Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire S


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα παίδες. Έχω το εξης πρόβλημα. Έχω ένα sms στα εισερχόμενα μου από την what's up που με ενημερώνει για την ενεργοποίηση μίας υπηρεσίας. Το συγκεκριμένο sms δεν μπορώ να το σβήσω με τίποτα. Κάθε φορά που προσπαθώ μου βγάζει το κινητό το μήνυμα " Το messages σταματησε απροσδόκητα". Έχω σβήσει όλα τα sms αυτό εκεί κολλημένο.... Καμία ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κανε ενα restart το κινητο και ξαναπροσπαθησε

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

γνωρίζετε πως μπορώ να βάλω έναν ήχο σε μια συγκεκριμένη ομάδα επαφών που έχω φτιάξει;;

Link to comment
Share on other sites

Άβησος η ψυχη του htc. Το μήνυμα κατάφερα και το έσβησα πατώντας μία φορά πάνω στο συγκεκριμένο sms και διαγράφοντας το. Σαν συζήτηση δεν το έσβηνε, οπως επίσης και αν πήγαινες στις επιλογές----> περισσότερα----->διαγραφή πάλι δεν το έσβηνε. Μάλλον θέλει εξορκισμό:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αν και μάλλον δεν είναι θέμα συσκευής αλλά ανδροιηδους τώρα τελευταία με έχει κάνει να το κάνω βοτσαλο...στον τοίχο !!! από τα νεύρα μου...Προσπαθώ να κατεβασω κάποια "γελοία" σε χωρητικότητα apps και μου ρίχνει πόρτα λόγω "μνήμης" ενώ η ραμ έχει 150-200 mb και η internal γύρω στα 10 και μιλάμε για app των 65kb πχ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

Τι κάνω λάθος ;...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξέρει κανένας που μπορώ να βρω ανταλλακτικά για το S. Η αντιπροσωπεία λέει δεν ξέρει πότε θα το φέρει!!!...! (το touchscreen) Help.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξέρει κανένας που μπορώ να βρω ανταλλακτικά για το S. Η αντιπροσωπεία λέει δεν ξέρει πότε θα το φέρει!!!...! (το touchscreen) Help.

Ρίξε μια ματία στο eBay Που υπάρχουν τα πάντα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας εάν flashάρω stock rom στο wfs αν θα γίνει unroot η συσκευή και εάν θα σβηστεί η custom recovery;

 

Εάν τρέξεις κάποιο RUU, τότε θα συμβούν όλα όσα περιγράφεις.

 

Εάν θέλεις να κάνεις εγκατάσταση της stock ROM rooted, επέλεξε από το xda μια τέτοια ROM και κατόπιν εγκατέστησέ την από τη recovery.

Link to comment
Share on other sites

στην αντιπροσωπεια. τι παει να πει δεν ξερει ποτε 8α το φερει ??ειμαστε με τα καλα μας ????????????????????

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Αχα. Απλά συνηθισμένος από τα νόκια μου φάνηκε κάπως. Ευχαριστώ:)

 

και στα νοκια εαν εστελνες με μικρα δεν ειχες 160 χαρακτηρες.ασχετο εαν εσυ τα εβλεπες μικρα και πηγαιναν μικρα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας αντιμετωπιζω ενα πρόβλημα με το htc μου!ενω εχω αρκετο χωτο στην καρτα sd,δεν μου ανοιγει την γκαλερι, τα βιντεο και την μουσικη!μου βγαζει μνμ οτι δεν επαρκει ο χωρος!και επισης δεν μπορω να κατεβασω νεες εφαρμογες γιατι δεν εχω χωρο ουτε στο κινητο!μπορει καποιος να με βοηθησει?ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πρέπει να σβήσεις κάποιες εφαρμογές που δε χρειάζεσαι τόσο, καθώς όπως σου λέει και το κινητό δεν έχεις ελεύθερο χώρο...
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

το έχω κάνει!έχω χωρο στο κινητο και στην sd!αλλα οταν παω να μπω στην γκαλλερι,στα βιντεο και στην μουσικη μου βγαζει δεν επαρκει ο χωρος!!εαν κανω επανακινηση το τηλεφωνο,στην αρχη μπαινω κανονικα στην γκαλλερι,στα βιντεο και στην μουσικη,αλλα μετα απο λιγο παλι τα ιδια προβληματα!
Link to comment
Share on other sites

To λέω γιατί παραπάνω έλεγες ότι δεν μπορείς να εγκαταστήσεις ούτε εφαρμογές...

Στο κάνει μόνο με τη stock gallery; Αν εγκαταστήσεις πχ το quickpic, σου εμφανίζει κανονικά τις φωτογραφίες σου;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

θέλω να πάρω μια κάρτα μνήμης sd 16gb .τη να προσέξω και τη class να εινε ?έχει κάποιος βάλει 16αρα ?

 

Εχω βαλει εγω. Κοιτα την υπογραφη μου. Μια. Χαρα παιζει. Βεβαια μεγαλυτερη κλαση σημαινει και μεγαλυτερη ταχυτητα

Xiaomi Redmi Note 8 64GB ROM/4GB RAM
Link to comment
Share on other sites

θέλω να πάρω μια κάρτα μνήμης sd 16gb .τη να προσέξω και τη class να εινε ?έχει κάποιος βάλει 16αρα ?

Για εγγραφή video 720p καλά θα είναι η κάρτα που θα διαλέξεις να είναι class6 ή ακόμα καλύτερα class10

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

To λέω γιατί παραπάνω έλεγες ότι δεν μπορείς να εγκαταστήσεις ούτε εφαρμογές...

Στο κάνει μόνο με τη stock gallery; Αν εγκαταστήσεις πχ το quickpic, σου εμφανίζει κανονικά τις φωτογραφίες σου;

 

κοιτα να καταλαβεις τι συμβαινει!εχω παρα πολυ χωρο στην sd.τραγουδια δεν εχω στο κινητο,εχω γυρω στις 30 φωτο ολες και ολες!αν παω να ανοιξω την γκαλλερι βγαζει οτι το τηλεφωνο εχει μειωμενο αποθηκευτικο χωρο!εφαρμογες δεν μπορω να εγκαταστησω παλι λογω χορητικοτητας.και στο κινητο εχω 4 εφαρμογες,και αυτες εγκατεστημενες στην sd!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.. ναι τα εχω μεταφερει στην sd.. αυτο που με τρελαινει ειναι οτι στη καρτα εχει ελευθερο χωρο 1,60 GB.
Link to comment
Share on other sites

κοιτα να καταλαβεις τι συμβαινει!εχω παρα πολυ χωρο στην sd.τραγουδια δεν εχω στο κινητο,εχω γυρω στις 30 φωτο ολες και ολες!αν παω να ανοιξω την γκαλλερι βγαζει οτι το τηλεφωνο εχει μειωμενο αποθηκευτικο χωρο!εφαρμογες δεν μπορω να εγκαταστησω παλι λογω χορητικοτητας.και στο κινητο εχω 4 εφαρμογες,και αυτες εγκατεστημενες στην sd!

Η αλήθεια είναι ότι οι 4 εφαρμογές είναι πολύ λίγες. Το γεγονός ότι της έχεις βάλει στην sd δε λέει κάτι από μόνο του, μιας και μέρος των εφαρμογών παραμένει στη μνήμη του κινητού, ακόμα κι αν τις έχεις περάσει στην κάρτα μνήμης. Το πρόβλημά σου εσένα είναι ότι τελείωσε-τελειώνει η μνήμη του κινητού κι όχι η κάρτα μνήμης. Οι φωτογραφίες που έχεις αποθηκεύονται κατά βάση στην κάρτα μνήμης, οπότε δεν έχεις πρόβλημα. Αν όντως είναι 4 μόνο οι εφαρμογές σου (και δεν ήταν σχήμα λόγου), ποιές εφαρμογές είναι αν επιτρέπεται; Δοκίμασε να καθαρίσεις τη μνήμη cache πχ με το history eraser (προσοχή στο τι θα σβήσεις). Πόση ελεύθερη μνήμη έχεις στο κινητό; Κάνε και μια επαννεκίνηση επίσης...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

εχω τα angry birds,ενα antivirus,ενα παιχνιδι jewels, το fb που το κατεβασα εγω ξανα και το adobe reader!

 

τελικα ηθελε απλα ενα Logout απο το fb!τωρα δουλευει!

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να σβησω περιτες εφαρμογες που ειναι περασμενες στο κινητο απο μαμα?

Eπισης, οταν ανοιγω μια εφαρμογη μετα πως την κλεινω? πατωντας το βελακι απλα ελαχιστοποιειται δεν κλεινει τελειως. Πανω αριστερα κατεβαζοντας την μπαρα μου εμφανιζει ολες τις εφαρμογες που τρεχουν αλλα δεν εχει καποια επιλογη να κλεισουν.

Ευχαριστω.

Edited by Finder4
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η HTC μου έβγαλε στο wildfire S αναβάθμιση λογισμικού και αναβαθμίστηκε σε 2.3.5 (απ τις ρυθμίσεις).

Ενημερωτικά, δεν είχα καμία απώλεια σε δεδομένα και εφαρμογές.

Έχει κάποιες διαφορές, όπως νέο ξεκλείδωμα και νέο market (με μια πρώτη ματιά)

Edited by ^_NikitaS_^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...