Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερες.υπαρχει περιπτωση να μπαινω στο αντροιντ απο ενα κινητο και με τον ιδιο λογαριασμο να μπαινω σε ενα αλλο κινητο και να μη με βαζει?

 

Αν και δέν έχω εμπειρία, όπως και με τα pc άμα ήσουν ήδη log in στο ένα κινητό και προσπαθούσες να μπεις με άλλο κινητό στο λογαριασμό σου ίσως να μήν σε βάζει λόγω διαφορετικού Ip.

Περισσότερα ας σου πεί κάποιος άλλος.

Αν είχες κάνει log out. Τότε θα έπρεπε να σε βάζει μέσα εννοείτε με το άλλο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν ξερω φιλε.απο οτι ξερω με τον ιδιο λογαριασμο μπορεις να μπεις στο αντροιντ και σε διαφορετικο κινητο αρκει να ειναι ανδροιδες βεβαια.
Link to comment
Share on other sites

Εγω και η κοπελα μου εχουμε το ιδιο username και pass στο μαρκετ..οποτε δεν υπαρχει προβλημα.

 

Αυτο που λεει ο zxr ηθελα να το προτεινω και γω!παιδια σε οσους κολλανε τα κουμπια οταν ζεσταινεται,δειτε ημερομηνια κατασκευης!

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερες.υπαρχει περιπτωση να μπαινω στο αντροιντ απο ενα κινητο και με τον ιδιο λογαριασμο να μπαινω σε ενα αλλο κινητο και να μη με βαζει?

 

Καλημέρα, εγω έχω δύο διαφορετικές συσκευές και ειναι και οι δύο συνδεμενες στον μοναδικό λογαριασμό google που διαθέτω. Και έχω κατεβάσει μάλιστα από το μάρκετ στο mini pro και όλες τις εφαρμογές που έχω αγοράσει απο το Χ10 το μεγάλο... Λογικά θα έπρεπε να σε βάζει...

 

Sent from my SK17i using Tapatalk

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Εγω και η κοπελα μου εχουμε το ιδιο username και pass στο μαρκετ..οποτε δεν υπαρχει προβλημα.

 

Αυτο που λεει ο zxr ηθελα να το προτεινω και γω!παιδια σε οσους κολλανε τα κουμπια οταν ζεσταινεται,δειτε ημερομηνια κατασκευης!

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

 

Δηλαδη απο ποια ημερομηνια κατασκευης κ μετα λογικα ειμαστε οκ ,συμφωνα με την αναγραφομενη στο εκαστοτε κινητο?:worry:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη απο ποια ημερομηνια κατασκευης κ μετα λογικα ειμαστε οκ ,συμφωνα με την αναγραφομενη στο εκαστοτε κινητο?:worry:

 

Δεν γνωριζω..αυτο πρεπει να βρουμε εδω μεσα..αυτο που ξερουμε προς το παρον ειναι οτι συμβαινει μονο στο μινι..οσοι το παθαν αν μπορουν να δουνε την μπαταρια ποτε κστασκρυαστηκε..

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω..αυτο πρεπει να βρουμε εδω μεσα..αυτο που ξερουμε προς το παρον ειναι οτι συμβαινει μονο στο μινι..οσοι το παθαν αν μπορουν να δουνε την μπαταρια ποτε κστασκρυαστηκε..

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

 

οχι την μπαταρια. την συσκευη τι βδομαδα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

οχι την μπαταρια. την συσκευη τι βδομαδα ειναι.

 

και την μπαταρια θα ελεγα εγω.....

Link to comment
Share on other sites

Η δικια μου ηταν W32, αλλα δε νομιζω να παιζει καποιο ρολο γιατι προκειται για αρκετα διαδεδομενο προβλημα σε ολο τον κοσμο. Επισης η SE υποτιθεται οτι δεν ειχε ιδεα για το προβλημα, αρα πως θα διορθωσε κατι το οποιο δεν γνωριζε ?
Link to comment
Share on other sites

Η δικια μου ηταν W32, αλλα δε νομιζω να παιζει καποιο ρολο γιατι προκειται για αρκετα διαδεδομενο προβλημα σε ολο τον κοσμο. Επισης η SE υποτιθεται οτι δεν ειχε ιδεα για το προβλημα, αρα πως θα διορθωσε κατι το οποιο δεν γνωριζε ?

 

η συσκευη ή μπαταρια ειναι αυτης της εβδομάδας?

Link to comment
Share on other sites

η συσκευη ή μπαταρια ειναι αυτης της εβδομάδας?

 

Η συσκευη. Η μπαταρια ηταν W25 αλλα δεν εχει σχεση.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μου κανει κολπα κ εμενα το ειχα ξαναφερει ποιο πισω οτι δεν ακουω τους αλους κ δεν με ακουνε .τελικα ειδα τη ειναι

εκει που μηλαω στα ξαφνικα κ οχι με καποιο συκγεκριμενο ατομα με πολλους .

ξαφνικα ειδα οτι χανει το σημα βγαζει το σηματακι επανω στη μπαρα αυτο :!: κ πλεον εχει χαθει η συνδεση

κ δεν νομιζω οτι ειναι λογω ροοτ η που αλαξα το firmware γιατι μου το εκανε κ στης αρχες πριν καν το ξεκλειδοσω.

δεν μπορω να καταλαβω τη στο καλο γινετε....:(

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μου κανει κολπα κ εμενα το ειχα ξαναφερει ποιο πισω οτι δεν ακουω τους αλους κ δεν με ακουνε .τελικα ειδα τη ειναι

εκει που μηλαω στα ξαφνικα κ οχι με καποιο συκγεκριμενο ατομα με πολλους .

ξαφνικα ειδα οτι χανει το σημα βγαζει το σηματακι επανω στη μπαρα αυτο :!: κ πλεον εχει χαθει η συνδεση

κ δεν νομιζω οτι ειναι λογω ροοτ η που αλαξα το firmware γιατι μου το εκανε κ στης αρχες πριν καν το ξεκλειδοσω.

δεν μπορω να καταλαβω τη στο καλο γινετε....:(

 

το ιδιο κανει μερικες φορες και σε μενα.αλλα οχι κατα την διαρκεια της κλησης.μονο οταν τερματισω την κληση και μπει στην οθονη βγαζει αυτο το :!: ακαριαια και μετα βρισκει παλι σημα..δεν ξερω γιατι στο κανει πανω στην κληση εσενα..:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα.

Συσκευή = w30

Μπαταρία = w24. (Δε νομίζω να έχει σημασία η μπαταρία)

 

Το δικό μου πάντως παιδιά μέχρι στιγμής δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Η χρήση που του κάνω είναι πάρα πολλά sms, περίπου δύο ώρες κλήσεις την ημέρα, μπαίνω στο internet μέσω wifi καθημερινά, κατέβασμα - εγκατάσταση - απεγκατάσταση εφαρμογών από το market, e-mail, κανά παιχνιδάκι που και που με το wifi ανοιχτό.

Έχει τύχει να έχω ανοιχτό το wifi και το gps μαζί για περίπου μία ώρα. Ζεστάθηκε λίγο αλλά όχι φοβερά πράγματα. Δεν έδειξε σημάδια "κόπωσης". Όπως επίσης ζεσταίνεται όταν το φορτίζω. Και ποιο κινητό δεν το κάνει αυτό όταν φορτίζει... Νομίζω ότι είμαι σε νορμάλ καταστάσεις ακόμα.

Βέβαια, τώρα που δημιουργήθηκε θέμα περί θερμοκρασίας και διαφόρων λειτουργιών του κινητού, θα του βάλω επίτηδες να κάνει πολλά μαζί για να δω συμπεριφορά. Ελπίζω να μη μου βγάλει κάτι. Αλλά όπως προείπα, δεν έχω πρόβλημα μέχρι στιγμής.

Είδωμεν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα.

Συσκευή = w30

Μπαταρία = w24. (Δε νομίζω να έχει σημασία η μπαταρία)

 

Το δικό μου πάντως παιδιά μέχρι στιγμής δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Η χρήση που του κάνω είναι πάρα πολλά sms, περίπου δύο ώρες κλήσεις την ημέρα, μπαίνω στο internet μέσω wifi καθημερινά, κατέβασμα - εγκατάσταση - απεγκατάσταση εφαρμογών από το market, e-mail, κανά παιχνιδάκι που και που με το wifi ανοιχτό.

Έχει τύχει να έχω ανοιχτό το wifi και το gps μαζί για περίπου μία ώρα. Ζεστάθηκε λίγο αλλά όχι φοβερά πράγματα. Δεν έδειξε σημάδια "κόπωσης". Όπως επίσης ζεσταίνεται όταν το φορτίζω. Και ποιο κινητό δεν το κάνει αυτό όταν φορτίζει... Νομίζω ότι είμαι σε νορμάλ καταστάσεις ακόμα.

Βέβαια, τώρα που δημιουργήθηκε θέμα περί θερμοκρασίας και διαφόρων λειτουργιών του κινητού, θα του βάλω επίτηδες να κάνει πολλά μαζί για να δω συμπεριφορά. Ελπίζω να μη μου βγάλει κάτι. Αλλά όπως προείπα, δεν έχω πρόβλημα μέχρι στιγμής.

Είδωμεν.

 

Και το δικό μου μέχρι στιγμής δεν μου έχει εμφανίσει απολύτως κανένα πρόβλημα και μάλιστα με πολύ βαριά χρήση. Πολύ Internet με Wifi + 3G , πολύ Gaming , πολλά applications συν τις κλήσεις βέβαια. Και όλα αυτά πολλές φορές με ταυτόχρονη χρήση πολλών πραγμάτων. Φυσιολογικά βεβαίως ζεσταίνεται μετά από πολύ βαριά χρήση. Δεν μου έχει παρουσιάσει όμως κανένα απολύτως πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο το προ εχεις ή το απλο???

Το απλό έχω. Απροβλημάτιστη λειτουργία εώς τώρα. :D

 

Και το δικό μου μέχρι στιγμής δεν μου έχει εμφανίσει απολύτως κανένα πρόβλημα και μάλιστα με πολύ βαριά χρήση. Πολύ Internet με Wifi + 3G , πολύ Gaming , πολλά applications συν τις κλήσεις βέβαια. Και όλα αυτά πολλές φορές με ταυτόχρονη χρήση πολλών πραγμάτων. Φυσιολογικά βεβαίως ζεσταίνεται μετά από πολύ βαριά χρήση. Δεν μου έχει παρουσιάσει όμως κανένα απολύτως πρόβλημα

Συμπάσχουμε φίλε :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως δε συνδεεται στο αντροιντ μαρκετ το κινητο μου λογω του οτι ειναι παραεισαγωγης?

Όχι δεν έχει σχέση αυτό. Κάτι άλλο φταίει. Έχεις κάνει λογαριασμό google κανονικά? Τί σφάλμα σου βγάζει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως δε συνδεεται στο αντροιντ μαρκετ το κινητο μου λογω του οτι ειναι παραεισαγωγης?

 

Την "Μεταφορά Δεδομένων Παρασκηνίου" στις ρυθμίσεις του Συγχρονισμού την έχεις ενεργοποιημένη ?

Link to comment
Share on other sites

μηπως δε συνδεεται στο αντροιντ μαρκετ το κινητο μου λογω του οτι ειναι παραεισαγωγης?

 

ριχτου και εναν καθαρισμο δεδομενων στο μαρκετ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδες πως βλεπουμε ποια εβδομαδα ειναι κατασκευασμενο το μινι μας?

w31 το κινητο w25 μπαταρια.κανενα προβλημα μεχρι τωρα

Edited by patheraw
Link to comment
Share on other sites

παιδες πως βλεπουμε ποια εβδομαδα ειναι κατασκευασμενο το μινι μας?

κλεισε κινητο, βγαλε μπαταρια και καπου στους αριθμους υπαρχρι ενα wKATI

Link to comment
Share on other sites

παιδες πως βλεπουμε ποια εβδομαδα ειναι κατασκευασμενο το μινι μας?

w31 το κινητο w25 μπαταρια.κανενα προβλημα μεχρι τωρα

Το ίδιο και εγώ. :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...