Jump to content

Game of Thrones (HBO)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσα και στις άλλες σεζόν μόνο που θα είναι 5'μεγαλύτερα

 

10 * 5 =50' -> Ουσιαστικά ένα επεισόδιο επιπλέον..! :D

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To νέο επικό trailer του Game of Thrones τα έχει όλα. Δράμα, δολοπλοκία, βία και μπόλικη Daenarys

 

http://www.cosmo.gr/Entertainment/Tileorasi/Seires_Ekpobes/to-neo-epiko-trailer-toy-game-of-thrones-ta-exei-ola-drama-doloplokia-via-kai-mpolikh-daenarys.2173857.html

 

και απότι φαίνεται θα το έχει πάλι η Nova 1 μέρα μετά το HBO!

... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ρε παιδιά επειδή μόλις τελείωσα τον 2ο κύκλο το Γουίντερφελ ποιος το έκαψε;
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ρε παιδιά επειδή μόλις τελείωσα τον 2ο κύκλο το Γουίντερφελ ποιος το έκαψε;

 

Δεν στο αποκαλύπτει η σειρά, υποτίθεται θα πρέπει να περιμένεις μέχρι την 3η σαιζόν για να το μάθεις.

Και εγώ νόμιζα ότι έχασα κάποια σκηνή αλλά το έκαναν επίτηδες έτσι.

 

Φυσικά αν θέλεις να το μάθεις και δεν θες να περιμένεις την αρχή της 3ης σαιζόν σε λίγες μέρες, είναι εύκολο,

καθώς όποιος έχει διαβάσει τα βιβλία ξέρει, με ένα googlάρισμα το βρίσκεις αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα δηλαδή έχει κι άλλο ψωμί, όσο πάει και μπερδεύεται περισσότερο μου φαίνεται και φυσικά δεν πρόκειται να το googlαρω :D
Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα πρόσφατα το walking dead. Λετε να αρχίσω got? :)

 

Όχι. Χάλια μαύρα η σειρά, δε διάβασες τα σχόλια εδώ:p

 

Με τα 1000. Ακόμη και να μη σου αρέσει, η παραγωγή αντικειμενικά είναι τοπ και αξίζει μόνο για αυτό να πάρεις μια γεύση.

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Χάλια μαύρα η σειρά, δε διάβασες τα σχόλια εδώ:p

 

Με τα 1000. Ακόμη και να μη σου αρέσει, η παραγωγή αντικειμενικά είναι τοπ και αξίζει μόνο για αυτό να πάρεις μια γεύση.

 

Χαχαχα με πείσατε και θα την ξεκινήσω :p

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Έλα μια και καμία :-) :-)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να έχει δυνατό πρώτο επεισόδιο ή θα μας πάνε χαλαρά?? Πάντως κι εγώ αδημονω!! Winter is coming!!!! Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο θα ναι λογικά το πρώτο ;)

Το ίδιο και το τελευταίο για ν αντέξουμε τον πραγματικό winter μέχρι του χρόνου :lol:

Για τα υπολοιπα 8 δεν ξέρω, αν και δύσκολα να μη μ αρέσουν, η σειρά μέχρι τώρα είναι αρρώστια.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να έχει δυνατό πρώτο επεισόδιο ή θα μας πάνε χαλαρά?? Πάντως κι εγώ αδημονω!! Winter is coming!!!!

 

Νομίζω ήταν χαλαρό. Έπρεπε να χουν και ένα μικρό recap κατ'εμέ.

 

 

Το κοριτσάκι στο τέλος τι ρόλο παίζει-ποιοι θέλουν νεκρή τη καλίσι; Ένα άλλο που δε κατάλαβα, θα πάρει μαζί της τους ντοθρακι ή τους μισθοφόρους;

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ήταν χαλαρό. Έπρεπε να χουν και ένα μικρό recap κατ'εμέ.

 

 

Το κοριτσάκι στο τέλος τι ρόλο παίζει-ποιοι θέλουν νεκρή τη καλίσι; Ένα άλλο που δε κατάλαβα, θα πάρει μαζί της τους ντοθρακι ή τους μισθοφόρους;

 

 

σχετικά με το κοριτσάκι, απ'όσο φαίνεται την κυνηγάνε οι warlocks της Qarth. Και μαζί της θα πάρει και τους ντοθράκι και τους μισθοφόρους.

 

Link to comment
Share on other sites

Στην βιασύνη κόψανε πολλά και σημαντικά, όπως κι επισπεύσανε κι άλλα... Θα κρατηθώ και δεν θα αρχίσω το στο βιβλίο έτσι και στο βιβλίο αλλιώς:lol: Όποιος θέλει να ξέρει ας διαβάσει:D
Link to comment
Share on other sites

Οκ ήταν ήρεμο ξεκίνημα αλλά φαίνεται ξεκάθαρα ότι όλη η δράση κινείται γύρω από τον Τζο Σνοου και την Καλισι. Οι άλλοι απλά παίζουν τον ρόλο τους στην ιστορία της σειράς.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα πολύ πιο δυνατό ξεκίνημα της σαιζόν.

Είχε κανά δυο ωραία πλάνα, αλλά δεν είχε κάποια "κλασική" σκηνή που να ξεχωρίζει.

 

Γενικά ήρεμο, ίσως υπερβολικά χαλαρό ξεκίνημα.

Link to comment
Share on other sites

Οκ ήταν ήρεμο ξεκίνημα αλλά φαίνεται ξεκάθαρα ότι όλη η δράση κινείται γύρω από τον Τζο Σνοου και την Καλισι. Οι άλλοι απλά παίζουν τον ρόλο τους στην ιστορία της σειράς.

 

Είχα πει να μην μπω για ν αποφύγω τα spoilers, αλλά δεν κρατήθηκα και διάβασα αυτό :p

Ο Σνοου είναι απ τους αγαπημένους μου οπότε καλό για μένα αυτό, αλλά απ τη στιγμή που πέθανε ο Ντρόγκο ο θεός οτιδήποτε έχει σχέση με την απέναντι μεριά απ τη θάλασσα είναι απλά βαρετό. Καλύτερα να εξαφανίζονταν όλοι τους :mad:

Link to comment
Share on other sites

Είχα πει να μην μπω για ν αποφύγω τα spoilers, αλλά δεν κρατήθηκα και διάβασα αυτό :p

Ο Σνοου είναι απ τους αγαπημένους μου οπότε καλό για μένα αυτό, αλλά απ τη στιγμή που πέθανε ο Ντρόγκο ο θεός οτιδήποτε έχει σχέση με την απέναντι μεριά απ τη θάλασσα είναι απλά βαρετό. Καλύτερα να εξαφανίζονταν όλοι τους :mad:

 

Κι εγω για καποιο λογο ετσι το βλεπω..

Πολυ ωραιος χαρακτηρας ο Ντρογκο οπως και ο Νεντ.

 

 

Ξενερωσα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ με αυτους τους δυο θανατους..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω για καποιο λογο ετσι το βλεπω..

Πολυ ωραιος χαρακτηρας ο Ντρογκο οπως και ο Νεντ.

 

 

Ξενερωσα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ με αυτους τους δυο θανατους..

 

 

Πες τα ρε Νίκο..

Ωραίος ο Νεντ αλλά οκ φαινόταν ότι δεν θα παίξει τόσο σημαντικό ρόλο, ενώ τον Ντρόγκο όπως τον έβλεπα περίμενα να τα κάνει π... όλα και όλους..

Και το χειρότερο είναι ότι στους 2 πρώτους κύκλους φύγανε 2 απ τους "συμπαθητικούς" και κανένας απ τις κουφάλες.. :lol:

Θα χε ενδιαφέρον ένα δημοψήφισμα τύπου ποιον χαρακτήρα συμπαθείτε περισσότερο ;)

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε Νίκο..

Ωραίος ο Νεντ αλλά οκ φαινόταν ότι δεν θα παίξει τόσο σημαντικό ρόλο, ενώ τον Ντρόγκο όπως τον έβλεπα περίμενα να τα κάνει π... όλα και όλους..

Και το χειρότερο είναι ότι στους 2 πρώτους κύκλους φύγανε 2 απ τους "συμπαθητικούς" και κανένας απ τις κουφάλες.. :lol:

Θα χε ενδιαφέρον ένα δημοψήφισμα τύπου ποιον χαρακτήρα συμπαθείτε περισσότερο ;)

 

Νομίζω ο νάνος το'χει άνετα.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι ψιλοκλέβει την παράσταση ο κοντός, αλλά μέχρι να χαιρετήσει ο Ντρόγκο ήταν και αυτός απ τους κορυφαίους.

Πολύ δυνατοί επίσης και ο Ρομπ και ο Σνοου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...