίσουν την μάχη λόγω κόστους αλλά τελικά και ευτυχώς για μας το έκαναν και όντως βγήκε πολύ ωραίο το αποτέλεσμα! Φοβερή σειρά τώρα τι θα κάνουμε μέχρι τον Σεπτέμβριο :confused:

Στο τελευταίο θέλω να δω δράκους ενήλικες να μαμανε και να δερνουν:D

 

Πάλι καλά που δείξαν μάχη γιατί είχε καταντήσει medieval λάμψη. Μας πόρωσε...

Γιατί λες ότι θα περιμένουμε μέχρι Σεπτέμβρη;; Μέχρι Απρίλη του 2013 δεν είναι να περιμένουμε;; Πες μου ότι το ξέρεις σίγουρα να μας φτιάξεις...

:blink:
Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που δείξαν μάχη γιατί είχε καταντήσει medieval λάμψη. Μας πόρωσε...

Γιατί λες ότι θα περιμένουμε μέχρι Σεπτέμβρη;; Μέχρι Απρίλη του 2013 δεν είναι να περιμένουμε;; Πες μου ότι το ξέρεις σίγουρα να μας φτιάξεις...

 

Οχι δεν ξέρω κάτι άλλα υποθέτω ότι ο νέος κύκλος θα αρχίσει Σεπτέμβρη σωστά? Μήπως έχασα εγώ κάτι??

Link to comment
Share on other sites

Απριλη του 2013 θα βγει λογικα ο 3ος κυκλος, δεν νομιζω να τον καθυστερησουν παραπανω. Edited by lulukos
Link to comment
Share on other sites

Απριλη του 2013 θα βγει λογικα ο 3ος κυκλος, δεν νομιζω να τον καθυστερησουν παραπανω.

 

Α στο καλό!! Πω πω το πάθαμε τώρα!! Νόμιζα ότι από Σεπτέμβρη θα ξεκινούσε.. Γιατι έτσι βρε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μεγαλη παραγωγη με γυρισματα σε αρκετες χωρες και αρκετους νεους χαρακτηρες σε καθε σεζον.Μεχρι να γινει το casting, να βρεθουν οι τοποθεσιες και να γυριστει η σειρα, περναει αρκετος καιρος.Δεν μπορουν να το πανε και πιο γρηγορα, τα βιβλια που εχουν βγει ειναι 5 και δεν ξερουμε ποτε θα βγαλει ο Martin το 6ο(αργει παρα πολυ να τα τελειωσει).
Link to comment
Share on other sites

Α στο καλό!! Πω πω το πάθαμε τώρα!! Νόμιζα ότι από Σεπτέμβρη θα ξεκινούσε.. Γιατι έτσι βρε παιδιά?

 

Αφού και η 2η ξεκίνησε Απρίλη, λογικό να συνεχίσει έτσι.

 

Εγώ πιστεύω είναι και θέμα Μάρκετινγκ.

Οι περισσότερες σειρές τελειώνουν Απρίλη και αυτή ξεκινάει τότε.

Παίζει μπάλα μόνο του το Game Of Thrones!! :-)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αφού και η 2η ξεκίνησε Απρίλη, λογικό να συνεχίσει έτσι.

 

Εγώ πιστεύω είναι και θέμα Μάρκετινγκ.

Οι περισσότερες σειρές τελειώνουν Απρίλη και αυτή ξεκινάει τότε.

Παίζει μπάλα μόνο του το Game Of Thrones!! :-)

 

Α μάλιστα.. Κατεβασα ολα τα επεισόδια (και 1ο κυκλο) και τα είδα μαζεμένα οπότε ούτε καν το σκέφτηκα πότε ξεκινάει η σειρά.. Α, έτσι εξηγείται ότι έχει μόνο 10 επεισόδια.. Όντως πάντως παίζει μόνη της η σειρά αφού αρχίζει Απρίλιο.. Και τωρα τι θα δω το καλοκαίρι?? Έχω εξαντλήσει τα πάντα!!

Link to comment
Share on other sites

Ομολογω οτι δεν το ήξερα για τον Απρίλιο του 2013... Ήττα μεγάλη, θα δω το 10ο αργά και απολαυστικά...

 

10 επισοδεια είναι λίγα όμως για κάτι τόσο μεγαλειώδες κατα την αποψή μου.

Link to comment
Share on other sites

Ομολογω οτι δεν το ήξερα για τον Απρίλιο του 2013... Ήττα μεγάλη, θα δω το 10ο αργά και απολαυστικά...

 

10 επισοδεια είναι λίγα όμως για κάτι τόσο μεγαλειώδες κατα την αποψή μου.

 

Ναι κι εγώ ακόμη να το ξεπεράσω!! Ξεκίνησα χθες το walking dead αλλά με καθυστερεί η γυναίκα!! Πόσο αργά να το δεις ένα επεισόδιο?? :p:p

Link to comment
Share on other sites

Ουτε που καταλαβα πως περασαν 10 επεισοδια!Το τελευταιο απλα καθηλωτικο, ευτυχως που εχω τα βιβλια γιατι αλλιως δεν θα παλευοταν 1 χρονος αναμονη :(
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό το τέλος της 2ης σαιζόν, έδειξε όλους και όλα..! Το θέμα είναι υπομονή για 10 μήνες τώρα μέχρι να ξεκινήσει η 3η. :X

Η οποία 3η θα βασίζεται στο υπόλοιπο 2ο βιβλίο, ή στο 3ο?

 

Σκέφτομαι να πάρω τα βιβλία για το καλοκαίρι. Δεν έχω πρόβλημα να τα διαβάσω στα αγγλικά, κάποιο καλό πακετάκι υπάρχει όμως στα ελληνικά? Βρήκα αυτό http://www.amazon.co.uk/Song-Ice-Fire-Volumes-1-5/dp/0007477155/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1338873788&sr=8-1 και η τιμή φαίνεται μια χαρά για 5 βιβλία.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό το τέλος της 2ης σαιζόν, έδειξε όλους και όλα..! Το θέμα είναι υπομονή για 10 μήνες τώρα μέχρι να ξεκινήσει η 3η. :X

Η οποία 3η θα βασίζεται στο υπόλοιπο 2ο βιβλίο, ή στο 3ο?

 

Σκέφτομαι να πάρω τα βιβλία για το καλοκαίρι. Δεν έχω πρόβλημα να τα διαβάσω στα αγγλικά, κάποιο καλό πακετάκι υπάρχει όμως στα ελληνικά? Βρήκα αυτό http://www.amazon.co.uk/Song-Ice-Fire-Volumes-1-5/dp/0007477155/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1338873788&sr=8-1 και η τιμή φαίνεται μια χαρά για 5 βιβλία.

 

Μην το σκεφτεσαι καν για τα ελληνικα.Αφου μπορεις να τα διαβασεις στα αγγλικα, δεν υπαρχει κανενας λογος να τα πληρωσεις 5 φορες παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω σήμερα να το δω αν και το κατεβασα από χθες (με καθυστερεί η γυναίκα!!).. Φίλος μου που το είδε είπε τα καλύτερα πάντως οπότε αδημονω! Εν τω μεταξύ ξεκίνησα The Walking Dead το οποίο μαμαει κανονικά!
Link to comment
Share on other sites

Οκ δεν τρελάθηκα και μπορώ να πω ότι το κλείσιμο του επεισοδίου με ξενέρωσε, καθώς ένιωσα ότι έβλεπα Walking Dead και όχι GoT.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Οκ δεν τρελάθηκα και μπορώ να πω ότι το κλείσιμο του επεισοδίου με ξενέρωσε, καθώς ένιωσα ότι έβλεπα Walking Dead και όχι GoT.

 

Δεν έχεις άδικο για το τέλος αλλά εμένα μ'αρεσε αρκετά για το τι θα ακολουθήσει.. Σε όλα τα επίπεδα μου άρεσε πάντως, λίγο Καλησι και δράκοι, λίγο του τι έρχεται κι ας είναι Ζόμπι!!

Link to comment
Share on other sites

Οκ δεν τρελάθηκα και μπορώ να πω ότι το κλείσιμο του επεισοδίου με ξενέρωσε, καθώς ένιωσα ότι έβλεπα Walking Dead και όχι GoT.

 

Κι ομως, οι Others ειναι σημαντικο κομματι του plotline στο Wall απο τον πρωτο κιολας κυκλο ;)

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως, οι Others ειναι σημαντικο κομματι του plotline στο Wall απο τον πρωτο κιολας κυκλο ;)

 

Αν δεν είναι και αυτοί σημαντικό κομμάτι στην εξέλιξη της πλοκής.. Να δω ποιος θα τους σταματήσει πάντως.. Μάλλον φωτιά χρειάζονται κι από ψηλά ;)

Link to comment
Share on other sites

Δείτε ένα ωραίο αφιέρωμα, για το πώς πραγματικά είναι οι ήρωες της σειράς:

http://www.pinnokio.gr/arthro/deite-pws-einai-oi-hthopoioi-toy-game-of-thrones-sthn-pragmatikothta-0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δείτε ένα ωραίο αφιέρωμα, για το πώς πραγματικά είναι οι ήρωες της σειράς:

http://www.pinnokio.gr/arthro/deite-pws-einai-oi-hthopoioi-toy-game-of-thrones-sthn-pragmatikothta-0

 

Εντάξει Καλήσι απόλυτο respect, απλά ψεύτικη! Πολύ ενδιαφέρον όντως!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...