Jump to content

[S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Zanat0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, εγώ είχα ένα HTC HD2 το οποίο ερχόταν με δερμάτινη θήκη της HTC η οποία με βόλεψε αφάνταστα. Οπότε και τώρα που αγόρασα το Galaxy S2 λέω να αγοράσω μία δερμάτινη θήκη. Ποια μου συνιστάτε και απο πού βασικά? Απο που αγοράζετε? βοηθείστε με γιατι δεν έχω ξαναγοράσει θήκη για smartphone.

 

Σας ευχαριστώ πολύ!

 

Εδω εχει πολυ πραγμα για θηκες, απο δερματινες, απο σιλκονης μεχρι πλαστικες για το samsung galaxy s2!

http://www.e-click.gr/index.php?target=categories&category_id=2221

 

Εμενα επειδη με ψιλοξενερωνουν οι δερματινες (ασχετα αν του δινουν του κινητου καποιοι κυρος) αγορασα αυτη

την απλη θηκουλα σε μαυρο χρωμα, με 9 ευρω.

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=51092

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ! Τελικά αγόρασα αυτήν με 15 ευρώ. Ναι η αλήθεια είναι πως κάποιοι ξενερώνουν με τη δερμάτινη θήκη. Εγώ όπως είπα είχα ένα HTC HD2 και είχα την δική του την δερμάτινη (απο την αρχή) και είχα συνηθίσει. Μου άρεσε. Γιαυτό και πάλι πήγα σε δέρμα.

 

Ευχαριστώ πάντως!

The brand new tech-blog of Greece! http://www.dailyfix.gr ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετα απο ποοοολές θήκες μιλάμε(να δω τι θα τις κανω:):):) )βρήκα επιτέλους μια και ΚΑΛΗ !!Δίνει λιγο ογκο στο τηλέφωνο αλλα εχεις μια σιγουριά στο κράτημα.Σε όποιον θέλει να δώσει κάτι παραπάνω αξίζει πραγματικά τα λεφτά της:)

 

http://www.case-mate.com/Samsung-Galaxy-S-II-Cases-International/Case-Mate-Samsung-Galaxy-S-II-International-Version-Tough-Cases.asp

Link to comment
Share on other sites

Εντάξη και πάλι μου φαίνεται υπερβολικό (για την δική μου χρήση πάντα) χωρίς αυτό να σημαίνει πως για κάποιον άλλο μπορεί να είναι λίγα ακόμα και τα 32gb. Αυτό που ήθελα να επισημάνω καλό θα είναι να μην έχουμε σε MicroSD δεδομένα που δεν μπορούμε να αντικαταστήσουμε, κοινώς δεδομένα που δεν τα έχουμε backup κάπου.

 

 

μπορούμε να αποθηκεύσουμε μια ταινια στην μνημη του galaxy;

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και μπορεις. Κανε ενα copy-paste

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να αποθηκεύσουμε μια ταινια στην μνημη του galaxy;

 

Μεχρι 4 gb Ομως, διοτι το fat32 δεν επιτρεπει περισσοτερο χωρο ανα αρχειο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jLBIdZEfz9k]SGP Ultra Capsule for Samsung Galaxy S II Case Review - YouTube[/ame] Μολις παρελαβα αυτην την γ***** θηκη με ενα screen protector ultra crystal!!!πραγματικα τελεια εφαρμογη στο κινητο κ τα 2!!!!!τελεια για το καλοκαιρακι!!!!εχουν δικιο οσοι καναν τοσα καλα σχολια για την SGP!!!! Edited by Sol_Ballads

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=52549

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by Superuser
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα εβαζα ποτε στον γαλαξια μου αυτο το πραγμα!

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα εβαζα ποτε στον γαλαξια μου αυτο το πραγμα!

 

Μπαταρία αυτοκινήτου είναι ;:D:D

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2 Beta-5

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα αυτην την γ***** θηκη με ενα screen protector ultra crystal!!!πραγματικα τελεια εφαρμογη στο κινητο κ τα 2!!!!!τελεια για το καλοκαιρακι!!!!εχουν δικιο οσοι καναν τοσα καλα σχολια για την SGP!!!!

 

Αυτήν σκέφτομαι να αγοράσω κι εγώ. Είναι καλή έ? Πόσο την αγόρασες αν επιτρέπεται ? Επίσης σκέφτομαι την NGP Incipio ή την SGP Ultra Silke.

 

Όσο για την Tough Case πολύ καλή σε θέμα προστασίας αλλά ρε παιδιά δεν κάνει γκουμούτσα το κινητό ?

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν σκέφτομαι να αγοράσω κι εγώ. Είναι καλή έ? Πόσο την αγόρασες αν επιτρέπεται ? Επίσης σκέφτομαι την NGP Incipio ή την SGP Ultra Silke.

 

Όσο για την Tough Case πολύ καλή σε θέμα προστασίας αλλά ρε παιδιά δεν κάνει γκουμούτσα το κινητό ?

 

Φιλε ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος η καλυτερη θηκη που εχω βαλει!18 evro μαζι με μεταφορικα.;)

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά. Εγώ την βρίσκω 16 € αλλά την βρήκα και με 6€!!!!!! και μου φαίνεται ύποπτο, αν και ρώτησα τον πωλητή και μου είπε πως είναι γνήσια.

 

Σε ένα βιντεάκι στο youtube που είδα για την θήκη, αφήνει πολλές δαχτυλιές πίσω. Και σε σένα έτσι είναι ? Βασικά τι χρώμα την πήρες ? Εγώ για άσπρο θα πάω μιας και άσπρο είναι και το κινητό.

 

Επίσης σκέφτομαι να πάρω και αυτήν http://www.ebay.co.uk/itm/160703831091?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά. Εγώ την βρίσκω 16 € αλλά την βρήκα και με 6€!!!!!! και μου φαίνεται ύποπτο, αν και ρώτησα τον πωλητή και μου είπε πως είναι γνήσια.

 

Σε ένα βιντεάκι στο youtube που είδα για την θήκη, αφήνει πολλές δαχτυλιές πίσω. Και σε σένα έτσι είναι ? Βασικά τι χρώμα την πήρες ? Εγώ για άσπρο θα πάω μιας και άσπρο είναι και το κινητό.

 

Επίσης σκέφτομαι να πάρω και αυτήν http://www.ebay.co.uk/itm/160703831091?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

 

Φιλε σε ασπρη την πειρα κ δεν εχω προβλημα με δαχτυλιες γιατι δεν ιδρωνουν τα χερια μου.ειναι φοβερη!!εμενα ειναι μαυρο κ κανει πολυ ωραια αντιθεση!!!οπως ακριβως δειχνει στο βιντεο που ανεβασα.

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Την αγόρασα κι εγώ. Για να δούμε.

 

Μόλις την παρέλαβα κι εγώ από Κορέα. :D

Πολύ καλή θήκη, σε σχέση με μια fake SGP Neo Hybrid που είχα είναι η μέρα με τη νύχτα.

Το screen protector δεν το δοκίμασα γιατί έχω ήδη επάνω ένα Martin Fields. Διαβάζω όμως πως είναι από τα καλύτερα.

Akism :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Α, για πες για την SGP Neo Hybrid γιατί την έχω κι εγώ στα υπόψιν. Δεν αξίζει ? Το bumper είναι όντως ψεύτικο ?
The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Α, για πες για την SGP Neo Hybrid γιατί την έχω κι εγώ στα υπόψιν. Δεν αξίζει ? Το bumper είναι όντως ψεύτικο ?

 

Eπειδή αγόρασα μια fake (εν γνώση μου - έδωσα 5€) καλύτερα να μη δώσω feedback εγώ. :cool:

Akism :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήρατε το σετάκι με τις anker και τον φορτιστή , πόσες περίπου ημέρες έκαναν να έρθουν;

 

Καμια βδομαδα απο οτι θυμάμαι

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήρατε το σετάκι με τις anker και τον φορτιστή , πόσες περίπου ημέρες έκαναν να έρθουν;

 

Ναι φιλε εκει στις 7μερες

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να πω για τον επαγγελματισμό των περισσοτέρων στο εξωτερικό είναι λίγο

 

Παραγγελία για τις Anker στις 30/03

 

Το πακέτο σε 3!!!!! Εργάσιμες Ελλάδος σήμερα είναι στα χέρια μου.

 

Για να δούμε τι λένε και οι μπαταρίες.:O

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε για πες γιατί σκέφτομαι και γς να παραγγείλω για δώσε λινκ από τον γρήγορο :-)
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...